Sadio Mane

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Sadio Mane

Postprzez everlast » 5 paź 2019, o 17:00

wydaje Ci sie. Zobacz na liczby Salaha - a za to jest napastnik rozliczany,a nie za gre w obronie. W obronie moze nie pracuje mocno,ale wystarczajaco.
everlast

2 years of membership2 years of membership

Postprzez LiverpoolIsRed » 5 paź 2019, o 19:26

Od Firo Salah odstaje dopiero w tym sezonie, bo w zeszłym Firo nie zaskakiwał, a raczej był w cieniu nawet Salaha. W sumie obojętne mi jest, kto jest z naszej genialnej trójki najlepszy. Dla mnie lepiej, że mamy kilku świetnych i równych sobie piłkarzy, a nie tak jak ma Real czy Barca. to dla mnie wielka duma. Aż przypomnę sobie, jak dyskutowałem z moim kolegą (fanem Barcy) przed dwumeczem z Barcą. On do mnie powiedział, że mają Messiego, najlepszego piłkarza na świecie. Na co ja Mu na to: "ale to my mamy najlepsze trio ofensywne na świecie". Chcę jedynie, żeby wrócił Salah z pierwszego sezonu. W połączeniu z maestro Firmino i terminatorem Mane chciałbym żeby powrócił nasz "egipski Messi", jego najlepsze JA za które go wszyscy pokochaliśmy (no homo) ;).
LiverpoolIsRed

Postprzez RedEscelios » 5 paź 2019, o 19:34

Bardzo dobry mecz senegalczyk! Można by rzecz: w końcu. Bardzo aktywny w całym spotkaniu, pod koniec nawet zastanawiałem się czy wytrzyma kondycyjnie do końca, spodziewajac się wejścia Origiego właśnie za niego. Strzelona bramka, wywalczony karny (lekki, ale jasny).

Takiego zawodnika chce widzieć na OT!
Obrazek
RedEscelios

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Paviola » 10 paź 2019, o 14:50

I Mane w jakby asystą, bo wywalczył rzut karny w meczu towarzyskim z Brazylią.
Paviola

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez adamne » 11 paź 2019, o 01:42

https://t.co/AmNqmbNPgn
Bestia, najlepszy gracz meczu. Szkoda że ten strzał w słupek nie wszedł bo należało mu się. Jak będzie zdrowy i utrzyma tę formę to o sezon jestem spokojny.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
adamne

Postprzez Mufi » 27 paź 2019, o 21:32

Wg Sky Sports Sadio został zawodnikiem meczu.

52 touches, 9 in opposition box
Completed 26/31 passes, 2 chances created
2 shots
2 fouls won, including for the winning penalty
Mufi

Postprzez PyrkaLFC » 27 paź 2019, o 21:40

Niezły dzik. Jak tylko zobaczyłem, że tańczy z Aurierem to byłem dobrej myśli. Serge w własnym polu karnym to z reguły kłopoty dla jego drużyny.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Paviola » 27 paź 2019, o 21:48

Zagłosowałem na niego w ankiecie, bo kolejny raz jego spryt i cwaniactwo ratuje nam dupe. Szkoda tylko, że wywalczenie karnego nie liczy się jako asysta.
Paviola

Postprzez Liverpoolczyk » 27 paź 2019, o 22:15

Trzeba docenić jego grę. Jego wkład w wyniki. Ileż to już razy takim sprytem uratował nam mecz. Wykazuje niesamowitą inteligencję boiskową. Po raz kolejny jest w stanie tak się ustawić i zasłonić piłkę, by dać się sfaulować rywalowi. Przecież nic nie dokłada od siebie, nie wymusza karnego, tylko mądrze wykonuje ruch i wtedy jest przewinienie i mamy jedenastkę. A to oczywiście nie wszystko, bo dużo haruje no i w zasadzie od początku przygody w Liverpoolu ma naprawdę dobre liczby. Często się mówiło o nieocenionej pracy Firmino, zawsze głośno o bramkach Salaha, a o Senegalczyku było jakby cicho, natomiast to chyba on z naszego ofensywnego trio trzyma najrówniejszą formę. Po prostu klasa.
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina
Liverpoolczyk

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez LiveFan » 2 lis 2019, o 19:15

Ma ktoś może statystyki naszego pięknego Senegalczyka z calego 2019 r. ?
LiveFan

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez bugi » 7 lis 2019, o 16:52

Oddałbym chyba wszystko, żeby Mane wklepał zwycięską bramkę City, podbiegł po golu do łysego i zrobił cieszynkę ala Suarez przed Moyesem :lol:
Obrazek
bugi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Ralf088 » 15 lis 2019, o 17:49

Gość jest po prostu niesamowity. Normalna sytuacja, autobus podjeżdża na stadion, Sadio wychodzi, stoi chłopak który ma zanieść rzeczy do szatni Reprezentacji Senegalu. Większość zawodników przechodzi obojętnie obok chłopca, ale nie Mane. Nie dość że mu pomaga wyciągnąć wszystko z autobusu, tak i bierze 2 zgrzewki wody i chłopakowi pomaga. Niby nic nadzwyczajnego, ale kurde to co on robi dla mieszkańców swojej miejscowości skąd pochodzi, to jakim jest człowiekiem to jest niesamowite. Oby więcej takich graczy, gdzie nie liczą się funty, a dobro drugiego człowieka. Obecnie, jest najważniejszym graczem w Liverpoolu, śmiem twierdzić że jest ważniejszy niż Salah.
Ralf088

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez LiverpoolIsRed » 15 lis 2019, o 18:25

Nie można powiedzieć, że KTOŚ jest najważniejszy z tej drużyny. Każdy jest równie istotny. Czy Mane wywiera większy wpływ na wyniki naszej drużyny od Fabinho, Van Dijka, czy Arnolda ? Raczej nie. Wszyscy są tak samo istotni i tylko jako drużyna obecnie jesteśmy wielcy.
LiverpoolIsRed

Postprzez Paviola » 15 lis 2019, o 21:22

Najlepszy strzelec drużyny, wywalcza karne, haruje w obronie i rozegraniu często. Fabinho, Robertson, Trent bezapelacyjnie są niezastąpieni i ich rola w naszym liderowaniu jest ogromna, ale twarzą i najlepszym naszym zawodnikiem jest zdecydowanie Mane.
Paviola

Poprzednia strona

Powrót do Kadra i Transfery