Loris Karius

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Loris Karius

Postprzez Fanlive94 » 28 cze 2019, o 13:11

Idealnym rozwiązaniem w przypadku odejścia Simona jest kupno solidnego, pewnego bramkarza. Jakoś nie widziałem tych zachwytów kibiców Besiktasu nad jego grą, pierwszą połowę sezonu miał tragiczną, w drugiej trochę się poprawił. W życiu nie chciałbym jego powrotu i drżenia o każdą sytuację bramkową, jeśliby Ali miał kontuzję. A co do Keity to dopiero pierwszy sezon, pokaże na co go stać, potencjał i umiejętności ma ogromne. A ta kontuzja to skutek zbyt szybkiego powrotu na boisku.
Fanlive94

1 year of membership

Postprzez nexetpl » 28 cze 2019, o 13:26

Fanlive94 napisał(a):Idealnym rozwiązaniem w przypadku odejścia Simona jest kupno solidnego, pewnego bramkarza. Jakoś nie widziałem tych zachwytów kibiców Besiktasu nad jego grą, pierwszą połowę sezonu miał tragiczną, w drugiej trochę się poprawił. W życiu nie chciałbym jego powrotu i drżenia o każdą sytuację bramkową, jeśliby Ali miał kontuzję.

Racja, Loris może i ma umiejętności, ale pamiętna noc w Kijowie już z nim na zawsze zostanie. Cytując inny post w tym wątku; Karius ma psychikę jak rudy grubasek po patologicznym gimnazjum. Niech on wróci do Bundesligi, Schalke, Eintracht, te klimaty. Właśnie ze względu na psychikę wyżej się już nie wzbije.
Droga wojownika jest drogą samotną.
Obrazek
nexetpl

Postprzez Juluz » 19 wrz 2019, o 21:32

Zapraszam na discord lfc-> klik!
Juluz
Moderator

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez grzyb » 20 wrz 2019, o 00:11

Jak dla mnie chłopek może skończyć karierę,średni bramkarz jak ich wielu.Kijowa mu nigdy nie zapomnę.
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam
grzyb

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez CzerwonyBartek » 20 wrz 2019, o 08:50

Juluz napisał(a):https://twitter.com/Hubert__Michno/status/1174766157485826050

Kolejna wtopa do kolekcji.

Mam tylko jedno pytanie. Po co? :shock:
The world is yours
CzerwonyBartek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Kadra i Transfery