Joel Matip

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Joel Matip

Postprzez Erazm » 20 lip 2019, o 09:35

Cześć , co sądzicie generalnie o występach Joela w tym sezonie , wydaje mi się ze to jeden z najbardziej niedocenianych piłkarzy w naszym zespole . Uważacie ze zasłużył na nowy kontrakt ?
Erazm

Postprzez Django » 20 lip 2019, o 09:45

Erazm napisał(a):Cześć , co sądzicie generalnie o występach Joela w tym sezonie , wydaje mi się ze to jeden z najbardziej niedocenianych piłkarzy w naszym zespole . Uważacie ze zasłużył na nowy kontrakt ?

Bywały mecze, że grał po prostu po profesorsku, nawet lepiej od VVD. W takiej formie Joela to Gomez swoje odsiedzi na ławce. Oczywiście, że zasługuje na nowy kontrakt.
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Erazm » 20 lip 2019, o 10:30

Wydaje mi się że Joe potrzebuje jeszcze dużo czasu aby osiągnąć poziom Joëla. Poza tym Kameruńczyk wydaje mi się bardziej pracowitym i po prostu milszym człowiekiem
Erazm

Postprzez NavyBlue » 20 lip 2019, o 10:59

Skąd takie info, że Joel milszy od Joe? Obaj mają sympatyczną aparycję tak jak VVD. Za to Dejan jak zapuszcza ten swój wąsik to mógłby z powodzeniem zagrać w filmie (jeśli by taki powstał) Zorro głównego bohatera.;)
NavyBlue

Postprzez Paviola » 20 lip 2019, o 11:06

Oczywiście, że tak. W finale czy dwumeczu z barceloną Matip > VD. Chociaż pewnie różnice zrobiła świeżość Holendra. Nie ujmuje to jednak bardzo dobrej gry Joela. Nie dość, że postawił naprawdę wysoką poprzeczkę Gomezowi by oddał miejsce w składzie to jeszcze na dobre wygryzł Chorwata ze składu, a to tylko z korzyścią dla zespołu.
Paviola

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 20 lip 2019, o 11:19

NavyBlue napisał(a):Skąd takie info, że Joel milszy od Joe? Obaj mają sympatyczną aparycję tak jak VVD. Za to Dejan jak zapuszcza ten swój wąsik to mógłby z powodzeniem zagrać w filmie (jeśli by taki powstał) Zorro głównego bohatera.;)

Raczej Zerro , biorąc pod uwagę też jego skill
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Kartas » 20 lip 2019, o 11:42

Nie tak dawno pojawiła się informacja, że klub chce przedłużyć kontrakt z Matipem, także nie powinno być problemów. Chociaż gdzieś zasłyszałem, że chciałby jeszcze wrócić do Schalke, ale to na to jeszcze ma czas. Teraz ma 28 lat więc nawet jeśli planuje odejście to nawet jeszcze 4 sezony mógłby u nas być.
"Koniec! Zrobili to! Zrobili to! Zrobili to! Historia! Legenda! Liverpool! Klopp! Origi! Wijnaldum! Bohaterowie tego stadionu i tej ziemi" - Mateusz Borek po meczu Liverpool - Barcelona (4-0) 7.05.2019
Kartas

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez qensheimer » 20 lip 2019, o 12:00

Tak. Priorytetem po podpisaniu nowej umowy z Matipem powinien być sam menedżer. Jurgen kontrakt ma do czerwca 2022 roku. Wg mnie trzeba spróbować go namówić do przedłużenia kontraktu do co najmniej 2024 roku.
qensheimer

1 year of membership

Postprzez Erazm » 20 lip 2019, o 15:17

Paviola napisał(a):Oczywiście, że tak. W finale czy dwumeczu z barceloną Matip > VD. Chociaż pewnie różnice zrobiła świeżość Holendra. Nie ujmuje to jednak bardzo dobrej gry Joela. Nie dość, że postawił naprawdę wysoką poprzeczkę Gomezowi by oddał miejsce w składzie to jeszcze na dobre wygryzł Chorwata ze składu, a to tylko z korzyścią dla zespołu.

Myślę że jeśli ominą go kontuzje to może wejść na takim poziom o jakim nigdy nie myśleliśmy , oczywiście w jego wypadku.
Erazm

Postprzez Nero » 20 lip 2019, o 17:19

Oczywiście Matip zasłużył na nowy kontrakt. Gomez miał genialny początek sezonu a Matip koniec. Ale osobiście nie zgadzam się z opinią ,że Gomez będzie miał jakoś ciężko wejść do pierwszego składu. Gdy Matip złaie kontuzje, a Joe znowu pokaże klase to będzie grał aż do kontuzji i tak na zmiane znając Kloppa :) Prawda jest taka że mamy 3 wybitnych obrońców i oby bez kontuzji. SO to nasz najmniejszy problem.
Nero

Postprzez Mufi » 22 wrz 2019, o 19:39

59 touches
9 clearances (most in match)
Won 5/6 aerial duels (joint most in match)
3 tackles (most for team)
7 x possession gained

Przez Sky Sport wybrany MOTM.
Mufi

2 years of membership2 years of membership

Postprzez BadBoy1920h » 22 wrz 2019, o 19:52

Trzeba przyznać, że Matip bardzo poprawił grę. Jego pewność siebie jak widać jest bardzo duża i pomaga Mu to w czystych odbiorach. Nie boi się twardo wejść w przeciwnika i przy tym jeszcze czysto. Podoba mi się Jego gra.
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"

erni9292 napisał(a):
Flymf napisał(a):Pewne rzeczy się nie zmieniają (:

Twoje pierdolenie?
BadBoy1920h

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Redzik90 » 24 wrz 2019, o 08:12

Nie wierzyłem, że tak się ogarnie i nie połamie. Gra kapitalnie. Przestał wyglądać jak pokraczny Traore. Mega pozytywne zaskoczenie.
Redzik90

2 years of membership2 years of membership

Postprzez bugi » 11 paź 2019, o 16:33

To kto w końcu został tym zawodnikiem miesiąca? Niechcący wszedłem na stronę fanowską arsenalu i tam podają że Aubamejang czy jak to sie pisze, a u nas na LFC.pl podają, że Matip
Obrazek
bugi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez okruch » 11 paź 2019, o 18:16

bugi napisał(a):To kto w końcu został tym zawodnikiem miesiąca? Niechcący wszedłem na stronę fanowską arsenalu i tam podają że Aubamejang czy jak to sie pisze, a u nas na LFC.pl podają, że Matip

PFA Player of the month - Matip
EA SPORTS Player of the month - Auba
Obrazek
okruch

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery