Nathaniel Clyne

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Nathaniel Clyne

Postprzez Aldor » 26 lip 2019, o 09:46

Negrys napisał(a):no Ty jestes trenerem widzisz ich na codzien i wiesz lepiej. Jaka masz licencje UEFA Pro? Jaki klub prowadzisz? jakieś sukcesy? LM może?

Najglupszy "argument" na swiecie. xD Tzn. blad argumentacji.

Hurrr nie mozesz powiedziec, ze ta potrawa smakuje jak guwno durrr nie jestes kucharzem!!!
Hurrr skad mozesz wiedziec co sie zepsulo w tym aucie durr nie jestes mechanikiem co ty o tym wiesz!! :lol:
Obrazek
Aldor

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez t4bask0 » 26 lip 2019, o 10:06

Aldor napisał(a):
Negrys napisał(a):no Ty jestes trenerem widzisz ich na codzien i wiesz lepiej. Jaka masz licencje UEFA Pro? Jaki klub prowadzisz? jakieś sukcesy? LM może?

Hurrr nie mozesz powiedziec, ze ta potrawa smakuje jak guwno durrr nie jestes kucharzem!!!
Hurrr skad mozesz wiedziec co sie zepsulo w tym aucie durr nie jestes mechanikiem co ty o tym wiesz!! :lol:

Wg mnie akurat Negrys ma rację. Oczywiście że masz prawo ocenić smak potraw czy usterkę samochodu, ale to jednak inna sytuacja. My jako kibice otrzymujemy tylko szczatkowe informacje na temat zawodników i klubu. Wszystko dzieje się wewnątrz, za zamkniętymi drzwiami. Z zawodnikami pracuje cały sztab szkoleniowy z jednym z najlepszych trenerów na swiecie i to oni maja pelna wiedze na temat tego co robią. Wystarczy trochę znać się na samochodach żeby stwierdzić usterkę Ale nie wystarczy znać się trochę na półce nożnej żeby podważać decyzje klubu, bo nie mamy całego poglądu na sytuację.
t4bask0

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez endless » 27 lip 2019, o 14:28

Aldor napisał(a):

Opinie można mieć, ja zresztą także uważam, że Klopp przegina pałe, jednocześnie wyznacznikiem będzie koniec przyszłego sezonu i to czy będzie sukces czy nie. Nabrałem tyle szacunku do Jurgena, że nawet jak mam inne zdanie, to mu ufam.

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka
endless

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Kadra i Transfery