Roberto Firmino

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Roberto Firmino

Postprzez Szymser123 » 25 lut 2019, o 19:37

Wiadomo coś więcej na temat kontuzji Firmino?
Szymser123

2 years of membership2 years of membership

Postprzez kacciq » 28 lut 2019, o 03:32

Wreszcie gramy bez naszego największego hamulcowego i cyk najwyższa wygrana w sezonie. Przypadek?
Liczę, że Origi będzie dostawał więcej szans, a nasz brazylijski wóz z węglem usiądzie sobie parę spotkań na ławce. Może to go odświeży i pomoże nabrać jakiejkolwiek dynamiki, którą potem będzie mógł zabłysnąć w kluczowej fazie sezonu. Oby Bobby z zeszłego sezonu zdążył wrócić jeszcze w tej kampanii.
kacciq

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Anty » 28 lut 2019, o 11:09

Hamulcowy biegał wczoraj przez większość meczu po murawie i mam nadzieję, że gdy Leeds awansuje do BPL, to u nich będzię kończył karierę.

Swoją drogą - to fascynujące, że wiele osób nie widzi jak bardzo zależymy w ofensywie od postawy fullbacków, gdy wychodzimy tak zabetonowanym środkiem pola, jak wczoraj.
Obrazek
Anty

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez diablinadali » 28 lut 2019, o 12:58

Anty napisał(a):Hamulcowy biegał wczoraj przez większość meczu po murawie i mam nadzieję, że gdy Leeds awansuje do BPL, to u nich będzię kończył karierę.

Swoją drogą - to fascynujące, że wiele osób nie widzi jak bardzo zależymy w ofensywie od postawy fullbacków, gdy wychodzimy tak zabetonowanym środkiem pola, jak wczoraj.

Trudno nie docenić 5 goli po 5 asystach bocznych obrońców. Jednak nie zgodzę się, że środek pola był zabetonowany, a hamulcowym był Milner. Uważam, że betonem jest wystawianie Hendersona i Milnera w tym samym czasie w jednej formacji. Nie ukrywajmy, obaj są "drewniakami" i wybieganie jest ich największą cechą. Ale wczoraj, mając Fabinho za sobą, Milner podłączał się wysoko do każdej ofensywnej akcji, dając przewagę w sektorach boiska, w których przebywał. I tego brakuje mi u Hendersona, który nawet mając Fabinho za sobą, za ch..iny nie pójdzie do przodu między dwóch zawodników rywala i zawsze szybko oddaje piłkę, choćby miał podać do Alissona.
diablinadali

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez kacciq » 3 mar 2019, o 20:26

Moje nadzieje okazały się płonne, dostał pół godziny w jednym z najważniejszych meczów sezonu i nie zrobił nic poza kopaniem się po czole z Milnerem. Trudno winić go za dzisiejszy wynik, ale on po wejściu (po ponad godzinie gry, przypominam) ruszał się wolniej niż cała reszta zawodników na boisku. Przyjęcie piłki szwankuje, a jego orientacja to jakiś dramat (wystarczy przytoczyć sytuację, w której Milner kopnął go piłką chcąc podać, a on nawet tego nie zauważył, zanim się ogarnął to już pędziła kontra Toffików).
kacciq

Postprzez Zyska » 5 kwi 2019, o 22:56

Zabrakło dzisiaj wykończenia ale bardzo dobry mecz Roberta. zostawił serce na boisku, cały czas był pod grą.

Mój zawodnik meczu
Obrazek
Zyska

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 5 kwi 2019, o 22:58

Bobby Mordo jesteś silnikiem w tym kombajnie! :)
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

Postprzez Juluz » 5 kwi 2019, o 23:26

Ten przerzut piłki nad obrońcą Southampton to poezja, gen Brazylijczyka wziął górę. Szkoda, że tego nie skończył, mielibyśmy jedną z najpiękniejszych bramek tego sezonu.
Zapraszam na discord lfc-> klik!
Juluz
Moderator

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez bugi » 10 kwi 2019, o 17:05

Ma ktoś filmik jak coś tam zaczarował przy lini bocznej, że aż całe Anfield kryknęło? W TV nie pokazali powtórki a bardzo mnie ciekawi co tam zrobił
Obrazek
bugi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Redi » 11 kwi 2019, o 08:29

Zrobił to samo co bardzo często robi Sturridge, teoretycznie można to nazwać fake pass'em.
Redi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Wrubel84 » 12 kwi 2019, o 14:28

Bobby zawodnikiem tygodnia w Lidze Mistrzów.
Wrubel84

2 years of membership2 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 14 kwi 2019, o 19:00

Co Bobby dzisiaj robi na boisku to jest poezja :O

Piękna piętka przy golu Mane, do tego robota w destrukcji nieoceniona. Co za piłkarz!!
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

Postprzez Bartek84 » 14 kwi 2019, o 19:34

Dla mnie dzisiaj najlepszy na boisku, a wobec tak wspaniałego występu całej drużyny to jest to wyczyn nie lada. Jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem jego gry w tym meczu. Praca jaką wykonał jest nieprawdopodobna, ale ile on wnosi jakości... Praktycznie każde jego zagranie było udane. Sposób w jaki on przyjmuje piłkę, z tym odejściem do boku od razu, jego technika, kontrola nad piłką, to jest bajka po prostu. Genialny piłkarz, absolutnie fenomenalny. Na żadnego innego napastnika na świecie bym go nie zamienił w tym momencie.
Bartek84

1 year of membership

Postprzez ManiacK » 14 kwi 2019, o 19:42

Jestem ciekaw czy te ploty o napastniku to mrzonka, że będziemy po prostu szukać typowego killera na ostatnie 15-20min, jak nam nie idzie, jakim np. był Mario Gomez czy Roberto przejdzie na 10tkę i będziemy szukać gwiazdy na 9tkę. Sprawa jest jasna, że co by nie było, Roberto będzie grał pierwsze skrzypce, a jestem bardziej przekonany do pierwszej wersji, bo w składzie będzie jeszcze do pomieszczenia niedługo Keita czy OX (zapewne zależnie od formy, na zmianę).
ManiacK

Postprzez Kodi » 26 kwi 2019, o 19:56

Roberto Firmino is set to miss title-chasing Liverpool's crunch Premier League clash with relegated Huddersfield Town at Anfield.

The Brazil striker reported to Melwood as usual on Friday morning but wasn't part of the matchday squad which later assembled at the city's Hope Street Hotel.
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner
Kodi

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery