Roberto Firmino

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Roberto Firmino

Postprzez Lapiduszek » 11 gru 2018, o 23:30

OWeN napisał(a):Ciężko mi zrozumieć co się stało z tym chłopakiem. Tłumaczenie, że w tym sezonie został przesunięty do tyłu w formacji do mnie nie przemawia. On wygląda jak dziecko we mgle. W tamtym sezonie potrafił bramki z dupy strzelić, zajebać widowiskową asystę jak Coutinho. Dzisiaj to on ku*** ma problem aby przyjąć piłkę i pobiec z nią w stronę bramki Napoli. Dramat po prostu. Po poprzednim sezonie uważałem, że Liverpool nie potrzebuje nowej 9 na boisku, że Firmino to jest "nadnapastnik" w tym sezonie jestem bardzo nim zawiedziony i nie potrafię zrozumieć tego jak ułomnie zaczął grać na ataku

Wyjdź
Lapiduszek

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Szmuggler » 11 gru 2018, o 23:37

Czy ktoś liczy niecelne podania pod rząd i zmarnowane akcje naszego zawodnika w drugiej połowie? Pierwszy do zmiany.

*I zmieniony.
Szmuggler

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Negrys » 26 gru 2018, o 19:04

No widać, że chłopak chce, stara sie jak może, ma wizje, ale dzisiaj sporo strat które troszkę irytowały. Jestem z nim od samego początku i jest dla mnie kotem, ale chyba z 1 mecz mógłby odsapnąć na ławce. Mimo wszystko wierze, że do swojego zaangażowania dołoży skuteczność :)
Negrys

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez MojNick » 26 gru 2018, o 19:14

A dla mnie mógłby po prostu zagrać na szpicy, za nim Shaq i wiadome skrzydła. Myślę, że wtedy by odżył. A jak na 10 to wg mnie marnuje się tam...
MojNick

Postprzez PyrkaLFC » 29 gru 2018, o 20:54

No i pierwszy hat-trick w koszulce The Reds. Świetna sprawa, uwielbiam tego gościa :)
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Tindr » 29 gru 2018, o 23:03

Hell is empty and all the devils are here...
Tindr

Postprzez CzerwonyBartek » 30 gru 2018, o 00:21

Ktoś mnie oświeci kiedy zakontraktowaliśmy Ronaldo Lime po amputacji żołądka?

Druga bramka cudo <3 ośmieszył dwóch środkowych obrońców na raz, a i jeszcze rewelacyjny w tym sezonie Torreira zdążył klęknąć przed Panem xD
The world is yours
CzerwonyBartek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez magniuto » 30 gru 2018, o 00:34

nie wiem czy zauważyliście, ale pierwsza bramka to znowu "no look shot" :)
magniuto

Postprzez adamne » 30 gru 2018, o 02:57

Zauważyłem, Bobby jest czadowy pod tym względem - człowiek mem. Ale to dobrze, przyciąga uwagę mediów i nowych kibiców do klubu a to oznacza $. Do tego te zęby :D
Ostatnio edytowano 30 gru 2018, o 16:49 przez adamne, łącznie edytowano 1 raz
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
adamne

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Mufi » 30 gru 2018, o 11:26

CzerwonyBartek napisał(a): a i jeszcze rewelacyjny w tym sezonie Torreira

Szczerze ? Ten gość jest przehajpowany i to strasznie. Chłop to chyba zawdzięcza tylko temu, że zagrał kilka ładnych spotkań w październiku, w tym ten z LFC na Emirates. Gość takie straty jak wczoraj robi prawie w każdym meczu, tylko nie każda się kończy bramką, jak dla mnie to solidny śpd i nic więcej.
Mufi

2 years of membership2 years of membership

Postprzez lorenalex » 30 gru 2018, o 15:07

Mufi napisał(a):
CzerwonyBartek napisał(a): a i jeszcze rewelacyjny w tym sezonie Torreira

Szczerze ? Ten gość jest przehajpowany i to strasznie. Chłop to chyba zawdzięcza tylko temu, że zagrał kilka ładnych spotkań w październiku, w tym ten z LFC na Emirates. Gość takie straty jak wczoraj robi prawie w każdym meczu, tylko nie każda się kończy bramką, jak dla mnie to solidny śpd i nic więcej.

Ciekawe spostrzeżenie, nie oglądam dużo meczy AFC, ale coś w tym może być. Do mocy przehajpowania można dorzucić chyba dwie bramki które zdobył a jedną z nożyc. Może trudy boxing day spotkały i jego bo wychodzi w większości meczy.

Wracając do tematu Firo, warto odnotować fajne zachowanie Salaha, że oddał karnego.
He’s our centre-half, he’s our number four. Watch him defend and watch him score. He can pass the ball, calm as you like. He’s Virgil Van Dijk, Virgil Van Dijk!
lorenalex

1 year of membership

Postprzez Kodi » 4 lut 2019, o 23:58

To był chyba jego najgorszy mecz w naszej koszulce, podania niedokładne, strzałów brak i tych jego odbiorów także.

Akcja z rzutem wolnym po którym straciliśmy bramkę zaczęła się od jego zbyt lekkiego podania w środku pola i najgorsze w tym wszystkim jest to, że jak mu nie idzie, to naszą odpowiedzią z ławki jest Origi.
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner
Kodi

Postprzez kacciq » 5 lut 2019, o 13:32

My potrzebujemy napastnika, który zagra 30 meczów w sezonie na wysokim poziomie, nie 5. Gość jest żenujący w tym sezonie i brak zmiennika dla niego jest jedną z przyczyn tak słabej postawy naszej ofensywy.
I ten jego wiecznie jednostajne tempo jest cholernie irytujące. Zero przyspieszenia. W zeszłym sezonie potrafił na sprincie wrócić za takim de Bruyne pod własne pole karne, teraz sobie truchta i "goni" na alibi. A jeśli jest jakaś stykowa sytuacja, piłka się gdzieś odbije i o jej przejęciu decyduje tempo reakcji i przyspieszenie, wygląda jak dziecko we mgle, nadal sobie truchta i przez to tracimy piłkę.
Wczorajszy gol jest też po części jego winą, bo to po jego stracie był faul (tak samo jak niedawno przez niego Milner wyleciał z boiska). Przy następnych rzutach wolnych i 2 setkach Młotów nie upilnował rywali (no bo jak nadążyć za wbiegającymi na sprincie zawodnikami ciągle sobie truchtając i nie ogarniając co się dzieje).
Najbardziej irytujący nasz piłkarz.
kacciq

Postprzez MILF » 20 lut 2019, o 00:05

Świetny występ Boba! IMO zawodnik meczu.
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

Postprzez PyrkaLFC » 20 lut 2019, o 00:08

MILF napisał(a):Świetny występ Boba! IMO zawodnik meczu.

Trochę się waham między nim a Keitą, ale co prawda to prawda - Bobby dzisiaj robił robotę.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery