James Milner

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: James Milner

Postprzez consigliere » 9 paź 2018, o 19:31

DrGonzo napisał(a):
DudekLFC21 napisał(a):Moim zdaniem "najlepszy" moment na kontuzje Milnera. Maraton udało się przebyć na szczęście bez większych urazów. Teraz w obliczu łatwiejszego terminarza i kontuzji Milnera liczę na więcej szans dla Fabinho.

I myślę, że prawdopodobne tak się stanie, chociaż Fabinho w składzie oznacza bardziej defensywne nastawienie naszego środka pola. Osobiście wypróbowałbym przeciwko teoretycznie słabszym zespołom, z którymi będziemy się mierzyć w październiku, bardziej ofensywny wariant, tj. powrót Firmino na pozycję ofensywnego pomocnika i ustawienie przed nim Stu, który ma formę życia.

Stu to co najwyzej przezywa renesans, w formie zycia to był zawodnik lepszy od Salaha i Mane oraz porównywalny z Firmino. moim zdaniem granie wspomnianym duetem jest mozliwe, już w zeszłym sezonie The Reds grywali niekiedy de facto w ustawieniu 442 z Bobbym i Mohamedem w pierwszej linii. zespół ma problemy ze strzelaniem goli, Sturridge jest jedynym zawodnikiem z ławki który jest w stanie je rozwiązać.
Sama kontuzja Milnera mnie nie dziwi, JK powinien bardziej szanować zdrowie tak dojrzałego zawodnika. Następny w kolejce do L4 jest Sadio Mane, którego Klopp również eksploatuje ponad miarę co skutkuje coraz gorszymi występami Senegalczyka.
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..
consigliere

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez DudekLFC21 » 9 paź 2018, o 20:28

Spoiler:

Myślę, że obecność takiego typowego defensywnego pomocnika wcale nie musi oznaczać bardziej defensywnego nastawienia środka pola. Wydaje mi się, że obecnie cała trójka w pomocy ma sporo zadań defensywnych i chyba jest to spowodowane brakiem typowego DP na boisku. A taki Fabinho, gdy się wdroży będzie mógł przejąć więcej obowiazków defensywnych na swoje barki, co może dać więcej swobody pozostałej 2 w pomocy.
Powrotem do formy Milnera raczej nie ma się co martwić, to terminator :D
"Schodząc na przerwę, przegrywając 0:3 nie możesz wierzyć w cuda, musisz wierzyć w siebie" Jerzy Dudek
DudekLFC21

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Kodi » 27 paź 2018, o 19:28

I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner
Kodi

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Smuggler7 » 27 paź 2018, o 20:42

Ty! Jak oglądałem mecz w TV, to nie mogłem rozkminić, jak Lovren tam upadł i czy się o coś potknął. Teraz widać wyraźnie, że był faulowany. Lewa noga nieprzepisowo zachaczyła prawą. Miał szczęście, że nie dostał żółtej kartki.
Smuggler7

2 years of membership2 years of membership

Postprzez HappyBlancik » 27 paź 2018, o 21:12

Powiecie, ze każdemu się może przydarzyć... ale to jest kryminał. Kolejnym kryminałem jest to, ze ten gość nadal biega w koszulce żyje Reds, zarabia jako jeden z najlepszych u nas a na dodatek czasem zakłada opaskę kapitańską. I to przed całym światem. Masakra.
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
HappyBlancik

Postprzez Creeng » 27 paź 2018, o 21:41

HappyBlancik napisał(a):Powiecie, ze każdemu się może przydarzyć... ale to jest kryminał. Kolejnym kryminałem jest to, ze ten gość nadal biega w koszulce żyje Reds, zarabia jako jeden z najlepszych u nas a na dodatek czasem zakłada opaskę kapitańską. I to przed całym światem. Masakra.

założył ją cały jeden raz, w 4:3 z City
Creeng

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Django » 27 paź 2018, o 23:09

Przenieście tą jałową dyskusję do odpowiedniego tematu.
Obrazek
Django

Postprzez Aldor » 7 sty 2019, o 22:24

Znow slaby, znow blad kolejny zreszta w tym meczu. Chlop mam wrazenie tak stara sie nianczyc wszystkich mlodych i Migsa bo do kazdej pilki sie pcha i wchodzi w parade Hoeverowi, a gosc sam siebie nie potrafi upilnowac przed bledem.
Obrazek
Aldor

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez MILF » 10 sty 2019, o 15:05

Taki oto prezent od Nike otrzymał James Milner z okazji 500 spotkań rozegranych w PL. :wink:

https://twitter.com/JamesMilner/status/1083111232171921422
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Redzik90 » 16 sty 2019, o 16:00

Milner jest w tak słabej dyspozycji po kontuzji, że nie radzi sobie nawet na swojej nominalnej pozycji w środku pola. Mam nadzieję, że Klopp nie wrzuci go na tą nieszczęsną prawą obronę, a przyspawa do ławki i da mu trochę potrenować.
Redzik90

Postprzez John » 16 sty 2019, o 16:28

Oddelegowanie Milnera na ławkę spowoduje przesunięcie Fabinho na PO, co w rezultacie zostawia lukę w środku pola obok Hendo, którą musiałby wypełnić Keita. Jeszcze gorsze rozwiązanie niż Milner na PO. Gini z powodu kontuzji wypada na mecz z CP.

Inaczej, z dwoja złego, wolę oglądać Milnera na PO i parę Hendo-Fabinho w środku pola niż Fabinho na PO i parę Hendo-Keita w pomocy.
"Steven Gerrard, he's a player who kisses the badge and means it."
John

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Edamskiser » 16 sty 2019, o 20:39

Dokladnie, Milner musi wejsc na PO bo nie mozemy sobie pozwolic na gre w srodku pola podawaczami do tylu. W przeciwnym razie bedzie to wygladalo jak w meczu z Mewami, czyli obrona - dziura - atak. Fabinho jest jedynym, który podaje do przodu i podciaga akcje.
Edamskiser

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez kapelos » 19 sty 2019, o 23:50

Wiadomo może co po sezonie z Milner, kontrakt ma ważny do 30.06.2019 ?
kapelos

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez adamne » 20 sty 2019, o 00:45

Na razie nic nie słychać, ale moim zdaniem przedłużenie o jeszcze minimum rok mu się należy jak psu kość. Stracił już na dynamice, ale wydolność ma dalej świetną i przede wszystkim nie ma chyba w PL bardziej wszechstronnego zawodnika. Grał już na dokładnie każdej pozycji poza bramkarzem i na każdej jest w stanie dać minimum podstawową jakość. Czyni go to idealną 'zapchajdziurą', a wydaje się że nie ma nic przeciwko takiej roli.

@Kodi: Na pewno jeśli będzie chciał odejść, to klub nie będzie go na siłę zatrzymywał. Pytanie tylko czy on już chce kończyć karierę? :) Teraz ma zniżkę formy (po kontuzji), ale w tym sezonie już 2 razy został graczem meczu więc nie wygląda jakby się wybierał na emeryturę. Może pójdzie do Leeds w lipcu, może dopiero za rok. Ja osobiście chciałbym żeby jeszcze trochę został.
Ostatnio edytowano 20 sty 2019, o 01:27 przez adamne, łącznie edytowano 1 raz
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
adamne

Postprzez Kodi » 20 sty 2019, o 00:53

Jeżeli Leeds awansuje do PL, to jestem na 99% pewny, że odejdzie właśnie tam, bo mówił, że tam chciałby zakończyć karierę.
Tyle wiadomo na razie, i w sumie wydaję się to być dość prawdopodobne.
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner
Kodi

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery