Alberto Moreno

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Alberto Moreno

Postprzez Kodi » 7 sty 2019, o 23:35

Nie kumam jakim cudem po sezonie gdzie Milner musiał zasuwać po lewej obronie ten typ dalej jest w naszym klubie .
On jest fatalny , gra jakby w sumie w dupie miał wynik , nawet Jones musiał mu pokazywać żeby ruszył dupę na skrzydle.

Down : no tego nie wiesz, bo jedyne informacje jakie dochodziły, były o zainteresowaniu klubów z Hiszpanii, ale później temat cichł, poza tym sam Jurgen chciał mieć go jako zmiennika. Mam nadzieję, że to się po tym meczu skończy, bo to już jest parodia.
Ostatnio edytowano 7 sty 2019, o 23:43 przez Kodi, łącznie edytowano 1 raz
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner
Kodi

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez everlast » 7 sty 2019, o 23:40

bo nikt go nie chcial latem kupic?
everlast

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Redzik90 » 7 sty 2019, o 23:40

Dziwne jest to co stało się z Moreno po kontuzji. Przed urazem grał tak dobrze, że Robertson nie wąchał murawy. Był pewny w obronie i dobry z przodu. Natomiast dziś nic mu nie wychodzi i nie można tego tłumaczyć brakiem gry, bo nawet młody Camacho radził sobie lepiej po drugiej stronie. Chyba głowa jest już w cieolejszym klimacie.
Redzik90

2 years of membership2 years of membership

Postprzez shep08lfc » 7 sty 2019, o 23:47

Niech on zniknie z tego klubu, proszę. Miał czelność płakać, że jest gorzej traktowany. Walki i zaangażowania w zasadzie zero. Jedyne co dobrego przypomina mi się na jego temat to bramka po rajdzie lewą stroną kiedyś tam z kimś tam i jego wykonanie we wish you a merry christmas...

Odejdź i nie wracaj.
shep08lfc

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez jardar » 7 sty 2019, o 23:48

Mam nadzieję że ten sabotażysta Moreno ostatni raz zagrał w barwach naszego klubu.
jardar

Postprzez PonuryGrabarz » 7 sty 2019, o 23:52

Redzik90 napisał(a):Dziwne jest to co stało się z Moreno po kontuzji. Przed urazem grał tak dobrze, że Robertson nie wąchał murawy. Był pewny w obronie i dobry z przodu. Natomiast dziś nic mu nie wychodzi i nie można tego tłumaczyć brakiem gry, bo nawet młody Camacho radził sobie lepiej po drugiej stronie. Chyba głowa jest już w cieolejszym klimacie.

haha, a to dobre. Moreno nigdy nie był pewny w obronie i dobry z przodu, może i miał przyzwoite dwa miesiące ale to złudne wrażenie, bo po prostu wcześniej grał taki piach, że jak nagle zaczął grać przyzwoicie to ludzie powariowali - podobnie jest z Lolvrenem. A Robertson nie grał dlatego że Alfredo był taki dobry, tylko zupełnie z innych powodów.
Ostatnio edytowano 8 sty 2019, o 00:59 przez PonuryGrabarz, łącznie edytowano 1 raz
PonuryGrabarz

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Robertos » 8 sty 2019, o 00:07

Dokładnie, wtedy też grał bardzo średnio. Cała drużyna tak mocno grała do przodu, że rzadko kiedy przeciwnik pojawiał się na naszej połowie. Jak doszło co do czego, to z reguły już nawet nie był niemiłosiernie objeżdżany jak wcześniej, tylko biegał gdzieś po drugiej stronie boiska. Bardzo często go było widać bo często w pobliżu pola karnego przeciwnika dostawał piłki z czego udało mu się wykrzesać wtedy całe 0 bramek i 0 asyst, niedługo go w tej kwestii Van Dijk prześcignie. A Rudzki z Pełką wąchali chyba klej przed meczami, bo powtarzali w kółko, że poczynił największe postępy w całej lidze. Chyba im ten tekst Twarowski sprzedał w ramach dowcipu. I u niektórych się to utarło jak widać.
Robertos

Postprzez grzyb » 8 sty 2019, o 07:13

Redzik90 napisał(a):Dziwne jest to co stało się z Moreno po kontuzji. Przed urazem grał tak dobrze, że Robertson nie wąchał murawy. Był pewny w obronie i dobry z przodu. Natomiast dziś nic mu nie wychodzi i nie można tego tłumaczyć brakiem gry, bo nawet młody Camacho radził sobie lepiej po drugiej stronie. Chyba głowa jest już w cieolejszym klimacie.

Robertson nie grał bo był wdrażany powoli do składu. Moreno poza szybkością nie ma nic. W obronie robi jakieś dziwne kung-fu w ataku wstrzelą piłkę na pałe. Nie wiem kiedy on grał dobrze chyba w meczu z Totenchamem.
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam
grzyb

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Andyrober » 9 sty 2019, o 07:28

Miałem nadzieję że po przyjściu Robertsona Boss spróbuję zmienić Moreno z obrońcy na skrzydłowego. Szybkość ma, strzał z dystansu też. Skoro tego nie zrobił znaczy że Albert się do tego nie nadaje. Do bronienia też, co udowodnił już tysiąc razy. Jeśli chcemy liczyć się w walce na wszystkich frontach nie możemy mieć w drużynie tykających bomb. Mam nadzieję że to ostatni sezon Alberto u nas.
Andyrober

Postprzez RedEscelios » 9 sty 2019, o 10:10

Alberto siedzi u nas już tyle czasu i ciągle używa tylko jednej nogi.. Przecież każdy obrońca w premier league wie, że on dosrodkowuje, podaje i strzela tylko lewą nogą. Jak się rozpędzi w bocznej strefie boiska to potem wrzuca na oślep piłkę w (za) pole karne i tyle mamy z akcji.
Prawa noga służy mu tylko do utrzymania równowagi. Nie wiem czy jest w tej lidze piłkarz, który ma aż tak słaba umiejętność posługiwania się obiema nogami w prostej grze. Symbol przecietniactwa w Liverpoolu. Lovren miewa lepsze i gorsze spotkania, Moreno niestety tych lepszych nie miewa.
Obrazek
RedEscelios

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez MILF » 9 sty 2019, o 11:00

RedEscelios napisał(a):Alberto siedzi u nas już tyle czasu i ciągle używa tylko jednej nogi.. Przecież każdy obrońca w premier league wie, że on dosrodkowuje, podaje i strzela tylko lewą nogą. Jak się rozpędzi w bocznej strefie boiska to potem wrzuca na oślep piłkę w (za) pole karne i tyle mamy z akcji.
Prawa noga służy mu tylko do utrzymania równowagi. Nie wiem czy jest w tej lidze piłkarz, który ma aż tak słaba umiejętność posługiwania się obiema nogami w prostej grze. Symbol przecietniactwa w Liverpoolu. Lovren miewa lepsze i gorsze spotkania, Moreno niestety tych lepszych nie miewa.

Przecież Robertson robi dokładnie to samo.. :lol:
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez PonuryGrabarz » 9 sty 2019, o 11:47

MILF napisał(a):Przecież Robertson robi dokładnie to samo.. :lol:

nie obrażaj Szkota. Robertson raz na jakiś czas sklepie prawą nogą, przyjmie kierunkowo itd, natomiast Moreno nie używał jej w ogóle poza podpieraniem się. Już nie wspomnę ze w przepadku Alfredo to jego "mocniejsza" lewa noga jest strasznie słaba i wygląda to tak jakby miał dwie prawe:)
PonuryGrabarz

Postprzez MILF » 21 mar 2019, o 09:41

Alberto podobno domyka swoje przenosiny do Lazio wraz z zakończeniem sezonu.

https://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-6833607/Liverpool-defender-Alberto-Moreno-closing-free-transfer-Lazio.html

Ciekawe kogo Klopp sobie wymyśli na jego miejsce.. :roll:
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

Postprzez Mauromkmk » 21 mar 2019, o 09:51

Ciekawe wlasnie, moze tego ziomeczka z Bristol City ?
Mauromkmk

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Athar » 21 mar 2019, o 10:37

Mauromkmk napisał(a):Ciekawe wlasnie, moze tego ziomeczka z Bristol City ?

Lloyd Kelly? Ja wiem? z Championship jest inny rewelacyjny nastolatek grający jako DL - Jamal Lewis z Norwich.

Generalnie powiedziałbym że głownym celem powinien być -> Chilwell (może być bardzo drogi) albo ew. Tierney (nie wiem jak obecnie u niego z forma) bądz Sessegnon (podobno dogadany już ze Spurs) - no ale kto wie może klub spojrzy w kierunku Championship - nie miałbym nic przeciwko temu ;)
"It’s the club of Ronnie Rosenthal and Avi Cohen.
It’s the club of Mo Salah and Sadio Mane.
It’s the club of Parson Jackson and Bill Shankly.
It’s a club of all flags, all religions, all nations and none."
Tony Barrett
Athar

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery