Divock Origi

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Divock Origi

Postprzez k11 » 27 lut 2019, o 23:24

No to macie wyczekiwane zejście ze skrzydła i uderzenie. Naprawdę niezły mecz Origiego, zwłaszcza podoba mi się praca w defensywie, ale z przodu też dobrze kombinuje
k11

1 year of membership

Postprzez BadBoy1920h » 28 lut 2019, o 00:01

k11 napisał(a):No to macie wyczekiwane zejście ze skrzydła i uderzenie. Naprawdę niezły mecz Origiego, zwłaszcza podoba mi się praca w defensywie, ale z przodu też dobrze kombinuje

Ja mimo bramki chłodno oceniam jego grę. W pierwszej polowie wygladal jak zaginione dziecko. W drugiej polowie zdecydowanie lepiej. W defensywie nawet ok. Lecz to jest napastnik i w tym sektorze boiska oczekuje się więcej.
Jedyny plus to bramka.
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
BadBoy1920h

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez hoster1 » 28 lut 2019, o 00:05

Wyglądał jak zaginione dziecko bo gra od święta. Brak mu rytmu meczowego i zgrania tak jak pozostałym za przeproszeniem zapchajdziurom, ale chwała mu za ten mecz, robił co mógł biegał walczył i w taki to sposób na pewno będzie w takich sytuacjach pierwszym wyborem Jurgena a nie Stu, który w ogóle nie pressuje a i żeby zrobił jakiś zryw do piłki to nie wiem co musiało by się stać. Brawo Origi! Dobry mecz.
hoster1

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Jyuuken » 28 lut 2019, o 00:14

BadBoy1920h napisał(a):
k11 napisał(a):No to macie wyczekiwane zejście ze skrzydła i uderzenie. Naprawdę niezły mecz Origiego, zwłaszcza podoba mi się praca w defensywie, ale z przodu też dobrze kombinuje

Ja mimo bramki chłodno oceniam jego grę. W pierwszej polowie wygladal jak zaginione dziecko. W drugiej polowie zdecydowanie lepiej. W defensywie nawet ok. Lecz to jest napastnik i w tym sektorze boiska oczekuje się więcej.
Jedyny plus to bramka.

Origi nie jest i nie był skrzydłowym bo to napastnik(tak jak nawet napisałeś), stąd logiczne, że mógł wyglądać gorzej i nadrabiać defensywą gdy był na tej pozycji.
Strzelil fajna bramke i widac czemu Klopp go wystawił. To nie był idealny występ, ale nie można mu odmówić aktywności, zaangażowania i nawet jego głównej statystyki czyli bramki, oby tak dalej.
Jyuuken

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez k11 » 28 lut 2019, o 00:25

Trudno oczekiwać od gościa bez rytmu cudów na boisku. Niemniej pokazał, że może być jeszcze uzupełnieniem składu. Takich zawodników też trzeba mieć w klubie, szeroki skład to nigdy nie jest błąd. Może to nie będzie zawodnik pierwszego składu, ale jak wejdzie to przynajmniej prezentuje pewien poziom.
k11

1 year of membership

Postprzez MichaLFC » 28 lut 2019, o 00:46

Na głównej pod artykułem ze składem napisałem że czuję, że Origi ukłuję i się nie pomyliłem :D. Nie spodziewałem się jednak, że zagra na skrzydle. Pierwsza połowa fakt, niemrawa, mało widoczny. W drugiej już lepiej, dużo szarpał, próbował dryblować, pomagał w defensywie. Strzelił bardzo ważną bramkę, która zabiła ten mecz i chyba odebrała ochotę na dalszą grę graczom Watfordu. Swoje zrobił.
Obrazek

MichaLFC

Postprzez grzyb » 4 kwi 2019, o 12:27

Na głównej pojawił się ciekawy tekst o Divocku. Co myślicie sprzedać czy zostawić ? Ja mam mieszane uczucia. Chłopak robi dużo szumu na boku ale potrafi także zniknąć. Nie można powiedzieć ze się nie stara bo akurat biega po całej długości boiska wspierając Robo.
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam
grzyb

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Kartas » 4 kwi 2019, o 12:38

To trzeba na spokojnie usiąść i pomyśleć..
Tak na poważnie to ciężki temat. Na dzień dzisiejszy to pewnie i warto go zatrzymać, ale przyjdą wzmocnienia i może się okazać, że już nie będzie pierwszy do wejścia z ławki a drugi czy trzeci. Może też się na nią nie mieścić. Wszystko zależy co planuje Klopp i kto do nas trafi. Może dobrze by było kontrakt machnąć na dodatkowe 2 lata, dać mu te 0,5 roku i zobaczyć gdzie wtedy będzie z formą i wyborami trenera. Jeśli szału nie będzie to można go opchnąć nawet zimą, gdzie niektóre kluby mogą przepłacać po to aby jakiegoś ciekawego grajka ofensywnego pozyskać i można by fajnie zarobić.
"Koniec! Zrobili to! Zrobili to! Zrobili to! Historia! Legenda! Liverpool! Klopp! Origi! Wijnaldum! Bohaterowie tego stadionu i tej ziemi" - Mateusz Borek po meczu Liverpool - Barcelona (4-0) 7.05.2019
Kartas

Postprzez diablinadali » 4 kwi 2019, o 15:02

Nie jest to banalna sytuacja, ale nie znamy też planów Kloppa. Wiadomym jest, że w lato ma przyjść napastnik. I tu zaczyna się pewna wielowątkowość. Czy napastnik ten będzie zmiennikiem Firmino, czy będzie to jednak zawodnik podstawowego składu? I czy przyjście napastnika do wyjściowej XI oznaczałoby zmianę systemu na 4-2-3-1 i przesunięcie Firmino za plecy napastnika? Wtedy Origi rzeczywiście pełniłby rolę zmiennika i pierwszego do wejścia. W przypadku gdyby okazało się, że Klopp ani myśli o napastniku do XI, a jedynie o piłkarzu wszechstronnym, który mógłby zmieniać Firmino, czy Mane, wątpliwym jest pozostanie Origiego. Zresztą Belg jest w klubie tylko dlatego, że zainteresowani jego nabyciem, nie sprostali w lato wymaganiom finansowym, stawianym przez Liverpool.
diablinadali

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez SEB » 10 kwi 2019, o 08:01

Dostał kilkanascie minut i udowodnil ze ma potencjał. Super zmiennik i wciąż młody. Gdyby nie kontuzje mielibyśmy fantastyczną czwórkę z przodu.
Jeśli zdobędziemy trofeum w tym sezonie z powagą będzie mógł opowiadać swoim dzieciom, że zapisał się w historii Liverpoolu.
Mam nadzieję że zostanie z nami.
Obrazek
SEB

Postprzez Glajskor » 10 kwi 2019, o 08:14

SEB napisał(a):Dostał kilkanascie minut i udowodnil ze ma potencjał. Super zmiennik i wciąż młody. Gdyby nie kontuzje mielibyśmy fantastyczną czwórkę z przodu.
Jeśli zdobędziemy trofeum w tym sezonie z powagą będzie mógł opowiadać swoim dzieciom, że zapisał się w historii Liverpoolu.
Mam nadzieję że zostanie z nami.

Co ma? xD Oprócz strat, miał 2 wejścia w pole karne, gdzie przy jednym z nich wywalczył rzut wolny, a przy drugim, zamiast wyłożyć piłkę na tacy, wyrzucił Salaha tak, że ten musiał ratować piłkę sprintem. Sprzedać za fajny pieniążek i ściągnąć kogoś, kto faktycznie posiada umiejętności, bo Origi zatrzymał się w rozwoju jakiś czas temu.
"Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu"
Glajskor

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Redzik90 » 10 kwi 2019, o 08:33

Klopp widzi w Origim pierwszego zmiennika i umiejętności, ale cóż. Jakiś dzban na lfc.pl wie lepiej. Sprzedać :d
Redzik90

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Glajskor » 10 kwi 2019, o 08:49

Redzik90 napisał(a):Klopp widzi w Origim pierwszego zmiennika i umiejętności, ale cóż. Jakiś dzban na lfc.pl wie lepiej. Sprzedać :d

Jasne, Klopp obecnie ma taki wachlarz możliwości z przodu, że Origi jest tylko jednym z wielu, który może wzmocnić drużynę, wchodząc z ławki, co za bełkot. Sturridge nie istnieje, Brewster wraca po kontuzji, jest wciąż nieopierzony, a temat Shaqiriego to jedna wielka niewiadoma.
Klopp tak bardzo w niego wierzył, że chciał się go pozbyć, ale to Belg zablokował transfer, ale co się odwlecze, to nie uciecze i mam nadzieję, że jego pobyt na boisku, to tylko podbijanie ceny i potrwa to najpóźniej do tego lata.
"Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu"
Glajskor

Postprzez Glajskor » 10 kwi 2019, o 09:11

Polecam zapoznać się z artykułem ze strony głównej(18.10.2018), odnośnie Origiego, rzecz jasna.

http://www.lfc.pl/71025/klub-chce-sprzedac-origiego

Solanke odszedł za fajny pieniążek i Belg gra tylko dlatego, że nie ma innych zmienników + podbijanie ceny, a nie wiedząc czemu, Shaqiri został zesłany na wygnanie.
Glajskor

Postprzez CzerwonyBartek » 10 kwi 2019, o 09:23

Glajskor napisał(a):Polecam zapoznać się z artykułem ze strony głównej(18.10.2018), odnośnie Origiego, rzecz jasna.

http://www.lfc.pl/71025/klub-chce-sprzedac-origiego

Solanke odszedł za fajny pieniążek i Belg gra tylko dlatego, że nie ma innych zmienników + podbijanie ceny, a nie wiedząc czemu, Shaqiri został zesłany na wygnanie.

Podbijanie ceny w najważniejszym sezonie od lat? 8) Nie pleć głupot. Zmodyfikujemy też pierwszą cześć wypowiedzi. Nie, nie ma innych zmienników, tylko najprawdopodobniej jest po prostu lepszy na treningach/bardziej przydatny dla drużyny niż Sturr i Shaq. A są to piłkarze z bądź co bądź wyrobionym nazwiskiem. Nie jest to może jakaś mega rekomendacja bo obydwoje to materiał na pierwszą siłę co najwyżej takiego Evertonu ale pokazuje, że Divock nie jest wcale tak nisko w hierarchii aby być na czubku listy piłkarzy do odstrzału w lato. Ja myślę, że jeśli chodzi o ofensywę to pozbędziemy się tylko Sturrigde'a a w jego miejsce przyjdzie jakiś młody gniewny z sporymi umiejętnościami i ogromnym potencjałem.
The world is yours
CzerwonyBartek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery