Dejan Lovren

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Dejan Lovren

Postprzez Shinoda » 31 sie 2014, o 15:32

PonuryGrabarz napisał(a):
Pistolerro napisał(a):To chyba po tych pierwszych 45-minutach meczu wiemy gdzie tak naprawdę Lovren czuje się najlepiej.
Lovren z prawej Francuz z lewej i jest giit.. Słowak ława.

Twierdzisz, ze niby Chorwat gra dzisiaj dobrze? Niby nie straciliśmy bramki ale obaj z Sakho grają bardzo niepewnie.

Podobnie jak Pistolerro jestem zdania że Lovren gra dobrze. Umiał naprawić błąd własny, gdy pognał za Adebayorem i to się liczy. Był błąd gdy Chadli wyszedł sam na sam z Mignoletem, ale to był błąd obydwu naszych środkowych obrońców. Lovren przegrał walkę w powietrzu, Sakho stał obok niego zamiast pilnować Chadliego. Obrona na plus, póki co.
Shinoda

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez KowaLFC » 31 sie 2014, o 15:35

Lovren gra dobrze. Trzeba naprawdę cholernie go nie lubić żeby mu tego dzisiaj odmawiać. Jak raz popełnił błąd to sam go w świetnym stylu naprawił, w dodatku w podobny sposób naprawia błędy Sakho czy Gerrarda. W dodatku nie wybiera najprostszych rozwiązań, dobrze rozgrywa, dzisiaj faktycznie wygląda jak prawdziwy lider.
KowaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez NieByleJaki » 1 wrz 2014, o 08:20

Shinoda napisał(a): Był błąd gdy Chadli wyszedł sam na sam z Mignoletem, ale to był błąd obydwu naszych środkowych obrońców. Lovren przegrał walkę w powietrzu, Sakho stał obok niego zamiast pilnować Chadliego.

Nie, to był błąd tylko i wyłącznie Lovrena, nie wiem jak można tutaj się do Sakho dojebać. Gość idzie do główki, a nagle Lovren mu się wpieprza w pozycję i do tego przegrywa. Zostawia olbrzymią dziurę za sobą w którą wpada Chadli i strzela gola... a nie, na szczęście był Mignolet.
101% tej sytuacji idzie na konto Lovrena. Bez żadnej dyskusji.
Mnie tym meczem Lovren nie przekonał, super że potrafił naprawiać błędy, szkoda tylko że często własne. Już jednego takiego mieliśmy, wybrany najlepszym piłkarzem sezonu, nawet najlepszym DM ligi (choć obok DMa to on nawet nie stał). taki Brazylijczyk Lucas, co sam tracił piłkę i od razu ją odzyskiwał, czym nabijał sobie przejęcia (i tylko za ich ilość dostał nagrodę). Oby Lovren nie kontynuował takiego stylu gry, bo nie wyjdziemy na tym dobrze. Widać że grać potrafi, ale póki będzie tak wiele błędów popełniał to nie będzie tym kim ma być w naszej drużynie.
NieByleJaki

Postprzez bugi » 13 wrz 2014, o 20:21

Wróci Skrtel to lider usiądzie na ławce i mam nadzieję że długo z niej nie wstanie. Skończy się oglądanie tej parodii w defensywie, może nie tyle skończy co będzie ona mniejsza
Obrazek
bugi

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Tindr » 13 wrz 2014, o 20:23

W 2 z 4 spotkań przegrywamy dzięki jego błędom w defensywie...
Hell is empty and all the devils are here...
Tindr

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Jetzu » 13 wrz 2014, o 20:24

Wciąż uważam, że Lovren to nie jest zły obrońca, ale jego udziału przy każdej ze straconych w tym sezonie bramek Liverpoolu nie da się obronić, tragiczna statystyka...

KOLO WRÓĆ!
Jetzu

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Muszka » 13 wrz 2014, o 20:26

Jetzu napisał(a):Wciąż uważam, że Lovren to nie jest zły obrońca, ale jego udziału przy każdej ze straconych w tym sezonie bramek Liverpoolu nie da się obronić, tragiczna statystyka...

KOLO WRÓĆ!

Zobaczysz, że jak wróci Skrtel to nie Lovren a Sakho zasiądzie na ławce :D

@Asahi, ten obrazek mnie zniszczył :lol:
Ostatnio edytowano 13 wrz 2014, o 20:32 przez Muszka, łącznie edytowano 1 raz
Muszka

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez Asahi » 13 wrz 2014, o 20:28

Obrazek
Przynajmniej trzyma równą formę. Dziś chujowo zagrała cała drużyna, ale oberwie się ulubieńcom. Także polecam pójść w melanż, nie hejtować na forum i jutro coś na spokojnie wyklepać.
Obrazek
Asahi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Tindr » 13 wrz 2014, o 20:31

Jetzu napisał(a):Wciąż uważam, że Lovren to nie jest zły obrońca, ale jego udziału przy każdej ze straconych w tym sezonie bramek Liverpoolu nie da się obronić, tragiczna statystyka...

KOLO WRÓĆ!

Hmm, ja mam troche deja vu i widze w nim Daggera v. 2.0 - dobra gra wslizgiem, na wyprzedzenie ale przy stałych fragmentach na poziomie juniora...
Hell is empty and all the devils are here...
Tindr

Postprzez Johnny Szostie » 13 wrz 2014, o 20:32

spoko, jeszcze kilka spotkań z Franco Baresim w sercu naszej defensywy i nie będe musiał nikogo nawracać, ludzie sami przyjdą do mnie na kolanach po przebaczenie. Typ ułatwia mi robotę swoją grą, co przewidywałem od samego początku. 8)
Johnny Szostie

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez bugi » 13 wrz 2014, o 20:33

Nie porównuj lidera z Aggerem bo Duńczyk to klasa wyżej, gdyby nie kontuzje...
Obrazek
bugi

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez LyzwaLFC » 13 wrz 2014, o 20:35

Johnny Szostie napisał(a):spoko, jeszcze kilka spotkań z Franco Baresim w sercu naszej defensywy i nie będe musiał nikogo nawracać, ludzie sami przyjdą do mnie na kolanach po przebaczenie. Typ ułatwia mi robotę swoją grą, co przewidywałem od samego początku. 8)

Wybacz mi, ja już mam Go dosyc :|
Zawalił każdą bramkę, notorycznie gubi krycie i zostawia zbyt wiele miejsca... niestety alternatywą dla Niego jest Skrtel, który wcale lepszy nie jest.
LyzwaLFC

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Johnny Szostie » 13 wrz 2014, o 20:39

przeprosiny przyjmuję na PW i na mail -> [email protected]
Johnny Szostie

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Kaczorro » 13 wrz 2014, o 20:58

Swoją drogą przy bramce krył Senderosa z prawej strony, kiedy rożny szedł z lewej. To przypadkiem nie jest jakiś elementarny błąd w ustawieniu i na takim poziomie się po prostu nie zdarza?

Aha, szostie - bystry z Ciebie typ i to wiadomo nie od dziś, ale (absolutnie nie chcę uczyć Cię jak żyć) może przydałaby się odrobina pokory? Bo te teksty ze strony głównej nt inteligencji takie pyszne i bufoniaste. Pozdrawiam.
Kaczorro

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Johnny Szostie » 13 wrz 2014, o 21:05

KaczoreQ napisał(a):Aha, szostie - bystry z Ciebie typ i to wiadomo nie od dziś, ale (absolutnie nie chcę uczyć Cię jak żyć) może przydałaby się odrobina pokory? Bo te teksty ze strony głównej nt inteligencji takie pyszne i bufoniaste. Pozdrawiam.

jeśli chodzi o Liverpool to nie zmienię stylu i będę bufonem, normalnie jestem do rany przyłoż. Tutaj do załamania doprowadza mnie brak pojęcia i zwykłego obycia z grą.
Johnny Szostie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery