Dejan Lovren

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Dejan Lovren

Postprzez Robertos » 26 sty 2020, o 21:16

Fakt, skoro Karius na 7 wpuścił 7, to oznacza że 5 na 5 wpuszcza bardzo dobry bramkarz. Nie da się z tym kłócić.
Robertos

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Muszka » 29 lut 2020, o 21:09

Lovren wszedł do pierwszego składu i drużyna się posypała. Nie chce go już więcej widzieć w czerwonej koszulce bo przez lata był on symbolem przeciętności w defensywie.
Muszka

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez czerwonyy » 29 lut 2020, o 21:13

Po prostu niech odejdzie, nie ma sensu pisać o jego występie z Watfordem, bo każdy się już przyzwyczaił do jego umiejętności.
czerwonyy

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Wrubel84 » 29 lut 2020, o 21:19

Kiedyś jeszcze miałem do niego cierpliwość, nawet go broniłem kiedy mieliśmy problemy z kontuzjami. Ale naprawdę czasem zachowuje sie jak sabotażysta, nawet van Dijk przy nim staje się przeciętniakiem.
Wrubel84

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Redzik90 » 29 lut 2020, o 21:22

Ja pitole. Zrzucanie winy na Lovrena za tą porażkę kiedy jako jedyny z czwórki obrońców dawał radę to bezczelność, ale twierdzenie, że przez Chorwata Van Dijk staje się przeciętniakiem to już po prostu głupota czystej postaci.
Redzik90

Postprzez Aldor » 29 lut 2020, o 21:23

O ku***. Lovren to tu ma ciezej niz swojego czasu Lucas. Jak widac jest odpowiedzialny (na pol z Rodgersem) nawet za glod w Afryce.

A, ze VvD zagral jak trampkarz? No nie jego wina przeciez, to Lovren mu kazal. xD

Leczcie sie.
Obrazek
Aldor

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Zicku » 29 lut 2020, o 21:32

Proste. Van Dijk ciągnie wszystkich w góre a Lovren w dół. Jedna wielka nerwowość. Byłem ostatnim, który go tutaj cisnął ale dziś od początku jak zobaczyłem jego twarz na głównej w poscie o składach to pomyślałem "no i ch**, po ptokach".
"Jesteśmy Liverpoolem, dlatego oczekiwania są tak wysokie." - Steven Gerrard
Zicku

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Wrubel84 » 29 lut 2020, o 21:33

Postawa Lovrena powoduje, że inni grają źle i to widać. Dla porównania chętnie bym zobaczył Matipa, jeśli Gomez nadal będzie niedostępny.
Wrubel84

Postprzez PyrkaLFC » 29 lut 2020, o 21:37

Redzik90 napisał(a):Ja pitole. Zrzucanie winy na Lovrena za tą porażkę kiedy jako jedyny z czwórki obrońców dawał radę to bezczelność, ale twierdzenie, że przez Chorwata Van Dijk staje się przeciętniakiem to już po prostu głupota czystej postaci.

Jest i bojówka Dejana Lovrena xD

Ciekawe czy ten mecz to był bojkot reszty piłkarzy dotyczący wystawienia tego zjeba, bo nie ma chyba innego wytłumaczenia, że nagle wszyscy grają żenująco słabo. Albo drużyna postanowiła wyperswadować Jurasowi, że na Atletico bez Dejanka. Umoczony we wszystkie bramki...

Nie no a tak na poważne to występ profesura, raz nie złamał linii spalonego #Cannavaro
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Liverpoolczyk » 29 lut 2020, o 21:47

Dziś tak wyszło, że może nie był tak bardzo bezpośrednio zaangażowany w utracone bramki. Nie było typowych baboli z jego strony. Ale tu nie chodzi o to. Dziś po pięknej serii zdarzyła się jedna porażka i rozliczajcie kogo chcecie. Winowajców przy golach itd. Tu chodzi o co innego.
Dziś zdarzyła się wpadka, powtórzę się, ale czy w takim meczu czy w wielu wcześniej zwycięskich, gdy tylko Lovren grał, po prostu był co najwyżej średni, a zazwyczaj kiepski lub fatalny. Może większość patrzy na jego zachowania przy straconych bramkach lub bardzo groźnych sytuacjach.
Ja staram się obserwować ogólnie jego zagrania, ustawianie się. Pomijam już fakt, że notorycznie łamie linię spalonego w każdym meczu jakby nie miał orientacji na boisku. Rzuca się w oczy co innego. Każdy, ale to każdy zespół, jeśli Dejan wychodzi w pierwszym składzie, rzuca długie piłki w jego strefę. Nie dziwię się takiej taktyce. A tam on jest przestawiany przez jakiegokolwiek napastnika. Deeney robił z nim co chciał. Brał go na plecy i nawet nie musiał specjalnie walczyć w powietrzu. Albo udana główka kapitana Szerszeni, albo zblokowanie Lovrena i piłka przechodziła za plecy Chorwata i akcja toczyła się gdzie brakowało nam środkowego obrońcy. I tak jest za każdym razem. Napastnicy rywali radzą sobie z nim jak z juniorem.

No I PyrkaLFC pięknie podsumował to swoim ostatnim zdaniem :D
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina
Liverpoolczyk

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Juluz » 29 lut 2020, o 22:29

Troy Deeney:

“You try and pick on the weaker of the two – no disrespect to Lovren. He tried to fight me & wasn't even watching the ball & it worked out perfectly.”

Podsumowując grę Chorwata w barwach the Reds.
Zapraszam na discord lfc-> klik!
Juluz
Moderator

Postprzez urban12 » 29 lut 2020, o 22:47

Tu chodzi o to, że ten pajac powinien zostać dyscyplinarnie wywalony z klubu.
Na stronie "Klopp12"
urban12

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez AustralianMagic » 1 mar 2020, o 02:40

Oglądałem tylko skrót, ale i tu było widać jak Deeney i inni go przestawiali. Pierwsza bramka, wrzut z autu i zamiast wyjebać piłkę główką to Deeney tak poprzestawiał Lovrena, że piłka przeszła dalej.
Trzecia, laga od bramkarza i też Lovren skaczący tak do główki, że któryś z Watfordu (Deeney?) go przestawił żeby tej piłki nie sięgnąć.
Nie mam pewności jak to powinno wyglądać przy drugiej bramce, ale jeżeli akcja szła naszą lewą to VvD powinien być wyżej, a Lovren zabezpieczać. I faktycznie, VvD był bliżej, żeby w razie czego przeciąć, przejąć, ale Lovren stał z nim w linii co jest nieporozumieniem.
AustralianMagic

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez carlsberg » 1 mar 2020, o 10:30

Gdybym pierwszy raz oglądał mecz Liverpoolu i byłby mi to zupełnie obcy klimat to raczej VVD oberwałby bardziej za to spotkanie, a to Lovren byłby tym "profesorem". Prawda jest taka że w mojej skromnej opinii na tle kolegów w tym meczu nie wyglądał tragicznie, powiedziałbym że całkiem nieźle bo to jednak VVD czy Trent bardziej zawalili bramki, fakt Lovren był jedną z ogniskowych, ale niekoniecznie jego błędy wyłapałby tutaj przeciętny Janusz Futbolu.

Ale... nie patrząc już na błędy, przepchnięcia czy cokolwiek, ja widzę tutaj jeden aspekt który wprowadza regularnie Lovren. NERWOWOŚĆ. To cały czas taka tykająca bomba, a jednak na tej pozycji (bardziej to tylko bramkarz) musi być pełne zaufanie i spokój. Ja widziałem wykopy w trybuny/auty w sytuacjach gdzie nie trzeba było tego robić tak "pochopnie", gdzie teoretycznie był czas na przyjęcie tej piłki, widziałem też nie do końca pewne rozgrywanie od tyłu, czego nie widziałem w poprzednich meczach, pomimo że też nie zachwycaliśmy grą.

Czasami to jest tak że jest taki zawodnik który samą obecnością na boisku powoduje nieco inne nastawienie niż "normalnie", śmiem twierdzić że takim typem jest Lovren. Nie bronię tutaj VVD czy Allisona bo obaj po wczoraj tutaj mają sporo na sumieniu, ale Dejan może być takim ogniskiem zapalnym. Mam wrażenie że on czasami za bardzo się podpala, po jednej dobrej interwencji chce za wszelką cenę walczyć o drugą ( taka sytuacja miała miejsce wczoraj, nie pamiętam dokładnie tej sytuacji ale wydaje mi się że miał w jednej akcji dwa bardzo dobre przechwyty, a później miałem wrażenie że bardzo podpalony leciał aby przeciąć po raz trzeci i łatwo dał się objechać).

Reasumując, wydaje mi się że sama obecność Dejana na boisku lekko może wpływać na myślenie pozostałych zawodników, ja swego czasu broniąc na bramie (amatorskie granie) miałem tak że jak grał na obronie pewien typ X to podświadomie nie skupiałem się tylko na swoich "obszarach" ale miałem też gdzieś z tyłu głowy że muszę mieć uwagę na typa X, bo różnie to może być, co często kończyło się tym że bramka padała w sytuacji gdzie ja powinienem się lepiej zachować, gdzie w głowie było ustawienie się tak że gdyby na wypadek przejścia piły przez typa X mieć szansę na interwencję. Tak to był mój błąd, ja powinienem się skupić na swoim, ale jednak...
"Kiedy nie masz wsparcia ze strony trenera i kolegów z drużyny jesteś skończony" - HARRY KEWELL
carlsberg

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez grzyb » 1 mar 2020, o 11:13

Pierwsza bramka wyrzut z autu Lovrena pika lobuje, VVD nie potrafi zatrzymać gracza Watfortdu, ale zobaczcie sobie, co robi Robo. Mianowicie nic, nie pilnuje Sarra, który ma pół pola karnego wolnego, tutaj winę rozłożyłbym na trzech naszych graczy szczególnie lewego obrońcę.
Druga bramka znów zamieszana w nią trójka obrońców. Robertson nie blokuje podania do Sarra który idealnie znalazł sobie pozycje między dwoma środkowymi. Tutaj bym winił bardziej Dejana, który widzi zawodnika szerszeni, jest zwrócony w jego stronę i nic z tym nie robi. Wydaje mi się, że Alli trochę zbyt szybko się położył, ale sam na sam może, ale nie musi.
Trzecia bramka to już kabaret w wykonaniu TAA, który podaje do przeciwnika.100% winy Arnolda.
We wczorajszym meczu przegrał Liverpool jako drużyna. Słaba postawa całej obrony, brak w środku Hendersona wychodzi, wahadła słabo wrzutki TAA słabe i atak bez jaj. Zmiany Kloppa to był żart, znów widzieliśmy Origiego na skrzydle, który wrzuca piłka na Salaha, znów wszedł Lalana, porobił kółeczek no i chociaż strzelił w słupek i Minamino, który moim zdaniem wszedł zbyt późno.

Do mojego wywodu na ten temat dodam tylko, to co kiedyś już chyba napisał Pyrka. Wyjścia Dejana pod linię środkową tworzą autostradę do naszej bramki. To jest coś, czego nienawidzę u tego zawodnika. Bo co z tego, że wygra tam główkę, jeśli zaraz przeciwnik może odebrać Piłkę i wyjść z atakiem.
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam
grzyb

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery