Dejan Lovren

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Dejan Lovren

Postprzez Kuj » 26 wrz 2019, o 12:49

Wiedziałem że znajdzie się ktoś kto go będzie bronił. Występ Lovrena był bardzo słaby i tylko stosunkowo słaby rywal uchronił drużyne przed stratą bramki.
Gomez niestety nie zagrał wcale lepiej. Oby Matip i VVD bo w obecnej formie naszych zmienników nie wygląda to dobrze gdyby któryś z nich wypadł.
Kuj

2 years of membership2 years of membership

Postprzez MILF » 3 paź 2019, o 13:14

Nie potrafię pojąć fenomenu tego zawodnika.
On nie gra, a nasze forum aż kipi od dyskusji na temat jego osoby.
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Juluz » 5 paź 2019, o 18:04

Nie wiem co myśleć po tym spotkaniu. Kilka razy fajnie odnalazł się w obronie i ratował sytuację, żeby po chwili pójść na raz albo dać się minąć balansem ciała, który był czytelny jak ten napis na Waszym ekranie.
Zapraszam na discord lfc-> klik!
Juluz
Moderator

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Egalot » 5 paź 2019, o 18:07

I do tego złamał linię spalonego, po czym Lisy miały naprawdę groźną akcję. Nie było jednak tak źle, jak się spodziewałem. Ale mimo wszystko... Niech Matip będzie dostępny po reprezentacjach.
Obrazek
Egalot

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez MariuszMaxKolonko » 5 paź 2019, o 18:08

Wszystko się zgadza. Idealny na 4 stopera w drużynie. Lepszy by miał większe ambicje i nie godziłby się na rezerwę.
MariuszMaxKolonko

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez RedEscelios » 5 paź 2019, o 18:13

Pierwszy błąd już w drugiej minucie wiec.. I tak długo wytrzymał ;). Jasne, miał kilka dobrych interwencji i stwarzal realne zagrożenie w ofensywnych stalych fragmentach gry, ale on ciągle ma w sobie tą elektryczność. Do rotacji ok, niech pogra z Arsenalem w Pucharze myszki miki
Obrazek
RedEscelios

Postprzez everlast » 5 paź 2019, o 18:16

problemem Lovrena jest to,ze nie potrafi wytrzymac cisnienia jak jest napastnik blisko. Woli bezpiecznie cofnac sie troche,zeby miec potem blizej do pilki. Dlatego łamie te spalone.
everlast

Postprzez Wrubel84 » 5 paź 2019, o 18:17

Trudno uwierzyć w to co piszecie. Dobrze, że oglądałem mecz.
Gola straconego pewnie też na jego konto trzeba zaliczyć.
Wrubel84

Postprzez everlast » 5 paź 2019, o 18:22

Wrubel84 napisał(a):Trudno uwierzyć w to co piszecie. Dobrze, że oglądałem mecz.
Gola straconego pewnie też na jego konto trzeba zaliczyć.

Jakby sie tak dokladnie przypatrzec, to jakby utrzymal pozycje w lini z Van Dijkiem to bylby spalony. Ale z drugiej strony widzial,ze pilka przejdzie za Van Dijka i probowal jeszcze ratowac. Wiec ja go za te bramke nie obwiniam. Natomiast to co wyszedl vardy 1na 1, to ewidentnie niepotrzebnie sie cofnal.

Ja pisalem tylko ogolnie jakie sa moje wnioski dlaczego łamie zawsze spalonego. Dzis tez uwazam,ze zagral bardzo dobrze,nawet jak go nawilal Vardy to dal jeszcze rade wybic pilke.
Ostatnio edytowano 5 paź 2019, o 18:35 przez everlast, łącznie edytowano 1 raz
everlast

Postprzez Bartek84 » 5 paź 2019, o 18:28

Ale co wy się czepiacie? Jedyny błąd Dejana w tym meczu to było złamanie linii spalonego przy akcji gdzie Vardy wyszedł na sam na sam z Adrianem w drugiej połowie. Poza tym Lovren był świetny. Van Dijk od początku sezonu już dobrych kilka razy łamał linię w podobny sposób tak by the way. Weźmy pod uwagę również to, że Chorwat nie jest w rytmie meczowym i wiadomo, że w takiej sytuacji nie ma się tej pewności w zagraniach, a dodatkowo może brakować sił i szybkości. Leicester w całym meczu oddało 2 strzały, jeden celny, który był golem, jeden niecelny Praeta obok słupka i była ta akcja Vardy'ego. Oprócz tych sytuacji nic innego nie mieli. To był bardzo dobry mecz Liverpoolu w obronie. Bardziej bym się czepiał ofensywy i tego, że znowu marnujemy mnóstwo okazji, nasi pomocnicy nie potrafią oddawać strzałów z dystansu, nie potrafimy wykorzystywać kontr w przewadze itd. Czepianie się Lovrena za ten mecz jest bez sesnu jak dla mnie.
Bartek84

1 year of membership

Postprzez RedSolider » 5 paź 2019, o 18:48

Bardzo dobry mecz Chorwata, bramka na konto Van dijka. Niestety widzę, że forumowi eksperci oglądali inny mecz.
Obrazek
RedSolider

Postprzez MasterItaliano » 5 paź 2019, o 18:54

Lovren pewniejszy od Gomeza. Dobry ruch Kloppa. I jak zawsze każdy kibic inaczej go oceni. Jednak szczerze był w tym meczu nawet lepszy od Van Dijka, także ubolewam jak każdy zawziety na niego kibic, ze nie zawalił nam meczu, tak po ludzku jest mi go żal, ze wszyscy sa przeciwko niemu. Zagrał bardzo dobry mecz, schował Vardego do kieszeni. Jako prawdziwy kibic będę go wspierał! Po mistrzostwo druzyno! YNWA
MasterItaliano

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez LiverpoolIsRed » 5 paź 2019, o 19:07

Lovren przez cały mecz był niezwykle pewny. Tak, jeden jedyny błąd jakiego się doszukałem to złamanie linii spalonego przez Lovrena i urwanie się Vardiego. Dzisiaj Dejan zjadł Virgila. Czasami można mu jeszcze zaufać, ale wypuścić Dejana na drużynę z top 4 to trzeba mieć jaja. Jurgen to ma nosa.
LiverpoolIsRed

Postprzez wicked93 » 6 paź 2019, o 07:57

Przecież obok Milnera to Lovren był najlepszym zawodnikiem meczu...
wicked93

Postprzez FootballClub » 6 paź 2019, o 08:58

Niestety Lovrenowi wyciąga się każdy najdrobniejszy błąd. Wczoraj pokazał klasę, zważywszy na to, ze długo nie grał na takim poziomie. Co do Van Dijka, myślę, ze ogromne znaczenie ma fakt, kto stoi za nim w bramce. W poprzednim sezonie rywale w tej fazie rozgrywek również stwarzali tyle sytuacji co teraz, tylko różnica polega na tym, ze te strzały, których nie obronił Adrian (oczywiście nie wszystkie np. Kante), Brazylijczyk by wyłapał.
FootballClub

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery