Dejan Lovren

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Dejan Lovren

Postprzez SzymonW » 8 mar 2019, o 20:01

Przyda się w końcówce sezonu. Nawet na ławce. Zawsze jest opcją dodatkową i nie trzeba będzie w razie potrzeby grać brazylijczykiem na środku obrony, bo on jest potrzebny w środku pola. Ps. Od przybytku głowa nie boli.
SzymonW

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Ralf088 » 10 mar 2019, o 22:00

Polecam znaleźć sobie filmik na rozruchu przedmeczowym, gdzie w grze w dziadka w przeciągu kilku podań dostał 3 razy siatę XD Ohh, cały Dejan, ale ubaw niemiłosierny ;D
Ralf088

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Eruanno » 11 mar 2019, o 00:16

Jak coś to tutaj w linku poniżej wrzuciłem filmik z rozgrzewki, można go obejrzeć bez konieczności ściągania pliku ;)

http://uploadfile.pl/pokaz/1668899---re9y.html
Eruanno

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez ynwa19 » 11 mar 2019, o 08:20

Dejan podoba mi sie i to bardzo......na lawce rezerwowych.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

Postprzez John » 9 kwi 2019, o 21:40

Póki co profesor. Kto wie, czy tym meczem Jurgen go przypadkiem nie szykuje na Chelsea.
"Steven Gerrard, he's a player who kisses the badge and means it."
John

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Tindr » 9 kwi 2019, o 22:58

Profesura się skończyła jak cała linia obrony przesuneła się w jedną stronę a nasz "profesor" pobiegł za napastnikiem Porto łamiąc linię spalonego - całe szczęście, że Maregha zaladował piłkę gdzieś w pomidory....
Hell is empty and all the devils are here...
Tindr

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 9 kwi 2019, o 23:00

K***a co Ty ćpałeś John? Ręka w naszym polu karnym, łamanie linii spalonego, podania w szerz do VVD, tyłem do pola gry nie patrząc nawet co się dzieje za jego plecami. Tragiczny jak zawsze, zdecydowanie liczę że Klopp oszczędzał Matipa, a nie szykował Lovrena, bo jeśli wyjdziemy tym bezmózgiem na Chelsea, to znowu nas ruskie pozbawią szans na tytuł.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 9 kwi 2019, o 23:00

K***a co Ty ćpałeś John? Ręka w naszym polu karnym, łamanie linii spalonego, podania w szerz do VVD, tyłem do pola gry nie patrząc nawet co się dzieje za jego plecami. Tragiczny jak zawsze, zdecydowanie liczę że Klopp oszczędzał Matipa, a nie szykował Lovrena, bo jeśli wyjdziemy tym bezmózgiem na Chelsea, to znowu nas ruskie pozbawią szans na tytuł.
Ostatnio edytowano 9 kwi 2019, o 23:02 przez PyrkaLFC, łącznie edytowano 2 razy
PyrkaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Jyuuken » 9 kwi 2019, o 23:06

Ten facet dał się ograć kilka razy, elektryczny jak zawsze.
Jyuuken

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Bolo » 10 kwi 2019, o 01:16

A i tak był lepszy niż Matip z Soton
Bolo

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez bugi » 20 kwi 2019, o 21:15

Jeśli Gomez nie jest w pełni sił, Klopp powinien rozpocząć proces ogrywania Lovrena na mecz z Barceloną. Wydaje mi się, że na liliputów z samozwańczej najlepszej ligi świata taki kołek jak Matip będzie zbyt mało zwrotny,zbyt wolny i po prostu zbyt ograniczony swoim wzrostem. Tak więc uważam, że Lovren poradzi sobie w takim meczu lepiej. Matip jest dobry na napastników typu Lewandowski, Morata, Giroud ale nie tacy mali, szybcy i zwinni.
Zresztą Lovren już raz Messiego zatrzymał, nie widzę powodu dla którego nie miałby tego zrobić po raz kolejny. Tak więc jeśli Gomez nie jest sprawny, Lovren będzie mniejszym złem i chciałbym zobaczyć go jutro w wyjściowym.
Ostatnio edytowano 21 kwi 2019, o 05:08 przez bugi, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
bugi

Postprzez PyrkaLFC » 20 kwi 2019, o 21:42

bugi napisał(a):Jeśli Gomez nie jest w pełni sił, Klopp powinien rozpocząć proces ogrywania Lovrena na mecz z Barceloną. Wydaje mi się, że na liliputów z samozwańczej najlepszej ligi świata taki kołek jak Matip będzie zbyt mało zwrotny,zbyt wolny i po prostu zbyt ograniczony swoim wzrostem. Tak więc uważam, że Lovren poradzi sobie w takim meczu lepiej. Matip jest dobry na napastników typu Lewandowski, Morata, Giroud ale nie tacy mali, szybcy i zwinni.
Zresztą Lovren już ras Messiego zatrzymał, nie widzę powodu dla którego nie miałby tego zrobić po raz kolejny. Tak więc jeśli Gomez nie jest sprawny, Lovren będzie mniejszym złem i chciałbym zobaczyć go jutro w wyjściowym.

a Pamiętasz jak Lovren wspaniale przyczynił się do wygranej City? Łamanie linii spalonego, gubienie własnej pozycji. Przy podaniach do wchodzącego Alby zagranie Lovrenem to walkower. Barca jak żaden inny zespół potrafi posyłać piłki za linie obrońców - przy ich ataku pozycyjnym Dejankowi spłoną zwoje mózgowe już w 15 minucie. Poza pojedynkami powietrznymi Lovren nie przewyższa Matipa w żadnym aspekcie gry, no ale też umówmy się - Matip chyba poradzi sobie w pojedynku o górną piłkę z Messim.

Poza tym wydaje mi się (choć bazuje raczej na własnej obserwacji, nie widziałem pomiarów prędkości), że Matip jest szybszy od Lovrena. Pamiętam jak w meczu z PSG Mbappe odstawił Pana "TOP5 obrońców na świecie". To wyglądało jak Maserati vs Passerati.
PyrkaLFC

Postprzez grzyb » 20 kwi 2019, o 23:50

Dlatego z tej dwójki mimo wszytko wole Gomeza 😁 a tak na poważnie da radę się wykurować by zagrać z FCB ?
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam
grzyb

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Glajskor » 21 kwi 2019, o 00:37

bugi napisał(a):Jeśli Gomez nie jest w pełni sił, Klopp powinien rozpocząć proces ogrywania Lovrena na mecz z Barceloną. Wydaje mi się, że na liliputów z samozwańczej najlepszej ligi świata taki kołek jak Matip będzie zbyt mało zwrotny,zbyt wolny i po prostu zbyt ograniczony swoim wzrostem. Tak więc uważam, że Lovren poradzi sobie w takim meczu lepiej. Matip jest dobry na napastników typu Lewandowski, Morata, Giroud ale nie tacy mali, szybcy i zwinni.
Zresztą Lovren już RAS Messiego zatrzymał, nie widzę powodu dla którego nie miałby tego zrobić po raz kolejny. Tak więc jeśli Gomez nie jest sprawny, Lovren będzie mniejszym złem i chciałbym zobaczyć go jutro w wyjściowym.

Lolvren gorszym złem? To miałoby sens, gdybyś wpadł tutaj z desantem, prosto z fcbarca.com, czy innego devilpage. Gość jest tragiczny, zagra jedno, dobre spotkanie, by w 10 następnych biegać z zapalnikiem w ręku. Mr. top 5 już w meczu z Porto pokazał, na co go stać. :lol: Dembele, Suarez, czy też Messi wrzuciliby go na taką karuzelę, że ten byłby do zmiany już po kwadransie. Im dalej od płyty boiska znajduje się Chorwat, tym lepiej dla całego Liverpoolu.

Matip jest w niezłej formie, rytm meczowy zachowany, choć po 100kroć wolałbym zobaczyć u boku VVD właśnie Gomeza, tak biorąc pod uwagę to, jak długi miał rozrabat z piłką, nie do końca jestem przekonany, czy to aby na pewno właściwa decyzja, by wrzucać go od razu na głęboką wodę. Niesamowicie tęsknię za tym chłopakiem, przed kontuzją prezentował się bardzo dobrze. :oops:
"Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu"
Glajskor

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Redzik90 » 21 kwi 2019, o 08:22

Lovren zagrał w tym sezonie jeden słaby mecz z City. W reszcie prezentował się naprawdę dobrze. Ale uj tam i tak znajdzie się ktoś kto alurat ten jeden mecz wypomni. Na Barcelonę najlepszy wybór jaki ma Klopp to właśnie Chorwat. I tyle w temacie.
Redzik90

2 years of membership2 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery