Dejan Lovren

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Dejan Lovren

Postprzez dawidek298 » 8 sty 2019, o 20:00

Kartas napisał(a):Klavan do momentu kontuzji(leczy się od kilku spotkań) był podstawowym obrońcą Cagliari. Jednak tutaj(czy na stronie) można wyczytać, że na pewno zgodziłby się zostać i pełnić rolę 5 stopera aby zaliczyć może ze dwa mecze w sezonie..I te pretensje do Kloppa, że go oddał, a co miał mu powiedzieć " Zostań, zagrasz może 2 mecze w sezonie ale zarezerwowałem dla Ciebie honorowe - najlepsze miejsce z darmowym cateringiem na Trybunie z którego pooglądasz resztę meczów"? :lol:

Nie mam pojęcia co by mu powiedział. Wątpie, że menadżer, aby walczyć o pozostanie zawodnika mówi mu ile zagra spotkań, bo tego nikt nie moze przewidziec.

Ja zawsze wolę mieć szerszą kadrę i grać zawodnikami na swojej pozycji, ale skoro dla ciebie to jest zabawne to nie ma o
czym dyskutować :D

EDIT: Do nikogo nie mam pretensji tylko po prostu wyrażam swoje zdanie. Skoro on ma decydujące zdanie w klubie i to on
dobiera sobie skład, to chyba wybrał dla siebie najlepszą opcje.
dawidek298

1 year of membership

Postprzez Kartas » 8 sty 2019, o 20:40

Po prostu Jurgen w żaden sposób by nie przekonał zawodnika pokroju Klavana, żeby ten przedłużył swój kontrakt. Jeden jak i drugi zdawałby sobie sprawę, że będzie wyborem numer 5, czyli szansa na grę praktycznie żadna. Nawet przy 4 obrońcach jeden jest tym pokrzywdzonym bo jest poza składem(najczęściej był Matip na trybunach). Piąty stoper nie pogra ani w lidze ani w LM. Możliwa opcja to Puchary i to w momencie gdy Klopp zdecydowałby się nie postawić na pozostałą dwójkę, która grała mniej od podstawowych zawodników. Oczywiście mowa o sytuacji kiedy zawodnicy są dostępni. Ragnar więc zaliczyłby wczorajszy mecz i może jedno starcie ligowe i dalej siedział na trybunach(wykorzystałby szansę z powodu wielu kontuzji). To dla niego beznadziejne rozwiązanie i dobrze zrobił, że poszukał sobie klubu gdzie ma pewne miejsce w składzie. Na szczęście jest duże prawdopodobieństwo, że już na sobotę dostępny będzie Matip a tydzień później Gomez. Jeśli lekko przesunie sie powrót Joela to powinien wrócić równolegle z "Dżoe" już na CP.
"Koniec! Zrobili to! Zrobili to! Zrobili to! Historia! Legenda! Liverpool! Klopp! Origi! Wijnaldum! Bohaterowie tego stadionu i tej ziemi" - Mateusz Borek po meczu Liverpool - Barcelona (4-0) 7.05.2019
Kartas

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez adamne » 2 lut 2019, o 21:06

Dejanowi odnowiła się kontuzja i nie zagra w poniedziałek z Młotami.
Jeśli nie wyleczy się na Bayern to w parze z Matipem zagra pewnie Fabinho a na ławce usiądzie Hoever...
Naprawdę nie wiem jak klub mógł dopuścić do takiej sytuacji, przecież my w tej chwili nie mamy ani jednego pełnowartościowego zmiennika dostępnego na żadną pozycję pozycję w obronie.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
adamne

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Kyral92 » 3 lut 2019, o 11:27

Wystarczy przeczytać wpis wyżej. Mamy 4 srodkowych obroncow. Ciezko zakontraktowac kolejnego dobrego zawodnika na ta pozycje bo 2 z nich zawsze na trybunach bedzie. I kazdy klub, ktoremu wypadnie w jednym czasie 3 srodkowych obroncow, bedzie mial ogromny problem. I nie uwazam tego co sie teraz dzieje za ogromny blad klubu. Zwlaszcza, ze jestem przekonany, ze sciagajac fabinho w lato, brane bylo pod uwage okazjonalne wystawianie go czy to na boku czy na srodku obrony.
Kyral92

Postprzez Kaczorro » 3 lut 2019, o 19:30

Dlatego latem koniecznie jeden z pary Lovren/Matip musi odejść, a klub powinien celować w zawodnika z ktrótką historią kontuzji, nawet jako backup. Po co nam rezerowi stoperzy, którzy są niedostępni w momencie, gdy są najbardziej potrzebni?
Kaczorro

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez czarodziej » 19 lut 2019, o 23:34

Obrazek
czarodziej

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez wokawojz » 19 lut 2019, o 23:57

czarodziej napisał(a):Obrazek

Haha dobre :lol: Jak zobaczyłem to ujęcie to już wiedziałem, że będą memy :lol: :lol: :lol:
Liverpool is magic, Everton is tragic. ~Emlyn Hughes :-D
wokawojz

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 20 lut 2019, o 00:01

czarodziej napisał(a):...

:lol: :lol:

Chyba chorwackiej :D A tak na poważnie, to jeden z lepszych występów Dejana, nic nie zawalił ;)
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez CzerwonyBartek » 20 lut 2019, o 00:03

czarodziej napisał(a):Obrazek

Obrazek

Darth Lovren

Jak go dzisiaj zobaczyłem to od razu w głowie usłyszałem marsz imperialny :lol:
The world is yours
CzerwonyBartek

Postprzez Redzik90 » 20 lut 2019, o 00:53

Oby wrócił jak najszybciej spod tego koca, bo z Matipem to my dużo nie ugramy. O zgrozo, wiem czego sobie życzę.
Redzik90

2 years of membership2 years of membership

Postprzez foxtrote92 » 8 mar 2019, o 10:43

Pisząc w odniesieniu do artykułu na stronie głównej. Mam nadzieję, że Lovren będzie w pełni gotowy już na Burnley. Jednakowoż liczę, że na boisku w pierwszym składzie się nie pojawi. Może w drugiej połowie, żeby przy bezpiecznym wyniki dać odpocząć któremuś stoperowi. Chociaż odpoczynku najbardziej potrzebuje chyba Robertson. No, ale wrzucanie Moreno nawet przy pozytywnym wyniku brzmi ryzykancko. Fakt, że końcówkę zeszłego sezonu i mundial Dejan miał nawet niezły (nie mylić z dobry bo Chorwat na bycie dobrym obrońcą to ma za gorącą głowę). Jednak jego występów z tego sezonu nie wspominam już tak dobrze, a szczególności wybornego meczu z City. Matip moim zdaniem gra w tej chwili dobrze, w polu karnym piłka go szuka i coś z tego musi kiedyś wejść. Do tego tymi swoimi wejściami a'la libero daje nam coś ekstra w nasze smutnym jak listopad środku pola. Fakt, że Matip podobnie jak Lovren nigdy topowym obrońcą nie będzie, ale daje większy spokój i dużo więcej w powiedzmy rozegraniu.
Tak czy siak dobrze, że Dejan wraca bo przyda się mieć choć jednego środkowego obrońcę na rezerwie, który ma więcej niż 18 lat. Do końca sezonu jeszcze trochę zostało i różnie może być. Nie sądzę, żeby to Lovren został bohaterem końcówki, ale jeśli zajdzie taka potrzeba i skończymy z jakiś pucharem to mu tego życzę z całego serca :)

@edit:
Tak jak napisałem - ewentualnie. Jeśli Jurgen chce, żeby powąchał trochę murawy i złapał troszkę minut. Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 8 mar 2019, o 17:07 przez foxtrote92, łącznie edytowano 1 raz
Kiedy człowiek zstępu­je w prze­paść, je­go życie zaw­sze zys­ku­je jas­no ok­reślo­ny kierunek.
foxtrote92

Postprzez Django » 8 mar 2019, o 13:56

foxtrote92 napisał(a):. Może w drugiej połowie, żeby przy bezpiecznym wyniki dać odpocząć któremuś stoperowi. Chociaż odpoczynku najbardziej potrzebuje chyba Robertson.

Czyli chcesz zafundować nam kibicom nerwówkę w ostatniej "tercji" spotkania wpuszczając elektrycznego Lovrena za bardzo pewnego ostatnio Matipa czy skałę Virgila?? Duet środkowych obrońców to ostatnia pozycja nadająca się do rotacji - tam im więcej spotkań rozegranych z jednym zestawieniu tym lepiej.

Moim zdaniem (choć to pewnie zrobi wiele niepotrzebnych dyskusji...) miejsce Lovrena do końca obecnego sezonu jest na ławce rezerwowych jako czwarty wybór a później niech sobie idzie do ojca swoich "sukcesów" na Anfield czyli Irishmana from Leicester.
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez BadBoy1920h » 8 mar 2019, o 16:20

Django napisał(a):
foxtrote92 napisał(a):. Może w drugiej połowie, żeby przy bezpiecznym wyniki dać odpocząć któremuś stoperowi. Chociaż odpoczynku najbardziej potrzebuje chyba Robertson.

Czyli chcesz zafundować nam kibicom nerwówkę w ostatniej "tercji" spotkania wpuszczając elektrycznego Lovrena za bardzo pewnego ostatnio Matipa czy skałę Virgila?? Duet środkowych obrońców to ostatnia pozycja nadająca się do rotacji - tam im więcej spotkań rozegranych z jednym zestawieniu tym lepiej.

Moim zdaniem (choć to pewnie zrobi wiele niepotrzebnych dyskusji...) miejsce Lovrena do końca obecnego sezonu jest na ławce rezerwowych jako czwarty wybór a później niech sobie idzie do ojca swoich "sukcesów" na Anfield czyli Irishmana from Leicester.

Pozycja obrońcy, jest najmniej rotacyjna w trakcie meczu. Szkoda zmian na wpuszczenie w trakcie meczu innego obrońcy.

Django. Właśnie wręcz przeciwnie. "Twoje zdanie" każdy szanuje, bo jest to właśnie Twoje. Co innego zarzucać, że musi być tak lub tak i na pewno będzie tak i tak 😉
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"

erni9292 napisał(a):
Flymf napisał(a):Pewne rzeczy się nie zmieniają (:

Twoje pierdolenie?
BadBoy1920h

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez diablinadali » 8 mar 2019, o 17:24

Pierwszych kilka meczów po kontuzji może być słabszych, a akurat to nie jest najlepszy moment na gubienie punktów przez głupie błędy w obronie. Nawet jeśli Chorwat będzie zdrowy i gotowy, to lepiej niech pozostanie na ławce. Przy Van Dijku każdy następny obrońca, począwszy od Gomeza po Lovrena i Matipa, wyglądał jak obrońca klasy światowej, więc trzeba trzymać kciuki za zdrowie Holendra, a reszta sama się ułoży. Nawet Matip miał kilka słabszych interwencji, kiedy zaczął partnerować Van Dijkowi, a potem rozkręcił się na dobre i nie wyobrażam sobie, by miał teraz zasiąść na ławce. Stabilność w obronie to podstawa. Im dłużej para stoperów gra ze sobą, tym lepiej, dlatego skłaniam się ku temu, co pisze @Django. Matip w aktualnej formie jest dużo bezpieczniejszą opcją niż Lovren po dłuższej przerwie.
diablinadali

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez foxtrote92 » 8 mar 2019, o 19:54

W zasadzie napisałem, że mam nadzieję, iż jeśli ma wystąpić bo taka wola trenera to tylko z ławki, ale okej :)
Bron Boże ja Matipa ze składu nie wyrzucam bo darzę go o wiele większym zaufaniem jako obrońcę, niż naszego inkwizytora.
Kiedy człowiek zstępu­je w prze­paść, je­go życie zaw­sze zys­ku­je jas­no ok­reślo­ny kierunek.
foxtrote92

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery