Dejan Lovren

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Dejan Lovren

Postprzez everlast » 4 sty 2019, o 00:09

mam nadzieje,ze dzis zrobil bledow za kilka kolejek, bo do marca pewnie bedzie musial grac
everlast

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Kodi » 4 sty 2019, o 00:19

Czy ktoś ma gif z sytuacji, gdzie Aguero wyszedł 1vs1 z Alissonem, a Lovren, który go krył( :D :D ) pobiegł w drugą stronę, bo doznał jakiegoś spięcia w mózgu ? :lol:
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner
Kodi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 4 sty 2019, o 00:22

Van Dijk to go chyba zabije w szatni, za to ostatnie wybicie gdzies w piz... zdecydowanie Chorwat zawalil nam mecz. Nie wiem jak mozna sie czepiac Beckera za pierwszego gola, @Bugi naprawde? To bylo nie do wyjecia i tylko Lovrenowi Aguero zawdziecza to, ze mial czas zeby sie obrocic i huknac. Beznadziejny wystep, jeden z najgorszych w Liverpoolu, widac ze City jeszcze nie w optymalnej formie, bo przy tych patelniach, ktore wystawil Obywatelom, to powinno byc 3 albo 4-1. Nie wspomne o tym, ze Becker uratowal mu dupsko, kiedy Dejanek najpierw stracil pilke, a potem zlamal linie i Aguero poszedl sam na sam. Czekam na kolejny wywiad z cyklu "Jestem kozlem ofiarnym", lub "Jestem lepszy od Ramosa". Hiszpan pewnie peka teraz ze smiechu.

KapitanSowa napisał(a):Jak będzie odchodził z klubu to na pewno nie będę po nim płakał. Kolejny przebłysk geniuszu :dry:

Studze 2 szampany. Pierwszy na mistrzostwo, drugi na odejscie Lovrena. Mam nadzieje, ze latem otworze oba ;)

@Down
Strzal Aguero idealny zgadza sie. Nawet jesli strzal poszedl na krotki rog, to nie odrazu obciaza bramkarza, Szczerze to to bylo takie uderzenie, ze Becker nie mial czasu nawet zareagowac. Aguero wymierzyl idealnie, bo dostal sekundy od Lovrena. Nie wiem czy dobrze pamietam ta sytuacje, ale Kun chyba zdazyl sie jeszcze obrocic w strone bramki. Fakt, najlepiej zapomniec o tym meczu i liczyc na to, ze Gomez i Matip sa u jakiegos cudotworcy,
Ostatnio edytowano 4 sty 2019, o 00:38 przez PyrkaLFC, łącznie edytowano 2 razy
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez bugi » 4 sty 2019, o 00:31

Ja tylko stwierdziłem fakt, bramki w króki róg zawsze obciązają bramkarza to raz, dwa pisząc to nie wiedziałem co odwal Lovren pozniej i myslałem, że to jednorazowy wyskok, 3 po przeanalizowaniu, faktycznie strzał idealny Aguero ale moim zdaniem do wyjęcia, Alissonowi zabrakło szczęścia i nie trafił w piłkę bo refleks był dobry.
Wyszło jak wyszło, zapomnieć i nie wracać do meczu i tych błedów Lovrenowych
Obrazek
bugi

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez adamne » 4 sty 2019, o 00:35

everlast napisał(a):mam nadzieje,ze dzis zrobil bledow za kilka kolejek, bo do marca pewnie bedzie musial grac

Nie no Gomez i Matip powinni w lutym wrócić, przynajmniej jeden z nich. Oby.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
adamne

Postprzez Radbug » 4 sty 2019, o 00:40

A najśmieszniejsze jest to, że to nawet nie był jego najgorszy mecz (Tottenham 1-4). To pokazuje jego poziom i to jakim jest obrońcą.
Nie mam na co narzekać. Coś Ty zrobił Kloppie?!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
Radbug

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Rafael7 » 4 sty 2019, o 00:57

bugi napisał(a):Ja tylko stwierdziłem fakt, bramki w króki róg zawsze obciązają bramkarza to raz, dwa pisząc to nie wiedziałem co odwal Lovren pozniej i myslałem, że to jednorazowy wyskok, 3 po przeanalizowaniu, faktycznie strzał idealny Aguero ale moim zdaniem do wyjęcia, Alissonowi zabrakło szczęścia i nie trafił w piłkę bo refleks był dobry.
Wyszło jak wyszło, zapomnieć i nie wracać do meczu i tych błedów Lovrenowych

Strzał z gatunku - najgorszy dla bramkarza. Gdzieś nad głową, gdzie nie ma tego czasu na reakcję za wiele. Identyczna sytuacja jak w piłce ręcznej. Aż przypomniała mi się bramka Podolskiego z Bayernem (załączam link, trochę powinno rozjaśnić sytuację o której pisze)
https://youtu.be/Y7HMNopgw0s
Rafael7

Postprzez kariok » 4 sty 2019, o 01:42

Trochę offtop o Alissonie, ale apropo piłki ręcznej: setki piłek takich jak ta to jest dokładnie powód dla którego bramkarze w ręcznej bronią z rękami nad głową. Dziwię się że futbolowi koledzy po fachu nigdy nie podnoszą ręki od strony krótkiego rogu nad głowę właśnie ze względu na takie sytuacje. Takich strzałów jest dużo, a podniesienie jej z opuszczonej pozycji na czas jest niemożliwe, za to zwykle bramkarz albo i tak stoi przy słupku, albo miałby dużą szansę obronić strzał w dół od strony krótkiego rogu nogą. Gdyby w tym przypadku Alisson miał prawą rękę nad głową moim zdaniem nie straciłby nic z dobrej pozycji, dalej byłby w stanie rzucić się w lewo gdyby była potrzeba, a być może mielibyśmy teraz ten punkt więcej. Znajdzie się jakiś znawca rzemiosła bramkarskiego, który wyjaśni sprawę? :)

EDIT: Skoro jest temat o Alissonie to po co piszesz w wątku o Lovrenie?
Nie tłumacz tylko napisz swój post tam gdzie trzeba, a ten usuń bo nikt nie będzie pojedynczych
postów przenosił bo nie chciało się koledze szukać odpowiedniego wątku./MOD

edit: Nie widzę w żadnym oczywistym miejscu opcji usuń post, tylko edytuj, a zostawienie pustego też nie działa. Przenieść do wątku Alissona to wypadałoby co najmniej poprzedni post, do którego się z resztą odnoszę, dlatego piszę tutaj, a najlepiej całą dyskusję. Ale to mi się oberwało za offtop, pewnie dlatego że się do niego przyznałem :D

Do każdego osobno też nie będę pisać przecież :). Trzeba było kontynuować już wątek w odpowiednim topicu. "Usuń" by było gdybyś zdążył wczoraj od razu po moim wpisie, a teraz nie ma.../mod
Ostatnio edytowano 4 sty 2019, o 11:33 przez kariok, łącznie edytowano 1 raz
kariok

1 year of membership

Postprzez PonuryGrabarz » 4 sty 2019, o 10:29

Możecie tu sobie gadać a Lolvren jak przyjdzie co do czego to powie, że jest kozłem ofiarnym i że cała drużyna zawaliła. Ze nadal się uważa za top 5 stoperów na świecie a błędy się zdarzają i nawet Ramos je popełnia, ale jemu nikt nie wypomina, bo to Ramos. Następny mecz wygramy z czystym kontem to Dejanek powie, że to jego zasługa. Ot cały Lolvren. Pipa i tyle w temacie.
Jeśli mamy się rozwijać jako klub i drużyna to dla takich parodystów jak Lolvren i Alfredo Moreno nie powinno być miejsca nawet na ławce.
Ostatnio edytowano 4 sty 2019, o 10:47 przez PonuryGrabarz, łącznie edytowano 1 raz
PonuryGrabarz

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez MILF » 4 sty 2019, o 10:35

Ewidentnie się nie spisał, ale nie zapominajmy, że bądź co bądź, nie jest on pierwszym wyborem Kloppa jeżeli zdrowy jest Joe.

Obawiam się, że problemem Lovrena w meczach z topem jest fakt, że dopiero wtedy dociera do niego świadomość, że w hierarchii obrońców jest ktoś przed nim i wówczas sam wpada we własne sidła.. :sleep:
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Rudek666 » 4 sty 2019, o 12:16

Widać było wczoraj po grze Chorwata, że nie grał na swoim top poziomie, brakowało mu szybkości i dokładności w podaniach. Nie był to jego mecz najprościej mówiąc.
Spowodowane to było zapewne brakiem świeżości. Niedawno co wrócił do regularnej gry po kontuzji i od tamtej pory gra wszystkie mecze od deski do deski. A przydałby się chociaż jeden mecz odpoczynku w tym zwariowany okresie świąteczno-noworocznym.
Słaby mecz musiał się trafić i niestety o taki najłatwiej gdy podejmuje się mistrza kraju.

Nadal nie wiem skąd jeszcze teksty o spalaniu psychicznym u faceta, który w poprzednim roku dotarł do 2 finałów największych imprez piłkarskich i w żadnym meczu tych turniejów nie wyglądał na gościa, który ma kupe w gaciach.

Btw. W tamtym roku obskoczylismy na Etihat bęcki 5 do 0 więc i tak jest progres 8)
Rudek666

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez PonuryGrabarz » 4 sty 2019, o 13:24

Rudek666 napisał(a):Widać było wczoraj po grze Chorwata, że nie grał na swoim top poziomie, brakowało mu szybkości i dokładności w podaniach. Nie był to jego mecz najprościej mówiąc.
Spowodowane to było zapewne brakiem świeżości. Niedawno co wrócił do regularnej gry po kontuzji i od tamtej pory gra wszystkie mecze od deski do deski. A przydałby się chociaż jeden mecz odpoczynku w tym zwariowany okresie świąteczno-noworocznym.
Słaby mecz musiał się trafić i niestety o taki najłatwiej gdy podejmuje się mistrza kraju.

Nadal nie wiem skąd jeszcze teksty o spalaniu psychicznym u faceta, który w poprzednim roku dotarł do 2 finałów największych imprez piłkarskich i w żadnym meczu tych turniejów nie wyglądał na gościa, który ma kupe w gaciach.

Btw. W tamtym roku obskoczylismy na Etihat bęcki 5 do 0 więc i tak jest progres 8)

haha, mówiłem...
Własnie chodzi o to, że to jest poziom Lolvrena a dobre występy to raczej odchyły od jego normalnej dyspozycji.
PonuryGrabarz

Postprzez Redzik90 » 7 sty 2019, o 21:50

Czy ja śnię zły sen?
Redzik90

Postprzez leonlevinsky » 7 sty 2019, o 21:52

Redzik90 napisał(a):Czy ja śnię zły sen?

Ajć...obrona się rozpada. Co dalej Panie Jurgen? Co dalej?
leonlevinsky

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Ralf088 » 7 sty 2019, o 21:55

Zaczyna się. Porażka z City, kontuzja Dejana, będziemy za niedługo grać Moreno na srodku obrony... To coś poważnego, bo nie miałem możliwośći zobaczenia tej sytuacji;/
Ralf088

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery