Dejan Lovren

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Dejan Lovren

Postprzez marchewa » 29 paź 2016, o 19:15

I znowu przy bramce miał udział. Oczywiście na 3-2, zabranie 2 z crystal i ładne zejście, które zrobiło miejsce Matipowi. :)
marchewa

1 year of membership

Postprzez Barilla » 29 paź 2016, o 19:33

Przypomina mi się mecz z Chelsea z sezonu 12-13 i Suarez zaliczający kolejno świetną asystę, karnego dla CFC, ugryzienie Ivanovica i wyrównującego gola w 97 minucie :)
Lovren dziś podobna huśtawka, na razie na minus jeden, ale ma jeszcze całą drugą połowę ;)
Barilla

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez DrGonzo » 6 lis 2016, o 19:15

Dlaczego Lovrena nie było dziś nawet na ławce? Nie jestem ostatnio na bieżąco z wszystkimi newsami. Przeczytałem tylko, że odmówił gry w reprezentacji (ciekawe dlaczego swoją drogą), ale na temat kontuzji nic do mnie nie dotarło. Ostatni mecz w jego wykonaniu to nie było mistrzostwo świata, ale żeby taki zjazd formy?

EDIT: OK, dzięki. :)
Ostatnio edytowano 6 lis 2016, o 19:32 przez DrGonzo, łącznie edytowano 1 raz
DrGonzo

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez elug » 6 lis 2016, o 19:19

Podobno jest chory, wirus czy coś :) .
Obrazek

"At the end of a storm is a golden sky"
elug

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez liverpoolek » 6 lis 2016, o 19:19

DrGonzo napisał(a):Dlaczego Lovrena nie było dziś nawet na ławce? Nie jestem ostatnio na bieżąco z wszystkimi newsami. Przeczytałem tylko, że odmówił gry w reprezentacji (ciekawe dlaczego swoją drogą), ale na temat kontuzji nic do mnie nie dotarło. Ostatni mecz w jego wykonaniu to nie było mistrzostwo świata, ale żeby taki zjazd formy?

Jakiś wirus czy coś.
Obrazek
Modlić się to pójść na spacer z Bogiem po to, by uzgodnić wspólne marzenia.
Pracuj w ciszy, niech sukcesy robią hałas.
liverpoolek

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Alexandre » 11 gru 2016, o 19:35

Klavan za Lovrena. Mam nadzieję że Ragnar pogra sobie teraz do rozpoczęcia okienka transferowego,kupimy jakiegoś klasowego stopera i nie będe musiał już oglądać chorwackiego parodysty.
Obrazek
Alexandre

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Robertos » 11 gru 2016, o 19:37

Klavan za Lovrena. Mam nadzieję że Ragnar pogra sobie teraz do rozpoczęcia okienka transferowego,kupimy jakiegoś klasowego stopera i nie będe musiał już oglądać chorwackiego parodysty.

Amen.
Robertos

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Kartas » 11 gru 2016, o 20:44

Rozumiem, że zmiana przez jakiś drobny uraz? I ciekawe, że Klavan tak szybko wygryzł Lucasa. Widać tu brak logiki bo powinien być on naturalnym wyborem jak idzie o ŚO gdy trzeba.. 8)
Kartas

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez RedSolider » 20 gru 2016, o 01:14

Fantastyczny występ Dejana, schował całkowicie Lukaku do kieszeni. Tylko raz dał się ograć Belgowi, ale wyratował sytacje faulując go. Jeden z lepszych jak nie najlepszy występ Lovrena w Liverpoolu. Cichy bohater tego meczu.

@Down
Oglądnij sobie Panie kolegi jeszcze raz mecz, to może zrozumiesz.
Ostatnio edytowano 20 gru 2016, o 09:58 przez RedSolider, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
RedSolider

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Shinoda » 20 gru 2016, o 06:40

RedSolider napisał(a):Fantastyczny występ Dejana, schował całkowicie Lukaku do kieszeni. Tylko raz dał się ograć Belgowi, ale wyratował sytacje faulując go. Jeden z lepszych jak nie najlepszy występ Lovrena w Liverpoolu. Cichy bohater tego meczu.

Bardzo dobry dowcip, nie ma to jak dobry kawał na początek dnia. :D
Shinoda

Postprzez YNWAmate » 20 gru 2016, o 09:35

RedSolider napisał(a):Fantastyczny występ Dejana, schował całkowicie Lukaku do kieszeni. Tylko raz dał się ograć Belgowi, ale wyratował sytacje faulując go. Jeden z lepszych jak nie najlepszy występ Lovrena w Liverpoolu. Cichy bohater tego meczu.

Jestem tez tego samego zdania. Może nie tak dobry występ jak Klavana, ale Dejan zagrał także dobre zawody. Pokazał dziś charakter i zaangażowanie. Pierwszy pobiegł do sfaulowanego Hendersona co świadczy o tym, że nie jest obojętny i stoi za swoimi kolegami murem.
A co do faulu na Lukaku - musiał to zrobić bo inaczej mogłoby być groźnie. Pod koniec nieco się o niego bałem, żeby nie dostał drugiej żółtej bo widać było że gra z dużym zaangażowaniem.

Dla mnie Dejan na duży plus w tym meczu :)
Obrazek
YNWAmate

Postprzez John » 20 gru 2016, o 09:40

Lovren zdecydowanie najlepszy z bloku defensywnego wczoraj. Maksymalnie skupiony przez cały mecz, świetne decyzje i agresja na dobrym poziomie.
"Steven Gerrard, he's a player who kisses the badge and means it."
John

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez NiePodpiszeSie » 20 gru 2016, o 10:47

YNWAmate napisał(a):Może nie tak dobry występ jak Klavana, ale Dejan zagrał także dobre zawody.

Na zmianę zajmowali sie Lukaku i mniej wiecej zagrali na tym samym poziomie, ale po tym co odjebal w 53 minucie Klavan nie bardzo wiem jak mozna pisac "ze wystep nie tak dobry jak Klavana".
NiePodpiszeSie

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Shinoda » 27 gru 2016, o 20:10

Tylko zsyłka na Syberię. Naprawdę nie da się patrzeć na jego grę.
Shinoda

Postprzez Polak09 » 27 gru 2016, o 20:17

Shinoda napisał(a):Tylko zsyłka na Syberię. Naprawdę nie da się patrzeć na jego grę.

Wiesz to ty, wiem to ja, wiedzą to ogarnięci kibice. Sęk w tym, że Lovren sam się w składzie nie wystawia.
Obrazek
Polak09

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery