Lazar Marković

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Lazar Marković

Postprzez Jetzu » 14 lip 2014, o 21:52

Myślę, że nie ma już co zaśmiecać tematu "spekulacje" informacjami na temat Markovicia.

Obrazek

Wszystko jest gotowe i podpisane, oficjalna prezentacja jutro około południa.
Witamy na pokładzie :)
Jetzu

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Re: Lazar Marković

Postprzez Sparrow » 14 lip 2014, o 21:58

Czytałem jego wywiad, gdy był łączony z Chelsea, wypowiedział się tam, że Chelsea to jego ulubiony klub zaraz po Partizanie.
Cóż, może to była zwykła zagrywka, żeby Chelsea się bardziej przyłożyła a może prawda.

Co do transferu to myślę, ze to świetny ruch z naszej strony. Może jeszcze nie wart jest swojej ceny ale za kilka lat będzie wart o wiele więcej. Potencjał ma podobny do Sterlinga. Nawiązując jeszcze do Raheema, Lazar jest równie szybki.
Ostatnio edytowano 14 lip 2014, o 22:10 przez Sparrow, łącznie edytowano 1 raz
Sparrow

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez MenToS » 14 lip 2014, o 21:59

Sparrow napisał(a):Czytałem jego wywiad, gdy był łączony z Chelsea, wypowiedział się tam, że Chelsea to jego ulubiony klub zaraz po Partizanie.
Cóż, może to była zwykła zagrywka, żeby Chelsea się bardziej przyłożyła a może prawda.

Podobno (nie jestem tego pewny w 100%) jest fanem Chelsea.. Ale gdy chcieli go kupić to odrzucił propozycję bo wiedział że nie będzie tam grał w pierwszym składzie ..
"Steven Gerrard has not won a premier league but he won something bigger and thats our hearts"
“When I die, don't bring me to the hospital. Bring me to Anfield. I was born there and I will die there.”
MenToS

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Ralf088 » 14 lip 2014, o 22:02

Szczerze mam mieszane uczucia co do tego transferu. Witamy na pokładzie i pokaż wszystkim niedowiarkom (przede wszystkim mi) że zasługujesz tylu wydanych pieniędzy.
Ralf088

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez omnia » 14 lip 2014, o 22:05

Ten transfer to będzie strzał w 10!
Myślę, że może nawet w najbliższym sezonie duet Sterling-Markovic nawiąże do wyczynów duetu Rooney-Ronaldo z sezonu 2005/2006. Jakby nie patrzeć są oni w tym samym wieku co były duet Mułów gdy zdobywał po 25-30 bramek w sezonie.
Mamy teraz w składzie 2 niezwykle uzdolnionych skrzydłowych, którzy są w stanie dokonywać wielkich rzeczy.

Edit: Ronaldo nie był skuteczniejszy od Sterlinga, gdy był w jego wieku. Karnych też nie strzelał w wieku 20 lat.
Liczę, że w tym sezonie Raheem weźmie większy ciężar kreowania akcji na swoje barki i może uda mu się ustrzelić z 13-15 bramek. Nie wydaje się to zbyt abstrakcyjne, bo w zeszłym sezonie w lidze zdobył 9 goli, a szanse w wyjściowym składzie zaczął otrzymywać w grudniu. Liczę, że Lazar w swoim debiutanckim sezonie ustrzeli przynajmniej z 5-7 goli w lidzę, tak że 20 bramek tego duetu jest w zasięgu. Oczywiście wszystko zależy od tego jak często będą grać.
Ostatnio edytowano 14 lip 2014, o 22:27 przez omnia, łącznie edytowano 1 raz
omnia

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Rozdupcator » 14 lip 2014, o 22:20

omnia napisał(a):Ten transfer to będzie strzał w 10!
Myślę, że może nawet w najbliższym sezonie duet Sterling-Markovic nawiąże do wyczynów duetu Rooney-Ronaldo z sezonu 2005/2006. Jakby nie patrzeć są oni w tym samym wieku co były duet Mułów gdy zdobywał po 25-30 bramek w sezonie.
Mamy teraz w składzie 2 niezwykle uzdolnionych skrzydłowych, którzy są w stanie dokonywać wielkich rzeczy.

Teraz to popłynąłeś :)
Ronaldo to bardzo skuteczny zawodnik, z łatwością dochodzi do sytuacji bramkowych, strzela dużo bramek z wolnych, z wielką łatwością (już na pewno w tamtym sezonie mijał rywali), strzelał też karne, a Rooney to napastnik.
Sterling musi popracować nad wykończeniem. Wraz z Markoviciem są skrzydłowymi. Nie wiemy jak zaprezentuje się Marko w 1 sezonie BPL.
„W Liverpoolu są dwie wielkie drużyny: Liverpool i jego rezerwy” - Bill Shankly
Rozdupcator

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez RoboWarrior » 14 lip 2014, o 22:32

Miejmy nadzieje że w tym temacie będziemy dużo pisac i to w samych superlatywach :D Witamy na czerwonym pokładzie :)
RoboWarrior

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez thorcik » 14 lip 2014, o 22:51

Jaram się tym transferem jak tęcza na pl. Zbawiciela ;) wreszcie jakiś , oprócz Raheema, skrzydłowy z prawdziwego zdarzenia.

A przynajmniej takie sprawia wrażenie, Aspas tez zapowiadał się ciekawie :P
And then I've seen Klopp's face
Now I'm a beleiver
thorcik

Postprzez Kaczorro » 14 lip 2014, o 23:48

Mam nadzieję, że ogarnęliśmy jakąś klauzulę dot. zakazu transferu do rywala z ligi angielskiej, bo nie podoba mi się to kibicowanie Chelsea. Znając życie LFC go wycrackuje, a CFC będzie chciało podkupić go za parę sezonów.

Oczywiście OBY udało się Brendanowi zrobić z niego piłkarza światowego formatu przede wszystkim, później będziemy się martwić odejściem :lol:
Kaczorro

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Lokiec » 15 lip 2014, o 06:54

hmmm... wielu się nim zachwyca. Dla mnie gra na poziomie juniora. Mam nadzieję, że się mylę.
Przegrani nie mają prawa do szczęścia ... niestety...
Lokiec

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Re: Odp: Lazar Marković

Postprzez thorcik » 15 lip 2014, o 08:16

Guardian pisze, że najprawdopodobniej dziś transfer zostanie dopięty.
http://www.theguardian.com/football/2014/jul/14/liverpool-lazar-markovic-signing-benfica?CMP=twt_gu
And then I've seen Klopp's face
Now I'm a beleiver
thorcik

Postprzez Jetzu » 15 lip 2014, o 10:53

Scout i były dyrektor do spraw sportowych w AS Monaco - Tor-Kristian Karlsen wypowiedział się na twitterze na temat Markovicia:

Obserwowuje Markovicia od czasu jego debiutu w Partizanie. Jego potencjał był widoczny gołym okiem już w momencie kiedy przebił się do pierwszej drużyny. Wiele czołowych europejskich klubów obserwowało go w tamtym okresie, jednak wątpliwości wzbudzała jego dość słaba budowa ciała. Jeśli chodzi o sam potencjał czysto piłkarski, to nie mam wątpliwości, że jest jednym z 3-5 najlepszych młodych piłkarzy w Europie. Główne cechy - świetna kontrola nad piłką, przyśpieszenie, świetnie radzi sobie w sytuacjach 1 na 1, podejmuje dobre decyzje. Kwota transferu może wydawać się duża, ale jeśli rozwinie się tak jak jest to zakładane, to za 18-24 miesiące spokojnie będzie wart 2 razy tyle.
Jetzu

Postprzez truestoryPL » 15 lip 2014, o 12:21

Lazarowi życzę powodzenia i oczywiście wierzę w niego ! Jeśli w jego debiutanckim sezonie będzie grał chociaż w połowie tak dobrze jak Sterling w ostatnim, to i tak będzie sukces i dobry znak. Pozostaje poczekać i dać mu czas.
truestoryPL

Postprzez Qwerty » 15 lip 2014, o 17:05

Benfica potwierdza sprzedaż Lazara Markovića.

http://t.co/3G0PIkDWkb

Otrzymuje ona 50% wartości transferu - €12.5m
Qwerty

Postprzez jaskol95 » 15 lip 2014, o 19:01

Obrazek

Ynwa, Lazar! :)
NiePodpiszeSie napisał(a):
Notorycznym problemem u niektórych na tym forum jest wyciąganie pewnych stwierdzeń z kontekstu bez logiki i rozumienia tekstu pisanego.
jaskol95

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Następna strona

Powrót do Kadra i Transfery