Adam Lallana

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Adam Lallana

Postprzez Django » 7 lis 2018, o 00:49

Ktoś poratuje gifem jak "Śfagir" minął się z piłką szczupakiem??
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Muszka » 23 lis 2018, o 16:42

Kolejna kontuzja Lallany. Chyba powoli jego czas z klubem się kończy, bo zanim dojdzie do formy to wypada z następną kontuzją na długie tygodnie. Czyżby trening Kloppa był dla niego zbyt wymagający i nie jest w stanie pod takim obciążeniem trenować i grać? Bardzo możliwe.
Muszka

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez ziaja » 23 lis 2018, o 21:11

Muszka napisał(a):Kolejna kontuzja Lallany. Chyba powoli jego czas z klubem się kończy, bo zanim dojdzie do formy to wypada z następną kontuzją na długie tygodnie. Czyżby trening Kloppa był dla niego zbyt wymagający i nie jest w stanie pod takim obciążeniem trenować i grać? Bardzo możliwe.

Zacznijmy od tego, że jego Kontuzje to teraz najlepsze co może nam się wydarzyć. Nie oszukujmy się, że ten zawodnik cokolwiek nam coś teraz daje. Drużyna mu odjechała poziomem bezpowrotnie, a Klopp na siłę próbuje go "wskrzesić" Adam Lallana jest po prostu bardzo słabym piłkarzem. Trzeba się go pozbyć jak najszybciej póki jest coś wart.
Obrazek
ziaja

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Redzik90 » 23 lis 2018, o 22:08

ziaja napisał(a):
Muszka napisał(a):Kolejna kontuzja Lallany. Chyba powoli jego czas z klubem się kończy, bo zanim dojdzie do formy to wypada z następną kontuzją na długie tygodnie. Czyżby trening Kloppa był dla niego zbyt wymagający i nie jest w stanie pod takim obciążeniem trenować i grać? Bardzo możliwe.

Zacznijmy od tego, że jego Kontuzje to teraz najlepsze co może nam się wydarzyć. Nie oszukujmy się, że ten zawodnik cokolwiek nam coś teraz daje. Drużyna mu odjechała poziomem bezpowrotnie, a Klopp na siłę próbuje go "wskrzesić" Adam Lallana jest po prostu bardzo słabym piłkarzem. Trzeba się go pozbyć jak najszybciej póki jest coś wart.

Ziaja czysto po ludzku: pierdo%isz pan. Serio cieszysz się, że ktos z drużyny ma kontuzję?! Nawet gdyby to był Karius po finale ligi mistrzów, to nóż się w kieszeni otwiera, jak ktoś pisze takie rzeczy.
Redzik90

2 years of membership2 years of membership

Postprzez MILF » 23 lis 2018, o 22:38

Redzik90 napisał(a):
ziaja napisał(a):

Ziaja czysto po ludzku: pierdo%isz pan. Serio cieszysz się, że ktos z drużyny ma kontuzję?! Nawet gdyby to był Karius po finale ligi mistrzów, to nóż się w kieszeni otwiera, jak ktoś pisze takie rzeczy.

No już nie bądź takim miłosiernym samarytaninem.. :dry:

Ziaja, najzwyczajniej w świecie, chce jak najlepiej dla zespołu. :lol:
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez ziaja » 23 lis 2018, o 22:45

Redzik90 napisał(a):
ziaja napisał(a):

Cieszy mnie to? Nie. Czy to jest przydana sytuacja? Tak, bo nie wejdzie zawodnik który obecnie nie jest w żadnym stopniu przydatny tej drużynie, a jak gra to jest jednym z głównym hamulcowym. Nie jego wina, że Klopp na siłę na niego stawia, albo że nadal jest w tym klubie. Pożegnać, swoje zrobił zagrał 8 dobrych miesięcy od początku transferu resztę słabo, albo się leczył. I tyle. Jest z niewielu i ostatnich nazwisk przeciętności w klubie.
Obrazek
ziaja

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Bartek84 » 10 mar 2019, o 16:42

23 listopada 2018 roku :D . Data ostatniego postu w temacie Adasia. Zaginiony w akcji! Przydałoby się jednak odświeżyć wątek bo należą mu się słowa uznania za dzisiejszy występ i to zdecydowanie. Kibice mieli prawo mieć obawy przed meczem i to nie jest tak, że nie było argumentów przeciwko Lallanie w wyjściowej jedenastce. Natomiast warto pogratulować piłkarzowi kiedy na to zasłużył. Z mojej strony brawa dla Adasia za mecz przeciwko Burnley.
Bartek84

1 year of membership

Postprzez Jazinho » 10 mar 2019, o 16:50

Ja również byłem przed meczem nastawiony sceptycznie do jego występu w pierwszym składzie, argumentowanym przez Kloppa wyjątkowo solidną pracą na treningu. Trochę się dziś Lallanie udało, bo w tak leniwym i "chodzonym" meczu wyróżnił się tym co potrafi najlepiej - biegał i walczył. Przy pierwszej bramce ładny przerzut do Salaha, przy drugiej walka "na dupie" do samego końca. I tak niewiele wystarczyło, by dostać od Anfield owację na stojąco.
Jazinho

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Redi » 10 mar 2019, o 17:55

Bartek84 napisał(a):23 listopada 2018 roku :D . Data ostatniego postu w temacie Adasia. Zaginiony w akcji! Przydałoby się jednak odświeżyć wątek bo należą mu się słowa uznania za dzisiejszy występ i to zdecydowanie. Kibice mieli prawo mieć obawy przed meczem i to nie jest tak, że nie było argumentów przeciwko Lallanie w wyjściowej jedenastce. Natomiast warto pogratulować piłkarzowi kiedy na to zasłużył. Z mojej strony brawa dla Adasia za mecz przeciwko Burnley.

Nie trudno wyróżnić się właściwie na tle niczego. Jeżeli któryś z kibiców o których mówisz, po tym meczu będzie miał jakiekolwiek argumenty za Lallaną w wyjściowym, to polecam najbliższego lekarza.
Redi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Nero » 11 mar 2019, o 13:54

Lallane można różnie oceniać, ale ta akcja z odbiorem przypomniała mi stare dobre czasy z tamtego sezonu, gdzie szybkim i agresywnym presingiem na połowie rywala odbieraliśmy piłke po czym padały gole. Takich akcji mi strasznie brakuje w aktualnym sezonie.
Nero

1 year of membership

Postprzez diablinadali » 11 mar 2019, o 14:24

Nero napisał(a):Lallane można różnie oceniać, ale ta akcja z odbiorem przypomniała mi stare dobre czasy z tamtego sezonu, gdzie szybkim i agresywnym presingiem na połowie rywala odbieraliśmy piłke po czym padały gole. Takich akcji mi strasznie brakuje w aktualnym sezonie.

Wtedy też mówiono, że Lallana jest tym, który najlepiej rozumie gegenpressing Kloppa i dlatego to on nadawał pierwszy sygnał do pressingu. Z czasem dostawał coraz mniej minut z różnych powodów, głównie przez kontuzje, aż w końcu zespół ewoluował, dojrzał, nie musiał już jak szczeniak biegać za każdą piłką, więc i rola Lallany została ograniczona. No i nie można zapomnieć, że przez ten czas doszło kilku innych pomocników, którzy z miejsca wnoszą większą jakość piłkarską od "szwagra". Nie mam nic do niego, wczoraj fajnie szarpał, ale na tle Burnley. Mam obawy, że do poważnej piłki na najwyższym poziomie nie nadaje się. Nie ten poziom.
diablinadali

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Offsite » 11 mar 2019, o 15:28

Niesamowicie ucieszył mnie występ Adama, kibicowałem mu za każdym razem, gdy dostawał swoje minuty i dzisiaj je należycie wykorzystał. Nie wiem dlaczego zbiera on hejt porównywalny z Sturidgem czy Lovrenem - w ogóle na to nie zasłużył. Tak naprawdę, oprócz finału LM, gdzie wszedł od razu po wyleczeniu kontuzji po sporej absencji nie było żadnych powodów do krytykowania go, dostawał swoje skromne minuty, niczego nie spieprzył, robił swoje.

Dostał się do pierwszego składu nie przez przypadek, ciężko pracował od początku sezonu i sobie na to zasłużył. Wyżej padł argument, że wszedł na Burnley, no nic dziwnego, mniej wymagający przeciwnik, na którym tle Lallana brylował.

Nie ma się również co oszukiwać, przy naszym statycznym środku pola potrzebny jest ktoś, kto to trochę rozbuja - Keita, Ox, albo Lallana właśnie. Było go sporo na boisku, statystyki też przemawiają na jego korzyść - najwięcej kontaktów z piłką, oczywiście nie licząc linii obronnej. Trochę gorzej z celnością podań, ale wierzę, że i ten aspekt można ogarnąć.

Nie chce również zapędzać się z jakimś hura optymizmem - nie będzie to filar naszego środka pola, zależy mi jedynie, żeby był fajnym poszerzeniem składu. Gościu, który po prostu zrobi swoje, a jak udowadniał jeszcze dwa lata temu, potencjał ma.
Czemu by się nie pochwalić - https://off-site.pl
YNWA!
Offsite

1 year of membership

Postprzez Django » 11 mar 2019, o 19:17

Offsite napisał(a):Nie wiem dlaczego zbiera on hejt porównywalny z Sturidgem czy Lovrenem - w ogóle na to nie zasłużył.

Ależ oczywiście, że nie zasłużył. Ale został kupiony z Southampton i kupił go Rodgers.
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez jacek951007 » 11 mar 2019, o 20:10

Kibicuje mu jak każdemu, ale jego krytyka jest uzasadniona, i nawet jeśli jeden mecz zagra na pewnym poziomie(nazwijmy to średnio-dobry, chyba na wyrost, ale niech będzie) to i tak przez dwa ostatnie sezony w lidze nie zrobił prawie nic. Jeśli zacznie regularnie grać na poziomie jak dwa lata temu, to może się to zmienić, ale moim zdaniem powinniśmy się go czym prędzej pozbyć. Poniżej porównanie Stu, którego moim zdaniem też powinniśmy się pozbyć i Adasia

Obrazek
Różnica minimalna, ale jednak, moim zdaniem powinien zbierać nawet większy hejt(ogólnie, nie za ten konkretny mecz) od Daniela i Lovrena, który pod koniec tamtego sezonu jednak grał na poziomie(też nie jakimś wysokim, ale jednak). To nie dlatego, że z Southampton czy Rodgersa, a po prostu płacimy mu 65k tygodniowo więc wymagałoby się od niego chociaż kilku asyst czy bramek, bo i Lovren go przewyższa pod tym względem.