Daniel Sturridge

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Daniel Sturridge

Postprzez Saajrus » 6 gru 2018, o 00:13

Podoba mi się u niego to, ze nie musi mieć on wykreowanej sytuacji. Może raz przyjąć piłkę i z miejsca posłać bombę, która może zaskoczyć bramkarza.
Saajrus

1 year of membership

Postprzez PyrkaLFC » 13 sty 2019, o 20:16

Wiadomo cos na temat dalszego postepowania i jakis konsekwencji (a najlepiej ich braku) wobec Sturridge'a, odnosnie afery z transferem do WBA?
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez SzymonW » 26 kwi 2019, o 22:24

Strasznie irytujący. Za wolny, egoistyczny i maksymalne holowanie piłki. Podziękować za sezon 13/14 i do widzenia.
SzymonW

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez KJano10 » 26 kwi 2019, o 22:35

Ostatni mecz Sturridge'a na Anfield... ;) W sumie szanuję Kloppa, że dał mu szanse się pożegnać, co by nie mówić trochę lat u nas spędził, a sezonu 13/14 nikt mu nie zapomni. A już w jakim stylu przebiegło to pożegnanie, to inna sprawa
KJano10

2 years of membership2 years of membership

Postprzez july600lfc » 4 cze 2019, o 18:40

Klub podziękował Danielowi oraz Alberto Moreno za ich grę w klubie, jednocześnie informując, iż nie przedłuży z nimi kontraktu. O ile historia Moreno przechodzi bez większego echa, tak Daniel przyniósł nam masę wspaniałych wspomnień z sezonu 13/14. Był wtedy niesamowitym kotem i mam nadzieję, że wywalczy sobie pierwszy skład w jakimś klubie pokroju Southampton, gdzie kontuzje będą Go omijały. Jego duet z Luisem na zawsze pozostanie w naszych sercach.
YNWA Daniel, powodzenia w nowym klubie! :)
july600lfc

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 4 cze 2019, o 19:25

Uwielbiam tego zawodnika, szkda, że zdrowie nie pozwolilo mu na zrealizowanie w pełni swojego potencjału. Dynamika w sezonach 13/14 oraz 18/19 jak u 2 róznych zawodników, nie mniej kopyto i technika mu zostały. Oby trafił gdzieś, gdzie będzie otrzymywał więcej szans i nie będzie takiego ciśnienia u 9tki na odbiór piłki. Zajebiście, że ostatni jego taniec w czerwonej koszulce odbył się na tle pucharu Ligi Mistrzów. Fajnie, że mimo wszystko miał kilka ważnych akcentów w tym sezonie jak gol z Chelsea i z P$G. Powodzenia Stu, Ynwa!
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez endless » 4 cze 2019, o 19:43

Też mam nadzieję, że Stu znajdzie sobie miejsce w jakimś solidnym zespole środka tabeli i pokaże jeszcze na co go stać. Może zagranica? Kto wie. Mam wielki sentyment do Daniela. Na pewno piłkarz z kategorii magicznych i pechowych - uwielbiałem go oglądać w formie - czasem czynił cuda. Szkoda tych wszystkich kontuzji i szkoda, że w 2014 nie starczyło tych jego bramek na mistrzostwo. Wielki szacunek za profesjonalizm - ostatnio nie grał na pewno tyle ile by chciał, spadł nawet niespodziewanie w hierarchii napastników, ale nie obrażał się i wspierał zespół. Przykro mi, że jego kariera nie zrealizowała się tak bardzo jak mogła, tak samo jak żal mi było kariery Fabio Aurelio. Nie zapomnę Ci tych wszystkich bramek Danielu Sturridge'u! YNWA
endless

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Kadra i Transfery