Spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Re: Spekulacje transferowe

Postprzez DzidekLFC » 29 gru 2016, o 16:55

James Pearce na Twitterze
Klopp on Oxlade-Chamberlain: "Usually I don't say anything about transfer rumours but this one is nonsense." #LFC
Obrazek
"Między mną a Liverpoolem trwa romans,który nigdy się nie zakończy..."
DzidekLFC

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 30 gru 2016, o 16:06

Dobra dajmy trochę odpocząć Migsowi bo pewnie uszy już go pieką. Czy na obecną chwile są jakieś autentyczne informacje odnośnie naszych ruchów transferowych w styczniu?

IN:
Chamberlain - Jurgen chyba zamknął temat. Jak dla mnie trochę lepszy Ibe, wiatru narobi ale na ogól nie wiele z tego wynika. Ciesze się, że go nie podpiszemy.

Promes - Z plotek związanych z zimowym okienkiem ta wydała mi się najbardziej wiarygodna. Nie wiem jak typ gra, śledzi ktoś może ligę rosyjską? Słyszałem plotki, że niby Wijnaldum wrzucił jakieś zdjęcie z nim na swój instagram, czy że ma być na meczu z City jutro - ktoś coś może potwierdzić/zaprzeczyć?

Amavi - wile pisało się na forum odnośnie tego zawdonika, podobno AV odrzuciła ofertę z Chin za 25 mln funtów, tłumacząc że zawodnik zimą nie jest na sprzedaż. Raczej wątpie, żeby Villa wskoczyła w przyszłym sezonie do BPL, choć spadek chyba też im nie grozi. Zastanawia mnie z czego wynika ich niechęć? Może to zawodnik nie chciał iść do Chin? Raczej wątpie, że trafi tu zimą, aczkolwiek bardzo bym chciał.

Kondogbia - pachnie zwykłą plotką, choć ciekawie może to wyglądać jeśli zainteresowanie Interu Lucasem Laivą jest prawdziwe. Nie mniej, zawodnik średnio mi pasuje do naszego stylu, nie wiem gdzie i zamiast kogo miałby grać.

Dahoud - to jest ciekawa sprawa. Na pewno przydałby się nam tego typu zawodnik, bardziej niż Kondogbia. Tym bardziej, że wg. Bilda w 2017 roku w jego kontrakcie zacznie obowiązywać klauzula, pozwalająca mu odejść za 10 mln euro.

Van Djik - Nie wydaje mi się, że położymy 50 czy 60 mln funtów na obrońce z Soton. Strzelam, że wyląduje u Pepa.

Jese - no comment ;)

Pulisic - zostaje w BVB

Diego Lopez - no comment ;)

OUT:
Sakho - na 99% pożegnamy Francuza i dobrze - abstrahując od formy, postawy, prezencji podczas podań i wiellu innych spraw, ciesze się, że na forum będzie jeden temat mniej do jałowej dyskusji. Mam nadzieje, że na nim zarobimy.

Leiva - To bardzo prawdopodobne, że pożegnamy Lucasa. Liczę, że przyjdzie ktoś w jego miejsce.
Obrazek
"You don't need a reason to help people"
PyrkaLFC

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez DzidekLFC » 30 gru 2016, o 18:35

Przeglądając różne serwisy internetowe. To w tą zimę dostępnych kilku fajnych grajków którzy chcieliby zagrać w klubie z topu.

Bojan Krkić- Zawodnik już rozgrywa swój trzeci sezon w Stoke.Mimo podpisanej w lutym umowy do 2020 r. w tym sezonie rozegrał tylko 446 minut w PL. Jak na zawodnika tej klasy i ogromnym potencjale to bardzo mało. Myślę że ofertę choćby wypożyczenia moglibyśmy złożyć :)

Javier Pastore-W tym roku zawodnik poprzez kontuzje puścił aż 34 spotkania PSG i obie strony doszły do porozumienia że najlepiej byłoby zakończyć współpracę. Zawodnik jak najbardziej godny uwagi. Jedyny problem to wysoka tygodniówka.

Anthony Martial- Zawodnik który w tym sezonie narzeka na brak gry. możliwe wypożyczenie :)

Ich na pewno nie pozyskamy:

Van Dijk- "Obaj oczywiście zostają w Southampton, ponieważ dobrze się tu czują i chcą poprawić pozycję klubu w tabeli. Virgil jest dla nas bardzo ważnym zawodnikiem i zamierza tutaj kontynuować swoją pracę. Nie wyobrażam sobie, że opuści nas w styczniu" - powiedział Claude Puel,

Kasper Schmeichel- "Kasper ma z nami ważny kontrakt, a my w żadnym wypadku nie chcemy go sprzedawać. Nie potrzebujemy pieniędzy. Nie ma szans na transfer. Przepraszam Liverpool, ale stać ich na walkę o mistrzostwo bez pomocy Schmeichela" - stwierdził menedżer Leicester City, Claudio Ranieri.
Obrazek
DzidekLFC

Postprzez dominic » 30 gru 2016, o 18:51

DzidekLFC napisał(a):Anthony Martial- Zawodnik który w tym sezonie narzeka na brak gry. możliwe wypożyczenie :)

że się tak zapytam, z chu** spadłeś kolego? :?
!!!
dominic

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez CzerwonyBartek » 30 gru 2016, o 19:14

Up@ a Bojan Krkic i Pastore nie zasługują na laurke? Martial jest chociaż uważany za duży talent :D ale Bojan to mnie rozwalił, tylko magik Guardiola wie jak zrobił z niego piłkarza zapowiadającego się na wielką gwiazdę
Ostatnio edytowano 30 gru 2016, o 20:56 przez CzerwonyBartek, łącznie edytowano 3 razy
The world is yours
CzerwonyBartek

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez pitero » 30 gru 2016, o 19:57

Jeszcze wobec problemów ze zdrowiem Danny'ego Ingsa oraz absencji Sadio Mane pokusiłbym się o wciąż wielce utalentowanego Pawła Brożka. Wisła Kraków ma problemy finansowe, więc pewnie nie stawialiby zaporowej ceny. Paweł już ma doświadczenia z gry na wysokim poziomie na wyspach. Byle zawodnik nie dostaje szansy na 3 występy w SPL. Grał na wielu szczeblach reprezentacji młodzieżowej, ma na koncie mistrzostwa kraju, mistrzostwo Europy U18 oraz tytuł króla strzelców!
Obrazek
pitero

Postprzez Kurtz » 30 gru 2016, o 19:59

DzidekLFC napisał(a):Przeglądając różne serwisy internetowe. To w tą zimę dostępnych kilku fajnych grajków którzy chcieliby zagrać w klubie z topu.

Bojan Krkić- Zawodnik już rozgrywa swój trzeci sezon w Stoke.Mimo podpisanej w lutym umowy do 2020 r. w tym sezonie rozegrał tylko 446 minut w PL. Jak na zawodnika tej klasy i ogromnym potencjale to bardzo mało. Myślę że ofertę choćby wypożyczenia moglibyśmy złożyć :)

Javier Pastore-W tym roku zawodnik poprzez kontuzje puścił aż 34 spotkania PSG i obie strony doszły do porozumienia że najlepiej byłoby zakończyć współpracę. Zawodnik jak najbardziej godny uwagi. Jedyny problem to wysoka tygodniówka.

Anthony Martial- Zawodnik który w tym sezonie narzeka na brak gry. możliwe wypożyczenie :)

Ich na pewno nie pozyskamy:

Van Dijk- "Obaj oczywiście zostają w Southampton, ponieważ dobrze się tu czują i chcą poprawić pozycję klubu w tabeli. Virgil jest dla nas bardzo ważnym zawodnikiem i zamierza tutaj kontynuować swoją pracę. Nie wyobrażam sobie, że opuści nas w styczniu" - powiedział Claude Puel,

Kasper Schmeichel- "Kasper ma z nami ważny kontrakt, a my w żadnym wypadku nie chcemy go sprzedawać. Nie potrzebujemy pieniędzy. Nie ma szans na transfer. Przepraszam Liverpool, ale stać ich na walkę o mistrzostwo bez pomocy Schmeichela" - stwierdził menedżer Leicester City, Claudio Ranieri.

Profesjonalnie zrobiony post. Powinien służyć jako przykład do działu Spekulując o spekulacjach transferowych, albo Piłkarze, którymi zupełnie nie interesuje się Liverpool - Top 100.
Kurtz
Kurtz

Postprzez mariush » 30 gru 2016, o 20:13

CzerwonyBartek napisał(a):Up@ a Bojan Krkic i Pastore nie zasługują na laurke? Martial jest chociaż uważany za duży talent :D

Obrazek

Co do listy - z Pastore tygodniówka nie byłaby takim problemem, bardziej chodzi o permanentne kontuzje. Talentu i umiejętności mu odmówić nie można, ale w PL by się raczej nie sprawdził.
mariush

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez CzerwonyBartek » 30 gru 2016, o 21:01

Up@ Teraz dopiero zorientowałem się że prawdopodobnie źle to odczytałes jako wyrażenie mojej aprobaty związanej z tymi zawodnikami. Pastore który opuścił 30 meczy z powodu kontuzji to chyba kumpel dla Stu gdyby ten odpukać znowu zaczął się łamać, albo niski przeciętny piłkarz który szczyt swojej kariery osiągnął w wieku 20 lat i od tego czasu jest już jedynie gorzej. Obecnie nie łapiąc się do składu ligowego średniaka ... To oczywiste że słowo laurka odnosiło się do słów "z ch*** spadles kolego"
The world is yours
CzerwonyBartek

Postprzez DzidekLFC » 30 gru 2016, o 21:07

Nie napisałem że mamy powiązanie jakieś z tymi zawodnikami.Po prostu chciałem pokazać kto w te okno będzie do wzięcia. Nie mówiłem że dołączą oni do LFC.Po prostu pokazałem kto jest do WYCIĄGNIĘCIA.

P.S Na temat tego co napisałem o Van Dijku lub Kaspru Schmeichelu nikt się nie wypowiedział.
Obrazek
DzidekLFC

Postprzez PyrkaLFC » 1 sty 2017, o 20:23

Ktoś wie, czy nasze zainteresowanie Emilem Forsbergiem jest prawdziwe? I jak on w ogóle gra?
http://www.mirror.co.uk/sport/football/ ... ig-9545816

btw. Czy pojawiła się jakaś informacja, czy Promes był lub nie na Anfield podczas meczu z City?
Obrazek
"You don't need a reason to help people"
PyrkaLFC

Postprzez Ralf088 » 1 sty 2017, o 21:11

Gdyby był, to kamery by go zaraz znalazły. Zwykła plotka i tyle.
Ralf088

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez ragnarok » 1 sty 2017, o 22:00

Liverpool have no interest in signing Joe Hart. #lfc (James Pearce)

to tak na wypadek, gdyby ktoś chciał tutaj wyskoczyć z Joe H... bo już nóż się w kieszeni otwiera.
ragnarok

2 years of membership2 years of membership

Postprzez despero » 1 sty 2017, o 22:50

http://transfery.info/96245,23-miliony- ... e-rb-lipsk
Co myślicie plotka? Jak wygląda jego gra śledzi ktoś bundeslige?
despero

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Sergek » 1 sty 2017, o 22:57

Jego gra wygląda dobrze, ale jak już to potrzebne chyba będzie więcej niż 23 miliony. No i raczej Lipsk nie puści żadnego z podstawowych graczy teraz.

Plus na niektórych z nich będzie chętna połowa Europy.
Sergek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery