Spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Spekulacje transferowe

Postprzez Jetzu » 23 gru 2016, o 02:59

Oprócz cyferek to mu przede wszystkim mózgu brakuje.

IMO gość nigdy nie sprawdziłby się u Kloppa, który wymaga inteligentnego biegania/poruszania się po boisku. Dlatego też w Barcelonie dali sobie z nim spokój pomimo tego, że umiejętności niewątpliwie ma, co widać gołym okiem.
Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu.
Obrazek
Jetzu

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez ArtuDitu » 23 gru 2016, o 14:57

Rzeczy, które umie Adama Traore:
- drybling
Obrazek

Reczy, których nie umie Adama Traore:
- gra w piłkę nożną
Obrazek
Obrazek
ArtuDitu

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Flaszek » 23 gru 2016, o 15:44

Draxler w PSG.
Zastanawia mnie jedno, po co ktoś wypuszcza informacje o naszym rzekomym zainteresowaniu jakimś topowym piłkarzem, skoro nawet nie ma na to cienia szansy. Klub traci na tym wizerunkowo. Wiele osób nas utożsamia z nieudanymi transferami Williana, Costy, Mchitarjana, Sancheza, Goetzego itd. Dobrze, że klub szuka takich okazji, jednak uważam, że powinno to zostać wewnątrz i takie informacje nie powinny wypływać.
Flaszek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Robertos » 23 gru 2016, o 16:08

Teoretycznie masz rację, ale nie zapominaj że to branża sensu stricto rozrywkowego. A biznes musi się kręcić, im więcej piszą tym lepiej, a i klub w pewien sposób może się zorientować kogo kibice chętniej widzieliby w swojej drużynie. Więcej koszulek sprzeda śliczny Ronaldo niż garbaty Tevez. I na tej stronie można się przekonać, że największy ruch na forum jest przy okazji okienek transferowych.
Robertos

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez LiveFan » 23 gru 2016, o 17:03

Liverpool are understood to be interested in Aston Villa's Jordan Amavi, according to Foot Mercato.
LiveFan

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Skrystian2009 » 23 gru 2016, o 17:13

LiveFan napisał(a):Liverpool are understood to be interested in Aston Villa's Jordan Amavi, according to Foot Mercato.

Raczej odgrzewany kotlet z okienka letniego. Nie wiem czy piłkarz z zaplecza najwyższej ligi, z jedną asystą na koncie byłby dla nas wzmocnieniem. Znacznie bardziej ekscytują mnie co raz bardziej nasilające się plotki o Wilfried'zie Zaha.

Down: Czemu transfer Zahy jest nie realny? Zwolnili Alana Pardew i Zaha może nie będzie chciał pracować z Big Samem i jego antyfutbolem. A tym bardziej czemu bezsensowny? Brak nam skrzydłowego oprócz Mane który jedzie jeszcze na Puchar Narodów Afryki. Chyba ma to sens moim zdaniem zwłaszcza że Zaha ma niezły sezon a braku potencjału chyba nigdy mu nikt nie zarzucał.

MenToS: Mam nadzieję że bacznie oglądasz Aston Ville i wiesz o czym mówisz.
Ostatnio edytowano 23 gru 2016, o 17:42 przez Skrystian2009, łącznie edytowano 3 razy
Obrazek

"Nigdy nie będziemy zadowoleni z remisu, z kimkolwiek byśmy nie grali, zawsze cieszą nas tylko wygrane" - Kenny Dalglish

Na stronie mam nick "Izzy"
Skrystian2009

Postprzez Dubel » 23 gru 2016, o 17:21

A mi się wydaje, że sprawa zarówno Zahy jak i Draxlera to jakaś zasłona dymna. Oba transfery wg mnie są primo nierealne i secundo bezsensowne z naszego punktu widzenia. O Amavim nawet nie wspomnę, bo to zwykły bait na kliki dla pismaków.
Obrazek
Dubel

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez MenToS » 23 gru 2016, o 17:38

Skrystian2009 napisał(a):
LiveFan napisał(a):Liverpool are understood to be interested in Aston Villa's Jordan Amavi, according to Foot Mercato.

Raczej odgrzewany kotlet z okienka letniego. Nie wiem czy piłkarz z zaplecza najwyższej ligi, z jedną asystą na koncie byłby dla nas wzmocnieniem.

Amavi to bardzo dobry Lewy Obrońca. Głośno zaczęło się o nim robić w Nicei. Zapracował na transfer do Anglii ale szkoda, że do takiego klubu jak AV gdzie i tak jakimś cudem go nie zmarnowali. Przed kontuzją był jednym z dwóch wyróżniających się tam zawodników. On i Gueye to jedyne pozytywy, które (na ich nieszczęście) musiały biegać po boisku z założoną koszulką AV. Muszą go teraz oszczędzać bo kontuzja była poważna. Nie mogą go przeciążyć (mam nadzieję, że sam Amavi to wie). To, że gra w Aston Villi nie oznacza automatycznie, że jest słaby. + chłopak ma dopiero 22 lata. Pisanie, że "Nie wiem czy piłkarz z zaplecza najwyższej ligi, z jedną asystą na koncie byłby dla nas wzmocnieniem" gdy w składzie twojej drużyny głównymi wyborami na LO jest Milner i Moreno jest strasznie nie na miejscu. Nie jest JESZCZE w swojej najlepszej formie.. Tym lepiej dla potencjalnego nabywcy bo mogliby dostać świetnego LO za mniejsze pieniądze

Nie wiem czy przyjdzie akurat on ale bardzo potrzebujemy LO i mam nadzieję, że Amavi jest wysoko na liście Edwardsa i Kloppa
"Steven Gerrard has not won a premier league but he won something bigger and thats our hearts"
“When I die, don't bring me to the hospital. Bring me to Anfield. I was born there and I will die there.”
MenToS

Postprzez Rozdupcator » 23 gru 2016, o 19:00

Też sądzę, że Amavi to dobry LO. Szkoda tylko tej kontuzji. Nie wiadomo jak się po niej odnajdzie. Transfer jeśli już to latem.
„W Liverpoolu są dwie wielkie drużyny: Liverpool i jego rezerwy” - Bill Shankly
Rozdupcator

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez KoRn » 26 gru 2016, o 11:42

Liverpool will step-up their attempts to sign Dutch winger Quincy Promes after missing out on prime target Julian Draxler reports David Maddock on The Mirror.
KoRn

Postprzez Nole » 26 gru 2016, o 14:07

KoRn napisał(a):Liverpool will step-up their attempts to sign Dutch winger Quincy Promes after missing out on prime target Julian Draxler reports David Maddock on The Mirror.

Dodatkowo jego klauzula oscyluje wokół kwoty 20 mln funtów.
Nole

Postprzez Adryyan » 28 gru 2016, o 03:24

VfL Wolfsburg oficjalnie potwierdził, że w styczniu dojdzie do transferu piłkarza reprezentacji Niemiec Juliana Draxlera do Paris Saint Germain. 23-letni pomocnik ma podpisać 4,5 roczny kontrakt.

Według nieoficjalnych informacji PSG zapłaci za niego 35 milionów euro plus 10 mln euro ewentualnych bonusów. Właśnie za 35 mln euro przeszedł 31 sierpnia 2015 roku z Schalke 04 do Wolfsburga. Niemiecki piłkarz w lecie 2015 roku przedłużył kontrakt z "Wilkami" do 2020 roku.
Adryyan

1 year of membership

Postprzez Negocjator » 29 gru 2016, o 11:25

Nasze zainteresowanie Alexem Oxlade-Chamberlainem jest na poważnie, czy jedna z wielu plotek?
Negocjator

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Damian » 29 gru 2016, o 11:34

Zagranie agenta (Aidy Ward).
Damian
Redaktor

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Athar » 29 gru 2016, o 13:57

Nie wiem na ile to wiarygodne ale wg. ESPN:

Liverpool midfielder Lucas Leiva is on the verge of completing a loan move to Serie A side Inter Milan, with the player set to undergo a medical with the club in the next few hours.
Athar

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery