Spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Re: Spekulacje transferowe

Postprzez KowaLFC » 10 lut 2017, o 21:41

Dyskusja pod tytułem "co można wrzucać w spekulacjach transferowych" edycja 15728432, zapraszamy wszystkich chętnych
KowaLFC

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Mateusz95LFC » 10 lut 2017, o 22:13

Wróciłem właśnie do domu, wchodząc na forum przez myśl, by mi nie przeszło, że mój post, który był tak naprawdę moją luźną rozkminą wywoła aż taką gównoburze.

Ludzie, ja rozumiem, że każdy ma prawo do swojego zdania i do tego w zamyśle zostało stworzone forum. Temat odnośnie skrzydłowych znajdował się na stronie, więc uznałem, że forum to dobre miejsce by podzielić się swoimi przemyśleniami. Po to powstał wątek "informacje transferowe", by tam umieszczać rzetelne informacje. "Spekulacje" postrzegam jako miejsce na luźniejsze posty.

Moja wypowiedź nie była totalnie z dupy, nie wymyśliłem sobie nazwisk , a jedyną informacja, która była moim "widzi mi się", było ewentualna możliwość zainteresowania się zawodnikiem, który aktualnie ma problemy z wywalczeniem miejsca w podstawowym składzie topowej drużynie. Nie rzuciłem, ściągnijmy Bale'a, czy Dybale. Kilka osób kompletnie nie zrozumiała moim intencji i ma prawdopodobnie problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Bywa.

Nie powiedziałem też, że Liverpool się Brazylijczykiem interesuje, tylko pod dyskusję poddałem sensowność takiego ruchu i jego wyższość (moją, subiektywną) nad transferami wymienionymi na stronie głównej.

Sergek napisał(a):Się czasami zastanawiam co niektórzy jarają na tym forum :wink:

Bardziej zapytałbym, co Ty jarasz ;)

Assassin napisał(a):
zakładając, że zagramy w przyszłym roku w Lidze Mistrzów

Możemy od razu założyć, że zostaniemy Mistrzem Anglii w tym sezonie i rozglądać się za Hazardami czy Vidalami, ale chyba jednak należy przemyśleć nasze wstępne założenia. Na razie jesteśmy dalej od TOP4 niż bliżej,

Czy my naprawdę już założyliśmy, że odpadliśmy z walki o Top4 i będziemy przegrywać do końca sezonu?

RafaR napisał(a):Ploteczki .. :
Aubameyang do Liverpoolu w lecie.. 75mln..
wtf ? :o :shock:

Mam nadzieję, że to sarkazm. Chociaż trzeba przyznać, że słabo użyty.
Obrazek
Mateusz95LFC

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez RafaR » 10 lut 2017, o 22:27

:?
Ostatnio edytowano 11 lut 2017, o 01:17 przez RafaR, łącznie edytowano 1 raz
RafaR

Postprzez Mateusz95LFC » 10 lut 2017, o 22:29

RafaR napisał(a):Mateusz95LFC
"Mam nadzieję, że to sarkazm. Chociaż trzeba przyznać, że słabo użyty."

czlowieku odwal sie, sam jestes slabo uzyty, prosze czytaj calosci ze zrozumieniem !

:lol: :lol: :lol:
Obrazek
Mateusz95LFC

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez RafaR » 10 lut 2017, o 22:36

http://metro.co.uk/2017/02/07/liverpool ... g-6434064/

tyle w temacie spekulacji na ten temat...
RafaR

Postprzez Mateusz95LFC » 10 lut 2017, o 22:40

RafaR napisał(a):http://metro.co.uk/2017/02/07/liverpool-boss-jurgen-klopp-to-battle-pep-guardiola-for-pierre-emerick-aubameyang-6434064/

tyle w temacie spekulacji na ten temat...

Nie no jak metro o tym piszę, to czekamy na oficjalkę. Po ile koszulki w przedsprzedaży? :lol: :lol: :lol:
Obrazek
Mateusz95LFC

Postprzez RafaR » 10 lut 2017, o 22:43

jejku czlowieku... Spekulacje.
dlaczego sie poprostu nie odczepisz ? po co to ciagniesz ? co ci to daje ?
to sa S P E K U L A C J E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dzialasz mi na nerwy chlopie, odwal sie ....
RafaR

Postprzez Mateusz95LFC » 10 lut 2017, o 22:58

Dobra, dla mnie to za dużo. Wyłączam się z dyskusji z użytkownikiem RafaR.
Obrazek
Mateusz95LFC

Postprzez LiveFan » 10 lut 2017, o 23:00

Świeżak, bądźmy wyrozumiali.
LiveFan

Postprzez Klapouchy93 » 10 lut 2017, o 23:24

RafaR napisał(a):jejku czlowieku... Spekulacje.
dlaczego sie poprostu nie odczepisz ? po co to ciagniesz ? co ci to daje ?
to sa S P E K U L A C J E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dzialasz mi na nerwy chlopie, odwal sie ....

W sumie nie robi mi to różnicy co kto tutaj wypisuje bo nie ma sensu wchodzić do tego tematu jeśli nie chce się denerwować pierdołami takimi jak ściana nazwisk, które sobie ktoś wymarzył. Temat informacje transferowe załatwia sprawę, która notabene ciągnie się jak guma od majtek, a przynajmniej odkąd tylko pamiętam. W ogóle w temacie transferów od zawsze były dwie grupy osób i w związku z tym na forum pojawiły się dwa odrębne tematy traktujące o transferach. Tylko po to, żeby żyć w jakieś koegzystencji, a nie żeby zmuszać innych forumowiczów do czytania guwnoburzy. Poza tym dodam tylko, że spekulować nie znaczy to samo co marzyć. Idąc za sjp.pl: spekulować - 2. snuć przypuszczenia; przypuszczać - uważać coś, domyślać się czegoś bez dostatecznych podstaw, nie mając pewności; marzyć - myśleć o czymś przyjemnym, zwykle trudnym do zrealizowania, fantazjować; myśleć o zrealizowaniu swych pragnień. Krótko mówiąc nikt nie powinien pisać postów które nic nie wnoszą do tematu np.
RafaR napisał(a)::D ploteczki :D

zasłaniając się tekstami w stylu
RafaR napisał(a): to sa S P E K U L A C J E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kończąc już chciałem tylko zaznaczyć, że nie przyczepiam się personalnie do użytkownika RafaR tylko użyłem go jako przykładu dla ogółu zachowań pewnej grupy użytkowników.
Obrazek

AMD Phenom II x4 955 BE @ 3,2 GHz
Asus M4A87TD s.AM3
MSI GTX560 Twin Frozr II OC 1GB GDDR5 256bit @ 870 MHz
Kingston 2x2GB DDR3-1333 CL9
Western Digital WD500AAKX 500GB
Be quiet! Straight Power E8-CM-580W
Thermalright Macho Rev. A (BW)
Cooler Master CM 690 II Advanced
Klapouchy93

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez RafaR » 11 lut 2017, o 00:33

:?
Ostatnio edytowano 11 lut 2017, o 01:16 przez RafaR, łącznie edytowano 1 raz
RafaR

Postprzez Szpieg1 » 11 lut 2017, o 00:36

Wiem, że wekkend itd. ale jest tu jakiś admin ?
Przydałoby się ten bałagan posprzątać i zrobić małą przerwę dla kolegi wyżej
(1 miesiąc dla oddechu i przemyślenia sprawy).
Mój post też do skasowania to wiadome.

EDIT: despero - poczytaj regulamin działu i jakie źródła są dozwolone.
Następnie przemyśl i napisz posta jeszcze raz bo bełkoczesz. Dobranoc.

Ostatnio edytowano 11 lut 2017, o 02:04 przez Szpieg1, łącznie edytowano 1 raz
Szpieg1

Postprzez despero » 11 lut 2017, o 01:21

Udzielaj sie, od tego jest forum, za co masz dostać bana za to ze wrzuciłeś plotke potwierdzoną źródłem, czyli ktoś to napisał, nie sniło ci sie, stosujesz sie do regulaminu poprostu, inna sprawa jest ze sa to rzeczy nierealne i jarać sie nie ma co, aczkolwiek nierozumiem niektórych filozofów tutaj to sa ,,spekulacje transferowe,, co chłopak robi źle że niektórzy siadają na niego jak wściekłe psy? Jak ktoś wyżej podkreślił chcecie rzetelnych informacji jest od tego inny temat. Nie chce nikogo obrażać ale co niektórzy zluzujcie majty, bo robicie sami gównoburze a potem obwiniacie kogoś innego za to, sory za off topa.
despero

2 years of membership2 years of membership

Postprzez klex » 11 lut 2017, o 05:06

Widzę, że gorący temat, więc zanim ktoś tu przyjdzie i zrobi porządek, to ja też mam gorący apel.

Szanujmy nasz piękny język. Język polski to nie tylko ortografia, a nawet literówka czy dwie krzywdy nie robią, ale stawianie z premedytacją spacji przed znakiem zapytania lub wykrzyknikiem powinno być karane tygodniowym zakazem korzystania z internetu! Nigdy nie byłem orłem z języka polskiego, ale to wygląda paskudnie - MOJE OCZY KRWAWIĄ.

Zalatuje "gimbazą" na kilometr !

ciekawe ile osób wypomni mi spację w ostatnim zdaniu
Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.
~Napoleon Hill
klex

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 11 lut 2017, o 15:46

http://transfery.info/97851,liverpool-g ... -williamsa

Liverpool obserwuje Inakiego Williamsa - źródło: Calcio Mercato | ESPN

Widziłaem jego występy w pucharze króla. Zrobił na mnie dobre wrażenie, choć nie na klauzulę 50 mln.
Obrazek
"You don't need a reason to help people"
PyrkaLFC

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery