Spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Re: Spekulacje transferowe

Postprzez RafaR » 10 lut 2017, o 14:49

realistycznie :

Hart - Szczesny
Varane - Virgil van Dijk
Quincy Promes
Lacazette

8) wydaje mi sie ze sa to realne transfery, nie wszystkie ale wiekszosc :)
RafaR

Postprzez Radbug » 10 lut 2017, o 16:30

Również od razu pomyślałem o transferze Costy do LFC gdy pojawiły się spekulacje, że chciałby poszukać klubu w którym będzie regularnie grać. Zawodnik bardzo dobry, poprzedni sezon miał wybitny, a w tym przegrywa rywalizację z Riberim i Robbenem. Do nas pasowałby jak ulał, właśnie kogoś o takiej charakterystyce potrzebujemy. Cena moim zdaniem nie byłaby wygórowana, bo jednak w tym sezonie obniżył loty i co by nie mówić jest tylko rezerwowym. Sądzę, że gdyby Bayern chciał go sprzedać to 30 milionów byłoby optymalną kwotą. Nie sądzę jednak, że po prostu oddaliby takiego zawodnika bez mrugnięcia okiem bo Zarówno Ribery jak i Robben młodsi już nie będą a Costa jest ich naturalnym następcą.
PROBLEMEM JEST ACHTERBERG
Radbug

1 year of membership

Postprzez ragnarok » 10 lut 2017, o 16:50

czy możecie skończyć tę subiektywną paplaninę? normalni ludzie, wchodzą tutaj, by sprawdzić informacje rzetelnych dziennikarzy, na temat transferów, a nie czytać jakieś, ekm... "opinie".
ragnarok

2 years of membership2 years of membership

Postprzez RafaR » 10 lut 2017, o 16:56

:x dzial nazywa sie Spekulacje transferowe :x kazdy z podanych nazwisk nie wyzsal sie z palca, wszystko z internetu...
RafaR

Postprzez Wrona » 10 lut 2017, o 17:10

czy możecie skończyć tę subiektywną paplaninę? normalni ludzie, wchodzą tutaj, by sprawdzić informacje rzetelnych dziennikarzy, na temat transferów, a nie czytać jakieś, ekm... "opinie".
pomyliłeś dział z "informacje transferowe" :)
Wrona

Postprzez Alexandre » 10 lut 2017, o 17:14

ragnarok napisał(a):czy możecie skończyć tę subiektywną paplaninę? normalni ludzie, wchodzą tutaj, by sprawdzić informacje rzetelnych dziennikarzy, na temat transferów, a nie czytać jakieś, ekm... "opinie".

To jest właśnie dział dla subiektywnej paplaniny.Jak chcesz sprawdzać informację rzetelnych dziennikarzy to idź do działu informacje transferowe.
Obrazek
Alexandre

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez w0rst » 10 lut 2017, o 17:25

Wiecie co? Przeglądając facebooka, znalazłem ciekawą plotkę. Ponoć na Anfield mają trafić: Suarez, Neymar i Messi. Możemy też wybrać innych dwóch zawodników. Wszystko za darmo w ramach 125lecia klubu z Anfield.
Niestety nie mogę znaleźć tej informacji ponownie, a mój klingoński jest dość słaby i mogłem coś pomieszać. :/

Serio takiego typu posty mają się pojawiać? Rozumiem słowo spekulacje, ale bez przesady. Nie są to też informacje transferowe, gdzie trzymamy się 'pewnych' źródeł ale jakiś poziom warto nadal trzymać.

Użytkownik Mateusz95LFC napisał post odnoszący się naszym rzekomym zainteresowaniem dwóch piłkarzy i pokazał swoje odczucia wobec tej dwójki. Następnie napisał coś o Coscie, który wyraził swoje niezadowolenie wobec pozycji w klubie i wspomniał o tym, że moglibyśmy się nim zainteresować.
Wolicie to co napisał Mateusz95LFC czy gównoinformacje 'LFC chce Aubameyanga za 75mlnow", a potem jakieś nazwiska wyssane z palca bez jakiejkolwiek argumentacji?

@Rafar
Czyli tak ciężko podać źródła i dopisać do tego zdanie, może dwa? Tak to tylko wypisałeś nazwiska i co one dają?
Po prostu mam czasem wrażenie, że dyskusja według niektórych powinna wyglądać podobnie do tego. https://www.youtube.com/watch?v=Rm3d43HLyTI

(tak znam angielski, wiem że tam jest debata ale chodzi o kilkusylabowe odpowiedzi w stylu "bo tak" na bardziej rozbudowane pytania)
Ostatnio edytowano 10 lut 2017, o 18:17 przez w0rst, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
w0rst

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Gebe » 10 lut 2017, o 17:53

Robben i Ribery mają po 33 lata i więcej czasu spędzają w szpitalu niż na boisku. Nie wierzę, że Bayern pozbędzie się jednego z najlepszych skrzydłowych na świecie, który jest w idealnym dla piłkarza wieku. :)
Obrazek
Gebe

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez RafaR » 10 lut 2017, o 18:00

gowno wyssane z palca ... :

http://metro.co.uk/2017/01/29/pierre-em ... e-6413665/

http://metro.co.uk/2017/01/20/liverpool ... t-6392973/

http://www.thisisanfield.com/2016/03/al ... bs-linked/

http://www.dailystar.co.uk/sport/footba ... romes-wage

chcialem przeprosic za Spekulacje .... moze faktycznie to wyssane z palca, to zauwazylem juz dawno I chcialem po-spekulowac, sorry jak zwykle znajdzie sie ktos, komu cos nie odpowiada.
pozdro YNWA
Ostatnio edytowano 10 lut 2017, o 21:47 przez RafaR, łącznie edytowano 1 raz
RafaR

Postprzez Lollson » 10 lut 2017, o 18:01

RafaR napisał(a):realistycznie :

Hart - Szczesny
Varane - Virgil van Dijk
Quincy Promes
Lacazette

8) wydaje mi sie ze sa to realne transfery, nie wszystkie ale wiekszosc :)

Tyle lat kibicowania i obserwowania jak ten klub funkcjonuję i wciąż pojawiają się ludzie co marzą o takich transferach :? :? ! No niestety, z wyżej wymienionych max będzie to Promes o ile znowu się nie przejedziemy na Wschodnich podbojach transferowych ( patrz Konoplaynka ). Na obronę kupimy Robertsona lub innego młodego i utalentowanego ogranego na angielskich boiskach. Redmond jest oczywiście pewniakiem na wzmocnienie ofensywy a nie Laca... Takie mamy realia i tak nasza polityka transferowa działa, kupujemy głownie z Anglii a jak już kogoś z poza wysp to under 23 z "potencjałem". Wyjątkiem był chyba tylko Firmino no i może Klavan :lol: Zejdźmy na ziemię błagam, tym bardziej że nasz udział w LM jest bardzo wątpliwy..
Ostatnio edytowano 10 lut 2017, o 18:07 przez Lollson, łącznie edytowano 1 raz
Lollson

1 year of membership

Postprzez Edamskiser » 10 lut 2017, o 18:02

(...)Zauważyłem, że ostatnio są albo młodzi do pogonienia w najbliższych latach albo starzy najlepiej za darmo do uzupełnienia składu...

NO nie wiem, transfery Carrolla czy innego Benteke raczej tego nie potwierdzaja. A co do Douglasa Costy, to jezeli faktycznie mialby odejsc (co samo w sobie moim zdaniem jest niemozliwe) to jestem przekonany, ze predzej wybierze Chelsea/United/City niz nas, niestety. Aczkolwiek chcialbym sie mylic :)
Edamskiser

1 year of membership

Postprzez Radbug » 10 lut 2017, o 20:13

@w0rst
Zauważ, że jedyną osobą, która wzięła kilka nazwisk wyssanych z palca jesteś Ty (no i ja pisząc o Coscie, ale odnosiłem się do konkretnej wcześniejszej wiadomości). Jeśli szukasz rzetelnych informacji, to tak jak ktoś Ci powiedział, pomyliłeś działy, zajrzyj do "informacje transferowe". Od tego jest dział SPEKULACJE, żeby rozmawiać o tych prawdopodobnych jak i mało prawdopodobnych transferach. Nie rozumiem twojego oburzenia. "Wejdę w dział spekulacje transferowe... O nie! Dlaczego tu są same spekulacje transferowe!!! Tak nie może być!"
PROBLEMEM JEST ACHTERBERG
Radbug

1 year of membership

Postprzez OWeN » 10 lut 2017, o 21:18

A co maja wspólnego Wasze marzenia ze spekulacjami?

To wyżej to, to, to... to jest pierdolamento, a nie wyrażanie swojej opinii. Wasze marzenia, opinie kogo powinniśmy kupić. To jest wszystko bez sensu. Zaśmiecacie wątek jakimś gównem i potem siłą innym chcecie to wbić do głowy.

Sory chłopaki ale szczerze to ja mam w dupie kto jakie sobie wymarzył transfery i dam sobie rękę uciąć, że nie jestem sam.

Przestańcie tu pitolić i wrzucajcie rzeczy takie które będą pasowały do tematu
Obrazek
OWeN

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez RafaR » 10 lut 2017, o 21:30

panowie nie ma sie co spinac :D
spekulacje transferowe i koniec kropka

tak wiec chwilami latam po necie sprawdzajac kilka transferowych plotek... (podkreslam plotki ! :D )
pewnie co niektorzy slyszeli o zainteresowaniu Napastnikiem Borussi.. :dry: dziwna historia :arrow: malo prawdopodobne, lecz plotki takie sa, Aubameyang bardzo wychwala Kloppa i uwielbial z nim wspolpracowac, niby LFC jest nim zainteresowane, lecz nie tylko my, duzo innych klubow rowniez, on sam wypowiada sie ze : jego marzeniem jest gra dla realu, lecz rowniez mowi ze liga angielska jest najlepsza na swiecie i chcialby sie sprawdzic tutaj, powiedzial ze najwieksza intensywnosc, duzo miejsca, a dla niego to dobrze bo lubi biegac (to sa jego slowa z wywiadu, mozna znalesc na youtube jak wypowiada sie o przezyciach zwiazanych z meczem na Anfield 4:3 - mowil ze LFC jest niesamowitym klubem)

Lacazette - szczerze to sie ciagnie juz troche czasu, ze jest na oku LFC, tylko czy koniec koncow po glebszym zastanowieniu ? on by sie nadawal do ligi angielskiej ? slyszalem ze liga francuska jest bardzo leniwa i treningi sa na pol gwizdka :D
( slyszalem to tez w wywiadzie - wydaje mi sie ze di maria cos o tym mowil)

Hart - rowniez slyszalem plotki, ze LFC (BARDZO) sie nim interesuje, fajnie by bylo, bramkarz naprawde dobry, co tu duzo pisac, naprawde by sie nadawal :D 8)

sami wiecie plotek w internecie jest duzo, do konca sezonu jeszcze daleka droga, jest spora szansa na Lige Mistrzow, wydaje mi sie ze tym razem, jak bedziemy w top4 i bedziemy grac w LM to przyjdzie ktos naprawde dobry i sprawdzony, Klopp ma swoj plan w glowie o ktorym nawet nie mamy pojecia, wszystko wyjdzie w praniu, polityka transferowa przez kilka ostatnich lat byla jaka byla, lecz teraz, wydaje mi sie ze mozna wierzyc w to, ze choc raz, LFC zaskoczy, i naprawde cos sie zmieni :roll:

a tak w sumie czy slyszeliscie (czytaliscie) jakies CIEKAWE SPEKULACJE ? :happy:
YNWA :arrow: :arrow: :!:
RafaR

Postprzez josif » 10 lut 2017, o 21:38

Sprzedam Opla. Silnik 1.6 :)
in omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro
josif

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery