Spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Spekulacje transferowe

Postprzez BeBe » 20 lip 2018, o 19:50

Danny Ward joins Leicester in permanent move

https://www.liverpoolfc.com/news/first-team/308159-danny-ward-leicester-transfer-confirmed

Hmm, teraz zaczyna powoli mnie ciekawic sytuacja w Chelsea. Sięgną po Schmeichela? Raczej nie wydaje mi się żeby Leicester ściągnelo Warda jako rezerwowego bramkarza. Oj ładnie to się obserwuje mi z boku nie ukrywam.

Ps. Rzecz jasna należy życzyć naszemu ex bramkarzowi powodzenia I jak najlepszych 36 8) meczy w lidze.
Bez ciemności nie ma światła. Bez zła nie ma dobra.
BeBe

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Glajskor » 21 lip 2018, o 19:50

Offtop, ale co mi tam. Dlaczego Fekir na pewno miałby do nas nie dołączyć w tym okienku? Bo Klopp powiedział, że ma już kompletną kadrę i to ma być ten argument? Cholera, on jest brakującym elementem całej układanki. Dodałby tej iskry, przebojowości, której nam cholernie brakuje w środkowej formacji. Nikt w tej drużynie nie potrafi bić rzutów wolnych, no oprócz TAA, który faktycznie potrafi przymierzyć. Rzuty rożne to nieśmieszny żart, piłki zawieszone w powietrzu, niczym zagrywka siatkarza. Już widzę, kiedy gramy np. z mocno cofniętym rywalem, a na jego pozycji będzie biegał Wijnaldum, czy inny LallanoHehenderson :roll:

Obrazek
"Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu"
Glajskor

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez matys87 » 21 lip 2018, o 20:19

Shaqiri bardzo dobrze bije ze stałych fragmentów
matys87

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Glajskor » 21 lip 2018, o 20:21

matys87 napisał(a):Shaqiri bardzo dobrze bije ze stałych fragmentów

Nie przeczę, ma również świetne uderzenie z dystansu, ale czy ktoś tutaj widzi Szwajcara, jako zawodnika pierwszego składu, na pozycji wspomnianego przeze mnie Fekira?
"Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu"
Glajskor

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Esiu » 21 lip 2018, o 20:50

Też mi wydaje się to dziwne. Niestety wygląda to tak jakbyśmy mieli pewną pulę pieniędzy i po prostu wydaliśmy ją na bramkarza. No bo jak to inaczej wytłumaczyć? Interesowali się 10 a po zakupie Shaqiriego i Allisona stwierdzili, że jednak nie, Ox wypada na cały sezon a jednak damy radę. Dziwne to wszystko :)
@Down: a czy Fekir nie jest do wyjęcia? Moim zdaniem rzucamy 60 mln ojro i nie ma tematu. Też mnie to cieszy że Klopp nie bierze półśrodków, ale uważam, że jeśli faktycznie go chcemy to te 10-20 mln nie powinno robić różnicy. Zwróci się prędzej czy później. Chyba, że faktycznie chodzi o te jego kolana.
Ostatnio edytowano 21 lip 2018, o 21:00 przez Esiu, łącznie edytowano 1 raz
Esiu

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Zyska » 21 lip 2018, o 20:52

Esiu napisał(a):Też mi wydaje się to dziwne. Niestety wygląda to tak jakbyśmy mieli pewną pulę pieniędzy i po prostu wydaliśmy ją na bramkarza. No bo jak to inaczej wytłumaczyć? Interesowali się 10 a po zakupie Shaqiriego i Allisona stwierdzili, że jednak nie, Ox wypada na cały sezon a jednak damy radę. Dziwne to wszystko :)

Klopp nie bierze półśrodków, tyle w temacie. Nie ma Fekira, poczekamy aż będzie dostępny. Ewentualnie pojawi się ktoś kto będzie w stanie go zastąpić. Klopp nie kupuje po to, byle kogoś kupić. Musi mieć kogoś upatrzonego.
Obrazek
Zyska

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez list3r » 21 lip 2018, o 20:53

Spoiler:

Albo az znajdzie sie lepszy.
list3r

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Glajskor » 21 lip 2018, o 21:06

Naprawdę brakuje tak niewiele, by skompletować tą kadrę. Ok, Fekir nawet nie musi grać instant w podstawie, może być powoli wprowadzany do składu, ale z czasem ta paka wyglądałaby po prostu kosmicznie. Kiedy czytam, że nasze zakupy w tym okienku już się zakończyły, mam bardzo mieszane uczucia. Okej, świetny zakup w postaci Alissona, Fabinho i Keita? Rewelacja, ale brakuje mi czegoś i tak cholemie żałuję, że transfer Fekira nie doszedł wtedy do skutku. Pozostało 19 dni do końca okienka transferowego, wciąż wierzę i absolutnie nic i nikt mnie nie powstrzyma marzyć, że ten transfer zostanie przeprowadzony jeszcze w tym okienku. :oops:
Glajskor

Postprzez josif » 21 lip 2018, o 21:18

Mam wrażenie, że po Fekira wrócimy w zimę tak jak było z Van Dijkiem. Najpierw zerwaliśmy negocjacje, potem chodziły informacje, że Liverpool będzie się ponownie o niego starał po mundialu. Coś czuję, że klub nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Mundial nie poszedł po myśli OL, bo liczyli, że Fekir trochę pogra i będą mogli jeszcze się trochę podnieść cenę.
War. War never changes
josif

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Kodi » 21 lip 2018, o 21:22

Zapomnijcie o Fekirze, koleś był z Melwood nie podpisał kontraktu i już go nie podpiszę.
Wszelkie informację i naszym zainteresowaniu, które wypływały później, po testach medycznych u nas kompletnie nie były rzetelne, ludzie szukali sensacji i niczego więcej.

Gdybyśmy go chcieli tu mieć, to już dawno by tu był, jeżeli go tu nie ma to znaczy, że go nie ściągniemy i tutaj nawet nie ma gdybania. Jak się pojawi jakakolwiek w miarę rzetelna informacja to można wrócić do dyskusji, bo to, że moderacja powiedziała, że nie będzie tu kasować postów to nie znaczy, że mamy sobie tu teraz robić marzenia transferowe.

10 może przyjdzie, jeżeli tfu tfu wypadłby Lallana albo inny czołowy zawodnik, ale nawet jeżeli, na pewno nie będzie to Fekir.
Zaraz powiecie "Skąd Ty to możesz wiedzieć...Pewnie gadasz z Kloppem, co ?"
Nie gadam z Kloppem, śledzę codziennie wszystkie rzetelne kanały informacyjne od początku czerwca, i dla mnie jest to oczywiste jak to, że zaraz zjem kolację.

Fekir jest spalony.

Down : Klopp nie mówił, że Ward będzie nr 1 , to były tylko informacje od dziennikarzy, mówiące o tym, że czas dla Kariusa się skończył i Ward jest fawortytem do zajęcia miejsca w składzie.
Z Melwood faktycznie mój błąd, pomyliłem deale, co nie zmienia faktu, że jeżeli miałby u nas być, to by był jeszcze przed MŚ.
Ostatnio edytowano 21 lip 2018, o 22:18 przez Kodi, łącznie edytowano 1 raz
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner
Kodi

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Reso » 21 lip 2018, o 21:29

Ja sądzę, że jednak będzie powrót po niego najwyżej w zimie. Chciałbym się mylić i żeby został kupiony już teraz, a tak to wydaje mi się, że jeżeli chcemy grać z "10" to musimy liczyć na Shaqiriego. Sądzę, że Keita za dużo jakości daje jako ten typowy środkowy pomocnik, żeby go przesuwać wyżej, choć wiadomo, że mogę się mylić. Jednak najbardziej prawdopodobny scenariusz wg mnie to faktycznie koniec ruchów na rynku transferowym, przynajmniej jeżeli chodzi o kupno i granie bez "10" w 4-3-3, gdzie wystarczy znaleźć, tylko odpowiedniego kandydata do gry obok Fabinho i Keity, którzy na ten moment przynajmniej dla mnie są pewniakami do gry.
Reso

1 year of membership

Postprzez michall » 21 lip 2018, o 22:15

To coś słabo czytasz Kodi. Fekir nie był w Melwood, testy odbyły się we Francji. Dużo o tym dealu nie wiadomo, Ci rzetelni dziennikarze są w tym roku wyjątkowo niepoinformowani. Też nie sądzę żeby był powrót, ale to co pisze Pearce czy Joyce nie jest specjalnie miarodajne. Tym bardziej to, że Klopp mówi że jest zadowolony ze swojej kadry, trochę ponad tydzień temu mówił, że Ward będzie bramkarzem nr 1.

Możliwe jeszcze, że zostanie podjęta próba gry ze Sturridgem na 10, sam na insta czy twitterze wspominał o swojej nowej roli Daniel świetnie rozgrywa, od kiedy stracił trochę szybkości cofa się do rozegrania jeszcze więcej niż wcześniej, a jego wymiana pozycji z Firmino mogłaby być bardzo sexy. To byłby mega ofensywny wariant, ale do zimy mógłby się sprawdzić w wielu meczach.
michall

Postprzez Szpieg1 » 22 lip 2018, o 00:19

Szpieg1
Moderator

Poprzednia strona

Powrót do Kadra i Transfery