Spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Spekulacje transferowe

Postprzez AirCanada » 23 cze 2011, o 12:59

W związku z wszechobecnym bałaganem, jaki zapanował w temacie 'Plotki transferowe' został on dożywotnio zamknięty, w jego miejscu powstał ten osobny topic, który będzie się kierował jasnymi zasadami i regułami, za których nieprzestrzeganie użytkownicy po prostu będą pociągani do odpowiedzialności (bany tygodniowe, miesięczne). Moderatorzy będą mieli z mojej strony zielone światło na tłumienie niektórych działań w zarodku.

W związku z powyższym, REGULAMIN, tematu SPEKULACJE TRANSFEROWE:

1) Nie podajemy do wiadomości informacji z dwóch gazet, których nie czytają kibice Liverpoolu: The Sun i News of the World. Wykluczone są również w tym temacie takie źródła jak (Tribal Football, Talking-Soccer, vitalfootball.co.uk, KopTalk, ClubCall.com czy all3points.co.uk).

2) Jest to sub-forum dotyczące Liverpoolu oraz temat dotyczący TYLKO transferów wokół Liverpool FC.

3) Polskie serwisy pokroju onetu, wirtualnej polski, interii, pilki.pl itp mają tutaj zakaz wstępu.

4) Jeśli podajesz do ogólnego użytku, jakiegoś newsa transferowego, dołącz link a także dodaj od siebie chociaż parę zdań, wniosków czy przemyśleń w danej kwestii.

5) Jakiekolwiek informacje na temat Marco Reusa muszą pochodzić ze źródeł wymienionych w tym poście.

Poza tym po raz n-ty radzimy zapoznać się z REGULAMINEM FORUM LFC.pl, zanim posypią się bany a za nimi pytania dziwnej treści na komunikatorach administratorów, czy forum w stylu 'Co się stało z moim kontem?'.

Zwracamy także Wam szczególną uwagę na brak szacunku, niekiedy pojawiające się wulgaryzmy a także robienie sobie czasami istnego 'gadu gadu' pomiędzy fanami.

To by było na tyle, temat uważam za oficjalnie otwarty, prosimy o ostrożność ... :)
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Re: Spekulacje transferowe

Postprzez PiotrekS » 23 cze 2011, o 13:20

And well :)
----

Ciekawie dzieje się w sprawie Connora Wickhama. Wczoraj Sunderland złożył ofertę za młodego Anglika opiewającą na 8 mln funtów. A dziś...

http://www.liverpoolecho.co.uk/liverpoo ... -28927272/ [by James Pearce]

http://www.liverpooldailypost.co.uk/liv ... -28926842/

http://www.mirrorfootball.co.uk/transfe ... 51591.html [by David Maddock]

Ben Smith: #LFC's chase for Wickham is not a 'battle'. Player wants to Anfield
move, Dalglish very keen. #SAFC know this

Wychodzi na to,że jesteśmy faworytem w wyścigu o jego podpis i trzeba mieć nadzieję,że ten wyścig wygramy. My chcemy go,on chce do nas - Trzeba czegoś więcej?
PiotrekS

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez hoster1 » 23 cze 2011, o 13:35

Kolejne wieści dotyczące Gaela C. Jak donosi Daily Mirror Clichy chce zostać w Anglii i przeprowadzka do nas bardzo by mu odpowiadała. Trzeba trzymać kciuki.

http://www.liverpoolfc.tv/news/media-wa ... ver-clichy
hoster1

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez 13lukiz13 » 23 cze 2011, o 13:39

Brawo za regulamin
http://www.mirrorfootball.co.uk/transfe ... 51592.html
Clichy chce do nas przejść i to jest bardzo dobra wiadomość gorzej że Wenger nie chce nam go sprzedać ale myślę że jeśli dołożymy te 3 mln by przebić ofertę Romy to ten Deal się uda. Mam taką nadzieje bo LO jest nam bardzo potrzebny a cenz a Enrique jest moim zdaniem chora za takiego zawodnika. Jeśli Gael do nas przejdzie to będę bardzo szczęśliwy bo jeśli będzie nam potrzebny "magik" na LO to wystawi się Aurelio który jeden mecz powinien wytrzymać a jak ktoś kto zabezpieczy tyły to Clichy i po problemie
http://www.mirrorfootball.co.uk/transfe ... 51593.html
Pół dobre pół złe wiadomości. Aby dostać zastrzyk gotówki i nie robić tłoku w drużynie bardzo możliwe że sprzedamy Raula do Interu. Za downinga raczej nie damy tych 19 mln tylko będziemy się targować do upadłego i do końca lata. Charles N'Zogbia ma być opcją zapasową i dalej się tym zawodnikiem interesujemy. prowadzimy rozmowy z Romą na temat sprzedaży Alberto Aquilani-ego a także jest napisane że menager Fulham jest zainteresowany Joe Colem. A także że Boss chce sprzedać jeszcze Milan Jovanovic, Maxi Rodriguez, Christian Poulsen, Paul Konchesky and Philipp Degen. Próbujemy dalej ściągnąć Adama i Scott Dann. Myślę że jeśli wszystko co w tym newsie jest się sprawdziło bylibyśmy wniebowzięci a bynajmniej ja bym był bo pozbylbyśmy się SZrotu(Raul się do niego nie zalicza) i pozyskali świeżych dobrych piłkarzy
Gify w sygnaturkach są zabronione regulaminem forum.
13lukiz13

Postprzez BartekLfc1993 » 23 cze 2011, o 14:21

Ashley Young podobno przeszedł testy medyczne w Manchesterze.
http://www.devilpage.pl/index/news/kome ... e_united_/

Szkoda wielka ! Tak bardzo chciałem , żeby do nas przeszedł. Niestety !

Ale o naszą jakośc w składzie pod wodzą Damiena i Kinga jestem spokojny .
You'll Never Walk Alone
Obrazek
#JurgenMUSISZ !
BartekLfc1993

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez BarLiv » 23 cze 2011, o 15:04

Podobno mamy płacić Clichy'emu ponad 90 tys tygodniową, za to Roma oferuje więcej, ale Gael nadal jest bardziej zainteresowany zostać w premier leaque.

http://www.caughtoffside.com/2011/06/23 ... the-table/

Czy by to znów nie było za dużo, ale podobno Glen Johnson też tyle dostaje.
BarLiv

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez kuba07 » 23 cze 2011, o 15:24

http://www.manutd.com/en/News-And-Featu ... nited.aspx

OFICJALNIE !!

Pożałuje tej decyzji jak będzie siedział na ławce.

http://bleacherreport.com/articles/7438 ... -liverpool

Znacie go? dobry jest?
Obrazek
„You don't choose to be Liverpool fan. You get chosen!”.
kuba07

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Ciuras » 23 cze 2011, o 15:30

A propos Downinga:
http://www.teamtalk.com/premier-league/ ... oung-stars
To już któraś wypowiedź, stron związanych z Aston Villą, iż 18 mlnŁ i Stewart będzie mógł odejść. Pytanie, czy chcemy aż tyle za niego dać? Suma o kilka mln za wysoka, no ale sami sobie pod górkę zrobiliśmy dając tyle ile daliśmy za Carrolla. Villa wie, że jest u nas kasa na transfery, więc będzie chciała wyciągnąć jak najwięcej...
W sprawie Wickhama zaś:
http://www.liverpoolecho.co.uk/liverpoo ... -28927272/
Connor mimo młodego wieku wydaje się być lepszym wsparciem dla Suareza i Carrolla niż N`Gog. Sam zawodnik chce grać u nas, jak zawsze w takich sytuacjach "od najmłodszych lat kibicowałem Liverpoolowi" :lol:
Tutaj należy się pospieszyć, gdyż co prawda Sunderland nie jest w stanie nas w żaden sposób przebić, to gdy do gry wmiesza się Unted bądź np. Tottenham mogą wywindować cenę, lub po prostu sprzątnąć nam go z przed nosa.
Clichy. Linków nie wklejam, są podane do najnowszych newsów powyżej. Obawiam się, że Wenger mimo iż pogodzony jest z odejściem Gaela to za wszelką cenę będzie chciał go puścić po za Premier League, np. do Romy. Mam nadzieję, że sam zawodnik choć coś będzie miał do powiedzenia i dołączy do nas. Cena 5mlnŁ oczywiście jest śmieszna, jeżeli damy za niego 8 do 10 mlnŁ będzie OK
Ostatnio edytowano 23 cze 2011, o 15:50 przez Ciuras, łącznie edytowano 1 raz
CIURAS
“...I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. Poznasz, że Ja jestem Panem, kiedy wywrę na tobie swoją zemstę!”
Ciuras

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Hills » 23 cze 2011, o 15:31

http://www.skysports.com/story/0,,11661_7002090,00.html

5-letni kontrakt, 16 milionów funtów. SkySports potwierdza: Young oficjalnie piłkarzem Manchesteru United.

Strasznie boli fakt, że nasi najwięksi rywale robią dobre transfery, ale jeszcze gorsze jest to, że Ci zawodnicy początkowo łączeni byli z Liverpoolem.

@Jasiulfc

Ashley Young był mocno łączony z Liverpoolem. Ba, pojawiały się nawet na głównej informacje z The Times, że jedną nogą stoi na Anfield. Do końca wierzyłem, że może jednak Comolli z Dalglishem wyrwą go Diabłom. Dzisiejszy dzień przynosi nam jednak jednoznaczną i końcową odpowiedź na temat transferu Anglika. Dlatego nie spinaj się, bo każdy tutaj był ciekaw jak potoczy się los Younga - Manchester czy Liverpool.
Ostatnio edytowano 23 cze 2011, o 15:45 przez Hills, łącznie edytowano 2 razy
Hills
Moderator

Postprzez Jasiulfc » 23 cze 2011, o 15:38

Zaraz, zaraz. Temat nowo otwarty a już kilka osób złamało zasady odnośnie punktu
2) Jest to sub-forum dotyczące Liverpoolu oraz temat dotyczący TYLKO transferów wokół Liverpool FC.

Sorry za tą uwagę ale jak już zakładamy temat nowy to trzymajmy się zasad.
Jasiulfc

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Jupik » 23 cze 2011, o 15:48

BarLiv napisał(a):Podobno mamy płacić Clichy'emu ponad 90 tys tygodniową, za to Roma oferuje więcej, ale Gael nadal jest bardziej zainteresowany zostać w premier leaque.

http://www.caughtoffside.com/2011/06/23 ... the-table/

Czy by to znów nie było za dużo, ale podobno Glen Johnson też tyle dostaje.

Clichy może Johnsonowi buty czyścić...

Poczytajcie co o nim sądzą kibice Arsenalu to może przestaniecie marzyć o Gaelu.
Większość nazywa go najsłabszym piłkarzem kadry, Gibbs grałby w pierwszym gdyby nie był co chwila kontuzjowany, nie zasługuje na 80tyś tygodniowo, maksymalnie 30-40, nie umie znaleźć formy od 3 sezonów.

To tylko kilka wybranych fraz kibiców Kanonierów na temat Gaela, nikt specjalnie tam za nim tęsknić nie będzie, a my w nim widzimy mesjasza - komuś to coś przypomina? :) Już nas niebieska strona Londynu w podobny sposób wyrolowała.
"Everything is real, tonight..."
Jupik

Postprzez Ciuras » 23 cze 2011, o 16:05

Jupik napisał(a):
Clichy może Johnsonowi buty czyścić...

Poczytajcie co o nim sądzą kibice Arsenalu to może przestaniecie marzyć o Gaelu.
Większość nazywa go najsłabszym piłkarzem kadry, Gibbs grałby w pierwszym gdyby nie był co chwila kontuzjowany, nie zasługuje na 80tyś tygodniowo, maksymalnie 30-40, nie umie znaleźć formy od 3 sezonów.

To tylko kilka wybranych fraz kibiców Kanonierów na temat Gaela, nikt specjalnie tam za nim tęsknić nie będzie, a my w nim widzimy mesjasza - komuś to coś przypomina? :) Już nas niebieska strona Londynu w podobny sposób wyrolowała.

Jupik, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Kibice Arsenalu wiedzą, że Clichy odchodzi i jada po nim. To samo my zrobiliśmy z Torresem. Idąc tą drogą rozumowania Torres jest beznadziejny a Suarez Bogiem...szybko zawodzi pamięć i zawodnik z ulubieńca i cenionego zawodnika staje się popychadłem. Niby takie prawo kibica, ale wartości piłkarza swoimi opiniami akurat kibic nie zmieni i na nie nie wpłynie. Jeżeli gracz od kilku sezonów jest podstawowym zawodnikiem w czołowej ekipie Premier League, to mam gdzieś opinie rozgoryczonych i rozczarowanych fanów. Gdyby Clichy nie miał do końca kontraktu 12 mcy i nie mówił otwarcie o tym, że chce odejść, każdy kibic Kanonierów upierałby się, iż jest jednym z najlepszych lewych obrońców na Wyspach i wart jest dwudziestaka. Zresztą tak było jak rok temu interesowała się nim Barcelona czy Real.

Jeżeli twierdzisz, ze Clichy może czyścić buty Johnnsonowi, to w porównaniu Gibbsa do Clichy`ego Kieran nie ma prawa nawet t-shirta Arsenalu nosić.
Clichy ma wyrobioną markę na Wyspach. Szuka nowego wyzwania, jestem za jego transferem do Liverpoolu.
@Licznerek, po 1 - nigdzie nie porównałem Clichyego do Torresa, jeśli już to Torresa do Suareza, ale chyba nie zrozumiałeś o co mi chodziło. Otóż oto, iż raz zawodnik jest wielbiony, a za kilka miesięcy znienawidzony i wszystkie jego zasługi są negowane przez kibiców. Po 2 jak także uważam, że Enrique miał lepszy sezon od Clichy`ego. Dla mnie jest obojętnie, który z nich nas wzmocni, byle wzmocnił. Wolę Clichy`ego / Enrique na lewej obronie od Konchesky`ego / Insui.
@Backpacker - "Przyznajesz tym samym, że wasze opinie są nic niewarte" - nie, przyznaję, że kibice i fani nie mają wpływu na umiejętności piłkarza i nie oni robią transfery. Nie wyciągaj kilku słów z całej wypowiedzi, bo gubisz jej sens jako całości
Ostatnio edytowano 23 cze 2011, o 17:37 przez Ciuras, łącznie edytowano 3 razy
CIURAS
“...I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. Poznasz, że Ja jestem Panem, kiedy wywrę na tobie swoją zemstę!”
Ciuras

Postprzez licznerek » 23 cze 2011, o 17:17

Clichy jest słaby i mocno przereklamowany, a to że jadą po nim na forum Arsenalu jest spowodowane tylko i wyłącznie jego dyspozycją sportową, a nie chęcią odejścia. Clichy ma dobrą technikę i nieźle gra w ofensywie, ale jego bilans na kolana nie powala. Asyst ma jak kot napłakał. Goli też prawie nie strzela, słabo gra głową i jest bardzo przeciętny w defensywie. Już mamy jednego bocznego obrońcę, który ma trochę problemów z grą defensywną, ale za to nadrabia w ofensywie. Drugiego takiego zawodnika (chociaż jest o klasę słabszy) nam nie potrzeba. Potrzebny nam obrońca przede wszystkim pewny w defensywie. Sto razy bardziej wolę Jose Enrique, który jest rok młodszy od Francuza, też ma rok do końca kontraktu i nie będzie miał tak wygórowanych żądań dotyczących tygodniówki. Enrique z sezon na sezon jest coraz lepszy, pewnie jeszcze by się rozwinął grając w lepszym zespole, trenując z lepszymi piłkarzami. Enrique musi być naszym celem transferowym numer 1 na lewą obronę, Clichy może zostać zatrudniony tylko w ostateczności.

Porównanie Clichy'ego i Torresa naprawdę jest tutaj nie na miejscu. Torres był wiodącą postacią w Liverpoolu, był gwiazdą w reprezentacji Hiszpanii, a Clichy naprawdę był najsłabszym punktem Arsenalu, wystarczyło obejrzeć parę meczów, a w reprezentacji Francji nigdy nie zaistniał, nawet teraz, gdy Francuzi grali trzy mecze podczas jednego zgrupowania i Blanc powołał szerszą kadrę zawodników to ten wspaniały Clichy się do niej nie dostał. To jest zawodnik, który ma częściej udział w golach straconych niż w zdobytych. Jedyny plus, że jest lepszy od Insui i Konchesky'ego.
Don't worry about a thing, cause with Jurgen Klopp is gonna be alright!
licznerek
Redaktor

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Backpacker » 23 cze 2011, o 17:31

Ciuras napisał(a):Jupik, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Kibice Arsenalu wiedzą, że Clichy odchodzi i jada po nim. To samo my zrobiliśmy z Torresem. Idąc tą drogą rozumowania(...)

Przyznajesz tym samym, że wasze opinie są nic niewarte :(
Clichy naprawdę Johnsonowi może buty pucować, kibice Arsenalu jadą po nim od paru ładnych sezonów. Inna sprawa, że od ostatnich wynalazków (tj. Dossena, Insua, Konchesky) byłby sporo lepszy.
Backpacker

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez hoster1 » 23 cze 2011, o 18:50

Jupik- Spójrz jednak na to że kiedy Ashley Cole grał w tym samym miejscu i tym samym klubie był bardzo dobrym obrońcą jednak po transferze do Chelsea stał się najlepszą partią na swojej pozycji w lidze. Ja myślę że u nas mogło by być podobnie, Gael ma potencjał, mówię to bo widziałem na co go stać tyle, że ostatnio grał tak jak by mu się nie chciało co za pewne jest spowodowane ogólną atmosferą panująca na Emirates. Ja jestem zdania że możemy powalczyć o niego do sumy nawet 10 ml.

Żeby załagodzić mój offtop dodam tyle że ze znanych mi LO którymi się interesowaliśmy zostali
-Baines - zawodnik zza miedzy, świetny ale czy potrzeba nam teraz wojny z Evertonem?
-Enrique - jak na moje oko to bardzo solidny facet. Jednak cena dosyć duża jak na niego, dość już sponsorowania Newcastle
-Clichy - o nim pisałem wyżej.

Oczywiście można tu dopisać wiele innych nazwisk z Coentrao na czele jednak jeszcze w dziale 'Plotki transferowe' bodajże Sochal wstawił w poście 3 powyższe sylwetki i rzeczywiście o nich było najwięcej słychać.
hoster1

Następna strona

Powrót do Kadra i Transfery