Jordan Henderson

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Jordan Henderson

Postprzez PyrkaLFC » 7 maja 2019, o 23:32

Najlepszy mecz w czerwonej koszulce, bez dwóch zdań. 6stka, 8mka, nieważne - dzisiaj Jordan pokazał kwał charakteru, brawo!
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Juluz » 7 maja 2019, o 23:56

Zagrał jak prawdziwy kapitan. Pokazywali Gerrarda na trybunach, myślę, że nie powstydziłby się takiego meczu. Szedł na maksa, mega się wystraszyłem gdy złapał się za kolano, ale koniec końców skończyło się bez uszczerbku na zdrowiu.
Zapraszam na discord lfc-> klik!
Juluz
Moderator

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez MixonLFC » 8 maja 2019, o 11:46

Zagrał świetne zawody, ciągle na forum krytykowany jak grał nie na swojej pozycji, jeśli to on by pokonał bramkarza przy tej pierwszej bramce to bym naprawdę porównał go do SG, tak jak on zaczął dorabianie strat w Stambule, ale co by nie pisać, jest wraz z Milnerem sercem i płucami tej grupy teraz i mam nadzieję że będzie grał na tym poziomie w następnej kampanii.
MixonLFC

1 year of membership

Postprzez Gerres » 11 maja 2019, o 08:09

Gerres

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez rici » 16 maja 2019, o 14:43

Nie wiem czy było, ale fajny pojedynek za młodu i to WOW na gatkach :D

https://www.facebook.com/footballdaily/videos/686079098476230/
rici

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Redzik90 » 16 maja 2019, o 14:57

Ale że jak to?! Przecież Hendo to drewno. :c
Redzik90

2 years of membership2 years of membership

Postprzez aro8 » 16 maja 2019, o 15:04

Takie triki, to i w lidze podwórkowej niektorzy potrafią robić
aro8

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez hoster1 » 30 cze 2019, o 17:23

Jordan wydziabał sobie na udzie puchar LM i datę ostatniego zwycięstwa. Lubię takie rzeczy, osobiście chciałem sobie zrobić to samo w przypadku wygrania ligi😊

https://www.instagram.com/p/BzVo6l1ARYU ... 69kkhcg7m0
hoster1

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Django » 30 cze 2019, o 17:51

aro8 napisał(a):Takie triki, to i w lidze podwórkowej niektorzy potrafią robić

Pokaż, pośmiejemy się wszyscy ;)
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez BadBoy1920h » 30 cze 2019, o 19:48

hoster1 napisał(a):Jordan wydziabał sobie na udzie puchar LM i datę ostatniego zwycięstwa. Lubię takie rzeczy, osobiście chciałem sobie zrobić to samo w przypadku wygrania ligi😊

https://www.instagram.com/p/BzVo6l1ARYU ... 69kkhcg7m0

Z pełnym szacunkiem do naszego kapitana... Ale czym On się kierował wybierając studio ?
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"

erni9292 napisał(a):
Flymf napisał(a):Pewne rzeczy się nie zmieniają (:

Twoje pierdolenie?
BadBoy1920h

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez RedEscelios » 22 wrz 2019, o 18:13

Alez kapitan gra z charakterem. Odciazenie go z obowiązków defensywnych sprawilo, ze mamy kawal zawodnika w srodku pola. Pierwsza polowa meczu z chelsea i tylko on sie wyroznia w srodku pola. Walka o kazda piłkę, nieustepliwosc.. Oby tak dalej. Czysta przyjemnosc ogladania
Obrazek
RedEscelios

Postprzez PyrkaLFC » 22 wrz 2019, o 21:19

RedEscelios napisał(a):Alez kapitan gra z charakterem. Odciazenie go z obowiązków defensywnych sprawilo, ze mamy kawal zawodnika w srodku pola. Pierwsza polowa meczu z chelsea i tylko on sie wyroznia w srodku pola . Walka o kazda piłkę, nieustepliwosc.. Oby tak dalej. Czysta przyjemnosc ogladania

Zagrał nieźle, choć ma zbyt dużą liczbę niecelnych podań jak na grę w środku pola. Mam wrażenie, że odkąd przestał grać wzdłuż boiska % jego celnych podan poleciał w dół. Ja chciałem dać MOTM Fabinho, bo wyczyniał niesamowite rzeczy (moim zdaniem zagrał najlepiej z całego środka), ale fatalnie zachował się przy bramce Kante.

@Down Nie wiem czy można nazwać słabym występ przeciwko linii pomocy: Kante, Jorginho, Kovacic w wygranym meczu. Zagrał po prostu na "przyzwoitego Hendersona". Sporo biegania, jakieś pracy w środku, walczenia i nie za dużo z gry. Klopp potrafi to wykorzystać, więc dla mnie ok. Nie zgodze się z opinią, że był najlepszy w środku, choć podoba mi się jak podchodzi do reszty zawodników z ekipy - np kiedy brał czynny udział w dyskusji przed wolnym TAA (nie zdziwiłbym się, gdyby Salah chciał koniecznie uderzać z wolnego, a powinien mieć absolutny zakaz jeśli na boisku przebywa TAA, Shaq lub Virgil), albo jak się potem za nim wstawiał u arbitra. Na duży minus jego niedokładność.
Ostatnio edytowano 22 wrz 2019, o 22:10 przez PyrkaLFC, łącznie edytowano 3 razy
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

Postprzez aro8 » 22 wrz 2019, o 21:40

Serio go chwalicie? Ja miałem wrażenie że zagrał słabo. Niedokładne podania, a oprocz tego nie byl tez jakos widoczny
aro8

Postprzez Fesaczi121 » 23 wrz 2019, o 13:35

Ja miałem takie samo wrażenie. Jego kreacja 'na codzień' jest naprawdę mega, mega przeciętna. Co jakiś czas zdarza mu się mecz, gdzie kapitalnie kreuje i jest pod grą, ale to raz na kilka spotkań, pozostałe są średnie. Jednak jak tu go krytykować skoro poziom jego pracy, zaangażowania, walki i charakteru jest wzorowy?
Fesaczi121

1 year of membership

Postprzez Nero » 23 wrz 2019, o 13:42

Henderson poprostu nie jest kreatorem. Ale jest tej druzynie potrzebny, bo ma dużo innych atutów. Nasza pomoc w kreacji jest upośledzona, jedynym ratunkiem jest odrodzenie Keity.
Nero

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery