Jordan Henderson

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Jordan Henderson

Postprzez mateo227 » 8 cze 2011, o 09:02

Wreszcie wreszcie! historyczne okienko otwarte!

W zasadzie wszyscy potwierdzają transfer, Tony Barrett wg mnie najlepsze źródło informacji po lfc.pl :) piszę, że tak jak już mogliśmy wyczytać budujemy nowy skład i jordan jest pierwszym ogniwem
jak jesteśmy przy twitterze - dziś rano na oficjalnym koncie Joseph Barton pisze - "How much for Henderson?????". W tym momencie wie że szansa przepadła dla niego, ale wracając

Jordan wg mnie będzie tym kto zastąpi Stevena, jakkolwiek trudne to zadanie - myślę że Kenny wie że skład trzeba zbudować z myślą o przyszłości. Oglądałem często czarne koty i jordan imponował, w tak młodym wieku takie ogranie.
Jeśli ktoś jeszcze nie wiedział to na tym filmiku można sobie zobaczyć asysty i bramki - http://www.youtube.com/watch?v=mBsk69cBhpM

ale właśnie to nie koniec jego przydatności, Jordan wykonuje ogromną pracę w środku, niesamowite płuca, bardzo dużo biega i bardzo dużo widzi
Pewnie dowiemy się niebawem ile kosztował, jednie piszą ze 13 mln + Ngog, drudzy że nawet 20 + Ngog. W tym wszystkim jest jeszcze jeden plus, pozbyliśmy się francuza!

aa! z niecierpliwością czekam na nowy sezon! :D
Follow me on twitter:
https://twitter.com/mateowo
mateo227

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Re: Jordan Henderson

Postprzez LyzwaLFC » 8 cze 2011, o 09:26

Oficjalna strona Sunderlandu potwierdza, że oferta została zaakceptowana i Liverpool otrzymał zgodę na rozmowy z Hendersonem.

http://www.safc.com/news/20110608/hende ... 13_2373132

Czyli jest już nasz można powiedzieć :) Ciekaw jestem jak wygląda ta oferta, czy sam hajs, czy hajs+Davido

nasza oficjalka również potwierdza http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-n ... erson-deal
LyzwaLFC

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez ShyN » 8 cze 2011, o 10:07

Bardzo się cieszę z tego zakupu. Inni użytkownicy bardzo narzekają, że dużo zapłaciliśmy, że za takie pieniądze można kupić innego, lepszego grajka. Ja uważam, że taka polityka transferowa jest najlepsza i musiała nastąpić. Spójrzcie na lata poprzednie gdzie kupowaliśmy zagranicznych zawodników, a np Arsenal sprowadził Theo Walcotta i Jacka Wilshere'a i to oni mają w swoim składzie 2 młodych reprezentantów kraju, a my? No właśnie my mamy Hendersona i bardzo się z tego cieszę!!!
Oczywiście mówię tutaj o małym wycinku transferów oraz składu drużyn.
Pozdrawiam
ShyN

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez adanek » 8 cze 2011, o 10:11

Fajnie :) Ale piszą że następny będzie Adam. Po co nam tylu środkowych? Chyba że Raula i Stevena planuje King na skrzydła, co już kiedyś przerabialiśmy... Albo chce kogoś sprzedać ze składu hmm robi się ciekawie i ciasno :badhappy:
adanek

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Zuru » 8 cze 2011, o 10:13

No i bomba, jak zaczynać okno transferowe, to zaczynać od kogoś, kto się przyda zarówno w środku jak i na skrzydle...
13 milionów + Ngog (Boże, jak mi się gęba cieszy, że za Ngoga przyjdzie ktoś perspektywiczny :D ) to według mnie dobra cena.

Ale samym Hendersonem świata nie zwojujemy więc czekam na kolejne wzmocnienia, a że następny w kolejce ponoć Adam, to wiadomo, że coś się dzieje i to dobrego
Zuru

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Stach » 8 cze 2011, o 10:34

na jakiej on normalnie pozycji występował w Sunderlandzie ?
"Don't worry about a thing,
'Cause every little thing gonna be all right.
Singin': "Don't worry about a thing,
'Cause every little thing gonna be all right!"
Stach

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez mateo227 » 8 cze 2011, o 10:35

środkowy pomocnik, ale często schodził na prawą stronę
jak kiedyś Steven u nas, jest uniwersalny
Follow me on twitter:
https://twitter.com/mateowo
mateo227

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Stach » 8 cze 2011, o 10:39

nie no fajnie, że kogoś takiego kupiliśmy, choć wydaje mi się że ktoś bardziej na skrzydło by się przydał, ale jak mówicie że na skrzydle też może grać to gitara

całkiem możliwe że w ogóle nie będziemy grać skrzydłowymi, tylko wtedy Carroll troszkę nie pasuje do koncepcji.
"Don't worry about a thing,
'Cause every little thing gonna be all right.
Singin': "Don't worry about a thing,
'Cause every little thing gonna be all right!"
Stach

Postprzez TheKrzychu » 8 cze 2011, o 10:43

Na pewno jest to bardzo duże wzmocnienie naszego składu, a szczególnie ławki rezerwowych.
Myślę, że Henderson będzie częściej grał na środku niż na skrzydle, a w pierwszym składzie będzie występował on bądź Meireles.

Obrazek

Co tu dużo mówić, z minuty na minutę, z meczu na mecz, z sezonu na sezon Henderson jest coraz lepszy.
A jak wiemy Liverpool FC posiada najlepszy sztab szkoleniowy, więc trzeba było pozyskać Jordana jak najszybciej, co nam się udało.

Dobrze, że Comolli i spółki działają szybko na rynku, bowiem Man Utd szykowało już ofertę i dokumentacje by zakupić młodego Anglika jako następce Scholes'a.

Będziemy mieli z niego o wiele więcej pożytku niż z Shelvey'a ;)

Stach napisał(a):na jakiej on normalnie pozycji występował w Sunderlandzie ?

Zaczynał karierę jako prawy pomocnik, w Coventry jak i reprezentacji młodzieżowej. Dopiero w zeszłym seoznie został przesunięty do środka pola. A że Sunderland grał 4-3-3 to grając na środku miał zielone światło by móc zejść na skrzydło.

==

Henderson godzinę temu zawitał do Melwood.

Obrazek
Ostatnio edytowano 8 cze 2011, o 12:12 przez TheKrzychu, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
TheKrzychu

Postprzez piotrolka » 8 cze 2011, o 11:01

Znów wydajemy niemałe pieniądze za młodziutkiego zawodnika. Przyznam się szczerze,że nie znałem za bardzo wcześniej tego piłkarza, ale wierze w nasz sztab, na pewno wiedzą co robią. Podoba mi się nasza polityka transferowa, oby tylko transfery były trafne.
"Między mną a Liverpoolem trwa romans, który nigdy się nie zakończy" - SG
piotrolka

Postprzez Liverpoolczyk » 8 cze 2011, o 11:45

Jestem zadowolony z tego transferu. Zrobiliśmy świetny interes. Młody, uniwersalny pomocnik, będzie wzmocnieniem naszej drużyny. Zobaczymy, jak będzie wyglądała nasza kadra na nowy sezon i czy Jordan będzie miał pewne miejsce w pierwszym składzie, czy też może będzie pełnił rolę takiego jokera na ławce. Już nie mogę się doczekać jego występów w koszulce Liverpoolu. Jest to niewątpliwie nasze wzmocnienie i należy się z tego cieszyć, że taki zawodnik przechodzi do naszego ukochanego klubu.
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina
Liverpoolczyk

Postprzez Soso » 8 cze 2011, o 12:33

No to pierwszy transfer już mamy. Bardzo imponujące rozpoczęcie okienka przez Liverpool. Pozyskaliśmy młodego angielskiego pomocnika i jednocześnie pozbywając się N'Goga. Myślałem, że młody francuz dalej zajdzie w LFC. Jednak się tak nie stało i trzeba się pożegnać. Tylko nie wiem po co nam kolejny pomocnik (Raul, Gerrard, Lucas, Jay), zapewne jeszcze C.Adam i możliwy powrót Aquilaniego. Drugą linię będziemy mieć obstawioną jak mało kto. Wiem jednak, że Kanny wie co robi i jak uważa, że Jordan jest nam potrzebny to tak rzeczywiście jest. Powodzenia Henderson :)
Obrazek
„Forma jest chwilowa, klasa jest wieczna”
Soso

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez gerrard69 » 8 cze 2011, o 12:37

Zajebisty transfer!!!

Na kompilacji którą nadesłał mateo227 widać, że Hendo bardzo dobrze rozumiał się z Gyanem. Jeśli u Nas też nawiąże taką współpracę z Luisem albo Andym to będziemy mieli z niego wiele pożytku.
gerrard69

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Nutty Buddy » 8 cze 2011, o 12:40

Taka mała ciekawostka o naszym nowym playmakerze - w minionym sezonie 2010/11 Jordan Henderson stworzył o 39 więcej sytuacji bramkowych niż jakikolwiek inny gracz Sunderlandu. Strata :wink:
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Nutty Buddy

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez TJHicks » 8 cze 2011, o 12:51

Dobry ruch z naszej strony, piłkarz młody i utalentowany. Widać, że budujemy zespół na lata. W dodatku młody Anglik może grać na skrzydle.

W końcu ile za niego daliśmy po kwoty są różne.
Obrazek
''W trakcie swojego życia nigdy nie przestawaj marzyć. Nikt nie może zabrać ci marzeń'' - Tupac Shakur
TJHicks

Następna strona

Powrót do Kadra i Transfery