Wypozyczeni

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Wypozyczeni

Postprzez mumin » 13 sty 2020, o 08:50

Oglądał ktoś Swansea? Jak tam młody zagrał?
mumin

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez grzyb » 13 sty 2020, o 11:26

Rozegrane minuty-90
Strzały celne-0
Strzały niecelne-2
Zablokowane strzały-0
Próby dryblingu (udane)
0 (0)
Kontakty z piłką
34
Celne podania-8 (42%)
Kluczowe podania-0
Przerzuty (celne)-1 (0)
Długie piłki (celne)-1 (0)
Pojedynki (wygrane)-5 (3)
Wygrane pojedynki powietrzne)-5 (3)
Utracone posiadanie-17
Faule-2
Sfaulowany-3
Wybicia-0
Zablokowane strzały-0
Odbiory-0
Próby odbioru-0
Dryblingi-0
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam
grzyb

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez TenSuchar » 13 sty 2020, o 14:32

Bardzo średnio to wyglądało. Inna sprawa, że styl gry obu drużyn był mocno niesprzyjający jego stylowi (i generalnie bardzo trudny dla jakiegokolwiek napastnika). Dużo pojedynków powietrznych, praktycznie wszystkie przegrane. W większości przypadków nawet nie próbował ich wygrać, tylko podchodził pod przeciwnika licząc na błąd. Zagubiony, niepewny, słabszy fizycznie. Wydaje mi się, że też średnie ustawianie się w polu karnym przy wrzutkach (schowany za obrońcami) ale tu nie będę udawał eksperta, mogę gadać głupoty. Jak już znalazł się dwa razy w niezłej sytuacji do strzału, fatalnie to wykończył.
Na plus klasyczny kloppowy pressing i jednak umiejętność stworzenia sobie okazji, bo na te 2 strzały sam sobie musiał zapracować.
TenSuchar

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Gerres » 19 sty 2020, o 00:39

Nikt jeszcze nie wspomniał o bramce Brewstera? 😁
Chłopak zaliczył dziś swoją pierwszą bramkę w wygranym przez Swansea 2-1 meczu z Wigan.
Gerres

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez kamil6 » 19 sty 2020, o 00:49

Gerres napisał(a):Nikt jeszcze nie wspomniał o bramce Brewstera? 😁
Chłopak zaliczył dziś swoją pierwszą bramkę w wygranym przez Swansea 2-1 meczu z Wigan.

Pod ktoryms artykulem ktos dzisiaj wspominal, cieszy ta bramka i patrzylem w tabele, Swansea walczy o awans wiec bedzie mial okazje grac na naprawde wysokim poziomie, gral 85 min co mnie cieszy bo on potrzebuje bardzo czasu na boisku wlasnie, ja w nim widze Mbappe, bardzo mi go przypomina
Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza. - Bill Shankly
kamil6

Postprzez kamil6 » 19 sty 2020, o 00:52

Sle brameczke Brewstera dla ciekawych...

https://www.google.com/amp/s/www.caught ... ansea/amp/
Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza. - Bill Shankly
kamil6

Postprzez omnia » 17 maja 2020, o 18:18

Taiwo Awoniyi strzela bramkę dla Mainz w zremisowanym z Koln meczu (2:2).
Ciekawostką jest, że ten dla wielu anonimowy piłkarz strzelił będąc zawodnikiem Liverpoolu już 29 bramek w 111 oficjalnych spotkaniach. Wszystkie mecze oczywiście na wypożyczeniach.
omnia

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Kadra i Transfery