Harry Wilson

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Harry Wilson

Postprzez everlast » 5 maja 2019, o 23:14

a to akurat wiem,ze jest problem z HG. Tez mnie to mocno zastanawia kim chca zastapic, bo jakos nie widac,zeby cos w tym kierunku robili. Clyne'a jeszcze zapomniales. No i Solanke odszedl w tym sezonie.
Robbo nie ma statusu HG.
Dlatego podejrzewam,ze Lallany nie sprzedamy i odejdzie za rok za darmo.
everlast

1 year of membership

Postprzez zwieszhu » 15 maja 2019, o 22:09

Wowowow!
Harry z asystą i golem w rewanżowym barażu przeciwko Leeds. Wiem, każdy ma dostęp do tych informacji ale uważam, że są one godne upamiętnienia. Jak znajdę linki, wrzucę podgląd do tych akcji.

Edit:
Asysta: https://streamja.com/3kzE
Bramka z karnego: http://dailyvideo120.com/video.php?streamable=cm4tu

Dzieje się na zapleczu.
zwieszhu

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez psk100 » 15 maja 2019, o 22:28

No i chyba Derby już są dalej, a Wilson bardzo ładnie gra i należy mu się w LFC szansa. Nie można Go odpuścić i zmarnować.
psk100

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Redzik90 » 15 maja 2019, o 22:32

Błyszczy chłopak.
Redzik90

2 years of membership2 years of membership

Postprzez ManiacK » 15 maja 2019, o 23:35

Osobiście powiem tak.. uwzględniając, że Derby się uda awansować, to moim zdaniem rola Harryego u Nas będzie zależna, czy uda nam się ściągnąć Brandta (o ile będziemy usiłować go do Nas kupić). Jeśli by się udało, to powinien bezapelacyjnie zostać na kolejny sezon (jeśli Derby z Lampardem wyrażą takową chęć, a myślę że tak, bo Chelsea z zakazem już im Mounta zapewne zabierze i nie odda) w obecnej drużynie na wypożyczeniu i pokazać, że byłoby z nim inaczej niż z Sessengon i odnalazłby się lepiej w PL po niezłych wynikach w Championship.
Przeciwnicy po każdym meczu napisał(a):Virgil van Dijk, na następnych zawodach Cię przedrybluję!
ManiacK

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez urban12 » 16 maja 2019, o 00:25

Błyszczy? xd wahania formy takie jak u 17 latka. Jeżeli Derby awansują to powinniśmy przedłużyć jego wypożyczenie, żeby się otrzaskał w Premier League, bo pożytku z niego nie będzie. Pożytek to będzie z Brewstera, Wilson za duże wahania. Nie nadaje się na zmiennika nikogo z pierwszego składu. Chyba, że chce zagrać jeden, czy dwa mecze w pucharze ligi to spoko, do Premier League i do nas jeszcze za słaby.
Na stronie "Klopp12"
urban12

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez akhrem9 » 16 maja 2019, o 03:47

Pamiętam jak Danny Ward pomógł Huddersfield w awansie, po czym Klopp stwierdził że jest mu potrzebny. Oby tą drogą nie poszedł Wilson. Lepsza jest jakakolwiek gra, obycie się z tym poziomem nawet w najgorszym zespole niż gnicie na ławce. Ze spadkowiczow mamy Giniego i Szaqa. Można w jednym roku bronić się przed spadkiem a w kolejnych walczyć o mistrza czy grać W finale LM. Nie wiem dlaczego kolejna osoba umniejsza Sessegnonowi, to wciąż nastolatek a nie pomogło mu rzucanie po wszystkich pozycjach na boisku. Arnold też niewiele by pokazał w zespole gdzie wciąż musiałby bronić, bo jego potencjał przeważa bardziej w ofensywie niż w obronie.
akhrem9

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez roberthum » 16 maja 2019, o 08:25

No nie do końca chciałbym, aby ta drogą poszedł Wilson. Jak skończyła się historia Warda w Liverpoolu to każdy pamięta- niby potrzebny, więc zablokowane zostały kolejne wypożyczenia po czym Danny nawet nie zasiadał na ławce rezerwowych, o występach na boisku już nawet nie wspomnę.

Pożytek z Brewstera? Przeciez ten chłopak to większa niewiadoma niz Wilson. Nie dość, że nawet nie zadebiutował w profesjonalnej piłce to jeszcze dopiero co wrócił po długiej kontuzji. Nic dziwnego, że Rhian nie ma wahań formy.... skoro w ogóle nie gra. Nie wiem co jeszcze musi zrobić Wilson, żeby w opinii niektórych tu na stronie zasługiwał na szanse w Liverpoolu. Wg mnie pokazał, że wszedł na odpowiednio wysoki poziom. W 46 meczach dla Baranów zdobył 17 goli. Wynik całkiem okazały. W Hull też spisywał się dobrze. Facet ma już 22 lata, więc nie ma co czekać. Trzeba mu dac szanse u nas albo sprzedać. Dalsze wypożyczenia już nie mają sensu- to nie jest nastolatek, aby jego poziom mógł jakos drastycznie wzrosnąć grając w słabszym zespole. Niektórzy zawodnicy w tym wieku ciągną swoje drużyny, więc to jest ten moment.
roberthum

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Przemko » 16 maja 2019, o 10:20

No ale nie ma co porównywać historii bramkarza do ofensywnego piłkarza. W każdym meczu potrzeba zawodników do zmian na końcówki meczów i takimi zmianami Ci zawodnicy poprzez dobre 5 minut są w stanie wywalczyć sobie w kolejnym meczu 15 minut, a jeszcze dalej cały mecz, dodatkowo Wilson nie przeszkadza Salahowi, a Beckera i Warda na jednym boisku ciężko by było ustawić.
Obrazek
Przemko

Postprzez consigliere » 16 maja 2019, o 13:11

akhrem9 napisał(a):Nie wiem dlaczego kolejna osoba umniejsza Sessegnonowi, to wciąż nastolatek a nie pomogło mu rzucanie po wszystkich pozycjach na boisku. Arnold też niewiele by pokazał w zespole gdzie wciąż musiałby bronić, bo jego potencjał przeważa bardziej w ofensywie niż w obronie.

Przykład Sessegnona pokazuje iż bycie zbyt dobrym na Championship nie musi wcale oznaczać że jest się wystarczająco dobrym na Premier League. Mnie osobiście jego problemy nie dziwią, Ryan w zbyt dużym opiera swoją grę na fizyce (tą samą wadę ma Brewster, o którym później).

Problemem Wilsona jest to że występuje on na prawdopodobnie najlepiej obsadzonej pozycji w kadrze The Reds. Największy pożytek z Harry'ego jest wtedy gdy może sobie swobodnie schodzić z prawego skrzydła, tyle że w Liverpoolu są już od tego Salah oraz Shaqiri.
Mankamenty Brewstera były widoczne nawet na tle rówieśników, dochodzi do tego roczna pauza w grze - czy taki zawodnik może cokolwiek wnieść do pierwszego zespołu? Moim zdaniem nie.
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..
consigliere

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Athar » 10 cze 2019, o 12:31

Liverpool will give Harry Wilson a chance to prove himself this summer during the eight friendlies we currently have in the schedule.

According to James Pearce in the Echo, Wilson will be given proper minutes by Jurgen Klopp – who is prepared to give the Wales man an opportunity to see if he’s ready to stay with us and play first-team football in 2019/20.

Wiecej na:

https://www.empireofthekop.com/2019/06/10/liverpools-plans-for-winger-could-mean-late-business-in-transfer-window
"It’s the club of Ronnie Rosenthal and Avi Cohen.
It’s the club of Mo Salah and Sadio Mane.
It’s the club of Parson Jackson and Bill Shankly.
It’s a club of all flags, all religions, all nations and none."
Tony Barrett
Athar

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 27 cze 2019, o 20:03

Bardzo mnie ucieszyła informacja, że Harry otrzyma szanse wykazania się w okresie przygotowawczym. Walijczyk ma niesamowity młotek w lewej nodze. Mam nadzieje, że w okienku transferowym uzupełnimy kadrę na tyle, aby móc na dobre włączyć się do regularnej gry w krajowych pucharach, aby utrzymywać większą część zawodników w rytmie meczowym ( w tym oczywiście Wilsona ). 15 goli i 4 asysty w Championship to całkiem niezły wynik. 58 klluczowych podań - cóż, nie jest to blisko 100 Maddisona, ale też pozycja zajmowana na boisku trochę inna. Ciekawe ile wykreował szans? Mam nadzieje, że pokaże się w Stanach z dobrej strony i będzie odgrywał jakąś rolę w nadchodzącym sezonie, oczywiście w czerwonej koszulce.
"Po meczu, w trakcie kąpieli lodowej, do pomieszczenia zaszedł Klopp i powiedział do mnie „Gini Wijnaldum przewiduje, że za tydzień uda nam się wejść do finału Ligi Mistrzów. Co ty o tym myślisz?” Gini <3
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

Postprzez mrocznystefan » 20 lip 2019, o 03:02

Bardzo mnie cieszy gra Wilsona, Kenta i Brewstera w tym okresie przygotowawczym. Moim zdaniem są świetnym uzupełnieniem składu i na te pozycje nie potrzebujemy wzmocnień. No ale pewnie Django wie lepiej:)
mrocznystefan

Postprzez Redi » 20 lip 2019, o 03:52

Harry jest w każdym aspekcie boiskowym o kilka klas wyżej niż Kent niestety. Inteligencja, wydolność, ustawienie się, ułożenie stopy. Jedyne w czym Kent może być lepszy to machanie nogami nad piłką i bezsensowne rajdy wzdłuż linii. Mam nadzieję, że to Wilson zostanie a Kent pójdzie na kolejne wypożyczenie, chociaż przy bramce zachował się błyskotliwie.
Redi

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez mrocznystefan » 20 lip 2019, o 08:54

Redi napisał(a):Harry jest w każdym aspekcie boiskowym o kilka klas wyżej niż Kent niestety. Inteligencja, wydolność, ustawienie się, ułożenie stopy. Jedyne w czym Kent może być lepszy to machanie nogami nad piłką i bezsensowne rajdy wzdłuż linii. Mam nadzieję, że to Wilson zostanie a Kent pójdzie na kolejne wypożyczenie, chociaż przy bramce zachował się błyskotliwie.

Tak zgodzę się, że pod względem umiejętności technicznych Wilson jest lepszy. Kent jednak też posiada cechy, których Harry nie ma: jest szybszy, bardziej przebojowy, częściej podejmuje ryzyko jeden na jeden i jest lepszy w odbiorze i pressingu. Podsumowując dla mnie to są piłkarze o różnych charakterystykach.
mrocznystefan

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery