Zawodnik września

Miejsce ankiet dotyczących najlepszych piłkarzy oraz najładniejszych bramek miesiąca w Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Zawodnik września w Liverpoolu:

Ankieta wygasła 4 paź 2013, o 11:35

1. Mignolet
41
25%
2. Sakho
19
12%
3. Agger
0
Brak głosów
4. Skrtel
24
15%
5. Toure
25
15%
6. Enrique
0
Brak głosów
7. Henderson
0
Brak głosów
8. Gerrard
0
Brak głosów
9. Moses
0
Brak głosów
10. Lucas
0
Brak głosów
11. Coutinho
1
1%
12. Aspas
0
Brak głosów
13. Sturridge
54
33%
14. Suarez
0
Brak głosów

Liczba głosów : 164

Zawodnik września

Postprzez AirCanada » 30 wrz 2013, o 11:35

5 spotkań rozegraliśmy we wrześniu. Czas więc wybrać najlepszego piłkarza spośród naszych grajków. Przypominam, że głosy oddajemy za pośrednictwem sondy a nie postów :)
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Re: Zawodnik września

Postprzez Hills » 30 wrz 2013, o 15:30

Zaskakujące jest, że tak mało osób głosuje na Skrtela. Nie dziwi jednak pozycja Sturridge'a :)
Hills
Moderator

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez GUNS » 30 wrz 2013, o 15:52

no w końcu doczekaliśmy się porządnej ankiety! brawo panowie :)
GUNS

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez MILF » 30 wrz 2013, o 16:55

Hillsborough napisał(a):Zaskakujące jest, że tak mało osób głosuje na Skrtela. Nie dziwi jednak pozycja Sturridge'a :)

Skrtel zawsze był w cieniu i chyba już tak pozostanie.. Mogę się założyć, że jeżeli Martin zakładałby w ostatnich meczach koszulkę z nazwiskiem Agger to na czele w tej ankiecie byłby właśnie Agger.

Martin jest profesjonalistą, uwielbiam faceta. Jak dla mnie numer 1 w obronie.
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez matys87 » 30 wrz 2013, o 17:08

bardziej dziwi mnie, że Kolo (odemnie na niego głos ofc) ma mniej niż Skrtel. Sturridge zrozumiałe, że prowadzi. Napastnik strzelający bramki zawsze będzie bardziej popularny od obrońcy.
matys87

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez AustralianMagic » 30 wrz 2013, o 17:16

Ja osobiście w roli zawodnika miesiąca widzę Sakho. Od Skrtela, Aggera czy Kolo należy oczekiwać dobrej postawy. W końcu grają w Anglii już lata, znają zawodników, wiedzą jak kto gra, mają objeżdżone wszystkie stadiony.
Natomiast Mamadou to świeżak. Pierwszy mecz na Anfield, pierwsze wyjazdy, nowa liga, nowe twarze etc. a mimo to nie odstępuje od Skrtela czy Aggera, a wręcz przeciwnie, wyrasta ponad nich (moim zdaniem). Twardy, zdecydowany, nie waha się, z piłką przy nodze wygląda fenomenalnie, po kilku trudnych i ryzykownych zagraniach widać, że nie ma tremy, a w powietrzu po prostu demoluje każdego. Dlatego oddaję mój głos na Sakho.
AustralianMagic

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez aqalfc » 30 wrz 2013, o 17:54

Dla mnie Mignolet - stała, wysoka forma, bez niego nie byłoby już tak kolorowo.
aqalfc

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Ralf088 » 30 wrz 2013, o 18:05

Mignolet :)
Ralf088

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez bibe » 30 wrz 2013, o 18:14

Ralf088 napisał(a):Mignolet :)

AirCanada napisał(a):5 spotkań rozegraliśmy we wrześniu. Czas więc wybrać najlepszego piłkarza spośród naszych grajków. Przypominam, że głosy oddajemy za pośrednictwem sondy a nie postów :)

Kurna czytanie ze zrozumieniem......

Słabo grali w tym miesiącu nasi piłkarze i chyba najbardziej na pochwale zasługują gracze formacji defensywnej.

@ EDIT

No a kogo to interesuje? Zresztą to wygląda tylko i wyłącznie na chęć nabicia posta.
Ostatnio edytowano 30 wrz 2013, o 18:38 przez bibe, łącznie edytowano 1 raz
You're just too good to be true,
Can't take the ball off of you,
You've got a heavenly touch,
You pass like Souness to Rush,
And when we're all drunk in the bars,
We can't believe that you're ours,
You're just to good to be true,
Can't get the ball off of you...

Oh Steee-ven Gerr-aaard, da da da da da da...
bibe

Postprzez ircek » 30 wrz 2013, o 18:29

Trudno mi było wybrać pomiędzy Skrtelem, Sakho a Toure. Postawiłem na Toure z racji, że dziadek dobrze sie wkomponował w drużynę i daje sobie radę nawet na prawej obronie. Skrtel zaczyna wracać do wysokiej formy i jeśli będzie tak dalej to będzie nie do przejścia co mnie bardzo cieszy :-). Co do Sakho to jestem mile zaskoczony jego opanowaniem i grą po ziemi, nigdy nie panikuje pomimo, że to młody chłopak i dopiero co posmakował gry w PL. Będziemy mieli z niego wiele pociechy :)
ircek

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Rahk8 » 30 wrz 2013, o 18:31

bibe napisał(a):
Ralf088 napisał(a):Mignolet :)

AirCanada napisał(a):5 spotkań rozegraliśmy we wrześniu. Czas więc wybrać najlepszego piłkarza spośród naszych grajków. Przypominam, że głosy oddajemy za pośrednictwem sondy a nie postów :)

Kurna czytanie ze zrozumieniem......

Słabo grali w tym miesiącu nasi piłkarze i chyba najbardziej na pochwale zasługują gracze formacji defensywnej.

Skąd wiesz ze nie zagłosował ale chciał napisać na kogo? Nie ma co się spinać od razu :)

Oczywiście wybrałem Sturridga. Bez niego bylibyśmy bez 7 bramek a przypominam że strzeliliśmy 8 także 87,5% bramek zawdzięczamy naszemu Anglikowi.
Rahk8

Powrót do Ankiety