Spotkania fanów LFC

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Postprzez Wieviór » 20 mar 2006, o 19:25

Bercik napisał(a):eee ...tam, spokojna glowa... mowi sie wowczas " kibic the reds przybyl MECZ zobaczyc, nie robimy rozpierduch wiec prosze byc spokojnym" :P no i wowczas wchodzi taki 15 latek do pubu :)

Po za tym sš starsi koledzy typu Wievior, ktorzy najwyzej nastuaja cchroniarzowi :P acg ta moja wyobraznia :D

a tak na powaznie, raczej nie bedzie z tym problemu :)

Starsi? Ja tam raczej za stary nie jestem :D
Obrazek
Wieviór

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez korek303 » 20 mar 2006, o 19:55

Wievior napisał(a):
Bercik napisał(a):eee ...tam, spokojna glowa... mowi sie wowczas " kibic the reds przybyl MECZ zobaczyc, nie robimy rozpierduch wiec prosze byc spokojnym" :P no i wowczas wchodzi taki 15 latek do pubu :)

Po za tym sš starsi koledzy typu Wievior, ktorzy najwyzej nastuaja cchroniarzowi :P acg ta moja wyobraznia :D

a tak na powaznie, raczej nie bedzie z tym problemu :)

Starsi? Ja tam raczej za stary nie jestem :D
...czyzby jakaœ aluzja :badhappy: :wink: :) :?:

Pozdro!
Obrazek
NienawidzĂŞ wegetarian,poÂżerajÂą Âżarcie mojemu Âżarciu....
korek303

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez yoda » 22 mar 2006, o 20:34

Witam.
Nie za bardzo wiedzialem gdzie to zarzucic, wiec wale tu.
Otoz jak Wam wiadomo juz w soboite wielkie derby Liv'poolu.
Oglšdac takie spotkanie w gronie kibicow LFC to niesamowite wrazenie..
Spotykaliœmy sie juz na kilku z Finalem CL wl¹cznie w roznych knajpach i w roznych miejscach Polski.
Otoz zbiera sie pare osob od nas w Galaxy Center w Szczecinie. Jest tam Lech Pub (ostatnie pietro) i naprawde fajna atmosferka...ostatnio ogl¹daliœmy tam mecz z Czelski.
Wiem, ze Wiewior zarzucal na naszej spotkanie w Gdansku, ale my tam mamy mal¹ plame -wiec nikt nie odpowiedzial...moze jest ktoœ zainteresowany a mieszka w Szczecinie lub okolicach...?? :roll:
yoda

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Damian » 24 mar 2006, o 23:14

Pisze posta, zeby temat wrocil na strone glowne, bo moze nie wszyscy zauwazyli. Jest przeciez chyba jeszcze czas, wiec jeœli ktoœ mieszka w Szczecinie... 8)

Udanego spotkania zycze ... i oby nasi wygrali :roll:
Damian

Postprzez Wieviór » 13 kwi 2006, o 11:13

Liverpool - Chelsea. 18:15 w sobote 22. Mam nadzieje, ze troche naszych sie spotyka by spotkanie obejrzec w Trojmieœcie.

Wilek, Korek, Rob, licznerek, Bercik?
Obrazek
Wieviór

Postprzez licznerek » 19 kwi 2006, o 18:00

Wievior nie mowie nie chociaz chcialem zobaczyc mecz Arki ale mecz LFC-Chelsea jest dla mnie wazniejszy. A gdzie ewentualnie mielibyœmy obejrzec ten mecz :)
Don't worry about a thing, cause with Jurgen Klopp is gonna be alright!
licznerek

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Wieviór » 19 kwi 2006, o 20:23

licznerek napisał(a):Wievior nie mowie nie chociaz chcialem zobaczyc mecz Arki ale mecz LFC-Chelsea jest dla mnie wazniejszy. A gdzie ewentualnie mielibyœmy obejrzec ten mecz :)

Sopot - Language Pub, Collumb, Rooster. Gdziekolwiek.

Gdynia - Rooster, Siodemka(?), Lech kolo Gemini
Obrazek
Wieviór

Postprzez black_ghost » 24 kwi 2006, o 21:30

To moze najpierw sie przedstawie :) Tak jak widac w nicku jestem Black Ghost, lub tez ostatnio coraz czeœciej Bidzi. Jestem jednym z redaktorow na liverpoolfc.pl... i teraz sedno sprawy.

Jak doskonale sie orientujecie awansowaliœmy do finalu FA Cup. Mecz jest rozgrywany 13 maja. U nas na forum czesto ludzie umawiaj¹ sie na ogl¹danie wspolnie meczow The Reds. Juz wczeœniej zaplanowaliœmy sobie, ze œl¹ska grupa kibicow (w sumie to nie tylko œl¹ska grupa, ale spotkanie organizowane jest na Œl¹sku) spotka sie tego dnia, wtedy jeszcze nie myœleliœmy nad tym, ze w tym samym dniu Liverpool bedzie gral w finale Pucharu Anglii.

Obecnie spotkanie przerodzilo sie raczej w wspolne oglšdanie meczu, ale zapewne dlugo po nim bedziemy wspolnie jeszcze siedziec. Spotykamy sie w klubie Bohema w centrum Katowic na ulicy Slowackiego.

Niniejszym pragne zaprosic chetne osoby z Waszego forum do przylšczenia sie do nas. Topor wojenny zostal zakopany, wiec pora zaczšc sie integrowac :) Wszyscy mile widziani.

Link do tego tematu na naszym forum:
http://www.fcliverpool.pl/forum/index.php?showtopic=271&st=320&#entry21185
black_ghost

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez voyteck3 » 3 maja 2006, o 15:18

Pytanie mam czy jest ktoœ na forum z Wroclawia ??
Chodzi o to, ze mozna by sie ustawic na Final LM i wyskoczycgdzieœ do jakiegoœ klubu/pubu :D ??

pozdro

P.S. Mam nadzieje, ze ktoœ odpisze ;p
Obrazek
voyteck3

Postprzez vielinka » 3 maja 2006, o 19:06

Dla œcisloœci: post made by daga&vielinka :)
Bylyœmy dziœ w Trattorii (restauracja, gdzie maj¹ niezly telebim) i zapytalyœmy, czy mozna tam ogl¹dn¹c final Pucharu Anglii i recepcjonista hotelu Galicja, mieszcz¹cego sie obok, ktory uwaznie sie nam przygl¹dal od samego pocz¹tku, z uœmiechem odzrzekl (ku naszemu zdziwieniu) ze istnieje 80% prawdopodobienstwa ze tak! Kazali nam zadzwonic jutro, bo powiedzieli, ze musz¹ porozmawiac z szefem, czy dadz¹ rade go tam wyemitowac. Powiedziano nam, zebyœmy sie nie martwily, bo szef zwykle jest przychylny jeœli chodzi o takie wazne mecze. Widzialyœmy na mapce, ze na poludniu jest nas sporo tyle ze jesteœmy w Krakowie, Tarnowie, Tychach, Bielsku, Brzeszczach, Olkuszu itd. Gdybyœmy chcieli ogl¹dn¹c ten mecz wspolnie i byloby to w Oœwiecimiu, kazdy mialby blisko. Fajnie byloby Was w koncu poznac, nasza czerwona gromadko!Trattoria znajduje sie jakieœ 5-6 minut piechot¹ od dworca autobusowego. My idziemy napewno, ktoœ sie zabierze? :roll: :wink: :?
"Tak naprawdę ważna jest tylko chwila,ta chwila czasem to błąd(...)" PP
http://www.lastfm.pl/user/vielinka
vielinka

Postprzez Viva El Moro » 3 maja 2006, o 19:13

voyteck3 napisał(a):Pytanie mam czy jest ktoœ na forum z Wroclawia ??
Chodzi o to, ze mozna by sie ustawic na Final LM i wyskoczycgdzieœ do jakiegoœ klubu/pubu :D ??

pozdro

P.S. Mam nadzieje, ze ktoœ odpisze ;p

Siemka "voyteck" ja mieszkam 7 km od Wroclawia.We mnie masz oparcie(i poparcie tez) :)
Viva El Moro

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez voyteck3 » 4 maja 2006, o 16:38

No to sie jakoœ ustawimy tylko ze oprocz mnie beda jeszcze osoby z mojej klasy bo wlasnie 17 wieksza czesc mojej klasy konczy mature wiec :D

P.S. to sie jeszcze zgadamy jakby co to moj numer gg to #3116638. Zagadaj do mnie
Obrazek
voyteck3

Postprzez Daga » 9 maja 2006, o 19:21

Czasem zaluje, ze mieszkam w Oœwiecimiu, naprawde... Prowincja jak sie patrzy! I nie chodzi mi tu o to, ze mamy oboz itd., itd.... Dzwonilam do Trattorii i powiedziano mi, ze ta piwniczka jest czynna dopiero od 16 i ze w sloneczne dni jest zamknieta nawet do 18 i ze mogliby tam puœcic mecz, ale pod dwoma warunkami:
:arrow: albo bedzie brzydka pogoda i nie ma sprawy
:arrow: albo bedzie nas kolo 10 osob i wtedy tez nie ma sprawy.
Na to raczej nie moge liczyc, wiec wysuwam sie z nieœmial¹ proœb¹ do naszych krakowskich studentow i do ludzi mniej wiecej z mojej okolicy: moze zorganizujemy coœ w Krakowie? W te wakacje wyhaczylam na Florianskiej pub "Alter Ego" gdzie jest telebim i maj¹ canal+. Dzwonilam tam, czy jeszcze te mecze transmituj¹ i powiedzieli, ze jeœli tylko w czasie finalu Pucharu Anglii nie bedzie grala Wisla, to mecz puszcz¹. Pytanie tylko czy ktoœ by z nami ten mecz ogl¹dn¹l? Ja jestem tak zdeterminowana, ze jade chocby nie wiem co, bo ogl¹dniecie tego meczu to dla mie teraz sprawa honoru, Vielinka tez nie byla zachwycona faktem, ze Trattoria zawoidla i jedzie ze mn¹.

Ktoœ sie jeszcze pisze? Krakowscy studenci dajcie znac!
Obrazek
Daga

Postprzez murgrabia » 13 maja 2006, o 20:16

bede w poznaniu na finale LM
potrzebuje informacji na temat lokali godnych polecenia
murgrabia

Postprzez murgrabia » 18 maja 2006, o 22:56

no coz po finale.

las rak chetnych do pomocy :wink:
murgrabia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów