[INFO] XI zlot fanów LFC

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

[INFO] XI zlot fanów LFC

Postprzez wow1892 » 27 maja 2014, o 19:13

Widzę, że nie było takiego tematu choć co roku się pojawiał. Trochę późno go założyłem, ale widzę, że mało osób na razie wpłaciło zaliczkę to może ktoś się jeszcze zdecyduje. W tym roku jedziemy do Bukowiny w dniach 28-31 sierpnia. Całkowity koszt to ok. 340 zł, zaliczka - 100 zł i zaliczki trzeba wpłacać do końca miesiąca, więc pospieszcie się! Strona ośrodka: http://www.stasinda/. Tu link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/266697500148162/?fref=ts
Obrazek
wow1892

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Re: [INFO] XI zlot fanów LFC

Postprzez Mudrikos » 18 cze 2014, o 16:22

Kurde nie wiem jakim cudem przegapiłem ten temat :sleep:
Można jeszcze wpłacać zaliczkę? Kto w ogóle z forumowiczów się tam wybiera?
Mudrikos

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez ATB » 18 cze 2014, o 16:48

Mudrikos napisał(a):Kurde nie wiem jakim cudem przegapiłem ten temat :sleep:

Napisz do https://www.facebook.com/wojciech.labocha?fref=nf i spytaj czy da radę jeszcze Ciebie wcisnąć. Tylko nie wiem czy odczyta twoją wiadomość, która trafi do folderu Inne.

Ja jadę.
ATB

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Xabiz » 18 cze 2014, o 17:16

Nie Ty jeden... nie Ty jeden.
Impossible is nothing
Xabiz

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez AustralianMagic » 18 cze 2014, o 17:19

Ja także się wybieram :)
AustralianMagic

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Asahi » 18 cze 2014, o 17:42

Również będę ;)

Jest szansa, że ktoś kto wpłacił zaliczkę nie będzie jednak mógł jechać, musisz popytać albo pogadać z organizatorem.
Obrazek
Asahi

Postprzez Palet » 18 cze 2014, o 19:00

Ja mimo wpłacenia zaliczki najprawdopodobniej nie pojadę bo niestety operacja mi się szykuje na początek sierpnia więc jak coś to będę dawać znać.
Obrazek
Palet

Postprzez ToMaS » 2 lip 2014, o 06:35

ATB napisał(a):

Napisz do https://www.facebook.com/wojciech.labocha?fref=nf i spytaj czy da radę jeszcze Ciebie wcisnąć. Tylko nie wiem czy odczyta twoją wiadomość, która trafi do folderu Inne.

Ja jadę.

Można jeszcze wpłacać zaliczke ?? Napisalem do Wojtka, jednak nie odpisał i chce się dowiedzieć , tutaj na forum.
Obrazek
Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza. - Bill Shankly
ToMaS

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Kali » 2 lip 2014, o 11:34

Z tego co gadałem w zeszłym tygodniu z Wojtkiem to na razie zaliczki wstrzymane. Wojtek negocjuje większą ilośc pokoi, bo teraz jest full ;)

Pozdrawiam,

Kali
One good thing about music, when it hits You feel no pain.
Kali

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Xabiz » 17 lip 2014, o 11:34

Mam pytanie, czy FB jest konieczny przy udziale w zlocie czy dam radę się obejść bez? :P
Impossible is nothing
Xabiz

Postprzez wow1892 » 17 lip 2014, o 11:39

Lepiej mieć, żeby być na bieżąco.
I informacja od Wojtka dla tych, którzy się pytali o wolne miejsca: "Z RACJI WIELU ZAPYTAŃ ODNOŚNIE DOPISANIA SIĘ DO ZLOTU, NIESTETY MUSZĘ POINFORMOWAĆ, ŻE NA CHWILE OBECNĄ JEST BRAK MIEJSC, JEŚLI ZOSTANĄ ZWOLNIONE JAKIEŚ MIEJSCA TO NIEZWŁOCZNIE O TYM POINFORMUJE."
Obrazek
wow1892

Postprzez karas » 18 lip 2014, o 17:51

Dla `nieobecnych na fb`:

INFORMACJA 1 : Z RACJI WIELU ZAPYTAŃ ODNOŚNIE DOPISANIA SIĘ DO ZLOTU, NIESTETY MUSZĘ POINFORMOWAĆ, ŻE NA CHWILE OBECNĄ JEST BRAK MIEJSC, JEŚLI ZOSTANĄ ZWOLNIONE JAKIEŚ MIEJSCA TO NIEZWŁOCZNIE O TYM POINFORMUJE.

INFORMACJA 2 : DOKONANIE OSTATECZNEJ WPŁATY ZA ZLOT, KTÓRY PRZYPOMINAM W CAŁOŚCI TO KWOTA 340,00 (W CENIE ZLOTU, GADGET, CAŁY POBYT W WYŻYWIENIEM) MIJA Z TERMINEM 12.08.2014.

INFORMACJA 3 : PRZYPOMINAM, TYM KTÓRZY JESZCZE NIE PODALI ROZMIARU KOSZULEK, KTÓRE JUŻ NIEDŁUGO TRAFIĄ DO ZROBIENIA, JEŚLI NIE PODACIE ROZMIARÓWKI, KOSZULKA ZOSTANIE WYKONANA DLA WAS "NA OKO".

INFORMACJA 4 : DLA WSZYSTKICH PYTAJĄCYCH ODNOŚNIE NAWIERZCHNI, NA KTÓREJ ZOSTANIE ROZEGRANY MECZ PÓŁNOC - POŁUDNIE, WEDŁUG WSZYSTKICH PRAWIDEŁ TO BĘDZIE ORLIK, NA KTÓRYM ZAGRAMY W OBUWIU MAX "LANKI".

O POZOSTAŁE RZECZY PYTAĆ NA PRIV. POZDRAWIAM.
"The difference between Everton and the Queen Mary is that Everton carry more passengers!" Bill Shankly
Obrazek
karas

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Asahi » 24 lip 2014, o 11:36

Dla osób, które nie są w grupie na fejsbuniu.

DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH, NIE MAJĄCYCH JESZCZE MIEJSCÓWKI NA ZLOCIE !!!
Jest dla Was miejsce !!! Jedynym mankamentem jest fakt, że to pensjonat oddalony jest od STASINDY ok 500 metrów, sam sprawdziłem !!!. Niestety nie udało się pomimo licznych prób "żonglowania" pokojami wraz z właścicielką znaleźć więcej miejsca w STASINDZIE. Pensjonat nazywa się BASIA, obgadałem sprawę z właścicielem powiedział, że nie ma problemu, ale dał tydzień na zebranie dodatkowych chętnych, więc nie czekajcie !!!, poza tym koszulki muszą trafić do druku, więc na jedno wychodzi. CENA ZA ZLOT ULEGNIE DELIKATNEJ ZMIANIE ALE NA WASZĄ KORZYŚĆ !!! .
Tak jak wspominałem w cenie zlotu jest pełne wyżywienie, które macie zapewnione w STASINDZIE tj. śniadania (szwedzki stół), obiadokolacja, 2x impreza przy grillu, koszulka zlotowa, jedynie musicie się przekimać w pensjonacie BASIA poniżej mapka:
http://fotowrzut.pl/HKX3STMGVB/1/1
Na chętnych czekam do 30.07.2014. LICZBA MIEJSC OGRANICZONA !!!
Z tego co mi wiadomo Tomasz Rusinowski +2 osoby są zainteresowani tego typu opcją. Resztę informacji uzyskacie ode mnie na PRIV. ZAPRASZAM

Kontakt na FB do organizatora
Obrazek
Asahi

Postprzez Xabiz » 24 lip 2014, o 14:53

Jak uzyskać kontakt do Wojtka L. (nie, nie mam FB).
Impossible is nothing
Xabiz

Postprzez buska » 24 lip 2014, o 17:54

[email protected]>
kiedyś miał taki e:mail. Jakby było coś nie tak daj znać tutaj ,damy radę.
buska

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Następna strona

Powrót do Spotkania fanów