[WRAŻENIA] X zlot fanów Liverpool FC

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

[WRAŻENIA] X zlot fanów Liverpool FC

Postprzez Frytek » 3 wrz 2013, o 17:27

Wróciłem, odespałem i trzeba coś naskrobać :) . Przepraszam ale muszę zacząć od rzeczy mało przyjemnych, mianowicie od frekwencji. O ile zlotowiczów było najwięcej jak do tej pory, to przedstawicieli lfc.pl było jak na lekarstwo! Żebym to ja był najstarszy stażem spośród nas to jakiś żart, shame on you lfc.pl (szczególnie tyczy się to toruńskich, którzy na ostatniej prostej odpadli). Głupie podziały są całkowicie zbędne, w następnym roku liczę na więcej zlotowiczów z naszej strony. Pierwszy wspólny zlot był w moich oczach wielkim sukcesem, po raz kolejny miałem okazję poznać mnóstwo iście zajebistych ludzi, których łączy miłość do naszego klubu i dla wszystkich obecnych wielkie dzięki za mega pozytywny czas. Ośrodek był genialny i już na samym początku robił wrażenie. W każdym pokoju było dodatkowe łóżko, chyba tylko po to, żeby rozkręcać tam większe melanże :badhappy: . Boisko, na którym nam przyszło kopać piłkę było lepsze od tych na poprzednich zlotach lfc.pl i to bez dwóch zdań. To, że zlot był na mazurach to kolejny wielki plus, jezioro było ogromne, dodatkowo darmowe rowerki wodne i kajaki pozwalały jeszcze bardziej cieszyć się urokami tego pięknego miejsca. Dla mnie zlot zaczął się już w środę kiedy wyruszyłem do stolicy, by tam spotkać ekipę oraz CHARLESA (kto wie o co chodzi, to na pewno uśmiech z twarzy na zlocie mu nie znikał :) )i razem wyruszyliśmy do Białegostoku (właśnie wtedy rozpoczął się stan bomby, który trwał do niedzieli :lol: ). Wielkie dzięki dla Kuby, za przenocowanie bandy żuli i wspólną podróż pociągiem na mazury. Po przybyciu do ośrodka, nie dało się nudzić, a czas spędzony na sen był czasem straconym. Mógłbym pisać jeszcze dużo o tym co się tam działo, ale wspomnę tylko o rozmowie telefonicznej na głośniku Jody z Jurkiem Dudkiem i o tym jak śpiewaliśmy dla naszego bohatera z 2005 roku, coś niesamowitego po prostu. Jedyne co mi się nie podobało to to, że za mało się tam śpiewało (początkowo), dlatego też, zostałem samozwańczym wodzirejem i było już dobrze w tym aspekcie :D . Starałem się wyłapać różnicę pomiędzy tym zlotem, a poprzednimi i dosyć szybko wpadłem na to o co chodzi. Mianowicie teraz panowała tam iście rodzinna atmosfera, wynikało to z faktu, że spotkały się tam 3 pokolenia kibiców. Byli ludzie w moim wieku, ale także ludzie po 40-stce, którzy przybili ze swoimi dzieciakami. Swoją drogą wielkie brawa dla najmłodszych zlotowiczów, którzy grali bez kompleksów w meczu północ vs południe (4-6), mogę się pomylić, ale bramkę na 4-6 strzelił 7 latek, po asyście innego z najmłodszych graczy. Może wynikało to z ilości zlotowiczów, ale w moim subiektywnym odczuciu był to najlepszy zlot, na którym byłem. Wielkie dzięki dla Jody za wzorową organizację i genialne koszulki zlotowe, ale także dla każdego zlotowicza z osobna , bo to wy przyczyniliście się do tego, że było po prostu zajebiście. Fajnie było też wpaść do Bradleysa na mecz z mułami większą ekipą, szkoda tylko, że wtedy moje gardło odmawiało już posłuszeństwa... Mógłbym pisać jeszcze więcej, ale po prostu kto był, ten wie, że było genialnie, a kogo nie było niech żałuje :lol: Do zobaczenia za rok :!:
Obrazek
"I don't want to train footballers, I want to educate them, training is for dogs."
Frytek

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Re: [WRAŻENIA] X zlot fanów Liverpool FC

Postprzez eryk97 » 3 wrz 2013, o 17:43

Co by tu powiedzieć, Frytek idealnie podsumował to co się działo na zlocie. Nie wiem jak niektórzy się mogą zastanawiać czy jechać albo rezygnują ze względu na jakieś chore podziały wspomniane w powyższym poście. To był mój pierwszy zlot ale już po " first day " obiecałem sobie, że za rok po prostu muszę jechać :D . Atmosfera była przednia m.in właśnie przez frytulę, który w pierwszy dzień napędzał śpiewy :badhappy: . Przez te 3 dni bawiłem się jak nigdy i to jeszcze w gronie osób, które kibicują tak fantastycznemu klubowi jak Liverpool FC. Dzięki wszystkim za mecze oraz melanże ( pokój 21 wie o co chodzi :lol: ), których nie da się zapomnieć. Nie mogę się już doczekać spotkania za rok i mam nadzieję, że zjawi się pokaźna ekipa z lfc.pl bo w tym roku po prostu było nas bardzo mało :wink: . Do zobaczenia w przyszłym roku !
Ostatnio edytowano 3 wrz 2013, o 21:46 przez eryk97, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
eryk97

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez maciex1995 » 3 wrz 2013, o 21:36

Boisko i jezioro były super, ekipa dopisała. Dżondżowi dziękuję za jego zmysł do interesów, który się objawił ostatniego dnia, no i za te pogaduchy przy ogniska z piątku na sobotę z C-Boolem. Dla Marvisa pozdro za oprowadzenie nas po Warszawie, dla całej ekipy z Częstochowy za 20 godzin wspólnych podróży. Chłopaki, którzy ostatni wieczór spędzili w 21 też dali się poznać pozytywnie. W ch** osób jeszcze jest do pozdrowienia(Marcin Shelvey i Bolo za podróż w niedzielę, Miłek Maradona za śmiercionośne rajdy lewym skrzydłem i świetną analizę taktyczną Liverpoolu Rodgersa i Beniteza, Oti za dowodzenie zwycięską drużyną z południa, Frytek za rozśpiewanie ogniska pierwszego wieczoru... dużo, dużo tego), ale co tu pisać, wszyscy nawet bez tych pozdrowień wiedzą, że było warto!
Fajnie było zobaczyć Bradley's Pub wypełniony koszulkami z Liverbirdem, ale Heineken za 13 zł to przesada :)
maciex1995

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Szeex » 3 wrz 2013, o 22:35

No wrażenia przednie, było iście zajebiście :D
Ludzie super, naprawdę świetnie się bawiłem, dzięki wszystkim za tak wypasioną zabawę za rok obecność obowiązkowa :D
Pozdro!
Szeex

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez frymo » 3 wrz 2013, o 23:23

Dobra :P to teraz moja kolej. Byłem na jednym zlocie wcześniej, na drugim teraz. Nie będę ich porównywał , ponieważ pierwszy zlot to jak wiadomo nie wiesz co się wydarzy itp. Poznałem świetną ekipę z Torunia, która przyjęła naszą trójkę z Malborka jak swoich :D Drugi zlot rozpoczął się zaskoczeniem w postaci braku tejże ekipy Toruńskich i otrzymaniem oczekiwanych cudownych koszulek zlotowych. Z początku, o czym wspomniał Frytek zabrakło śpiewów , co nadrobiliśmy z nawiązką w dzień ostatni. Podczas drogi na zlot , byłem pewien że jak zwykle wszystko odbywało się będzie w pokoju dziewczyn ( Rok wcześniej Ola, Vicky,Zuru1,Zuru2. ) Ale jakoś poza ogniskiem żaden pokój nie potrafił przyciągnąć więcej niż 10 osób co zmartwiło pokój spod Lucasa. Więc ostatni dzień około 20 osób spędziło w naszym pokoju , więc mam nadzieję ,że wszyscy dobrze zapamiętali chłopaków z Malborka i Piotrka B ,który w tym roku był mr. Invisible ^^. ( Daliśmy sobie radę ze sprzątaniem).
Frytek dałeś radę ze śpiewami.
C-Bool :D wielkie sorry :D za to że twój klapek nie wrócił z nami :D po prostu nie czułby się w naszym towarzystwie komfortowo.
Gonzo Shame on you za wcześniejszy wyjazd ominęła Cię noc Bogów :D
Dzondzo Sen jest dla słabych
Łukasz liczę na to, że z nogą wszystko ok.
Oti także szybkiego powrotu do zdrowia.
Pozdrawiam wszystkie ekipy, chłopaków z Częstochowy. Pana Andrzeja z rodziną ( tak wiem wiem zginę za to :D ale to z szacunku )
Dziękuję wszystkich za wspólne oglądanie meczu w Trójmieście , dziwne , że było nas aż tyle :D.
I największe podziękowania dla organizatorów, mojej trójki z pokoju oraz dla tych co robili zdjęcia i nagrywali filmy jest przynajmniej namacalny dowód na wiele wydarzeń. Będzie co wspominać.

aaa i zapomniałem Piwin dzięki za poświęcenie i bycie kierowcą w przyszłym roku biorę to na siebie.

Taaa pewnie biorę tak samo jak Coutinho jest defensywnym a Lewandowski lewo skrzydłowym if u know ... :D
Obrazek
frymo

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez maciex1995 » 4 wrz 2013, o 14:52

Prawie bym zapomniał...
Widzicie podobieństwo między piłkarzem poniżej i Przemkiem?
Obrazek
maciex1995

Postprzez JaronLFC » 4 wrz 2013, o 16:17

Mija kolejny rok i kolejny wspaniały zlot za mną,teraz kiedy emocje już opadły napiszę coś od siebie. Rok temu byłem debiutantem i po przedniej zabawie stwierdziłem, że w tym roku też się muszę zjawić. Przede wszystkim chciałbym podziękować organizatorom, ale także wszystkim uczestnikom zlotu. Specjalne podziękowania śle dla Frytka który rozkręcał doping, współlokatorów pokoju imienia Lucasa Leivy #21, chłopaków z Częstochowy, C-Bool'a który był niezastąpionym kapitanem podczas drugiego meczu( if you know what i mean), Kuby oraz Coutinho za przyśpiewki na pomoście, Dzondza za zapalniczkę(wiesz o co chodzi), Gonza płakałem ze śmiechu jak słuchałem twoich opowieści o pewnym panu który wybrał się do Merseyside i oczywiście dla wszystkich którzy ostatniej nocy pili z nami w pokoju 21. Niech żałuję każdy który nie wybrał się do Żabinki pod koniec wakacji, do zobaczenia za rok na kolejnym zlocie Czerwona Rodzino !!

P.S Ma ktoś zdjęcia z ostatniej nocy kiedy w naszym pokoju pomieściło się z 20 osób ?
Obrazek
JaronLFC

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez yoda » 14 wrz 2013, o 23:57

dla zainteresowanych...
foty ze zlotu do zassania
http://www.sendspace.pl/file/bfd69812508b8b1bd23b448
yoda

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez cbool » 15 wrz 2013, o 06:54

maciex1995 napisał(a):Prawie bym zapomniał...
Widzicie podobieństwo między piłkarzem poniżej i Przemkiem?
Obrazek

Jakim Przemkiem :D?
Obrazek
cbool

Powrót do Spotkania fanów