ZLOT FANÓW - [INFO]

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

ZLOT FANÓW - [INFO]

Postprzez AirCanada » 12 cze 2013, o 12:24

Zatem, tak jak pisaliśmy w newsie informującym już w połowie kwietnia na stronie głównej.

W terminie 29 sierpnia - 1 września na Mazurach w ośrodku wypoczynkowym 'Żabinka' odbędzie się kolejne letnie spotkanie polskich fanów Liverpoolu. Koszt zlotu będzie oscylował w kwocie 270 złotych.

Cena obejmuje 3 noclegi, a także całodzienne wyżywienie w postaci śniadania i kolacji, w formie bufetu oraz obiadu podawanego "do stołu". Wszystkie atrakcje na terenie ośrodka są bezpłatne, z wyłączeniem kortu tenisowego.

Zaliczka wynosi 60 złotych, termin wpłaty zaliczki został pierwotnie ustalony na 15 czerwca, ale z przyczyn technicznych został przesunięty na 30 czerwca.

http://www.zabinka.pl/ (witryna internetowa ośrodka)

https://www.facebook.com/events/5020203 ... 6/?fref=ts (temat zlotowy na facebooku)

Dane do wpłaty:
Katarzyna Szczepaniak
mBank
73 1140 2004 0000 3502 7273 8554

Organizatorem zlotu jest polski fanclub Liverpoolu, a z jego ramienia Roman 'yoda' Szczepaniak. Kibic niezrzeszony z żadnym z polskich serwisów the Reds.
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Re: ZLOT FANÓW - [INFO]

Postprzez Mona » 15 cze 2013, o 19:12

To kto z forum jedzie? :)
Obrazek
Mona
Biochemiczny

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez wow1892 » 15 cze 2013, o 19:37

Mona napisał(a):To kto z forum jedzie? :)

Ja
Obrazek
wow1892

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Szczurek » 16 cze 2013, o 01:33

Ja tez jade. Jakby ktos chcial wyjasnic ze mna w cztery oczy sprawe Meirelesa, Carrolla albo Rodgersa to serdecznie zapraszam :)
Obrazek
Szczurek

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez maciex1995 » 18 cze 2013, o 18:33

Szykuje się wyjazd 2 x 650 km lub nawet 2x 780 km! Półtora tysiąca kilometrów podróży, z czego gigantyczna większość pociągami - przy sierpniowej pogodzie to będzie bezcenne przeżycie!
Powiedzcie mi jeszcze, czy z Giżycka(lub innej w miarę bliskiej stacji PKP) jest jakiś dojazd busami do Żabinki?

Ile osób jedzie ze Śląska lub z Częstochowy?
maciex1995

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez PiotrekB » 21 cze 2013, o 08:28

Właśnie, kluczowa sprawa, na pewno będzie sporo osób dojeżdzających do samego Giżycka PKP czy PKS, w zeszłym roku busy organizował Kefir (wybiera się także na ten zlot) więc może on coś będzie wiedział?
Obrazek
PiotrekB

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Kefir1892 » 21 cze 2013, o 08:56

PiotrekB napisał(a):Właśnie, kluczowa sprawa, na pewno będzie sporo osób dojeżdzających do samego Giżycka PKP czy PKS, w zeszłym roku busy organizował Kefir (wybiera się także na ten zlot) więc może on coś będzie wiedział?

W tym roku też raczej będę chciał ogarnąć busy z Giżycka do Żabinki i na powrót. Jutro zacznę się rozglądać za jakimś tanim transportem. Ja osobiście jadę PKP do Giżycka przez WWA i jeszcze jedna mała informacja jakby ktoś miał problem z połączeniami to może zawitać do mnie dzień przed zlotem (tak jak zrobili to Toruńscy rok temu) i pojedziemy razem.
CIERPLIWOŚĆ JEST GORZKA, ALE JEJ OWOCE SĄ SŁODKIE!
Kefir1892

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Mudrikos » 21 cze 2013, o 09:29

Jedzie jakaś płeć piękna? Pytam bo jeżeli tak to chcę ze sobą zabrać dziewczynę :) Jakby ktoś jechał z woj. świętokrzyskiego lub okolic to proszę dać znać
Mudrikos

Postprzez Zash » 21 cze 2013, o 11:18

Ja po poprzednim zlocie żałuje iż na ten stawić się nie mogę. Ale życzę wszystkim udanej (a ta na pewno taka będzie) zabawy i odpoczynku:)
Ja powoli szykuje się do przeprowadzki do miejsca skąd będę miał bliżej na mecze ^^
^^
Zash

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Palet » 21 cze 2013, o 11:47

maciex1995 napisał(a):Ile osób jedzie ze Śląska lub z Częstochowy?

Z Częstochowy jadą 4 osoby :)
Obrazek
Palet

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez kingaps » 21 cze 2013, o 22:26

Paprykarze też wybierają się na zlot. Chcemy nawet pojechać wcześniej już w piątej 23.sierpnia :D . Blisko do Wilna więc pozwiedzać będzie można na spokojnie. A w sobotę do Białegostoku trzeba się wybrać
Zadzwoniłem do ośrodka aby zarezerwować domek a tam babeczka mówi że nic o zlocie nie wie :x
Wiem, że organizatorem nie jest żaden fanklub LFC tylko postronna osoba. Pisałem do Yody ale cisza w eterze. A że jest ze Szczecina to myślałem, że się spotkamy i spokojnie przy browarku omówimy szczegóły. Niestety cisza. Na FB też nie odpowiada. Kaska poszła ale info o wpłatach nieaktualne od co najmniej miesiąca. Ktoś może udzielić info na temat zlotu ?
Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu.
SOROBAN | HOKEN
kingaps

Postprzez Piciek2206 » 21 cze 2013, o 22:35

Yoda jest na wczasach. Bedzie ok 30.06 stad tez przesuniety termin zaliczek.
Piciek2206

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Kefir1892 » 21 cze 2013, o 22:39

kingaps napisał(a):Paprykarze też wybierają się na zlot. Chcemy nawet pojechać wcześniej już w piątej 23.sierpnia :D . Blisko do Wilna więc pozwiedzać będzie można na spokojnie. A w sobotę do Białegostoku trzeba się wybrać
Zadzwoniłem do ośrodka aby zarezerwować domek a tam babeczka mówi że nic o zlocie nie wie :x
Wiem, że organizatorem nie jest żaden fanklub LFC tylko postronna osoba. Pisałem do Yody ale cisza w eterze. A że jest ze Szczecina to myślałem, że się spotkamy i spokojnie przy browarku omówimy szczegóły. Niestety cisza. Na FB też nie odpowiada. Kaska poszła ale info o wpłatach nieaktualne od co najmniej miesiąca. Ktoś może udzielić info na temat zlotu ?

Yodzik poleciał do Chorwacji (o ile dobrze pamiętam) i dlatego termin wpłat został przesunięty o te 2 tygodnie. Pewnie się odezwie gdy będzie miał chwilę lub dostęp do fb. Lista wpłat wygląda kiepsko, bo mało osób wpłaciło przed jego wyjazdem, ale pewnie się sporo zmieni gdy wróci.
Co do babki, to pewnie nie jest w temacie. Możliwe, że Romek rozmawiał na ten temat z kimś innym, albo nie użył słowa zlot :D
CIERPLIWOŚĆ JEST GORZKA, ALE JEJ OWOCE SĄ SŁODKIE!
Kefir1892

Postprzez Bouzami » 21 cze 2013, o 22:43

Jedzie ktoś z okolic Wrocławia może?
Zawsze by było raźniej, a samemu może być ciężko z dojazdem.
RED - it's the color of passion
RED - it was love at first sight
And RED when I turn out the light
RED gets me high as a kite
And I think everything is going to be all right!
Bouzami

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez yoda » 24 cze 2013, o 16:08

Izzi... jak pisal kefir.. jestem w chorwacji i wracam na koniec miesiaca. Kto powplacal to kasa na pewno jest.. wszystkiego jeszcze nie przepilem.. a co babki z osrodka to ona wie o spotkaniu.. nie straszylem jej slowem... zlot.. :) pozdro
yoda

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Następna strona

Powrót do Spotkania fanów