[WRAŻENIA] 8 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Gonzo, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino

Re: [WRAŻENIA] 8 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez olka » 21 sie 2012, o 01:12

Teraz pora na mnie. Na początek: przede wszystkim wspaniale było znów Was wszystkich zobaczyć i poznać kolejnych wariatów, którzy cierpią na chorobę zwaną Liverpool FC. Mimo że zlot trwa tylko cztery dni, wspomina się go przez calutki rok i chyba tylko to pozwala nam dotrwać do następnego.

Vicky - znowu udało nam się sprawić, że nasz pokój przyciągał jak magnes. coś w tym musi być :)
Zuru i Ania - dzięki za dzielenie pokoju i mam nadzieję, że nasze powroty o 4 nad ranem nie były zbyt uciążliwe
Frymo - Twoje tatuaże były bezbłędne, a nasze zdjęcie bije wszystkie inne 8)
Gonzo - takiej porcji komplementów nie w całym życiu nie usłyszałam. i pozdrów mamę Jolantę i siostrę Edytę :D
Gesioo - tango na Centralnym nam nie wyszło, ale w Rudnie daliśmy ładny pokaz xD
Adaś - dzięki za najświeższe wieści z Twittera, przez cały zlot informacje z pierwszej ręki. no i te bezcenne zdjęcia
PiotrekB - przez Ciebie mam teraz nowy nałóg w postaci MOTD :D
Cbool - historia z huśtawką rozłożyła mnie na łopatki :lol:
Comebackking - zbyt wiele razy może nie rozmawialiśmy (ja byłam raczej w roli słuchacza), ale jako osoba marząca o karierze dziennikarskiej muszę powiedzieć, że bardzo mi zaimponowałeś. Możliwe, że jeśli już zacznę raczkować w tej dziedzinie, zwrócę się z prośbą o radę :)
Air, Tomasi - wielkie dziękuję za organizację, bo bez Was nie byłoby teraz co wspominać. Obiecuję, że redakcyjny toast wzniosę z Wami za rok, a brak rozmowy zawsze można nadrobić :wink:

ciacho45 napisał(a):Olu jeszcze raz dziękuje za ratunek :)

ależ nie ma za co, Czerwona Rodzina musi sobie pomagać :)

Valdes napisał(a):
dzondzo napisał(a):Ola, razem maturę piszemy :D więc proszę, nie dawaj mi bana jakby mi się z ust jakiś babol "wyjoł".

No właśnie ja też i ciągle nie mogę uwierzyć, że Ty jesteś w moim wieku :shock: przecież Ty wyglądasz starzej od Canady :D

Dzondzo - zobaczymy czy będziemy się tym tak chwalić w maju xD a w kwestii banów... pierwsze w kolejności jest ostrzeżenie :P

Valdes - jesteś pierwszą osobą, która mi tak powiedziała. ciekawie, bo jakiś czas temu usłyszałam, że wyglądam jak 16-latka :lol:

Tomasi napisał(a):JaronLFC - mniej pal

podpisuję się pod tym, pamiętaj co Ci powtarzałam: palenie zabija! xD

I na koniec: podziękowania dla Pana Michała za to, że chciał nas przyjąć po raz drugi, za powtórkę Stambułu, gole Barnesa, Rusha i innych, no i przede wszystkim: za cierpliwość. Przyznaję się, że to ja wraz ze współlokatorami nocowałam z porcelanowymi figurkami, które zawitały do nas (ciekawe kto je przyniósł :P )pewnej nocy. Potem jakoś się z nimi zaprzyjaźniliśmy :)
But I won't cry for yesterday, there's an ordinary world,
Somehow I have to find.
And as I try to make my way to the ordinary world,
I will learn to survive.
olka

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Daga » 21 sie 2012, o 10:28

Ode mnie póki co mały rar ze zdjęciami grupowymi. Panowie Adamowie, pomysł na pozę genialny 8)
Obrazek
Daga

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Gonzo » 21 sie 2012, o 22:42

Ekipa: czy ktoś przypadkiem nie znalazł bądź u kogoś w domku nie została siwa bluza zapinana pod szyje + jeansowe rybaczki? Dziś dopiero definitywnie się rozpakowałem i nie mogę ich namierzyć. Imprezy były grube, ale że aż do tego stopnia...? :lol:

Dzwoniłem przed chwilą do Michała z Rudna, niby mówił że chyba coś jest ale pewien nie był. Chyba nie muszę wspominać że dla znalazcy atrakcyjna nagroda :)
Obrazek
"Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo" - Pepe Reina
Gonzo
Moderator

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Piciek2206 » 21 sie 2012, o 23:00

Gonzo napisał(a):Ekipa: czy ktoś przypadkiem nie znalazł bądź u kogoś w domku nie została siwa bluza zapinana pod szyje + jeansowe rybaczki? Dziś dopiero definitywnie się rozpakowałem i nie mogę ich namierzyć. Imprezy były grube, ale że aż do tego stopnia...? :lol:

Dzwoniłem przed chwilą do Michała z Rudna, niby mówił że chyba coś jest ale pewien nie był. Chyba nie muszę wspominać że dla znalazcy atrakcyjna nagroda :)

Koszulka zlotowa, czarne polo z herbem, szalik pasiak..
Szaliczku wróć! :(

PS. Dzięki za foty na PW. Jeśli ma ktoś jakieś robione choćby telefonem, wrzucać na serwery i podrzucać linki, każdą ilość.
Piciek2206

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez LFC4ever » 21 sie 2012, o 23:04

W końcu i ja coś napiszę. Trochę późno, ale po powrocie do szarej rzeczywistości trochę trudno się zebrać.
To były chyba jeszcze lepsze 4 dni niż rok temu, czyli w czasie mojego zlotowego debiutu. Pewnie dlatego, że większość osób już znałem i nie było żadnego przedzlotowego stresu. To były 4 dni, które ładują akumulatory na resztę roku mimo, że odpoczynku i snu to za wiele nie było :D . Podczas zlotu ma miejsce tyle niezapomnianych akcji, rozmów i żartów, że trzeba będzie chyba zatrudnić kronikarza, bo nawet trzeźwi wszystkiego nie pamiętają :lol: .
Kilku osób brakowało, ale nawet to nie przeszkodziło w tym, aby ekipa była niesamowita. Ciągle gdzieś toczył się melanż.
Chcę podziękować współlokatorom:
Jurkowi90 - za muzykę i ciekawe rozmowy
Comebackingowi - za wspólną podróż powrotną i rozmowy o wszystkim
Zashowi - za picie wódki i nie tylko :D

Nikogo więcej z nicku nie wymienię z prostej przyczyny, nie chcę nikogo pominąć.
Dziękuję wszystkim, z którymi piłem wódkę, imprezowałem, rozmawiałem i śpiewałem. Dziękuję również tym, z którymi tego nie robiłem z różnych powodów. Nie starczyło czasu, okazji i ktoś z nas nie był w stanie :D . Za rok, mam nadzieję, że się uda.
Po prostu jestem wszystkim wdzięczny za 4 najwspanialsze dni w roku. Każdy z nas tworzył ten zlot, tę atmosferę i czerwoną rodzinę.
Do zobaczenia w takim samym lub większym gronie za rok. YNWA :!:
Obrazek
Pragnę przeżyć moment pierwszego zwycięstwa i siedzenia w szatni po zakończonym meczu. W tym momencie, całą pracę jaką włożyłem, wszystkie potknięcia i kontuzje, będą warte zachodu, ponieważ kocham grać dla tego klubu - Steven Gerrard
LFC4ever

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez olka » 22 sie 2012, o 15:58

trochę zmienię temat: jak tam ma się sytuacja z pozostałymi zdjęciami? :)
Somehow I have to find.
I will learn to survive.
olka

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Kefir1892 » 22 sie 2012, o 16:17

Z tego co pamiętam to Matiii07 (chyba nick poprawny) robił jeszcze zdjęcia. Mam nadzieję, ze niedługo zajrzy na forum i wrzuci to co ma. :)
CIERPLIWOŚĆ JEST GORZKA, ALE JEJ OWOCE SĄ SŁODKIE!
Kefir1892

Postprzez Gonzo » 22 sie 2012, o 19:19

Trochę osób pisało odnośnie zostawionych rzeczy w Rudnie. Więc sprawa na 22.08.12 godz. 19:13 ma się następująco:
- jest kurtka (chyba JaronLFC)
- odnalazła się bluza Radomiaka (Cbool)
- koszulka zlotowa (Piciek) została rozpoznana dopiero po identyfikacji zwłok, w takim stanie jest (ktoś ją okrutnie podarł...)
* podobno jakieś kolumny się znalazły - ktoś coś wie na te temat? (Jurek90 pakował się z Michałem więc to raczej nie jego)

Michał jeszcze szuka, jak coś znajdzie to się odezwie.
Obrazek
"Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo" - Pepe Reina
Gonzo
Moderator

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Valdes » 22 sie 2012, o 20:26

olka napisał(a):trochę zmienię temat: jak tam ma się sytuacja z pozostałymi zdjęciami? :)

a skąd macie foty? Bo ja mam tylko te pare swoich sztuk i te, co Daga wrzuciła wczoraj :) jeszcze ciacho miał aparat
Obrazek
Valdes
Mów mi miś

Postprzez cbool » 22 sie 2012, o 20:35

Gonzo napisał(a):Trochę osób pisało odnośnie zostawionych rzeczy w Rudnie. Więc sprawa na 22.08.12 godz. 19:13 ma się następująco:
- jest kurtka (chyba JaronLFC)

Kurtka jest też być może moja, bo tak jak Ci wcześniej pisałem, że również zostawiłem. Super, że jest już bluza dzięki Gonzo :)
Obrazek
cbool

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Matiiii007 » 22 sie 2012, o 21:13

Witam wszystkich. :P Przesyłam zdjęcia ze zlotu. Nazbierało się ich prawie 200, wiec jest co oglądać :D
Wysyłam również filmik z pewną czynnością, którą wykonali nasi "Toruńscy Kibole" :lol:

Zdjęcia:
http://speedy.sh/YyAqG/1.rar
http://speedy.sh/b5h8H/2.rar
http://speedy.sh/ckgnJ/3.rar
http://speedy.sh/mGzRk/4.rar

PS. kilka zdjęć jest "wyzywających", więc jeśli ktoś nie chce się dosłownie obrzydzić niech nie ogląda 4 paczki :lol: :lol:

Tomasi: Usunąłem link, jeżeli chcecie filmik od Matiego to skontaktujcie się z nim przez PW. Swoją drogą dzięki za zdjęcia :)
Obrazek
Matiiii007

Postprzez Werny » 23 sie 2012, o 20:07

Panowie i Panie. Melduje sie na szybko(bardzo szybko:)) z jakiejs zadupiastej kafejki internetowej w Odessie. Nie ma tu wgranego naszego ojczystego jezyka wiec wybaczcie brak polskich znakow:)
Skoro wszyscy tak slodza i chwala to ja napisze co mi sie NIE podobalo. A mianowicie:
1. Zakaz picia alkoholu
2. Bardzo rygorystyczne zasady dotyczace przechowywania obuwia, a szczegolnie klapek.

No dobra. Pozartowalem, a tak na serio to caly czas nuce sobie nasze Liverpoolowskie piosenki :D Nie moge sie doczekac kolejnego zlotu, spotkania, spiewania:) Naprawde. Pojechalem nie znajac nikogo. Obawialem sie troszke ale zupelnie nieslusznie. Na pewno nie odpuszcze kolejnego zlotu! Bardzo dziekuje wszyskim razem i kazdemu z osobna.

Air i Tomasi - Panowie organizatorzy chyle czola.
Kefir - dzieki za busiki i melanz ktory zawsze dzielnie rozkrecales z Milerem.
Gonzo - haha:)
Chlopaki z pokoju - Wojtek z tata wielki szacuneczek. Dzondzo dzieki za odprowadzenie i dobry melanz
Zash - kurde no zashybki jestes...
Jurek - za trening strzelecki plus ogarnianie juz po naszym wyjezdzie
Piciek - za 7-0 w busie powrotnym
Calej Warszawskiej ekipie za wspolna podroz
Nielicznym zlotowym dziewczynom za obecnosc:)

No i kurcze chcialem podziekowac imiennie jeszcze wielu osobom ale musze na szybko pisac bo wiecie, kafejka, wieczor, zaraz mecz:))

Czyli jeszcze raz. DZIEKUJE za udana impreze WSZYSTKIM!
I Szczupak was pozdrawia tez:) Jak cos mi sie przypomni to bede dopisywal:)

POZDRO! Lece na mecz bo na Ukrainie leci Liverpool w telewizji. Sory za ewentualne bledy.
Werny

Postprzez Zuru » 24 sie 2012, o 17:06

Kilka słów ode mnie - Niestety było parę wydarzeń, za które musiałem się powstydzić przed pewną osobą, a i mnie dość zniesmaczyły...Ogólnie jednak to była ciekawa okazja do spotkań, rozmów o piłce i nie tylko.
Chciałbym baaardzo podziękować Wam wszystkim za to spotkanie, a w szczególności organizatorom, Kefirowi (za ogarnięcie busa) i naszym współlokatorkom "spod Boriniego" czyli Olce i Vicky oraz często dość licznie przebywającej tam ekipie. :)

Ola, Downing (w żółtych kalesonach, jak było na umowie) i Henderson już wysłani :lol:

I jeszcze kilka słów od Ani:
"Było ciekawie, a z perspektywy czasu będę z uśmiechem na twarzy wspominać ten zlot i poznane osoby"

zamiast Hendersona miał być Kelly 8) // O.
Zuru

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Valdes » 27 sie 2012, o 19:06

Jeszcze raz wrzucam link z filmami ze zlotu do pobrania, bo widzę, że Sendspace nie ogarnia.

http://www.multiupload.nl/DMUNNGX18G 8)

swoją drogą, ma ktoś jeszcze jakieś fotki, którymi się nie dzielił? Pamiętam, że były robione zdjęcia w czasie meczu przegranego przez Redakcję :P Tak więc czekam na linki :)

#edit: podobno zdjęcia ciacha zostały usuniętę niechcący :( a miałem takie piękne zdjęcie z naszymi redaktorkami :roll:
Ostatnio edytowano 27 sie 2012, o 19:13 przez Valdes, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Valdes
Mów mi miś

Postprzez olka » 27 sie 2012, o 19:10

Ciacho wciąż trzyma zdjęcia w zaciszu karty pamięci swojego aparatu, a my już się nie możemy doczekać :roll:
Somehow I have to find.
I will learn to survive.
olka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów