[WRAŻENIA] 8 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: [WRAŻENIA] 8 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez openmind » 20 sie 2012, o 10:25

Ech,ludzie, ludzie - jaka to szkoda że to już koniec. Powrót do rzeczywistości jest bardzo bolesny, szczególnie po takich kilku dniach i nocach, w towarzystwie tak dystyngowanych i kulturalnych ludzi. Czułem się wręcz jak w teatrze :D

Wraz z Moniką chcemy serdecznie podziękować wszystkim na których wpadliśmy w trakcie zlotu. Szczególne podziękowania dla:
- mieszkańców bloku za sąsiedzką pomoc, życzliwość i blokerskie siedzenie na ławce (piwo, papierosy, plucie pod nogi, te sprawy)
- Gonzo (Gonzowi?) za jego energię i zdarty głos oraz miłość w oczach, z tym że tak czy siak - odpowiedź brzmi NIE! :badhappy:
- dzięki Adrian za wieczór nr 1 + Valdes, Robson, Gonzo
- redakcji za serce włożone w grę - nie wyszło nam w tym roku, zabrakło kilku kluczowych postaci, nie byliśmy sobą, murawa była zła i...podwozie też było złe...za rok rewanż.
- wszystkim aktywnie zaangażowanym w biesiadę nocy nr 2 - nie wiedziałem że potraficie tańczyć...
- Nooldirowi i Adamowi za akcję z wniebowziętym miłym panem pod klatką :badhappy:

Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna, organizatorom w szczególności. Kogo w tym roku nie było - niech żałuje i niech się za rok nie zastanawia nawet. Ja już jestem nawet spakowany.

A, i byłbym zapomniał:
http://www.youtube.com/watch?v=KS9cfByfbVQ
Obrazek
"The most important people at Liverpool Football Club are the people who want to be here."
openmind

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Zash » 20 sie 2012, o 10:29

Miało być wczoraj wieczorem ale nie udało mi się wtedy dojść do siebie także jest dzisiaj :)
Zlot w Rudnie hmmm w sumie nie ważne gdzie by ten zlot nie był bo ten zlot jest mega dzięki ludziom którzy tam przyjeżdżają i każdemu po kolei należą się wielkie podziękowania.
Tak samo jak Valdes byłem debiutantem ale już na przedzlotowym piwku minął jakikolwiek stres, poczułem się jakbym rozmawiał z tymi ludźmi od zawsze, taka duża czerwona rodzina, dosłownie. Po przyjeździe kiedy wszyscy się rozpakowali no i "koty" zaczęły poznawać starą gwardię, po prostu magia. Ciężko opisać słowami jak zaje**sta była atmosfera. Do pokoju zostałem przygarnięty przez Jurka90, Lfc4ever i Comebacking i mam nadzieje że nie chrapałem nie pozwalając wam spać :P
Trochę wstyd się przyznać ale na zlot zostało mi tylko 15 zł do wydania na napoje odprężające co jednak nie przeszkodziło cały zlot chodzić w stanie względnego upojenia (Gonzo mimo twoich zapewnień jednak nie poznałem uczucia kaca :( )
Chciałoby się opisać te wszystkie atrakcje jak to co działo się cały czas ale to trzeba tam być to trzeba przeżyć na własnej skórze, kto nie był na prawdę niech żałuje i po prostu zepnie poślady i stawi się tam za rok bo taką imprezę jak to na prawdę ciężko przebić.
^^
Zash

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez ZlobekLFC » 20 sie 2012, o 11:29

Witajcie Czerwoni! Jako jedyny ze zlotowiczów nie posiadałem konta na forum więc pisząc teraz tego swojego pierwszego posta czuje się fantastycznie z myślą że będe z wami teraz z dnia na dzień :). Jako debiutant mogę opisać zlot jako niesamowitą przygodę w moim życiu której na pewno na bardzo długo nie zapomnę. Śpiewy przy grillu, wspólne alkoholizowanie pomogły mi się poczuć jakbym nie był tam debiutantem i znał wszystkich od małego. DZIĘKUJE WAM BARDZO!

Kto nie był niech żałuje!
Do zobaczenia za rok!
ZlobekLFC

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez ejk » 20 sie 2012, o 11:38

Również i mi, po niemal 7 godzinach podróży i wielu przygodach w jej trakcie, udało się wrócić do domu. Może po kolejnych 13 h snu będę w stanie napisać dłuższego, bardziej przemyślanego posta, bo póki co wciąż odczuwam zmęczenie rozmiaru nowego, monumentalnego posągu szamana państwa Glappów ( dzieciom spodobał się prezent ? :) ).
Skoro już o Glappach mowa, wielkie podziękowania dla nich za to, że zawieźli i przywieźli mnie ze zlotu swoim ...Bentleyem, któremu kilkaset kilometrów przed domem zaczęła padać elektronika i gdyby nie Glappa, człowiek z talentem Małysza, oraz jego dzielna pani pilot, utknęlibyśmy gdzieś w lesie, pomiędzy jednym a drugim końcem świata. Jeszcze raz dzięki za podróż.
Zgadzam się z Valdesem, podziękowania należą się każdemu bez wyjątku, zarówno tym, których poznałem oraz tym, których nie poznałem (nic straconego, może za rok, a jeśli nie, to za 2 na pewno los nasze ścieżki przetnie), za swojską atmosferę i kapitalną trzydniową imprezę, wspominać ją będę przez kolejne 12 miesięcy z uśmiechem na ustach, aż do kolejnej(oby jeszcze dłuższej). Bez przerwy moją głowę przeszywają odgłosy mniej lub bardziej pijackich przyśpiewek ;)

Szczególne podziękowania należą się dla chłopaków spod 25, a więc Guru, Mati, Valdes za utrzymywanie względnego porządku w pokoju, jedna lodówka ponad stan, to nie powód do płaczu, przynajmniej nie umieraliśmy, jak to się działo w legendarnym pokoju piętro wyżej. :P

Werny, dzięki za szczupaczka, kupę śmiechu i oczywiście za kapitalną paradę, bez której zwycięstwo z redakcją byłoby niemożliwe.
Combackking, dzięki Tobie poznałem dokładniej naturę Pana X, ustrzegłem się przed zmanipulowaniem i dalej będę mógł walczyć o wolność świata ^^ Przy okazji, Federer wciąż w formie :)
Nie mógłbym zapomnieć o organizatorach: Adrianie, Airze, Canadzie i Tomasiemu, kapitalna organizacja, jestem pewien, że wasze biuro podróży nigdy nie upadnie. Przemawia za wami również fascynujący i intrygujący styl dekorowania pokoi ;D
Dzięki Emeryty, za to, że byliście :)
Całemu personelowi, olbrzymi szacunek, wytrzymaliście nas. A co do grilla, na takie jedzenie warto było czekać, poza tym genialne sałatki gasiły naszą złość w zarodku.

Na kolejne indywidualne podziękowania przyjdzie czas później(każdy coś po sobie zostawił), o ile oczywiście jakiekolwiek mi się przypomną. Wszyscy byli na swój własny, indywidualny sposób genialni. Kto nie był, niech żałuje.

Valdes napisał(a):
dzondzo napisał(a):Ola, razem maturę piszemy :D więc proszę, nie dawaj mi bana jakby mi się z ust jakiś babol "wyjoł".

No właśnie ja też i ciągle nie mogę uwierzyć, że Ty jesteś w moim wieku :shock: przecież Ty wyglądasz starzej od Canady :D

Za to ja, początkowo, byłem święcie przekonany, że Canada jest z domku naprzeciwko i wpadł do nas tylko po swoje kijki xD

Jeszcze raz dzięki za zlot, dla takich rzeczy warto życ, za takie rzeczy warto umierać. ;)

"Who the f*** are man united" - Toruń, 23.09.2012. ZAPRASZAMY :)

PS. "Je*ać, je*ać, je*ać ŁKS"
PPS. 7:4 szanowna redakcjo :)
Ostatnio edytowano 20 sie 2012, o 11:48 przez ejk, łącznie edytowano 1 raz
ejk

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Kefir1892 » 20 sie 2012, o 11:43

Miałem nic nie pisać, ale nie wytrzymałem i o to macie post ode mnie. :D

Na wstępie chciałbym podziękować Airowi i Tomasiemu, za zorganizowanie kolejnego już zlotu. Gdyby nie wy nie poznałbym tylu zaj**tych ludzi. :)
Dziękuję Białemu, Pićkowi, Chrisowi i weteranowi wojennemu Luisowi za to, że zlot zaczął się już w środę. :D
Milerowi za Torresa sprzątającego naszą łazienkę. :P
Vicky za plaster. :)
Olce za szaliki i koszulkę. :wink:
Matiemu za podwiezienie do bankomatu.
Chciałbym podziękować całej drużynie RESZTY ŚWIATA, za grę i walkę do samego końca. Efektem jest wygrana 7-4 8)
Jurkowi90 za hymn zlotu. :)
Wszystkim tym, którzy w czwartek i piątek wspomogli mnie finansowo lub podarowali browarka. :)
Chciałbym podziękować także za wspólne śpiewy, a Malborkowi za pozdrowienie Toruńskich. :)
Dziękuję wszystkim za przybycie i mam nadzieję, że na następnym zlocie również się pojawicie. :D

Już teraz zapraszam was do TORUNIA na mecz z United 23.09.
CIERPLIWOŚĆ JEST GORZKA, ALE JEJ OWOCE SĄ SŁODKIE!
Kefir1892

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez cbool » 20 sie 2012, o 11:44

Pora coś napisać od siebie :P

Zacznę od tego, że było ZAJEBIŚCIE !

Krótka relacja z mojej strony wygląda następująco:

1 dzień: Przyjechaliśmy i od razu już w busach do Rudna zajebista integracja, po przybyciu do ośrodka szaleństwo i nadszedł czas kolacji no to pamiętam śpiewy i..... dalszą część mojego wieczoru zobowiązuje do opisania przez Kefira i Gesia :D

2 dzień: Oszczędzam się do wygranego w pięknym stylu meczu, po meczu kolacja, oglądanie finału LM :D i..... znów nie pamiętam jak wróciłem do łóżka :D I do dziś nie wiem, także jak ktoś wie jak to się stało prosiłbym o zrelacjonowanie :lol:

3 dzień: Całodzienne piwkowanie, jeżdżenie tym... pojazdem 8) Meczyk na prześcieradle :D Ale dzięki, że w ogóle udało się zorganizować ten meczyk, podziękowania dla zlotowych informatyków z tego co wiem to chyba zGonzo i Dzondzo :D No i potem kolacja połączona z baletem w kawiarence. Miller świetne leczo - pogratuluj mamie doskonałej roboty :D I to była jedyna noc, której pamiętam że grzecznie sam uznałem, że ta noc już nie należy do mnie i trzeba ją jak najszybciej zakończyć i poszedłem sam jeszcze w pół świadomy do łóżka :D

Pozdrawiam moich ziomeczków z pokoju Gesioo i Ciacho zGonza :D za cierpliwie karmienie mnie leczem, kołtuna Millera i całą ekipę pociągową z Warszawy - z Wami to mógłbym nawet tym pociągiem jeszcze tydzień jechać :D I dziękuję wszystkim organizatorom zlotu i pracownikom ośrodka w Rudnie, że zadbaliście o to, żebyśmy mogli się tak wspaniale bawić.

Jeszcze chciałbym się odnieść do tego co zrobił Jurek. Moja propozycja jest taka żebyśmy zrzucili się za to co zapłacił i oddali mu te pieniądze. 150 zł to jednak jest na pewno odczuwalne dla samego Jurka, a jakby się zebrało 50 osób to by wyszło nas wszystkich po jakieś śmieszne 3 zł to jedno piwo w tą czy w tamtą a i tak pewnie do nas wróci to piwo na przyszłym zlocie 8)

Do zobaczenia w TORUNIU mordeczki :D

E: jeszcze muszę dodać poranną sytuacje z huśtawką :D
Czekając na śniadanie usiadłem na nowo przyniesionej huśtawce pod naszym domkiem i podjeżdża do mnie kobieta na rowerze mówiąc "o widzę że siedzi pan na mojej huśtawce, jadę właśnie zgłosić kradzież" :D
Obrazek
cbool

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Nooldir » 20 sie 2012, o 12:52

Obrazek

Jak wszyscy, zacznę od podziękowań. Przede wszystkim dla organizatorów oraz Jurka 90 i Michała. Jurek, ogromny szacunek za ratowanie zlotowych dup. Michał, ogromny szacunek za wytrzymywanie z nami ;)

Frytek, Kaminho, DWT, Adam, tak bezstresowego mieszkania zlotowego to świat nie widział.

Dziękuje wszystkim debiutantom, którzy jak co roku okazali się kolejną solidną ekipą i mam nadzieje, że wrócicie za rok w komplecie.

Za finał LM, za walkę na piwo, za butelki zwrotne (Gesio :D) za "koko koko torres cioto", za nieprawdopodobne wyczyny strzeleckie Pićka i za 10000 innych śmiechów, akcji i wydarzeń niech Wam Bozia w dzieciach wynagrodzi !

I jeszcze przeprosiny za fatalną postawę podczas meczu. Redakcjo, wrócimy silniejsi!

ps. Frytek i Combackking, pokoju 23 i "Doczłapiemy się?" to nigdy wam nie zapomnę :lol:
pps. Openmind - to było genialne, zapomniałem o nim!!!!! :lol:
Nooldir

Postprzez miler » 20 sie 2012, o 13:59

Kolejny ZLOT za nami, jak ten czas leci... Dla pokoju Toruńskich był to raczej jeden wielki LOT niż ZLOT ale kto to widział to swoje wie i pewne rzeczy niech zostaną w Rudnie i naszej pamięci :D

Zależało mi na tym, żeby debiutanci czuli się z nami jak najlepiej, bo pamiętam bycie w ich sytuacji rok temu i myślę, że nikt z kotów nie będzie żałował swojego pierwszego spotkania z tak dużym gronem Czerwonych, a wręcz przeciwnie będzie zarażony kibicowską zajawką od pierwszego wejrzenia jak ja :)

Tradycyjne podziękowania należą się bez wyjątku wszystkim, każdy z Was dał coś od siebie by ten zlot wyglądał tak niezapomnianie i za to dla każdego wielka PIĄTKA! (w końcu we won it five times ;) )

Tyle wspomnień, aż ciężko przypomnieć sobie co działo się kiedy i jak wyglądało dokładnie. Może ja ograniczę się do dwóch rzeczy.
1) Pociąg przy "we've got the best midfield in the world". Kocham takie wspólne integracje, to są momenty które zapamiętam do końca życia i jeden dzień dłużej :)

2) Cztery dni śmiechu do bólu brzucha. Milion sytuacji, przy których płakałem ze śmiechu sprawiają, że zlotowych czterech dni wyczekuję z zegarkiem w ręku i są to najważniejsze dni w kalendarzu.

Dumny jestem z tego, że znam takich ludzi :D

Podziękowania dla Was wszystkich za to, że nie przejęliście się sromotną porażką na rozpoczęcie sezonu, że mieliśmy w dupie wynik i do końca śpiewaliśmy w barze, za YNWA na koniec, w ogóle piona za mecz. Po meczu mnie trochę smuty złapały i tutaj wielkie dzięki za to, że w 5 minut mnie z tego podnieśliście i że wieczór wyglądał tak świetnie.

Wszystkich zapraszam do Torunia na United 23.09. Ja też mam daleko, więc nie chcę tu widzieć tego typu wymówek :) , bo 250 km, ale będę na pewno i Wam też polecam. Atmosfery toruńskiej żadnymi słowami się nie opiszę, mamy pub na samej starówce, klimat jest niesamowity, nawet warszawski Bradleys się do niego nie umywa, więc polecam spróbować dojechać i spotkać się tam z nami wszystkimi. Poza tym będzie tam zapewne ekipa diablisynów, więc trzeba będzie ich przekrzyczeć. Nie będzie to trudne, pewnie każdy z toruńskich sam by podołał, ale to też kolejny plus dla klimatu tego meczu :)
"I don't feel you've got to be 100 per cent fit to play. I've got to be 100 per cent injured not to play."
~ Jamie Carragher
IN KENNY WE TRUST
miler

Postprzez PiotrekB » 20 sie 2012, o 15:30

Podejrzewam, że wróciłem wczoraj do siebie jako jeden z ostatnich zlotowiczów (hmmm, chyba, że ktoś kto był z Rzeszowa ;) ? ), dlatego podróż była baaaardzo długa. Ale w każdej sekundzie zbliżającej mnie do domu w mojej głowie buzowały dwie myśli:

1. BYŁO WARTO! Debiut jak najbardziej udany.
2. Jak wytrzymam cały rok do kolejnego zjazdu?

Nie od dzisiaj wiadomo, że We're the best behaved supporters in the land i że Wooooo woo woo woo
We've got the best supporters in the world
, więc spodziewałem się, że będzie fantastycznie ale to co zastaliśmy na miejscu przebiło wszelkie, nawet najśmielsze oczekiwania. Rudno powinno się oficjalnie ogłosić dzielnicą Liverpoolu :)! Czerwone 'miasteczko', rozśpiewane, roztańczone, braterskie, przepełnione atmosferą i wspaniałymi ludźmi. Pół setki czerwonych serc - coś niesamowitego. Każdy, kto będzie czytał te słowa przed następnym zjazdem z zamiarem pojawienia się na nim niech wie, że czeka go na nim wielka, niepowtarzalna przygoda. Debiutanci wszystkich krajów, łączcie się :)

A nie pożałujecie.

Mam wrażenie, że zlot trwał jeden dzień - niestety wszystko co przyjemne płynie znacznie szybciej. Nie wiem jak Wam, ale brakowało mi jeszcze minimum jednego dnia (choć wątrobom i gardłom na pewno go nie brakowało... ;)) Przewinęło się tylu ludzi, tyle twarzy, przydałoby się to wszystko jakoś ułożyć w głowie.

Dziękuję Wam wszystkim, bo każdy z osobna przyczynił się do tych wspaniałych dni. Każdy dołożył swoją cegiełkę do naszego Święta. Nie jestem w stanie wymienić wszystkich z nicka czy imienia, choć Wasze twarze rozpoznałbym nawet w ciemnej uliczce w Manchesterze, ale naprawdę dzięki.

A Special Thanks idą do:

:arrow: Lokatorów pokoju imienia Stewarta Downinga #19, Frymo, Jarona i Pinwina. Przyśpiewka 'Dobrze się stało/Że nam tu Malbork przywiało, Dobrze się stało...' nie wzięła się znikąd ;)

:arrow: Naszych wspaniałych dziewczyn z pokoju pod wezwaniem św. Fabio Boriniego #29, gdzie spędziliśmy mnóstwo czasu. Dla kibica Liverpoolu nie ma nic piękniejszego niż widok pięknych kobiet w koszulkach z Liverbirdem(bridgem? ) :) Pozdrowienia dla Olki i Wiki!

:arrow: Ekipy Toruńskiej. Gród Kopernika pokazał co to znaczy doping i dobra zabawa, a przede wszystkim fantazja, if you know what I mean... :roll: 8) W jednym zdaniu - czerwone serca, stalowe wątroby i tytanowe gardła :)

:arrow: Kefira, który ogarnął busy i wszystko w tym temacie zorganizował. Wielki szacunek!

:arrow: Gonzo i Millera - nie da się Was zapomnieć, Panowie, a żeby się dowiedzieć o co chodzi trzeba przyjechać na zlot osobiście... :P

:arrow: No i last but not least - Aira i ludzi organizujących zlot jako całość oraz pana Michała, za anielską cierpliwość i ojcowską wyrozumiałość. Dziękujemy!

Czego nie zapomnę?

- pierwszego dnia zlotu z naszym wesołym orszakiem kroczącym przez ośrodek

- wspólnego biesiadowania

- pociągu w stylu Aten z 'Best midfield'

- meczu Redakcji versus Reszty Świata, kiedy udało mi się strzelić bramkę na 1-2, walki z bólem potłuczonych żeber i ostatecznie przedwczesnego opuszczenia boiska z powodu rozwalonej szczęki.

- walki z czasem i techniką, żeby ustawić naszą transmisję z WBA, parę razy wydawało się, że możemy tego nie obejrzeć w miarę płynnej formie

- śpiewania na całego, zagrzewania naszych do walki podczas meczu, pomimo rezultatu i wszelkich przeciwności. Tego mi brakowało, ale dziwnym trafem nawet w ostatnim dniu moje gardło prosiło o więcej :)

Na Zlot tak naprawdę złożyło się wiele takich małych momentów, na pewno każdy z nas takie ma. Nie mogę się doczekać ponownego spotkania z Wami. Do zobaczenia za rok!

Oh when the Reds :) !
Obrazek
PiotrekB

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez ciacho45 » 20 sie 2012, o 16:21

Witam :) Informuje że Torpeda820 wróciła właśnie do domu :)

Na początek dziękuje wam wszystkim , że was poznałem prze te dni uśmiech nie schodził mi z mordki .
Nie muszę pisać że było fantastycznie bo kto był to dobrze wie ,że tak właśnie było :)
Gesioo i cbool z pokoju dziekuję wam jesteście zajebiś... :)
Gonzo mordo TY moja ! Środek Obrony za rok nasz :) wiem jestem głupi ale też dajesz radę :D
Organizatorzy za to że ogarnęliście cały ten wyjazd :) Wielkie Dziękuje. A ranne pogaduchy u was kładły mnie na ziemię :)
Olu jeszcze raz dziękuje za ratunek :)
Wszystkich was KOCHAM :) jesteście Mistrzami Czerwona Rodzina WYMIATA !!!:D
Biesiady do rana z wami są przeobłedne czekam kiedy można już wpłacać zaliczkę :)
Przepraszam za błędy ale jeszcze trzeźwo nie myślę , teraz widzimy się 23 w Toruniu wezmę CYTRYNÓWKĘ ! :D

DO ZOBACZENIA !!!
Pantha rei
Wszystko płynie , chwila za chwila ucieka.
Koło historii toczy się ciągle,
głuche na prośby aby zaczekać.

Nie marnujmy żadnej z chwil,
budujmy wszyscy mosty miedzy sobą.
Nie marnujmy chwil,
nie wiadomo ile czasu jeszcze nam zostało.
Nie marnujmy chwil.
Drugi raz ten sam czas nigdy nie popłynie.
ciacho45

Postprzez LuisS » 20 sie 2012, o 17:11

Wreszcie odespałem cały zlot, dlatego teraz przyszedł czas, żeby coś o nim napisać;)
Te 4 dni, które z Wami spędziłem po raz kolejny utwierdziły mnie w przekonaniu, że zlot to zdecydowanie najlepsza impreza w całym roku. Nic tego nie przebije! Rozmowy, wspólne śpiewy, biesiadowanie, zabawne historie, śmieszne sytuacje - tyle tego było, że nie sposób wszystkiego zapamiętać (szczególnie w stanie upojenia alkoholowego), ale właśnie te rzeczy sprawiają, że z niecierpliwością czekam na kolejne zloty i spotkania z czerwoną ekipą :) Powiedzieć, że było fantastycznie to zdecydowanie za mało. Trzeba to przeżyć, żeby zrozumieć o co chodzi w latających suszarkach na ubrania, afrykańskich czarodziejach, mobilnych huśtawkach, lodówkach emerytów, anielskich orszakach, przyśpiewkach o PSG :lol: i wielu wielu innych rzeczach, na których wymienianie nie starczyłoby mi czasu. Mimo, że zlot zaczął się dla mnie fatalnie, bo dzień wcześniej będąc już w trasie skręciłem kolano, to bawiłem się wspaniale i nigdy tego nie zapomnę.
Teraz pora na litanię podziękowań (kolejność przypadkowa).
Wielkie dzięki dla:
Kefira za organizację busa i załatwienie koszulki dla Ewy, która na pewno ucieszy się z takiego prezentu,
Jurka za ogarnięcie tematu po naszym odjeździe - wielki szacun koleś, masz u mnie flaszkę na kolejnym zlocie!,
Chrisa i Kefira za pomoc w targaniu walizki po schodach,
Adriana i Tomasiego, bez których tego zlotu w ogóle by nie było,
Gonza za wiecznie ucieszoną mordę :D,
Chłopaków z pokoju za nienaganny tryb życia :lol:,
Werny'ego za wykład o kocim biznesie w drodze powrotnej,
Reszty Świata za rewanż na reprezentacji Redaktorów (ładnie ich pocisnęliście nie ma co :) ),
Matiego za przyjechanie po mnie do Wolsztyna,
Gesioo za udostępnienie pokoju ostatniej nocy,
wszystkich pięknych dziewczyn za wspaniały uśmiech,
Pana Michała za cierpliwość,
Pićka za parabole i bramki w doliczonym czasie gry 8) ,
Chrisa i Milera za wieczną bombę :lol: ,
i jeszcze raz dla Kefira za niesamowite przeżycia wojenne w Kole, bomby, granaty i czołgi :lol: (kto ma wiedzieć ten wie :wink: ).

Na koniec mam wiadomość dla Pana Michała o ile jeszcze kiedyś to przeczyta: W imieniu wszystkich przepraszam za wszelkie niesnaski i zniszczenia materialne. Młodzi jesteśmy i lubimy zabawę. Czasem tylko bywa, że brakuje hamulców. Mam nadzieję, że mimo to będzie nas Pan miło wspominał i może się jeszcze kiedyś zobaczymy :) .

Do zobaczenia na kolejnym zlocie czerwoni! To już tylko za rok :D
Ostatnio edytowano 20 sie 2012, o 18:32 przez LuisS, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
"Być odciętym od futbolu to tak, jakby być odciętym od tlenu. Żyję i oddycham grą. Opuszczenie chociaż jednej minuty meczu jest dla mnie jak śmierć" - Steven Gerrard.
LuisS

Postprzez SCORPARO » 20 sie 2012, o 17:41

cbool napisał(a):
...jeszcze chciałbym się odnieść do tego co zrobił Jurek. Moja propozycja jest taka żebyśmy zrzucili się za to co zapłacił i oddali mu te pieniądze. 150 zł to jednak jest na pewno odczuwalne dla samego Jurka, a jakby się zebrało 50 osób to by wyszło nas wszystkich po jakieś śmieszne 3 zł to jedno piwo w tą czy w tamtą a i tak pewnie do nas wróci to piwo na przyszłym zlocie 8) ...

To kolego drogi teraz pojechałeś po całości.
Otóż, skoro ktoś jest na tyle "DOROSŁY" aby walić woodę 3 dni , to niech ma na tyle odwagi żeby ponieść konsekwencje swojego zachowania "po spożyciu", i żeby jasność była nie chodzi mi o te 3 zł rzeczone wcześniej (na poprzednim zlocie składka wynosiła 10 PLN - składałem się - choć nie wiem dla czego). Jurek miał pecha że opuszczał ośrodek jako ostatni - tyle. A że chłopak miał wiele więcej odwagi / rozumu niż "autorzy szkód" - wycalował co miał i powiedzmy że "załagodził" sprawę.
Według mnie , to całkowity koszt "szkód", powinni ponieść lokatorzy OBORY*, a jako ze mogłem urazić bogu ducha winnych lokatorów w/w budynku (a wiem że byli tam ludzie których poziom oleju w głowie sięgał ponad kreskę z napisem "min", to koszty owe powinni ponieść sami sprawcy - a nie trudno o ich wskazanie.

Proszę darować sobie wszelkie wywody, personalne podjazdy ect... Ludzie potrafią się bawić w cywilizowany sposób nawet po "spożyciu" bardzo dużej ilości płynów rozweselająco-rozśmieszających, nie ponosząc przy tym Żadnych dodatkowych kosztów.
To pisałem Ja. Zlotowy KURACJUSZ z SOPOTU.

* http://pl.wikipedia.org/wiki/Obora_(budynek)

Odnośnie samego zlotu:

Pomimo kilku niedociągnięć (jednak ;) ), jak zwykle bawiłem się przednio (po raz ósmy !!! ), choć przyznam ze brak nocnego kolędowania przez niektórych uczestników, mocno mnie zdziwił ... i zaskoczył.
Pojawiło się kilku debiutantów, którzy mam nadzieję pojawią się za rok (pozdrawiam tutaj "tfu" Szczecin ;), oraz "skilelecczyznę" :-) ), a i ubiegłoroczni debiutanci dali się poznać z jak najlepszej strony:
-tutaj pozdrawiam "obsranego" Pana z Teatru z towarzysząca mu jasnowłosą białogłową :-),
- wymienianego wielokrotnie w powyższych wywodach "człowieka bez głosu" którego statek kosmiczny nigdy nie ląduje; -człowieka którego "paw"** będzie naśladowany przez młodzież zlotową wraz ze swoją towarzyszką (mam nadzieję że doszłaś do siebie moja droga),
Starsi "zlotowym stażem" również zaskoczyli:
- Adam25 - z roku na rok coraz bardziej przypomina redaktora naczelnego Playboya :-) zwłaszcza w okularach od Lady Milan,
-Kaminho - Nordic Walking - i wszystko jasne ;-)
-Daga, Lady, Jamie - "tfu" wy dobrze wiecie co :D
-Guru - człowiek kameleon - potrafi się dostosować nawet do Kuracjuszy w Sopocie...

Mógłbym tak jeszcze i jeszcze i jeszcze i jeszcze .... młoda piszczy żebym kończył , bo/ ona nie będzie miała o czym pisać...

Przyznam rację jednak wszystkim powyżej (i poniżej) - kto nie był , niech żałuje !!!

**"paw" - "będe rzygał tak jak Glapa hej hej hej :-)
Ostatnio edytowano 20 sie 2012, o 18:10 przez SCORPARO, łącznie edytowano 1 raz
Nie dyskutuj z debilem, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem

Obrazek
SCORPARO

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Tomasi » 20 sie 2012, o 18:09

Witam was wszystkich!

Chciałbym wam wszystkim serdecznie podziękować za to, że zjawiliście się na zlocie i jako współorganizator cieszę się, że tak dobrze się bawiliście. Osoby, których nie było w tym roku niech żałują, bo klimat był niesamowity (jeszcze lepszy niż rok temu).

Jurek90 - dzięki wielkie za ogarnięcie bałaganu, przez który miałeś małe nieprzyjemności i żeby była jasność Jurek, dostaniesz z powrotem swoje pieniądze, poza tym szkoda, że nie odbyliśmy takiej rozmowy jak rok temu, ale nadrobimy to na pewno

Stodi - po prostu powiem Nina Hartley ;)

Werny - nadal Cię nienawidzę za to, żeś ten mój strzał ściągnął i mnie przetrącił tyle razy w meczu, ale mam nadzieję, że Ci się zrewanżuję za rok ;) Poza tym Twój szczupak był świetny xD

Ciacho45 - kocham Cię za to, że miałeś tekst na każdą sytuację i cieszę się, że będę miał teraz kogoś w okolicy Olsztyna z kim będę mógł obejrzeć razem mecz ;)

Dzondzo - dziękuję za Twoją magiczną paczuszkę, przejrzałem już ją prawie w całości, ale nienawidzę was za to, że mnie z tego mola nie zabraliście

Miler - jestem zaskoczony tym, co mi powiedziałeś ostatniej nocy, ale cieszę się, że mnie wspierasz w sprawie, o której rozmawialiśmy

Vicky - pamiętaj o moim zaproszeniu i liczę, że będziesz ćwiczyć, żeby mnie pokonać w naszych walkach na wzrok

Olka - przepraszam Cię za to, że tak mało Ci czasu poświęciłem, ale postaram się to nadrobić

JaronLFC - mniej pal, więcej pij, mam nadzieję, że za rok (bądź wcześniej) będziemy mieli okazję więcej porozmawiać

Wow1892 - dzięki, że potrafiłeś się z nami bawić pomimo swojego wieku i podziękuj szczególnie swojemu tacie, za rozmowę, która była dosyć krótka, ale miała dla nie duże znaczenie, mam nadzieję, że za rok znowu obydwoje przyjedziecie

Robson, Air, Gonzo - tworzymy prawdziwą mieszankę wybuchową i cieszę się, że tak się dobraliśmy :) A tutaj coś specjalnie dla was: http://www.youtube.com/watch?v=W-TZL2kmQGw

Reszcie kolegów i koleżanek dziękuję za spędzony czas, wspólne picie i rozmowy. Jesteście wspaniałymi ludźmi i cieszę się, że dane mi było poznać takie osoby jak wy.

P.S. Były osoby, które chciały zobaczyć mnie i moją grupę taneczną w akcji, więc zapodaję link:
http://www.youtube.com/watch?v=lLoF4zm-BBw (ja jestem pierwszy od prawej na początku układu, życzę miłego oglądania :P)
"Boże, błogosław ateizm!"
Carpe Diem
Tomasi

Postprzez Gonzo » 20 sie 2012, o 19:23

"Vicky moja żono, jednak Tyś najlepszą z dam." 8)
Moi drodzy, sam nie wiem od czego zacząć... Jesteście fenomenalni! Siedząc dziś w pracy myślałem o Was 8h/8h (bez podtekstów mi tu proszę) :wink: . Jestem dumny że jestem czerwony, jestem przeszczęśliwy że dane mi było Was poznać. Liczę, że nic nie stanie na przeszkodzie i przynajmniej w identycznym składzie spotkamy się za rok.

Dziękuję WSZYSTKIM bez wyjątku za te kilka dni. Jedni wnieśli mniej, inni wręcz przechodzili samych siebie, ale każdy dał coś co było wyjątkowe i o to chodziło :) Mając możliwość chciałem podziękować kilku osobom indywidualnie:

Air, Tomasi, Robson87 - od momentu rozpoczęcia wspólnej podróży wiedziałem że razem "będziemy się asekurować", pobyt w jednym pokoju dał mi tyle śmiechu, że do tej pory ząbki susze.

Ciacho45 - jesteś przekozakiem! Twoje riposty niszczyły, wyraz twarzy rozbawiał a grać z Tobą w sercu defensywy Reszty Świata było dla mnie zaszczytem :wink: Spróbuj mi tylko do Torunia na United nie dotrzeć!

Miler - "co my się naśmialim"

Toruńscy - Wy zawsze rządzicie :lol:

Vicky, Olka, Iza, Justyna, Daga, dziewczyna Zuru, dziewczyna Glapy, Monika - Gonzo kocha Was wszystkie! :D

Werny - spokojny byłeś do czasu, widać było że mecz Cię odblokował a dalej byłeś zawsze w centrum zainteresowania (pozdrów szczupaka)

Valdes, Cbool - bardzo pozytywnie będziecie mi się kojarzyć

Nooldir, DWT-Adas, Jamie, Adam_25 - żałuje jak cholera że wcześniej nie zacząłem jeździć na zloty

SCORPARO - nie gniewaj się za "ślązoka" :)

Openmind - "tak czy siak - odpowiedź brzmi NIE" - długo to będzie mi w głowie siedziało i wywoływało uśmiech na twarzy, mimo wszystko, zaryzykuje: pozdrów ode mnie Monike :P

A właśnie, zapomniałbym:
gdybym się z kimś przez kolejny rok nie widział - pamiętajcie
http://4.s.dziennik.pl/pliki/3887000/38 ... 43-486.jpg
Usain "Gonzo" Bolt zawsze jest z Wami i ciepło wspomina :)

Piona i do zobaczyska!
"Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo" - Pepe Reina
Gonzo
Moderator

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez behemot38 » 20 sie 2012, o 19:50

Szanowni kibice!!
Pomimo mej porannej wściekłości w niedzielę - której ofiarą padł Jurek (przeszło mi już w południe) - nie mogę sobie wyobrazić okolic Święta Wojska Polskiego i Dnia Cudu nad Wisłą bez Czerwonej Kompanii w Ośrodku, w którym przyszło mi pracować. Po przeczytaniu waszych komentarzy urosłem jeszcze trochę - jednak moja praca została przez Was doceniona i może dołożyłem małą cegiełkę do sukcesu 8 Zlotu Fanów LFC.
Jeszcze raz chcę Was zapewnić - że jesteście zawsze - podkreślam podwójnie - najmilej widzianymi przeze mnie gośćmi (chyba mam masochistyczne skłonności :D ). Nawet lokatorzy Obory (ale byłem na Was wściekły :x - ale jak polscy biskupi wybaczam i sam proszę o wybaczenie - jeśli w czymkolwiek wam uchybiłem).
Jeszcze raz pozdrawiam Was wszystkich!!!
Adrian, Tomasi - dziękuję za wasze sms-y. Ta przesyłka nie była konieczna. Naprawdę.
Nie bójcie się przyjechać za rok. Przeżyjemy - nawet, gdy zdarzą się znów jakieś szkody.
Tylko na Boga - czy niektórzy z was muszą nocować z porcelanowymi krasnalami? ( jak wszedłem do tego pokoju - mimo złości na szkody zarechotałem aż brzuch mnie rozbolał :D :D :D )
Macie u mnie wszyscy DUŻE PIWO - ale za rok!
Szczególne pozdrowienia dla Jurka! Chłopie - bądź dalej taki jaki jesteś - i się nie zmieniaj.
Zarejestrowałem się na waszym forum choć nie jestem ultrasem ale jestem waszym wielkim sympatykiem - WAS jako grupy, a po za tym mogę się czuć po trosze weteranem - w końcu zaliczyłem 2 Zloty.
Będę teraz Was odwiedzał - szkoda byłoby mi tracić z Wami kontakt. Też nie mogę doczekać się kolejnego Zlotu. Mam nadzieję, że znów będę miał Zaszczyt być Waszym Gospodarzem!
Wielkie dzięki za piątkową imprezę - mam nadzieję że pomógł mój przyjaciel Felix De Souza - polecam młodzieży cały film Formula 51 State.
Jeszcze raz dzięki za wieczór w towarzystwie 2 Pań ze Szkocji, Pani Księgowej i Pana Informatyka ze Szczecina, Adriana, Gonza, Tomasiego, Robsona (Panowie, których wymieniam na końcu przepraszam, jeśli mylę ksywki) w kafejce Ośrodka.
Wasz nowy kolega Michał vel Behemot38 (uwielbiam Mistrza i Małgorzatę).
behemot38

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów