[ORGANIZACJA] 8 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: [ORGANIZACJA] 8 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez AirCanada » 10 sie 2012, o 18:04

Kefir dokładnie tak.

Właśnie jak z piłkami Kochani, jako, że jest tam boisko piaskowe do siatkóweczki blisko plaży, a także do kosza i oczywiście piłki nożnej.

Fajnie by było, żeby osoby, które będą podróżować autem zabrały ze sobą te czajniczki elektryczne bo takie się mogą w końcu przydać na miejscu do zrobienia sobie na szybko herbatki, tudzież jakieś zupki chińskiej dla wewnętrznego podregulowania :)

Najważniejsze, że mamy obiadokolacje w formie grilla i śniadania, na których tak się obeżremy, że Nam dupy popękają :lol:
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez Robson87 » 11 sie 2012, o 12:52

Wezmę piłke do plażówki, nie martwić się oto prosze :D

A na ten mecz buty do halówki wystarczą czy w jakieś korki muszę się zaopatrzyć??
Ostatnio edytowano 11 sie 2012, o 16:16 przez Robson87, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Robson87

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Gonzo » 11 sie 2012, o 12:58

Robson87 napisał(a):Wezmę piłkę do plażówki, nie martwić się oto proszę :D

A na ten mecz buty do halówki wystarczą czy w jakieś korki muszę się zaopatrzyć??

Jak tylko będziesz miał siłę biegać to już pół sukcesu :D Nawet na boso będziesz mógł biegać :P
"Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo" - Pepe Reina
Gonzo
Moderator

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Danny07 » 13 sie 2012, o 18:28

Witam. Otóż, mam taką delikatną sprawę. Jestem na liście Zlotowców i wyskoczyła mi ważna sprawa rodzinna. Nie wiem, co teraz. Czy dam radę przyjechać na zlot...Szkoda, wszystko okaże się niedługo. Czy w razie czego mogę odzyskać zaliczkę? Muszę znaleźć kogoś na moje miejsce?

Jeśli muszę kogoś znaleźć, czy jest ktoś chętny?
Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that.
Danny07

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Darth » 13 sie 2012, o 20:22

Pozwole sobie podbić temat bo już za pare dni zlot. WARSZAWA godzina 8:00 dworzec centralny (szczegółowe info na poprzedniej stronie)

Lista:
1. Darth
2. ciacho45
"Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." ~ BS
Darth

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Kaminho » 13 sie 2012, o 20:45

WARSZAWA

Jutro lecimy kupić sobie bilety na pociąg, żeby w czwartek nie wstawać jeszcze wcześniej niż trzeba i się niepotrzebnie nie denerwować :)

Ja z Olą i Nooldirem (chyba :)) będziemy w hali głównej ok. 15, kto ma czas i chęci, zapraszamy :)

e: na centralnym ofc
Kaminho

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez TJHicks » 14 sie 2012, o 19:16

Na zlocie się nie pojawię, nie dostanę urlopu w pracy.
Obrazek
''W trakcie swojego życia nigdy nie przestawaj marzyć. Nikt nie może zabrać ci marzeń'' - Tupac Shakur
TJHicks

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Jurek90 » 14 sie 2012, o 19:21

RZESZÓW!

Jedzie ktoś na zlot z grodu kochanego Pomnika Czynu Rewolucyjnego? Napisał do mnie LFC4Ever i wiem, że spotkamy się z nim w Krakowie, ale podróż może się mniej dłużyć już od Rzeszowa :D

Czekam na odzew !!!
Obrazek
To MY jesteśmy Liverpoolem!

SŁUCHAJ JEZU JAK CIĘ BŁAGA LUD!
Z LIVERPOOLU MISTRZA ANGLII ZRÓB!
Jurek90

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Kefir1892 » 14 sie 2012, o 19:32

Ekipie busowej przypominam. Zbiórka na Dworcu Głównym o 11:40 (jeśli ktoś się spóźni niech dzwoni)!

Piłkę do nogi wezmę na siebie. Do siatkówki Robson.
Ktoś bierze czajnik elektryczny? Czy można liczyć na jadących autem?

TJHICKS jesteś zajebisty! Ja urlop miałem załatwiony 2 miesiące temu. Gdyby mi ktoś powiedział w ostatnim dniu, ze nie dostane to bym go wyśmiał i powiedział, że w takim razie oddają mi kasę którą wpłaciłem...

W związku z tym, że jednak na busy będzie nas 31 kwota wyniesie 58.07 ;/. Jednego możecie być pewni. Za rok na mnie nie liczcie...
CIERPLIWOŚĆ JEST GORZKA, ALE JEJ OWOCE SĄ SŁODKIE!
Kefir1892

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Gonzo » 14 sie 2012, o 19:43

Kefir1892 napisał(a):Ekipie busowej przypominam. Zbiórka na Dworcu Głównym o 11:40 (jeśli ktoś się spóźni niech dzwoni)!

Piłkę do nogi wezmę na siebie. Do siatkówki Robson.
Ktoś bierze czajnik elektryczny? Czy można liczyć na jadących autem?

TJHICKS jesteś zajebisty! Ja urlop miałem załatwiony 2 miesiące temu. Gdyby mi ktoś powiedział w ostatnim dniu, ze nie dostane to bym go wyśmiał i powiedział, że w takim razie oddają mi kasę którą wpłaciłem...

W związku z tym, że jednak na busy będzie nas 31 kwota wyniesie 58.07 ;/. Jednego możecie być pewni. Za rok na mnie nie liczcie...

Kefir nie możesz tak podchodzić do tematu. Skoro wziąłeś na siebie tą niemałą odpowiedzialność (i chwała Ci za to bo nie wiadomo czy ktokolwiek w ogóle by się podjął) to musiałeś liczyć się z faktem że pojawią się jakieś utrudnienia. To jest niewykonalne żeby wszystko szło w 100% wg planu, niestety. Jakby Air, Wiewiór, Kazik czy teraz Tomasi mieli wyciągać takie wnioski to nigdy byśmy się nie spotkali bo najzwyczajniej w świecie nie byłoby VII zlotu, odpuścili by po II czy III. Także bez spinki i do czwartku mordy :D Już się doczekać nie mogę spotkania z całą ferajną.
"Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo" - Pepe Reina
Gonzo
Moderator

Postprzez Kefir1892 » 14 sie 2012, o 19:50

Gonzo napisał(a):Kefir nie możesz tak podchodzić do tematu. Skoro wziąłeś na siebie tą niemałą odpowiedzialność (i chwała Ci za to bo nie wiadomo czy ktokolwiek w ogóle by się podjął) to musiałeś liczyć się z faktem że pojawią się jakieś utrudnienia. To jest niewykonalne żeby wszystko szło w 100% wg planu, niestety. Jakby Air, Wiewiór, Kazik czy teraz Tomasi mieli wyciągać takie wnioski to nigdy byśmy się nie spotkali bo najzwyczajniej w świecie nie byłoby VII zlotu, odpuścili by po II czy III. Także bez spinki i do czwartku mordy :D Już się doczekać nie mogę spotkania z całą ferajną.

Gonzo jak bez spinki? Przed chwilą dowiedziałem się jeszcze, że Darth rozważa przyjazd. Jeśli się nie zjawi to będzie nas 30... Oprócz tego niespodzianka Toruńskich nie wypali, więc jak tu się nie wku**
CIERPLIWOŚĆ JEST GORZKA, ALE JEJ OWOCE SĄ SŁODKIE!
Kefir1892

Postprzez frymo » 14 sie 2012, o 20:02

piłkę do siatki ja także zabiorę :D to już pisałem Kefirowi na fejsie :P jeśli czegoś jeszcze potrzeba pisać postaram się jakoś zabrać :P mimo podróży pociągiem.
Obrazek
frymo

Postprzez Gonzo » 14 sie 2012, o 20:05

Ktoś szisze ogarnął?
Gonzo
Moderator

Postprzez Jurek90 » 14 sie 2012, o 20:12

Ooo tak - weź ktoś sziszę! Bardzo żałowałem, że nie posziszowałem z Wami w tamtym roku.

Jeszcze jedna ważna sprawa - mianowicie mecz Redakcji z Resztą Świata. Mimo, że stałem się redaktorem chciałbym zagrać w Reszcie Świata i odgryźć się za ubiegłoroczne lanie, zakończone wynikiem 2-9. Myślę, że trzeba poważnie podejść do rewanżu. Musimy zrobić parę treningów i odprawę taktyczną :lol:
Obrazek
To MY jesteśmy Liverpoolem!

SŁUCHAJ JEZU JAK CIĘ BŁAGA LUD!
Z LIVERPOOLU MISTRZA ANGLII ZRÓB!
Jurek90

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Guru » 14 sie 2012, o 20:15

Jurek90 napisał(a): Musimy zrobić parę treningów i odprawę taktyczną :lol:

Ja biorę lodówkę. 8)
Martin Skrtel doesn't sleep. He waits.
The dark is afraid of Skrtel.

Obrazek
"They can keep talking and in the meantime I will keep on playing football and taking care of my team and what I do. Nothing else matters." - Luis Suarez
Guru

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów