[ZALICZKI] 8 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Gonzo, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino

[ZALICZKI] 8 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez AirCanada » 15 maja 2012, o 23:05

8 zlot fanów z LFC.pl, Rudno. 16 -19 sierpnia 2012 roku.

Cena jednostkowa zawierać będzie:
* 3 noclegi
* 3 śniadania (piątek, sobota, niedziela)
* 3 obiadokolacje w postaci grilla (czwartek, piątek, sobota)

Cena zlotu: 220 - 240 pln (ostateczne koszty zostaną podane w końcówce lipca)

Zaliczka za zlot: 100 zł

Termin zbierania zaliczek: 15 maja - 15 czerwca
Tytuł przelewu: Zlot - ksywka z forum

Dane do przelewu:

95 1240 1590 1111 0010 2221 9557 PKO SA
Tomasz Pieńczuk
ul. Wyszyńskiego 28/89
10-455 Olsztyn

Niniejszym Moi Drodzy rozpoczynamy kolejny etap kampanii przedzlotowej, już, że tak powiem wiążący. Zaliczki zbiera redaktor LFC.pl 'Tomasi' i to on będzie aktualizował tutaj na bieżąco listę.

Projekt koszulek zlotowych zostanie zaprezentowany jeszcze w tym miesiącu.
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Re: [ZALICZKI] 8 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez Tomasi » 15 maja 2012, o 23:10

Od razu ogłaszam, że pierwsza aktualizacja będzie miała miejsce w poniedziałek 21 maja, gdyż mam Juwenalia w najbliższy weekend. Proszę więc się nie martwić i o wszelkich zaliczkach, które przyjdą przed weekendem lub zaraz po, poinformuję w przyszłym tygodniu :) Zapraszam do zapisywania i do zobaczenia na zlocie ;)
"Boże, błogosław ateizm!"
Carpe Diem
Tomasi

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Tomasi » 21 maja 2012, o 10:42

Otrzymałem już kilka wpłat i obecną listę może zobaczyć pod tym linkiem http://forum.lfc.pl/viewtopic.php?f=18&t=3340. Cieszymy się, że jest już kilka osób, które zadeklarowały swoją obecność na zlocie i liczymy, że w najbliższym czasie będzie was jeszcze więcej!
Carpe Diem
Tomasi

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez miler » 21 maja 2012, o 11:56

Wpłacam w tym tygodniu pocztą, najpóźniej w piątek Tomasi notujesz mój hajs ;) Teraz tylko do roboty w wakacje, zarobić mamonę i wydać ją w pięknym stylu na zlocie! SIEMA!
"I don't feel you've got to be 100 per cent fit to play. I've got to be 100 per cent injured not to play."
~ Jamie Carragher
IN KENNY WE TRUST
miler

Postprzez Jurek90 » 11 cze 2012, o 15:19

Ludzie! Zostało 4 dni! Wpłacajcie, nie wahajcie się! Ja w tamtym roku nie miałem konta na forum i nawet nie ogarnąłem nicka :lol: Na liście osób, które zapłaciły, pośród nicków użytkowników lfc.pl tkwiło moje imię i nazwisko :D

Nie trzeba mieć konta na forum żeby jechać na zlot. Założę się, że lfc.pl przegląda mnóstwo niezalogowanych użytkowników. Im liczniejsza będzie nasza "Czerwona Armia" tym lepiej!

Nie myślcie o kasie - koszt zlotu w porównaniu do tego jak wspaniała jest zabawa jest śmiesznie niski. Nigdzie się tak nie pobawicie 4 dni za taką kasę!

Wpłacajcie, zwłaszcza debiutanci, bo ominie Was impreza życia! Apeluję ja - Jurek90 8)
Obrazek
To MY jesteśmy Liverpoolem!

SŁUCHAJ JEZU JAK CIĘ BŁAGA LUD!
Z LIVERPOOLU MISTRZA ANGLII ZRÓB!
Jurek90

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Tomasi » 11 cze 2012, o 15:57

Zaktualizowałem listę, coraz więcej nas jest, oby tak dalej :)
Carpe Diem
Tomasi

Powrót do Spotkania fanów