Fani LFC na treningu Anglii

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Fani LFC na treningu Anglii

Postprzez kasiczka » 8 cze 2012, o 15:39

Dzięki wszystkim za towarzystwo! Fajnie, że to śpiewanie jakoś nam poszło no i przede wszystkim, że Stevie przyszedł...Jego radość na Happy Birthday...Ahhh:D A podpisany transparent już wisi na ścianie. Najlepszy dzień w moim Liverpoolowym życiu;D
kasiczka

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez aro8 » 8 cze 2012, o 15:45

a jak to było Gerrard podszedł do was po odśpiewaniu hymnu czy po Happy Birthday?
aro8

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez bugi » 8 cze 2012, o 17:03

Hehe piłkarze muszą mieć też zajebiście. Jadą do odległego kraju a tam taka niespodzianka na nich czeka w postaci rozśpiewanych kibiców. :)
Może Steven częściej będzie gościł w Polsce? hehe :)
Obrazek
bugi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez wiktorYNWA » 8 cze 2012, o 17:30

aro8 napisał(a):a jak to było Gerrard podszedł do was po odśpiewaniu hymnu czy po Happy Birthday?

już po treningu gdy praktycznie zeszli nagle wyszedł gerrard i przyszedł do nas :D
za to kochem ten klub i Gerrarda
"Nie mamy tu żadnych podziałów. Państwem dla zawodników jest Liverpool FC, a ich językiem futbol" ~ Gerard Houllier
wiktorYNWA

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez magdzia92 » 8 cze 2012, o 17:35

Pytałam czy opłaca się czekać pod hotelem na Anglików - opłacało się :P Wsiadali do autobusu na trening, potem wysiadali, wszystko miałam z odległości 5 m lub mniej, potem jeszcze jechali na wycieczkę, więc znowu załapałam się na Andy'ego i resztę xD Gerro pomachał, Walcott pomachał, Neville też, reszta po prostu przeszła, a Hodgson podszedł do nas i dostałam autograf :D
Obrazek
"A niby kto jest lepszy od Liverpool FC?"Carra na pytanie czy myślał o odejściu do lepszego klubu
magdzia92

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Darth » 8 cze 2012, o 21:30

Jestem z was naprawde dumny! Udało nam się ogarnać grupe naprawde wspaniałch ludzi i to wasza zasługa, że doping wyszedł tak dobrze. Kocham was moi drodzy.

Niesamowice dumny Darth:D

p.s. dziewczyny pamietajcie o zdjeciach i filmikach dla mnie:)
"Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." ~ BS
Darth

Postprzez Andzia93 » 8 cze 2012, o 22:54

Coś wspaniałego :D Mój najpiękniejszy dzień w życiu jak na razie :) Oglądać Czerwonych, a na koniec widzieć z odległości metra Gerrarda i dostać autograf - bezcenne!!! :D Jestem taka szczęśliwa!!!

Pozdrawiam wszystkich śpiewaków. Byliśmy najlepiej ogarniętą i najgłośniejszą grupą. Głównie dzięki mobilizacji wszystkich, Czerwoni nas zauważyli i na pewno docenili :D jak tylko naładuję aparat i to wszystko ogarnę, to postaram się jutro wrzucić fotki. Niestety aparat mi padł i chyba nie udało mi się zrobić zdjęcia Stevena z bliska :( Na razie jeszcze tego nie wiem, bo się ładuję, no ale najważniejsze, że patrzyłam na niego :) A tak mi się ręce trzęsły, jak podpisywał zeszycik :P Uff
Ostatnio edytowano 9 cze 2012, o 01:53 przez Andzia93, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Red isn't a color.. RED is a way for life! YNWA!
Andzia93

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez DAmateusz » 8 cze 2012, o 23:08

Andzia93 napisał(a):
Pozdrawiam wszystkich śpiewaków. Byliśmy najlepiej ogarniętą i najgłośniejszą grupą. Głównie dzięki mobilizacji wszystkich, Czerwoni nas zauważyli i na pewno docenili :D

w sumie to zbyt duzej konkurencji nie mieliśmy :D i mysle ze to wlasnie zostalo bardzo pozytywnie odebrane przez naszych zawodnikow... Jak by nie patrzec najpiekniejszy dzien w calym zyciu ;>
DAmateusz

Postprzez Andzia93 » 8 cze 2012, o 23:50

DAmateusz napisał(a):
Andzia93 napisał(a):
Pozdrawiam wszystkich śpiewaków. Byliśmy najlepiej ogarniętą i najgłośniejszą grupą. Głównie dzięki mobilizacji wszystkich, Czerwoni nas zauważyli i na pewno docenili :D

w sumie to zbyt duzej konkurencji nie mieliśmy :D

Jedyna nasza konkurencja to "Ruuuuuuuuuuuuuuuuunej, Ruuuuuuuuuuuuuuuuunej" haha :D

Niestety nie mam fotki Gerrarda, gdy był u nas, gdyż po pierwsze padł mi aparat i jednak nie udało się zrobić zdjęcia, a po drugie byłam w niego wpatrzona jak w obrazek ;D Jutro podrzucę foty i liczę też na was ! :) Ktokolwiek miał aparat, obstawiać reszcie zdjęcia! To grupowe na koniec też bardzo bym chciała! :happy:
Obrazek
Red isn't a color.. RED is a way for life! YNWA!
Andzia93

Postprzez Darth » 9 cze 2012, o 00:50

Kto ma zdjęcia to prosze o napisanie mi pw, zapodam wam wtedy adres mojego maila;)
"Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." ~ BS
Darth

Postprzez kasiczka » 9 cze 2012, o 02:06

https://picasaweb.google.com/kasicowo/T ... 1_7Oq_OnAw link do zdjęć. Jak ktoś ma inne zdjęcia i filmiki (!) to będę wdzięczna za podzielenie się:)
Btw., ktoś w Krk chętny na wspólne oglądanie meczu anglików w pon?:)
kasiczka

Postprzez Darth » 9 cze 2012, o 11:01

Dzieki wielkie:))!
Darth

Postprzez DAmateusz » 9 cze 2012, o 11:05

Obrazek
;>

jakby ktos znalazl cala transmisje z treningu to niech sie podzieli linkiem... http://falive.tv/ nie chce sie zaladowac :/
DAmateusz

Postprzez weronika08 » 9 cze 2012, o 14:45

weronika08

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez AustralianMagic » 9 cze 2012, o 15:07

Tyle wolnych miejsc........

Na jednym filmiku to Henderson wygląda jakby totalnie olewał Roya i patrzył w stronę aparatu :D
AustralianMagic

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów