Fani LFC na treningu Anglii

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Fani LFC na treningu Anglii

Postprzez Grafito » 2 cze 2012, o 18:34

Po to chcemy teraz pójść pod stadion żeby pokazać że czerwonych nie da się tak łatwo rozczarować. Jeżeli zawodnicy będą wchodzić na stadion zrobimy tak żeby usłyszeli nasze "You'll never walk alone".
Obrazek

"I like being alone"
Grafito

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Iwona » 2 cze 2012, o 18:44

DAmateusz napisał(a):to moze i ja sie wypowiem ;>
pomimo tego calego zamieszania, marnej organizacji i zacierajacych sie granic czlowieczenstwa bede wspominal te noc bardzo pozytywnie, picie piwa przez 8 godzin w bardzo fajnym towarzystwie wynagrodzilo brak biletow, obolale zebra i upadek moralny, serdecznie pozdrawiam wszystkich obecnych tam czerwonych i mam nadzieje ze jeszcze kiedys bedzie okazja zeby sie spotkac i powspominac ta dluga i bogata w atrakcje noc ;>

ps. najbardziej zaluje ze zawiedlismy tak wiele osob ktore liczyly na bilety, ale narawde robilismy wszystko co w naszej mocy... ;/

Zawiedliście? Kolego, Ciebie chyba jeszcze żaden Piorunochron (patrz: podpis pod avatarem) porządnie po główce nie postukał... Całe te bilety są w tym momencie najmniej ważną kwestią.
You'll Never Walk Alone!
Iwona
Piorunochron

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Darth » 2 cze 2012, o 18:52

Bilety byly w takiej sytuacji drugorzędną kwestią. Ja jestem z was naprawde dumny.
"Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." ~ BS
Darth

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Jaszczur91 » 2 cze 2012, o 19:03

1. Darth
2.Carlinekk
3.Grafito
4. Grafito 2
5. DarthMalak
6. Agula
7 kam
8. Piechu
9. Jaszczur
10. Jaszczurowa siostra
11. Paulasanz
Moje analizy dla EPL Index: http://eplindex.com/author/pawelwolecki
Jaszczur91
Moderator

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez wiktorYNWA » 2 cze 2012, o 19:21

mi udało się zdobyć bilety ale jak myślę że nie będzie tam czerwonych (bez których nawet nie miałbym szans zdobyć biletów ) odechciewa mi się iść tam z tymi debilami którzy przyszli o 7, taranowali wszystkich i dostali bilety ...
niech osoby z którymi stałem na początku kolejki napiszą do mnie na PW :wink:
"Nie mamy tu żadnych podziałów. Państwem dla zawodników jest Liverpool FC, a ich językiem futbol" ~ Gerard Houllier
wiktorYNWA

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez LFCBDG » 2 cze 2012, o 19:50

Lekko przeginacie z rep Anglii.Macie swoja a podniecacie się jakimiś brytyjskim tworem.....
Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.
LFCBDG

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Grafito » 2 cze 2012, o 20:14

LFCBDG napisał(a):Lekko przeginacie z rep Anglii.Macie swoja a podniecacie się jakimiś brytyjskim tworem.....

A kto powiedział że się reprezentacją Anglii podniecamy ?. Kibicujemy Polsce, a nie tyle co się podniecamy Anglią a może Tym że chcieliśmy/chcemy zobaczyć niektóre osoby które tam są.

-Gerrarda
-Carolla

Jeżeli masz tak pisać nie pisz w ogóle zostaw to dla siebie. Bo ja myślę że po Tym wszystkim osoby które stały w kolejce i my "czekający na to co się wydarzy" dalej będziemy brnąć w swoje i zobaczymy naszych "bohaterów".
Obrazek

"I like being alone"
Grafito

Postprzez Darth » 2 cze 2012, o 20:31

Dokładnie przecież tu ni chodzi o reprezentacje Anglii tylko o LFC.
"Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." ~ BS
Darth

Postprzez Oskar » 2 cze 2012, o 20:38

W godzinach popołudniowych wracając do domu usłyszałem w radiu informację o zamieszkasz związanych z rozdaniem biletów na trening Anglików i nie mogłem się doczekać wejścia na forum, by przekonać się, co tak naprawdę się stało.

Cała sytuacja jest dla mnie ogromnym szokiem i myślę, że miasto powinno wyciągnąć z tego jakieś wnioski. Wielki szacunek dla osób, które po prostu pragnęły zobaczyć Gerrarda i spółkę, jednak mieszkamy w takim, a nie innym kraju...
Oskar

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez tomeklfc17 » 2 cze 2012, o 21:15

Wszystko co zostało tu opisane to najszczersza prawda, stałem tam na początku kolejki od 1 w nocy. Kiedy zrobiło się naprawde niebezpiecznie postanowiłem stamtąd wyjść ponieważ mojej dziewczynie(która jest niskiego wzrostu) wystawała już tylko głowa z tego tłumu i bałem się że sie udusi. Musiałem krzyczeć że mojej dziewczynie jest słabo żeby ludzie "jakoś" nas wypchali z tego bydła. Kiedy wyszliśmy pod toalety ku mojemu zdziwieniu okazało się że w bocznym wejściu organizatorzy zaczęli rozdawać bilety nic nie robiąc sobie z ludzi pod wejściem głównym. Jakimś cudem udało mi się zdobyć bilety i jak najszybciej stamtąd uciekłem. Swoją drogą zażenowaliście mnie też wy drodzi koledzy, bo nie po to przejechałem 60km o północy, żeby patrzeć jak z 4 osób w naszych barwach przede mną, nagle zrobiło się około 15!! Można się umawiać, ale szanujmy się nawzajem i szanujmy wysiłek innych osób, które poświęciły tyle czasu i zdrowia żeby znaleźć się na początku kolejki. Pozdrawiam!
You'll Never Walk Alone!!!
tomeklfc17

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Ciuras » 2 cze 2012, o 22:07

Jakie to polskie... jest coś za darmo i zaczyna się rzeźnia niczym z filmu "Delicatessen" Jeana-Pierra Jeuneta
Media Markt :lol:
CIURAS
“...I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. Poznasz, że Ja jestem Panem, kiedy wywrę na tobie swoją zemstę!”
Ciuras

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Grafito » 2 cze 2012, o 22:16

Widzę że mało osób chce pójść spróbować pod stadion. Szkoda.
Obrazek

"I like being alone"
Grafito

Postprzez Zuru » 2 cze 2012, o 22:50

Po wizycie u rodziny trochę się uspokoiłem i pragnę podzielić się z Wami tym, co mam do powiedzenia odnośnie organizacji tego całego - wybaczcie określenie - burdelu (pewne rzeczy wolałbym zostawić dla siebie).

Dopóki dziki tłum nie ruszył, wszystko odbywało się zgodnie z planem, aż sam się dziwiłem z moją dziewczyną, że przebiega to tak spokojnie, że nie widać policji, ani straży miejskiej...Później już, gdy wciśnięto nas w środek tej zabawy, na prośby, a właściwie błagania pewnej zgniatanej przez kilku sporych rozmiarów osobników kobiety zadzwoniłem pod 997, mówiąc, że robi się niebezpiecznie, bo ścisk staje się coraz większy, a usłyszałem, żebym "udał się do jednego z policjantów, którzy są na miejscu" - na nic były moje tłumaczenia, że wyjść się z tłumu NIE DA (mimo wszystko jakimś cudem nam się to udało, Bogu dziękuję, bo i tak już żebra bolą mnie niemiłosiernie, a i kolana swoje odczuły), jaśnie pan dyspozytor powiedział, że "nie ma mi nic więcej do przekazania, po czym zwyczajnie się rozłączył...

Gdy ledwo udało nam się stamtąd zwiać tuż przed dziewiątą, podszedłem do kilku strażników miejskich stojących na górze, z prawej strony, mówiąc im, żeby jak najszybciej coś zaczęło się dziać, bo mogą być ranni jak to dalej tak pójdzie - panowie luz blues, z uśmiechem na ustach poinformowali mnie, że "czekają na posiłki" (przy okazji brawa dla mojego ojca za późniejszy komentarz, gdy mu to powiedziałem - "Trzeba było zapytać, czy te posiłki to grochówka czy kiełbasa z grilla..." )

Później oddaliliśmy się stamtąd jak najszybciej, nie chcę mieć nic wspólnego z żadnymi imprezami masowymi, całe EURO, na które tak się cieszyłem, jakoś mi teraz zobojętniało, obejrzę je sobie na spokojnie przed telewizorem, a poza meczami Polaków (którym oczywiście będę gorąco kibicował) oraz meczem finałowym, nie mam zamiaru "stawać na głowie", by zobaczyć inne spotkania.

Przy okazji dziękuję (jako mieszkaniec miasta z półrocznym stażem) władzom Krakowa za "świetną" organizację, policji i straży miejskiej za "sprawną" akcję (ok, ja rozumiem, że oni też mają żony, dzieci, swoje życie, że nie chcą się może narażać, wychylać...ale to jest SŁUŻBA i to jest ich PRACA, do jasnej Anielki, mojego ojca strażaka nikt się nie pyta, czy od 25 lat chce mu się narażać dla ratowania życia, zdrowia i mienia innych - wybaczcie to porównanie, ale samo ciśnie mi się na usta), widać panowie ze straży miejskiej bohaterstwem wykazują się jedynie spisując ludzi z piwem bądź babcie handlujące pietruszką, a o policji nie wspomnę. Dziękuję także Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej, którego zachowania, jeśli chodzi o liczbę dostępnych dla kibiców biletów słowami ludzi cywilizowanych opisać nie można i tylko pewne normy obyczajowe nie pozwalają mi dołączyć do chóru śpiewających pewną znaną przyśpiewkę opisującą, to, co należy robić z PZPN-em.

Mam nadzieję, że winni niedopatrzeń zostaną ukarani bądź sami podadzą się do dymisji, ale nie żyjemy w świecie nawet nie idealnym, lecz choćby normalnym, więc jak znam życie, sprawa sama się "rozpłynie".

Szkoda, że uczciwość znów przegrała z chamstwem i cwaniactwem.
Zuru

Postprzez wiktorYNWA » 2 cze 2012, o 23:08

Jeszcze raz proszę osoby które stały w kolejce (a nie dostały biletów) o kontakt na PW :wink:
"Nie mamy tu żadnych podziałów. Państwem dla zawodników jest Liverpool FC, a ich językiem futbol" ~ Gerard Houllier
wiktorYNWA

Postprzez JohnnyMnemonic » 2 cze 2012, o 23:12

1. Darth
2.Carlinekk
3.Grafito
4. Grafito 2
5. DarthMalak
6. Agula
7 kam
8. Piechu
9. Jaszczur
10. Jaszczurowa siostra
11. Paulasanz
12. JohnnyMnemonic

Mimo, że nie dostałem tych biletów to i tak pójdę, nie po to siedziałem tam całą noc żeby odpuścić teraz. Wpisujcie się na listę !
JohnnyMnemonic

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów