Fani LFC na treningu Anglii

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Fani LFC na treningu Anglii

Postprzez Flaszek » 2 cze 2012, o 12:08

http://www.youtube.com/watch?v=R4oLbgwnmCg
Na YouTube są już pierwsze relacje z tego, co się tam działo. Na kanale tego użytkownika łącznie są 3 filmy.
Wygląda to naprawdę przerażająco. Szacunek dla osób, które stały w kolejce, wielkie dzięki za poświęcenie!
Flaszek

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez kaziooo0804 » 2 cze 2012, o 12:22

O matko... Co tam się działo :/

Dzięki wszystkim, którzy się poświecili i stali w tej "kolejce". Wielkie dzięki!
Obrazek

"Zamiast słów, miejsce w głębi serca"
kaziooo0804

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Pablo86 » 2 cze 2012, o 12:27

Przede wszystkim szacun dla ludzi, którzy poświęcili tyle czasu, żeby zobaczyć Anglików na treningu. Całe szczęście, że nie skończyło się to tragedią.

Miałem przyjechać do Krakowa, ale ostatecznie zrezygnowaliśmy z kumplami. Byłem zawiedziony wczoraj, że nie dam rady dojechać, ale po tym, co tu przeczytałem, zmieniłem zdanie. Polska to jednak dziki kraj, ludzie kompletnie się nie szanują. Dla wejściówek na trening gotowi są stratować się jak bydło, zamiast zachować kulturę wobec tych, którzy stali od wczoraj w kolejce i mieli pierwszeństwo.

Rozumiem wasze rozżalenie, ale lepiej nie dostać tych biletów niż stracić zdrowie. Pozdrawiam wszystkich fanów The Reds, którzy mieli tyle determinacji, żeby czekać na te upragnione wejściówki, aby zobaczyć Carrolla, Hendersona czy Gerrarda. Na pewno nie był to czas stracony, nowe znajomości zaprocentują, szkoda, że nie mogłem Was poznać;) 3majcie się, pozdrawiam YNWA!
Pablo86

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez kam15 » 2 cze 2012, o 12:38

Szczerze ? na tych filmikach to wiele nie widac....poza tym jak duzy byl tlum, a i tak to nie bylo wszystko co sie dzialo....jakbym na mial nagrywac to co sie dzialo to bym nie dal rady wyciagnac tel z kieszeni....

napisze cos wiecej i w bardziej ogarniety sposob jak sie przespie....
kam15

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Gucio » 2 cze 2012, o 12:39

Piszę z konta kolegi, gdyż nie mam aktywowanego konta, ale w tej sytuacji MUSZĘ to zrobić...

Byłem pierwszym Czerwonym który przyszedł na miejsce rozdania biletów. Stałem tam wraz z fanem Bayernu, Chelsea i Leeds. Godzina 22:00, druga dziesiątka, praktycznie pewne miejsca na bilety Anglii i Holandii.

Część naszej Czerwonej Rodziny która się zjawiła, pewnie mnie zapamiętała, gdyż byłem tym "chłopcem z przodu", wszystko przebiegało po naszej myśli, dość mocno marznąc całą noc oczekiwaliśmy na upragnione bilety.

Rano trzeba było się pomęczyć z reporterami, ogarniać parę osób, lecz wszystko było okej. Do czasu odniesienia pierwszych krzesełek przez nas (opowiadane w dużym skrócie, jeszcze pod wpływem emocji), tłum po prostu ruszył. Utrzymywaliśmy barierki tak długo jak to możliwe, jeśli ktoś z was był dalej, pewnie też miał w tym udział. Niestety, było to na nic, tłum praktycznie na siłę dobijał się i mimo starań 1 ochroniarza (!), to bydło dostało bilety, a nie my. Zajęliśmy się pomocą dla dzieci, które już praktycznie nie miały czym oddychać (brzmi to strasznie, ale to szczera prawda) i udało się nam ich wyciągnąć. Przy totalnym wykończeniu, próby krzyków, utrzymania jakiegoś ładu, zakończyły się fiaskiem. Oczywiście, absolutnie nikt nam w tym nie pomagał, ogarnięte osoby zachowywały się spokojnie, ale o interwencji policji, ochrony itp. służb to można było pomarzyć. Gdy się zrobiło naprawdę niebezpiecznie (ta 2cm szyba zaczęła już mocno trzeszczeć), sami jakoś się wydostaliśmy. Ogólny bilans, parę osób trafiło do szpitala, sami jesteśmy mocno poobijani, wykończeni fizycznie i psychicznie. To co się działo z przodu, jest nie do opisania.

Teraz punkt główny programu: bilety- czekając ponad 15 godzin, nie dostaliśmy ABSOLUTNIE nic (interwencje u organizatorów, policji dały tyle, że podobno coś tam rozdawali... po naszym odejściu).

Ogólnie... bilet kupiłem, chyba za bardzo mi zależało... całość była niesamowicie przykra, a to co wyżej napisałem, to jest na prawdę bardzo duży skrót, 0 organizacji, jedynym pozytywem było spotkanie bardzo pozytywnych ludzi, których miło wspominam, YNWA.

One
Gucio

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez caragher23 » 2 cze 2012, o 12:51

Szacun i jeszcze raz Szacun!! teraz opisać tą sprawę tylko dokładnie, przesłać Do jakichś redakcji czy nawet TVP TVN, myślę że nawet WP i Onet by dodały artykuły na swoich stronach. po prostu chamstwo.

ps. Kiedyś sie wybiorę do Krakowa i macie u mnie zimne piwo :P
- Nie uważam, że musisz być w 100 procentach zdrowy, by grać. Muszę być w 100 procentach kontuzjowany, żeby nie grać. - Jamie Carragher

Obrazek
caragher23

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Grafito » 2 cze 2012, o 12:58

Panowie, teraz tylko rozkmina. Mimo braku biletów jedziemy pod stadion hutnika pokazać siłe fanów The Reds? Czy będziemy siedzieć w domu i potem słuchać jak w mediach wypowiadają się pchający Debile którzy nie słusznie dostali bilety ?
Obrazek

"I like being alone"
Grafito

Postprzez carlinekk » 2 cze 2012, o 13:02

Grafito napisał(a):Panowie, teraz tylko rozkmina. Mimo braku biletów jedziemy pod stadion hutnika pokazać siłe fanów The Reds? Czy będziemy siedzieć w domu i potem słuchać jak w mediach wypowiadają się pchający Debile którzy nie słusznie dostali bilety ?

Ja się na to piszę, nie wiem jak inni.
''The headache that my action feed''
carlinekk

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Trojek » 2 cze 2012, o 13:04

Skończyłem to sklejać w całość. Potrzebuję teraz kogoś kto mi to sprawdzi . Nie jestem ani redaktorem ani polonistą. Więc proszę was o pomoc . Miłosz 8686206

13;09 nikt się nie zgłosił do pomocy :( Jakiś redaktor ?
Ostatnio edytowano 2 cze 2012, o 13:09 przez Trojek, łącznie edytowano 1 raz
Oddałem serce za drużynę,
Oddałem za nią duszę swą,
Wierzę, że kiedyś zasłynie
Mój święty klub - WKS Śląsk!!!
Trojek

Postprzez Darth » 2 cze 2012, o 13:06

Jako człowiek który to zaczął czuje sie w obowiązku zrobić nową liste pod stadionową:), ktora jeszcze raz pokaże jak wspaniali są fani LFC

1.Darth
"Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." ~ BS
Darth

Postprzez carlinekk » 2 cze 2012, o 13:07

1.Darth
2.Carlinekk
''The headache that my action feed''
carlinekk

Postprzez Grafito » 2 cze 2012, o 13:32

1.Darth
2.Carlinekk
3.Grafito
4. Grafito 2
Obrazek

"I like being alone"
Grafito

Postprzez Trojek » 2 cze 2012, o 13:42

Ma ktoś jakieś zdjęcie?
Oddałem serce za drużynę,
Oddałem za nią duszę swą,
Wierzę, że kiedyś zasłynie
Mój święty klub - WKS Śląsk!!!
Trojek

Postprzez darthmalak » 2 cze 2012, o 13:44

1.Darth
2.Carlinekk
3.Grafito
4. Grafito 2
5. DarthMalak
darthmalak

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez AguL » 2 cze 2012, o 13:51

1.Darth
2.Carlinekk
3.Grafito
4. Grafito 2
5. DarthMalak
6. Agula
Liverpool Football Club - My Passion, My Love & My Life
AguL
Owsianka

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów