Fani LFC na treningu Anglii

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Fani LFC na treningu Anglii

Postprzez Darth » 15 maja 2012, o 20:12

Temat był już poruszany na facebooku, ale z racji, że nie wszyscy są w grupie lub mają fb warto napisać też tu:) Jest pomysł, zorganizowania się większą grupą na trening reprezentacji Anglii. Pojawiły się już pierwsze info o wejściówkach, mają być dostępne od 4 czerwca. Jeszcze nie wiadomo dokładnie ile treningów będzie publicznych, ale myślę, że warto pokazać się jako czerwona rodzina. Sam studiuje w Wwa, więc proszę czerwonych braci i siostry z Krakowa o zdobycie jakiś informacji. Szczególnie ważne jest, ile można wziąć wejściówek na osobę, bo myślę, że znajdzie sie kilku chętnych z innych miast:) Pomyślcie, jaką miłą niespodziankę mieliby; Steven, Glen a może i Andy, gdyby na wejście usłyszeli Fields of Anfield Road i zobaczyli czerwoną trybunę.
"Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." ~ BS
Darth

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Re: Kibice LFC na treningu reprezentacji Anglii.

Postprzez dagonet » 15 maja 2012, o 20:25

jestem za i chetnie bym sie pisal na cos takiego
dagonet

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Re: Kibice LFC na treningu reprezentacji Anglii.

Postprzez elug » 15 maja 2012, o 20:30

Jeżeli istnieje taka możliwość to nie można jej przegapić! Pytanie jak zdobyć wejściówki? Przez FA, UEFA czy może na stadionie hutnika?
Obrazek

"At the end of a storm is a golden sky"
elug

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Re: Fani LFC na treningu Anglii

Postprzez grygor » 15 maja 2012, o 20:39

Może i mi udałoby się zorganizować jakoś dojazd :) pewności nie mam ale coś pokombinuje ;D tylko jak z wejściówkami?

Comment From ATB:
Jakie pan określa szanse Liverpoolu na mistrza Anglii?

Oliver Kay:
Ok, ATB. I'm struggling with that one. I can work out who Liverpoolu are and maybe Anglli too, but you're going to have to help me with the rest ...
grygor

Postprzez Darth » 15 maja 2012, o 20:41

Liczę, że fani z Krakowa się coś dowiedzą^^
"Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." ~ BS
Darth

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez kuba07 » 15 maja 2012, o 20:41

Wejściówki będą dostępne w Urzędzie Miejskim. Tak przynajmniej mówili w TVP. Dostajesz max 4 bilety za friko oczywiście i każdą reprezentacja ma obowiązek zorganizować jeden trening dla publiczności, więc myślę, że nie będą chcieli więcej, muszą się przygotować sami w sobie. Bez widowni.
„You don't choose to be Liverpool fan. You get chosen!”.
kuba07

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez elug » 15 maja 2012, o 20:50

Anglicy otwarty trening dla kibców zaplanowali na 8 czerwca. Na stadionie Hutnika Kraków przygotowania piłkarzy oglądać będzie mogło 2-3 tys. kibiców. Bilety dostępne będą w Zarządzie Infrastruktury Sportowej w Krakowie.

http://calapolskakibicuje.pl/niezbednik ... 6645000000
Obrazek

"At the end of a storm is a golden sky"
elug

Postprzez Sparrow » 15 maja 2012, o 21:08

Pisałby się ktoś na to z okolic Wrocławia, Oleśnicy czy Twardogóry? Chętnie bym pojechal ale chcialbym wspolny dojazd zorganizować ;)
Sparrow

Postprzez Gonzo » 15 maja 2012, o 21:10

Kraków- działajcie! :) Jestem pewien że masa chętnych się znajdzie :)
"Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo" - Pepe Reina
Gonzo
Moderator

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Lazu » 15 maja 2012, o 21:11

elug napisał(a):
Anglicy otwarty trening dla kibców zaplanowali na 8 czerwca. Na stadionie Hutnika Kraków przygotowania piłkarzy oglądać będzie mogło 2-3 tys. kibiców. Bilety dostępne będą w Zarządzie Infrastruktury Sportowej w Krakowie.

http://calapolskakibicuje.pl/niezbednik ... 6645000000

http://www.zis.krakow.pl/artykuly/1872/ ... -EURO-2012
Lazu

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Casei » 15 maja 2012, o 21:24

Ciekawe co na to fani Wisły bądź Cracovii.
Casei

Postprzez grygor » 15 maja 2012, o 21:31

Sparrow napisał(a):Pisałby się ktoś na to z okolic Wrocławia, Oleśnicy czy Twardogóry? Chętnie bym pojechal ale chcialbym wspolny dojazd zorganizować ;)

Ja jestem z Oleśnicy :D a ty skąd ? :P sory za offa ale mnie to zaciekawiło :)

Jak będę miał możliwość to bardzo chętnie :D

Comment From ATB:
Jakie pan określa szanse Liverpoolu na mistrza Anglii?

Oliver Kay:
Ok, ATB. I'm struggling with that one. I can work out who Liverpoolu are and maybe Anglli too, but you're going to have to help me with the rest ...
grygor

Postprzez baczulaha » 15 maja 2012, o 21:40

hej wg mnie swietna sprawa! jestem z krakowa, postaram sie zabrac kumpla i zalatwic jak najwiecej wejsciowek, moze tez wykombinujemy jakas impreze czy cos :D
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
baczulaha

Postprzez PawcioZ » 15 maja 2012, o 21:53

A z okolic Lublina jest ktoś ?
Ohh ! what's a goal... Only Steven Gerrard can do that
PawcioZ

Postprzez Skrystian2009 » 15 maja 2012, o 22:14

Z tymi wyjściówkami to o ile wiem ciężka sprawa. Ja mam na szczęście ze szkoły wstęp :D
Obrazek

"Nigdy nie będziemy zadowoleni z remisu, z kimkolwiek byśmy nie grali, zawsze cieszą nas tylko wygrane" - Kenny Dalglish

Na stronie mam nick "Izzy"
Skrystian2009

Następna strona

Powrót do Spotkania fanów