[INFO] 8 Zlot Fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: [INFO] 8 Zlot Fanów z LFC.pl

Postprzez glapa91 » 8 maja 2012, o 21:13

maddy napisał(a):A jedzie ktoś może przez Bydgoszcz albo z Bydgoszczy? :) Przydałby się transport. Bardzo chcę dołączyć do Czerwonej Rodziny :)

Jade na pewno ja autkiem jak jesteś zainteresowany pisz na PW
Obrazek
"Ja po trzeźwemu nie pije" S 47
"Trzeźwość to jest stan przejściowy" -S47
glapa91

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Zash » 8 maja 2012, o 21:57

Sam chętnie pojechałbym w końcu na taki zlot, jeśli ktoś jedzie z Inowrocławia, Bydgoszczy czy Torunia to można by się było zgadać :P
^^
Zash

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Khedron » 8 maja 2012, o 21:58

maddy napisał(a):Tak się składa, że to czy ktoś będzie czy nie zależy często od dojazdu.. Przezorny zawsze ubezpieczony. No, ale w porządku. Poczekam na osobny temat.

Jeżeli komuś cholernie zależy na przyjeździe to z każdego wygwizdowa przyjedzie(czyt. Kikson z Anglii), lub czym się da. I tu chciałem pozdrowić ekipę z pomarańczowego Mercedesa Unimoga do koszenia poboczy, należący do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. (Tak, stopem też jechaliśmy.)
"Wychodzę z roboty, bo kiedyś muszę, nie? Wsiadam w tramwaj to się ode mnie odsuwają, bo śmierdzę trupem... nawet nie wiem jaka to linia. I samotność to jest wtedy, jak każdy tramwaj jest dobry, bo gdzie nie pojedziesz to samo cię czeka."
Khedron

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Valdes » 15 maja 2012, o 20:18

AirCanada napisał(a):Zaliczki będą zbierane od 15.05 do 31.05 w kwocie 100 złotych.

Przepraszam za niecierpliwość, ale mam uszykowane pieniądze, a strasznie kusi, by je na coś wydać :P w tym roku nie schrzanię sprawy i nie pozwolę, żeby ten zlot mnie ominął. Zwłaszcza, że znów jest niedaleko mojego miasta (~60km), dzięki za tę lokalizację :)

to co, wpłacamy? :badhappy:
Obrazek
Valdes
Mów mi miś

Postprzez AirCanada » 15 maja 2012, o 20:38

Jako, że do końca 15 maja, zostało jeszcze 3.5h apeluje o jeszcze troszeczkę cierpliwości. Dziś oficjalnie zaczniemy te pieniążki zbierać, nowy temat na forum coming soon.
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez JuniorLFC » 15 maja 2012, o 23:16

Ajjć, z wielką chęcią stawił bym się, ale niestety wiek robi swoje.
No cóż, zazdroszczę wam !
Obrazek
Między mną a Liverpoolem trwa romans, który nigdy się nie zakończy. ~ Steven Gerrard
JuniorLFC

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Jose » 16 maja 2012, o 00:06

JuniorLFC napisał(a):Ajjć, z wielką chęcią stawił bym się, ale niestety wiek robi swoje.

Mi już kiedyś ktoś napisał , że ,,wiek nie ma różnicy''. Sam mam 16 lat i prawie na 100% będę na zlocie :)
Obrazek

Merseyside United!
Jose

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez liverpoolek » 16 maja 2012, o 00:35

Jose napisał(a):
JuniorLFC napisał(a):Ajjć, z wielką chęcią stawił bym się, ale niestety wiek robi swoje.

Mi już kiedyś ktoś napisał , że ,,wiek nie ma różnicy''. Sam mam 16 lat i prawie na 100% będę na zlocie :)

Ale tu chyba chodzi o rodziców. Nie wszyscy są jednakowi.
Obrazek
Modlić się to pójść na spacer z Bogiem po to, by uzgodnić wspólne marzenia.
Pracuj w ciszy, niech sukcesy robią hałas.
liverpoolek

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez JuniorLFC » 16 maja 2012, o 00:39

liverpoolek napisał(a):
Jose napisał(a):

Ale tu chyba chodzi o rodziców. Nie wszyscy są jednakowi.

Oboje są kibicami LFC, tylko czy puściliby mnie samego? Chyba jednak nie, mama jest zbyt opiekuńcza :D Cóz, jeszcze ze 2 lata i mam nadzieję, że się z wami zobaczę !
Obrazek
Między mną a Liverpoolem trwa romans, który nigdy się nie zakończy. ~ Steven Gerrard
JuniorLFC

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez grunwald » 16 maja 2012, o 02:00

JuniorLFC napisał(a):Oboje są kibicami LFC, tylko czy puściliby mnie samego? Chyba jednak nie, mama jest zbyt opiekuńcza :D Cóz, jeszcze ze 2 lata i mam nadzieję, że się z wami zobaczę !

to bierz starszyznę na wypad :happy:
Jurgen ufam Tobie.
grunwald

Postprzez kristoflfc » 16 maja 2012, o 20:37

Siema mieszkam we Wschowie,jest ktoś chętny z okolic na wyjazd??
kristoflfc

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez meireles91 » 20 maja 2012, o 08:54

Siemano Załoga! :) Jedzie ktoś z Rzeszowa??? Ja na codzień studiuje w warszawie, ale akurat w sierpniu będę w rodzinnym rzeszowie i mam pytanie czy ktoś się wybiera w tą długą podróż do Wielkopolski??? :)
"W Liverpoolu nigdy nie akceptujemy drugiej jakości" Kenny Dalgish
meireles91

Postprzez McDzik » 21 maja 2012, o 11:47

meireles91 napisał(a):Siemano Załoga! :) Jedzie ktoś z Rzeszowa??? Ja na codzień studiuje w warszawie, ale akurat w sierpniu będę w rodzinnym rzeszowie i mam pytanie czy ktoś się wybiera w tą długą podróż do Wielkopolski??? :)

Jak już wiesz - najprawdopodobniej jedziemy razem, także gromadzimy pieniążki, gromadzimy :D

CAN'T WAIT !
McDzik

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Mathieu » 21 maja 2012, o 12:02

Pozwolę sobie jeszcze raz zapytać, chyba już po raz 3 : ) Naprawdę nikt nie jedzie ze Śląska? Okolic Bielska, Katowic itd..?
gify w podpisach są zabronione.
Mathieu

Postprzez AirCanada » 21 maja 2012, o 12:06

Pozwolę sobie odpowiedzieć. Takowe osoby będą na 95% na zlocie, jednakże na wspólne umawianie się co do wyjazdów, organizacji pociągów, autobusów, transportu samochodami przyjdzie czas na koniec czerwca/początek lipca, będzie ku temu otwarty stosowny temat na naszym forum, obecnie na pole position jest wpłata i kompletowanie zaliczek i na tym się wyłącznie może skupmy, bo co nam z tego, że ktoś zapowie, iż będzie na zlocie, poumawia się na forum i opowie, ile to piwka by sobie wypił, jak zaliczki nie wpłaci? Znam to zjawisko z 8-letniego doświadczenia współorganizowania zlotów nad wyraz dobrze.
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów