[INFO] 8 Zlot Fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: [INFO] 8 Zlot Fanów z LFC.pl

Postprzez miler » 10 lip 2012, o 22:36

Haha! Na pewno Gonzo wypuścimy Cię ze zlotu przed czasem pffff :lol:
"I don't feel you've got to be 100 per cent fit to play. I've got to be 100 per cent injured not to play."
~ Jamie Carragher
IN KENNY WE TRUST
miler

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Gonzo » 10 lip 2012, o 22:50

No niestety Miler, ale nagła sytuacja. Sory za drugi, podobny post ale warcianin mi się wpiepsza w temat :D

Może trochę za wcześnie ale co tam: mam pytanie do osób jadących na zlot przez Łódź, Kutno, Płock, okolice - sytuacja zmusza mnie do powrotu ze zlotu w sobotę rano/około południa. Czy ktoś planuje podobnie powrót?
"Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo" - Pepe Reina
Gonzo
Moderator

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez kiksonlfc » 17 lip 2012, o 15:40

OFICJALNIE KIKSON NIE POJAWIA SIĘ W TYM ROKU NA ZLOCIE ! proszę mnie nie dołować, że dałem dupy czy coś w tym stylu, bo to nie moja wina... Jeżeli jest jakaś lista rezerwowych lub ktoś chciałby jechać za mnie - proszę o kontakt na PW

Bawcie się dobrze Czerwona Rodzino ! YNWA
kiksonlfc

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez miler » 20 lip 2012, o 11:07

Nie pi*** kikson bo jak będzie trzeba to pojadę po Ciebie i Cię siłą przywiozę do Rudna. widzimy się 16-tego, albo i wcześniej :D do zoba leszczu i nie wykręcaj się!
"I don't feel you've got to be 100 per cent fit to play. I've got to be 100 per cent injured not to play."
~ Jamie Carragher
IN KENNY WE TRUST
miler

Postprzez kingaps » 27 lip 2012, o 20:30

Witam

Mam kilka pytań - zadałem je szefowi AirCanada na gg ale cisza więc może szybciej uzyskam odpowiedzi tutaj od starych i zasłużonych czerwonych braci/sióstr

Jak z nocowaniem - domki są ilu osobowe?
Czy da radę zarezerwować domek jeden dzień wcześniej od środy?
Jak z zaopatrzeniem? Czy są tam jakieś sklepy z zaopatrzeniem? czy też trzeba brać żarcie z domu?
Jak z zaopatrzeniem w mocne trunki? czy jak jedzenie trzeba brać ze sobą czy też można kupoić na miejscu?
Jak daleko jest ewentualnie do najbliższego sklepu?
Czy jest tam jakiś dostęp do neta?
Jak najdą mnie lub moją lepszą połowę następne pytania to zadam :)
Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu.
SOROBAN | HOKEN
kingaps

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Piciek2206 » 27 lip 2012, o 21:03

kingaps napisał(a):Jak z nocowaniem - domki są ilu osobowe?

Nie do końca pamiętam, ale 5/6 pokojowe, po 4 łóżka w pokoju. Musisz pytać wyżej czy są pokoje z 2 łóżkami.

kingaps napisał(a):Czy da radę zarezerwować domek jeden dzień wcześniej od środy?

Tak, będziesz musiał to załatwić samemu z ośrodkiem. Po prostu wynająć sobie pokój na środę.

kingaps napisał(a):Jak z zaopatrzeniem? Czy są tam jakieś sklepy z zaopatrzeniem? czy też trzeba brać żarcie z domu?
Jak z zaopatrzeniem w mocne trunki? czy jak jedzenie trzeba brać ze sobą czy też można kupoić na miejscu?

Sklep jest na terenie ośrodka.. z tego co pamiętam nie ma chleba żytniego, ale tak to spoko.
Jeśli lubujesz się w jakimś konkretnym trunku, to radze zabrać ze sobą, żeby czasem się nie okazało, że nie ma.

kingaps napisał(a):Czy jest tam jakiś dostęp do neta?

Nie ma czasu na takie bzdury. :P Jeśli nikt nie weźmie laptopa z bezprzewodowym netem to z dostępem będzie ciężko. Najwyżej wpadniesz do nas to Ci Biały odpali LFC.pl na telefonie :wink:

kingaps napisał(a):Jak najdą mnie lub moją lepszą połowę następne pytania to zadam :)

Śmiało.
Wszystko poparte pamięcią z ubiegłego roku, także głowy nie dam.. bo może się okazać, że 200m od Rudna wybudowali Biedronkę, a po całym ośrodku puścili Wi-fi.. ale raczej wątpię.
Piciek2206

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Kefir1892 » 27 lip 2012, o 23:24

Proponowałbym zabrać czajnik elektryczny i sporą ilość zupek na kaca :D

Nie zapomnijcie piłki do nogi. :)
CIERPLIWOŚĆ JEST GORZKA, ALE JEJ OWOCE SĄ SŁODKIE!
Kefir1892

Postprzez Zash » 27 lip 2012, o 23:35

Kefir1892 napisał(a):Proponowałbym zabrać czajnik elektryczny i sporą ilość zupek na kaca :D

A co to jest kac? o.O
^^
Zash

Postprzez Gonzo » 27 lip 2012, o 23:40

Zash napisał(a):
Kefir1892 napisał(a):Proponowałbym zabrać czajnik elektryczny i sporą ilość zupek na kaca :D

A co to jest kac? o.O

Dowiesz się w 17 sierpnia, gwarantuję :P A tak na poważnie z tym czajnikiem dobrze Kefir prawi. W tamtym roku, o ile się nie mylę, mieliśmy JEDEN czajnik na cały domek :)
"Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo" - Pepe Reina
Gonzo
Moderator

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Zash » 28 lip 2012, o 01:06

No powiedzieć że jestem chlorem o sobie to nie mogę ale nie jeden mocno zakrapiany wieczór zaliczyłem...z takowym zjawiskiem się jeszcze nie spotkałem xD
chociaż podobno dobrym sposobem na to jest polopirynka przed snem ;)
^^
Zash

Postprzez Kefir1892 » 28 lip 2012, o 10:08

Oj Zash zmienisz zdanie zobaczysz. :D

Na zlot lecimy takim busem. :)
Obrazek
CIERPLIWOŚĆ JEST GORZKA, ALE JEJ OWOCE SĄ SŁODKIE!
Kefir1892

Postprzez Banan » 31 lip 2012, o 11:47

Niestety, z przykrością informuję, że na Zlocie się NIE POJAWIĘ :( Siły wyższe, jak rozpoczynający się w zlotowy weekend sezon Włókniarza.

Także, jeżeli są jakieś chętne osoby na moje miejsce to proszę się skontaktować :wink:
Obrazek
Ciemność wzywała, ale akurat mnie nie było przy telefonie, oddzwoniłem, trafiłem na sekretarkę, ciemność odbierz telefon! – krzyczałem, a ta nic, olała mnie, widać nie chciało jej się ze mną gadać...
Banan

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Oskar » 2 sie 2012, o 15:05

Również się niestety nie pojawię w tym roku na zlocie.

Jeśli znalazłaby się jakaś chętna osoba na moje miejsce, to zapraszam na PW.
Oskar

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez wow1892 » 6 sie 2012, o 15:13

Orientuje się ktoś może czy w naszym ośrodku będzie Wi-Fi?
Obrazek
wow1892

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez kingaps » 6 sie 2012, o 17:30

wow1892 napisał(a):Orientuje się ktoś może czy w naszym ośrodku będzie Wi-Fi?

Z tego co mi przemiły pan z ośrodka powiedział to jest w okolicach recepcji.
Malpka
Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu.
SOROBAN | HOKEN
kingaps

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów