[WRAŻENIA] 7 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: [WRAŻENIA] 7 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez gesioo » 14 sie 2011, o 20:26

Witam witam :)

Nie chce mi się wymieniać wszystkich Waszych nicków w ramach podziękowań, dobrze wiecie z kim miałem okazję i niewątpliwą przyjemność spędzić więcej czasu. Żałuję, że nie zdążyłem poznać wszystkich, ale będę miał ku temu okazję za rok (albo wcześniej? :roll: ), bo od teraz zlot fanów jest punktem obowiązkowym w moich wakacyjnych planach 8)

Ja też wycisnąłem swój budżet do ostatniej złotówki, ledwo mówię cokolwiek - gardło nie dało rady wszystkim pieśniom, choć serce bardzo chciało więcej! Wykonanie hymnu 10/10, atmosfera w pubie tak samo!

Cóż jeszcze? Mam nadzieję, że po tych kilku dniach też zostanę nieco barrrrrrrrrdziej zapamiętany :dry: :D:D

Aha i jeszcze jedno!

KTO NIE LEŻY TEN MANCHESTER! :lol:

EDIT: DZIĘKI ZA DZWONEK NA SMS, teraz mam ochotę pisać do siebie z GG xD
Ostatnio edytowano 14 sie 2011, o 21:24 przez gesioo, łącznie edytowano 1 raz
Aequam memento rebus in arduis servare mentem
RRRRRRrrrrrrrrrrrrrrrrr!
gesioo

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez LuisS » 14 sie 2011, o 20:28

LuisS też już dotarł do domu lecz ciągle jest w klimacie tej wspaniałej imprezy, a w głowie szumią mu jeszcze przyśpiewki o Liverpoolu, w szczególności specjalność Milera - Luis Suarez i Maxi Rodriguez;d Nie mam słów, żeby opisać co tam się działo :). Kto nie był niech naprawdę żałuje, impreza była fantastyczna, te śpiewy, tańce... Coś pięknego! To był mój pierwszy zlot i nigdy go nie zapomnę. Wspaniale było ujrzeć tylu ludzi, którzy dzielą tą samą pasję co ja, a śpiewanie hymnu wraz z ponad 60-cioma innymi osobami było najpiękniejszą chwilą w moim życiu. Od tych całonocnych śmiechów aż boli mnie brzuch, a pewien Pan o nicku S47 rozwalał wszystkich na łopatki :lol: Szacuken dla Pana Michała (kibica United) za to, że był całkowicie w porządku wobec nas, a dodatkowe 20 punktów do respektu za to, że nazwał Fergusona "debilem" 8). Serio! Wielkie podziękowania w stronę organizatorów za ciepłe przyjęcie debiutantów, a także specjalne dzięki dla Prema za bezpieczną podwózkę w obydwie strony. Mimo tego, że pogoda nie zawsze dopisywała, że woda w kranie nie zawsze była ciepła, to warto było pojechać na ten zlot. Niedługo postaram się podrzucić kilka zdjęć i filmików. I tyle. Do zobaczenia w przyszłym roku na kolejnym zlocie!

P.S. Piciek zrobiłbyś jakąś kompilkę z wyczynami Szymona i nie tylko;p
Obrazek
"Być odciętym od futbolu to tak, jakby być odciętym od tlenu. Żyję i oddycham grą. Opuszczenie chociaż jednej minuty meczu jest dla mnie jak śmierć" - Steven Gerrard.
LuisS

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez bialylfc » 14 sie 2011, o 20:37

Nie będę się rozpisywał, bo kto był ten wie co się tam działo :D kogo nie było może tylko żałować :P Pierwsze 3 godziny zlotu chyba najlepsze co nie chłopaki ? :D jak tak wyglądało wcześniejszych 6 zlotów too zazdroszczę :D
Tu się z Tobą zgodzę LuisS :D jak On to jeszcze mówił ? Że Doni da nam najwięcej w tym sezonie ? :D Szkoda, że to tak krótko trwało.. :(

Do zobaczenia za rok ! :D

Chris, ale za to jakie 3 dni :P
Ostatnio edytowano 14 sie 2011, o 21:11 przez bialylfc, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
" Zauważcie, nadchodziły tutaj także gorsze momenty - w jednym sezonie byliśmy drudzy. " - Bob Paisley
bialylfc

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez ChrisLFC » 14 sie 2011, o 20:51

Przez te pierwsze 3 godziny zlotu czuje sie, jakbym był tylko 3 dni na zlocie...
Obrazek
"Toruń to nie spotkania. To styl życia."
ChrisLFC

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez olka » 14 sie 2011, o 21:24

miler napisał(a):Wróciłem!

a co z newsem na głównej? :lol:

również szczęśliwie dotarłam do domu i muszę przyznać, że te trzy dni spędzone w tak doborowym towarzystwie będę wspominać przez cały rok... do następnego zlotu :D wspaniale było poznać tak wiele osób, które łączy wspólna pasja. Nie udało mi się niestety porozmawiać ze wszystkimi, ale to jeszcze nic straconego. Niesamowite było wspólne śpiewanie: Luis Suarez, Maxi, Sinama Pongolle, "do hymnu!", nasz własny wytwór, czyl "Drewno do lasu!" i wiele, wiele innych. Do tego jeszcze oglądanie sobotniego meczu, stworzyliśmy atmosferę porównywalną do tej na The Kop, naprawdę!
W kwestii podziękowań: po pierwsze kieruję je w stronę dziewczyn z Kuyta (Vicky, kiedy dojdzie do tego dramatycznego momentu, czyli ostatniego meczu Gerrarda, musimy być wtedy na Anfield 8) ) - nie przypadkiem nasz pokój odwiedzany był tak często, a straty w postaci połamanego łóżka to najlepszy dowód :lol: Miler, Kikson, Zuru, Stone, Adasiów dwóch, Wokky, Rynek, Gonzo, Kefir i wszyscy, których nie wymieniłam (za co z góry przepraszam) - wielkie dzięki!

vicky napisał(a):Ekipa organizatorów spisała się na medal! Super ośrodek, rodzinna atmosfera. Nigdy nie zapomnę nocnej poczty kwiatowej, polowania i schroniska zwierząt w domku nr 3. Adrian, Kazik, Pelcu, jesteście zdrowo ale pozytywnie porąbani! :lol:

nic dodać, nic ująć :D
But I won't cry for yesterday, there's an ordinary world,
Somehow I have to find.
And as I try to make my way to the ordinary world,
I will learn to survive.
olka

Postprzez S47 » 14 sie 2011, o 21:43

No to teraz ja :)
po pierwsze to chciałbym bardzo bardzo wszystkim podziękować za fantastyczny klimat, za doping w ciężkich chwilach, (wspólnie z Millerem naprawdę tego potrzebowaliśmy, no i muzyczka z LM dodała pikanterii, prawie tak jak pieprz ... dzieki CFC4EVER ...yyy sorki LFC4EVER, że wgl miałeś ją na tel :)) .Szkoda tylko, że przez te 4 dni nie mogłem poznać aż tak dobrze wszystkich zlotowiczów, no dobra może troche przesadziłem... przez 3 dni bo pierwszy dzien skończył mi sie ponoć coś koło 16:00 :). Co ja tam wam będe dużo "mówciamciał" BYŁO REWELACYJNIE nie wyobrażam sobie nie być na kolejnym zlocie... Dzieki za dni które utkwią mi w głowie do konca życia.
YNWA
LuisS napisał(a):Od tych całonocnych śmiechów aż boli mnie brzuch

mnie też troche boli brzuch ale to chyba nie od śmiechu i wiecie co wam powiem, że chyba...
"BĘDE RZYGAŁ TAK JAK GLAPA HEJ HEEJ x2 :)(sorki za wyrażenie) ;)
Ostatnio edytowano 14 sie 2011, o 21:50 przez S47, łącznie edytowano 2 razy
"Zawsze jak gdzieś szedłem to biegłem" F. G.
S47

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez miler » 14 sie 2011, o 21:45

Mnie też się zebrało na podziękowania, jak kogoś ominę to przepraszam, była nas tam taka gromada, że ciężko ogarnąć. Poza tym niektóre momenty wylatują z głowy, co chwila przypomina mi się coś nowego, tyle się działo! Niesamowity czas, nie mogę uwierzyć, że nie byłem na zlocie już wcześniej. Dzięki dla Jamiego i reszty ekipy z Poznania za zajebisty czas spędzony z Wami i za nocleg. I za imprezę w mieście też 8) Jeszcze przed zlotem banan nie schodził mi z twarzy, przecież zanim dojechaliśmy do Rudna wydarzyło się tyle pamiętnych rzeczy, mój rozbity nos podczas gry w piłkę w pociągu, Kikson wywalony przez ochronę (ucho :lol: ) i masa innych powodów, przez które wciąż się śmieje przypominając to sobie. Podziękowania dla Majkiego za zorganizowanie busika, dzięki czemu transport na miejsce nie był problemem (Tur Turek!).

WIELKIE DZIĘKI dla czwartkowej ekipy w domku numer 2, Przemek, Szymon, Glapa, Biały, Gonzo i wszyscy inni skaczący do TYRYTRYTY i FUCK OFF CHELSEA FC po wszystkim co możliwe w pokoju (łóżko RIP). Nigdy nie zapomnę Waszych uśmiechniętych mordeczek, dzięki Wam pierwszy raz mogłem pośpiewać sobie nasze ulubione przyśpiewki. I to jak! Przez Was ten zlot od samego początku do ostatnich chwil był dla mnie jednym wielkim śmiechem :lol:

Dzięki dla ziomków z pokoju, Stone i lboy (btw jak to się stało, że u nas w pokoju był największy porządek i przede wszystkim nic nie zniszczyliśmy?> :D ). Cały domek numer trzeci zasługuje na osobne podziękowania, w ogóle wszyscy debiutanci! NAJLEPSZE IMPREZY MIELI WŁAŚNIE DEBIUTANCI! Kto się zgadza niech kliknie lubię to 8) Przez pierwsze dwa dni nie ogarniałem prawie wcale waszych nicków albo imion, przez to że tak wielu z nas się tak dobrze bawiło razem :D

Dzięki ogromne dla futbolowej Redakcji za mój debiut i zajebiste zwycięstwo 10-2. Ruskie szampany po meczu były mega :lol:

Podziękowania również dla naszych pięknych kobiet z pokoju 18, Vicky, Ola, Madzia, Agula o Was mowa, za to, że gościłyście nas przez 3/4 trwania zlotu a jednak nie miałyście dość (przynajmniej tego nie okazywałyście 8) )

Po pierwsze to powinienem napisać, że dziękuję Wam za te wszystkie rozmowy o Liverpoolu, ogólnie o futbolu, a tak naprawdę to o wszystkim i o niczym. Nigdy nie spotkałem tylu ludzi, których łączyła by wspólna pasja. I to najpiękniejsza z możliwych, czyli kibicowanie the Reds. Całe dnie byśmy jeszcze przegadali, będzie mi tego brakowało dopóki znów Was nie zobaczę.

Wszystkim trzymającym się ze mną na zlocie dziękuję serdecznie za utwardzenie mnie w przekonaniu, że pieniądze to nie wszystko i że będąc spłukanym do niemal zera (2 zł 12 gr 8) ) można świetnie się bawić i przez moment nawet nie narzekać. I mieć bombę przez 4 dni :lol: Nie zliczyłbym choćbym chciał ile razy piliśmy wspólne zdrówko, teraz do kolejnego zlotu będziemy zdrowi!

Wspólne YNWA któregoś wieczoru też zasługuje na wyróżnienie. Ludzie dzięki Wam przeżyłem jeden z najpiękniejszych momentów w życiu, a przede wszystkim pomogliście mi spełnić marzenie :!:

Na pewno nie wypisałem tu choćby połowy rzeczy, które będę wspominał do końca życia i które wciąż mam przed oczami. Pieprzu o smaku Red Bulla też Wam nie zapomnę! :lol: Wymieniałbym i wymieniał, a i tak zawsze coś pominę. Dobra dopiszę później najwyżej.

No i już sobie przypomniałem, że zapomniałem oddać organizatorom, więc teraz: Air, Wieviór i wszyscy którzy maczali palce w ogarnięciu nas na zlocie dziękuję, obiecuję, że za rok będziemy jeszcze bardziej niegrzeczni 8)

Jeżeli czyta to ktokolwiek spoza naszego zlotu, posłuchaj jak radzi Ci miler - dołącz do nas i to jak najszybciej! Jak pisałem wcześniej mam przeczucie, że te 4 dni zmienią moje życie, od tej pory kibicowanie nabrało nowego wymiaru, poznałem masę wspaniałych ludzi, z którymi nie chcę tracić kontaktu. Czas zacznie mijać mi od zlotu do zlotu, od międzyzlotu do międzyzlotu, od spotkania na meczu w pubie do spotkania na innym meczu w pubie :D Jesteśmy zajebiści, nie ma co ukrywać. 8)

PÓJDĘ BOSO! PÓJDĘ BOOOOOSOO!
"I don't feel you've got to be 100 per cent fit to play. I've got to be 100 per cent injured not to play."
~ Jamie Carragher
IN KENNY WE TRUST
miler

Postprzez Khedron » 15 sie 2011, o 00:01

Jako świeżak, prawdopodobnie po najdłuższej trasie, po EKSCYTUJĄCEJ podróży z PKP, powróciłem do domu. Moje zmęczenie sięga granic wytrzymałości, ale jestem, tak szczęśliwy, że huhu. ;)
"Wychodzę z roboty, bo kiedyś muszę, nie? Wsiadam w tramwaj to się ode mnie odsuwają, bo śmierdzę trupem... nawet nie wiem jaka to linia. I samotność to jest wtedy, jak każdy tramwaj jest dobry, bo gdzie nie pojedziesz to samo cię czeka."
Khedron

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez SCORPARO » 15 sie 2011, o 00:16

... nic z tego ... Iza (Bela) , Daga i Ja w dalszym ciągu w drodze ... Poznań rulez... "bronki, czyścioha" itp... itd... może uda nam się dotrzec do domu w dniu jutrzejszym...

Ps.: Pelcu ... przyspawali ci rower na deptaku w Poznaniu... Czarodzieje "Anielskiego Orszaku" ogarniają temat uwolnienia bicykla z niewoli.
Nie dyskutuj z debilem, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem

Obrazek
SCORPARO

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Matiiii007 » 15 sie 2011, o 09:40

Drogie Panie i drodzy Panowie, chciałbym wszystkim podziękować za miłe powitanie i "opiekę" :D na tegorocznym spotkaniu w Rudnie. Był to dla mnie pierwszy zlot, więc nie mam porównania z poprzednimi, ale mogę powiedzieć, że w większym stopniu zmienił się mój światopogląd na wszystko co jest związane z Liverpool FC. Każdy dzień, wspólne kolacje, przyśpiewki, "stuknięte" noce :D i sama myśl o zlocie fanów pod egidą LFC.pl, sprawiają, że w oczach pojawiają się łzy, że to wszystko tak szybko przeminęło. Żałuję, że nie było mnie z wami w sobotę w pubie, bo chciałem poczuć ciarki przechodzące przez moje ciało podczas śpiewania YNWA, :D ale ślub i wesele mi w tym przeszkodziły. :o Długo będę wracał do tych chwil, bo były to jedne z najlepszych w moim życiu. Dziękuję całemu szefostwu za wybranie ośrodka, a przede wszystkim Rudna, gdyż czułem się jak u siebie w domu. :) Nigdy się nie spodziewałem, że całe czerwone towarzystwo zapoznam 25 km od domu. :lol: Jeszcze raz dziękuję wszystkim, bo to wasza zasługa, że ten zlot były tak doskonały. :P Do zobaczenia za rok. :D
Obrazek
Matiiii007

Postprzez guziec100 » 15 sie 2011, o 11:32

W tym roku chciałbym w końcu napisać podziękowania od siebie, ponieważ 7 zlot był magiczny. Na ten zlot jechałem przygotowany mentalnie na pół gwizdka...potrzebowałem kopa by moja podjarka tematem wróciła to stanu jaki miała jeszcze rok temu i nie zawiodłem się ! Dzięki nieziemskiej atmosferze jaka panowała na zlocie zajarałem się na powrót nieziemsko naszym ukochanym klubem i wami... jego wspaniałymi fanami ! Dzieki za to nie miłosiernie.

Idąc do podziękowań to.... a tam. Dziękuje wam wszystkim bez wyszczególniania a największa karna wkładka za robienie trzody poleci do moich współlokatorów czyli nieziemskie mieszanki poznańskich pyr (La Jamie, Wokkky) ze szczyptą paprykarzu (Batatati).. a dalej bez podziałów :D ("**** tych co za plecami sieją ferment" :lol: )

Od pierwszego dnia była ta piękna atmosfera i tu z mojej strony wielka [piąteczka dla organizatorów. Ośrodek bardzo fajny a miejsce do grillowania (tak wielkie i zarazem tak blisko) sprawiło że integracja wjechała na rewir szybciutko i na pełnej.
Mam nadzieję, że ośrodek ten zechce nas przyjąć w przyszłym roku... w końcu poszły tylko dwa łóżka (?)

Ilość akcji i tekstów a tym zlocie przekracza wszelkie możliwe bariery. W przyszłym roku dajemy każdemu czapkę z kamerką na daszku....
Ten zwierzyniec, ta potupajka, "angielska" uliczka w Olsztynie ( w którym już nie da się poderwać dzierlatek na sokolnika i jakiegoś lodzika, ruchanko coś :D )

I jak to Jamie powiedział. Co można odpowiedzieć osobie pytającej się "Jak tam zlocie".... No byłem..a w głowie w tym czasie przewija się kompilacja jednych z najlepszych chwil w życiu pod Weezer "Memories"...<chlip-chlip>.
http://www.youtube.com/watch?v=C5Fq3U_FjYc&ob=av2e

Do zobaczenia za rok uśmiechnięte mordki... a ekipie poznańskiej mówię do zobaczenia nie długo :) ALE PIĄTECZKA !

Aha... i oczywiście proszę o wszelakie dostępne linki do zdjęć !
Ostatnio edytowano 15 sie 2011, o 13:26 przez guziec100, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
guziec100

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Iwona » 15 sie 2011, o 12:09

Kochani, żadne słowa nie oddadzą tego, jak przecudowny był ten zlot, ale mimo tego postaram się coś naskrobać...

Przede wszystkim dziękuję organizatorom za umożliwienie spędzenia nam tego czasu w takim wspaniałym miejscu i towarzystwie.

Dziękuję moim cudownym towarzyszom podróży. Chłopaki, daliście radę... zwłaszcza w drodze powrotnej :D

Kilka słów o nowych chłopakach, z którymi udało mi się spędzić miło czas...
- Zuru, co Cię polubiłam to nawet nie wiesz... wielkie dzięki za naszą dyskotekę :D za rok ogarniamy większe towarzystwo
- Kiksonlfc: masz piwoooo? :lol: udało nam się spędzić ze sobą sporo czasu. Cieszę się, że smakował Ci kisiel. Teraz cały czas morele będą mi się z Tobą kojarzyć :D czekam na ten numer gg...
- No i Tomasi... :) ogólnie to ja się nie dziwię, że uciekłeś szybciej :P a teraz serio... zajefajny chłopak z Ciebie. Szkoda trochę, że nam takie smętne piosenki puścili, ale i tak fajnie było. Gwiazdy też spadać nie chciały niestety... Pamiętaj, nie ścinaj włosów! I baw się dobrze na tych Mazurach, żaglach, czy gdzie to tam wybyłeś 8)

Kolejne wielkie dzięki dla osób z którymi znam się nie od dzisiaj... majki, Iwan, Agula, DWT-Adaś, Frytek, Kaminho itd., bardzo się cieszę, że mogłam Was znowu zobaczyć. I już tęsknię jak cholera...

Miło było gościć tyle osób w naszym domku i pokoju, i robić te wszystkie zupki. Jakby co to polecam się na przyszłość :happy:

Przeżyć akcję „budujemy nowe zoo” - BEZCENNE

Po rozmowie z mężem... przepraszam chłopaków z którymi flirtowałam :lol: wszystkie skargi i zażalenia przyjmuję na PW :happy:

Zapomniałabym... dziękuję Izie za ukazanie jak dobra jest Orzechówka :)

Wszelkie pytania odnośnie zdjęć rozwiązuję już teraz... zdjęcia będą, ale nie spodziewajcie się ich zbyt wcześnie. Mam 505 elementów, z czego sporo filmików, i zanim mój komputer i internet to ogarną to trochę czasu minie. Ale linki zostaną udostępnione na PW wszystkim, którzy będą tego chcieli :) w każdy razie postaram się z tym uporać najszybciej jak to będzie możliwe.

To chyba w skrócie byłoby na tyle... Jeszcze raz ogromne DZIĘKI za tak wspaniały zlot i cudowną atmosferę. Do zobaczenia jak najszybciej... nie każcie czekać na swoje towarzystwo kolejny rok...

I pamiętajcie... cie-szmy się z małych rze-czy bo, wzór na szczę-ście w nich zapi-sany je-est!
You'll Never Walk Alone!
Iwona
Piorunochron

Postprzez wokky » 15 sie 2011, o 12:30

Uwaga, teraz pójdę boso! Przyjechałem, odespałem, piszę...

W zasadzie wszystko zostało już napisane przez poprzedników, ten zlot był wyjątkowy. '7'.
Już nie będę pisał, że lokalizacja tegorocznego zlotu była idealna, że przeżyłem jedne z lepszych dni w moim życiu, że dziękuję wszystkim obecnym za atmosferę, którą wspólnie zrobiliśmy, moim przezajebistym lokatorom (Jamie, Guziec, Bati) i sąsiadom z góry (Nooldir, Brewka, Maurycy i Kuba), bo to z nimi najwięcej czasu spędziłem, Aguli za niezmordowane poszukiwania, majkiemu (za dostęp do czajnika, rozmowy, a przede wszystkim za pomoc w czasie ostatniego wieczoru - co żeś mnie uratował :roll: ) Vicky, Olce, Guru, DWT, Kefirowi, niezawodnym organizatorom i wielu wielu innym, których nie jestem w stanie wszystkich wypisać. Nie będę pisał również o niezapomnianych przeżyciach podczas meczu i tych wszystkich przyśpiewkach, które wychodziły z naszych gardeł, o chęci wjechania Alfą po raz kolejny na pełnej do ośrodka z odpaloną na maxa piosenką St. Tropez. Nie będę o tym pisał, bo to wszystko wiecie.

Nie wiecie natomiast, że zabrałem ze sobą ze zlotu pewną zgubę! Ktoś zostawił w ostatni dzień (prawdopodobnie domek nr 3) CZARNĄ KURTKĘ ADIDASA. Niech ta osoba się do mnie zgłosi przez PW, bo chcę ją oddać właścicielowi. Teraz mnie nie będzie w domu przez ponad tydzień, ale myślę, że się jakoś dogadamy.

Jeszcze raz dzięki wszystkim i do zobaczenia!

CIE-SZMY SIĘ Z MA-ŁYCH RZE-CZY BO WZÓR NA SZCZĘ-ŚCIE W NICH ZAPISA-NY JE-EST!
"Jeśli poddajesz się po pierwszym meczu półfinałowym, to nie powinieneś grać w piłkę nożną."
Steven Gerrard
wokky

Postprzez Khedron » 15 sie 2011, o 14:40

Obrazek

Chciałbym Wam powiedzieć, że ładnie Sylwii nabijacie statystyki. :lol:
"Wychodzę z roboty, bo kiedyś muszę, nie? Wsiadam w tramwaj to się ode mnie odsuwają, bo śmierdzę trupem... nawet nie wiem jaka to linia. I samotność to jest wtedy, jak każdy tramwaj jest dobry, bo gdzie nie pojedziesz to samo cię czeka."
Khedron

Postprzez Iwan » 15 sie 2011, o 15:20

Teraz moja kolej by coś napisać chociaż trudno ogarnąć 4 TAKIE DNI w kilku słowach.

Tak jak każdy poprzedni ZLOT tak i ten z numerem 7 był na pełnej K..... razem z drzwiami, łóżkami, zoo i ten kto był ten wie że jeszcze i wiele innych. :)
Dziękuje Organizatorom przeszliście samych siebie wszystko zasunięte na ostatni guzik (zwłaszcza podział pokoi :P ) i jeszcze lepiej. Wielkie Dzięki :D
Czerwona Bando Zlotowa za wszystko co się stało, za wszystkie rozmowy, wspólne posiłki i za radość w oczach co niektórych gdy mogli skorzystać z czajnika :D za wszystkie Bezcenne Wspomnienia DZIĘKI! DZIĘKI!! DZIĘKI!!!
Osobne podziękowania dla: Izy za odkrycie przede mną magii orzechówki :shock:
jak i również: Iwonki, majkiego, Adasia, Aguli, Kaminho, Dagi, Khedrona, Iboya, Forevera, Zuru i Streikra i całej reszty.

Zdjęcia powoli ogarniam jeśli ktoś jest zainteresowany kontakt przez PW (podrzućcie mi swoje mail-e).

Do rychłego zobaczenia oby wcześniej niż na następnym Zlocie
I PAMIĘTAJCIE :D
CIE-SZMY SIĘ Z MA-ŁYCH RZE-CZY BO WZÓR NA SZCZĘ-ŚCIE W NICH ZAPISA-NY JE-EST!
Ostatnio edytowano 15 sie 2011, o 17:35 przez Iwan, łącznie edytowano 1 raz
"Nigdy nie zwątpimy, gdyż jesteśmy Liverpoolem. To nasz charakter i droga, którą sobie obraliśmy."
"Będziemy wspierać zespół w chwilach triumfu i porażki. Zawsze będziemy dawać im siłę.
Iwan
I&I

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów