[DOJAZD] 7 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: [DOJAZD] 7 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez Piciek2206 » 2 sie 2011, o 18:58

No pewnie. Popytaj ile by taki busik nas kosztował. W powrotnej drodze jakoś sobie poradzimy chyba ;)
Piciek2206

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez olka » 2 sie 2011, o 19:03

jeśli pomysł z busem doszedłby do skutku, może warto byłoby to zastosować w obie strony, bo dojazd z i do stolicy jest delikatnie mówiąc kiepski :oops:
Ostatnio edytowano 2 sie 2011, o 19:36 przez olka, łącznie edytowano 1 raz
But I won't cry for yesterday, there's an ordinary world,
Somehow I have to find.
And as I try to make my way to the ordinary world,
I will learn to survive.
olka

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez bati91 » 2 sie 2011, o 19:11

majki napisał(a):Panowie i Panie, jedna opcja jeszcze jest.
Skoro tyle osób jedzie przez ten Poznań to może wynajmiemy sobie jakiegoś busika 18-20 miejsc, który dowiezie nas na miejsce do tego Rudna? Startujemy sobie wtedy przykładowo o tej 11:15, tak aby każdy kto chce zdążył dojechać i pierdzimy w stołki, czy też fotele, nie martwiąc się o nic.

Znaleźli by się chętni na to?

Zadzwonię jutro do kilku przewoźników i postaram dowiedzieć się o ceny takiej wyprawy.

Dobra sprawa. 3 osoby ze Szczecina może się dostosują. Czekamy na info Majki!
bati91

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez vicky » 2 sie 2011, o 19:24

Jestem za rezerwacją busa! :)
Obrazek
vicky

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez piotrolka » 2 sie 2011, o 19:33

bati91 napisał(a):
majki napisał(a):Panowie i Panie, jedna opcja jeszcze jest.
Skoro tyle osób jedzie przez ten Poznań to może wynajmiemy sobie jakiegoś busika 18-20 miejsc, który dowiezie nas na miejsce do tego Rudna? Startujemy sobie wtedy przykładowo o tej 11:15, tak aby każdy kto chce zdążył dojechać i pierdzimy w stołki, czy też fotele, nie martwiąc się o nic.

Znaleźli by się chętni na to?

Zadzwonię jutro do kilku przewoźników i postaram dowiedzieć się o ceny takiej wyprawy.

Dobra sprawa. 3 osoby ze Szczecina może się dostosują. Czekamy na info Majki!

Jestem za busem. Szczecin, a wcześniej Międzyzdroje postara się dostosować w miarę możliwości.
"Między mną a Liverpoolem trwa romans, który nigdy się nie zakończy" - SG
piotrolka

Postprzez majki » 3 sie 2011, o 13:14

Podzwonilem dzisiaj troche, jest mozliwosc wynajecia busa 20 miejsc, koszt przejazdu z Pzn do Rudna wynisol by na osobe ok 25zl, kwota raczej niezawysoka biorac pod uwage to,ze bus do wolsztyna kosztuje 18 zl a potem musieli bysmy dostac sie jeszcze do Swietna ioddac kase za paliwo,czy tez chociaz po dobrym piwie postawic, osobom,ktore by po nas przyjechaly.

Wszystkich zainteresowanych dojazdem wynajetym busem prosze o napisanie mi pw, tak abym mogl go ewentualnie dla nas zaklepac.

Przemyslec sobie i dac mi znac prosze, ja w robocie jestem do 17 wiec gdyby zebrala sie juz ta 20 dzis to jutro latwie wszystko.
Johnson na Kamczatkę!

Spuść z siebie trochę tej liverpoolskiej krwi dla innych, masz jej tak dużo - sensej
majki

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez majki » 3 sie 2011, o 13:29

Jedna sprawa jeszcze, busik jest z klimatyzacja a jak zdecydujemy sie do jutra co cena spadnie jeszcze,wiec nawet 25 za osobe nie bedzie.
Panowie i Panie, ta opcja jest swietna wg mnie wiec decydowac sie!
Johnson na Kamczatkę!

Spuść z siebie trochę tej liverpoolskiej krwi dla innych, masz jej tak dużo - sensej
majki

Postprzez miler » 3 sie 2011, o 15:59

Jeśli mamy robić listę na tego busika, to:

1. Miler
2. majki

Edit: o której byłby wyjazd z Poznania?
"I don't feel you've got to be 100 per cent fit to play. I've got to be 100 per cent injured not to play."
~ Jamie Carragher
IN KENNY WE TRUST
miler

Postprzez majki » 3 sie 2011, o 17:19

Odpowiadając na pytanie, które dostaje na pw.

1. Wyjazd busem odbywał by się z Dworca Letniego przy PKP(najprawdopodobniej)
2. Godzina wyjazdu jest zależna od tego o której wszyscy do Poznania dotrą, nie ukrywam, że im wcześniej tym było by lepiej.
3. O powrót busem z Rudna pytał się będę jak zebrane zostanie to 20 osób.

Prosił bym aby każdy chętny pisał mi na pw wiadomość a nie posta tutaj, tak będzie mi łatwiej ogarnąć wszystko po prostu.
Johnson na Kamczatkę!

majki

Postprzez majki » 3 sie 2011, o 18:13

LISTA OSÓB NA BUSA Z POZNANIA DO RUDNA:

1. majki
2. Iwona
3. LFC4ever
4. Goooooooodshit
5. Agula
6. Vicky
7. Nooldir
8. DWT-Adaś
9. Adam_25(?)
10. Kaminho
11. Tomasi
12. Kiksonlfc
13. Biały
14. Piotrloka1
15. Piotrolka2
16. Bati91
17. Miler
18. Piciek
19. Chris
20. Stone - potwierdzony
---------------------------------------------

21. Kuba
22. luis
23. Frytek

Osoby ze znakiem zapytania, Stone i Adam, proszę o potwierdzenie czy się piszecie, DWT pisał mi, że cała Warszawska ferajna pojedzie, proszę więc abyś w miarę możliwości skontaktował się z tymi dwoma osobami i napisał mi jak najszybciej czy jadą one czy też nie, jeżeli nie będę miał potwierdzenia za nich do jutra, do godziny 17:30, to w ich miejsce automatycznie wskakują Biały i Chris. Busa nie powiększę więc niestety z tej listy chętnych ktoś musiał zostać wyautowany

Kolejna sprawa, czy wszystkie osoby, które są na liście teraz pisały by się również na powrót? Jeżeli tak to proszę o info na pw.

Proszę również o przysłanie mi o której w Poznaniu będą poszczególne osoby, planując podróż weźcie pod uwagę to, że niektórzy swój marsz na zlot rozpoczynają już o 19:30 w środę, postarajcie się więc proszę aby być tam jak najszybciej po prostu.
Przysyłając mi informację o tym podajcie również swoje numery telefonów!

Do listy oczekujących dołącza Kuba, Stone potwierdza swoje przybycie.

EDIT2: z listy odpada olka, w jej miejsce biały.

Damian nie daje żadnego znaku więc w jego miejsce wskakuje Chris
Ostatnio edytowano 7 sie 2011, o 16:27 przez majki, łącznie edytowano 4 razy
Johnson na Kamczatkę!

majki

Postprzez Jamie » 3 sie 2011, o 19:14

Do Warszawskiej ferajny - meldujecie się w Poznaniu już w środę?

Bo jak pisałem wcześniej mogę Was przygarnąc byście się nocą po Poznaniu nie szwędali. Czekam na jakieś info.
Jamie

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez LuisS » 4 sie 2011, o 13:28

a bedzie moze ktos jechal samochodem przez Piotrkow Tryb./Łódź/Bełchatów/Wieluń czy inne jakieś pobliskie miejscowości?
Bo ja mam fatalne połączenie a fajnie byłoby być w Rudnie jak najwcześniej...
Obrazek
"Być odciętym od futbolu to tak, jakby być odciętym od tlenu. Żyję i oddycham grą. Opuszczenie chociaż jednej minuty meczu jest dla mnie jak śmierć" - Steven Gerrard.
LuisS

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Tomasi » 4 sie 2011, o 13:53

Mam jedno pytanie do wszystkich zlotowiczów i myślę, że to odpowiedni wątek. Czy ktoś, tak jak ja, wraca ze zlotu wcześniej, tzn. dokładnie 13. sierpnia ? Pytam się, bo jeżeli znalazło by się więcej osób, które np. chciałyby dojechać do jakiejś pobliskiej miejscowości i stamtąd pojechać do domu, to można by było kogoś zmotoryzowanego o to poprosić i wtedy byłoby wygodniej i pewnie taniej. Proszę mnie tylko nie zabijać za to, że muszę wcześniej wrócić :D

EDIT: majki, sprawdziłem na mapce Poznania i jeżeli ludzie będą wysiadać na dworcu głównym PKP, to stamtąd spokojnie w 10 minut się przeczołgacie (dosłownie) na dworzec letni :)
Ostatnio edytowano 4 sie 2011, o 18:03 przez Tomasi, łącznie edytowano 1 raz
"Boże, błogosław ateizm!"
Carpe Diem
Tomasi

Postprzez majki » 4 sie 2011, o 17:31

WYJAZD ZORGANIZOWANYM BUSEM Z POZNANIA DO RUDNA ODBĘDZIE SIĘ Z DWORCA LETNIEGO PRZY PKP O GODZINIE 12 50, TAK ABY KAŻDY ZDĄŻYŁ DOTRZEĆ TAM.

Jeżeli ktoś nie wie gdzie to jest to niech się nie martwi, ja też nie wiem :lol: ale poznańska ekipa nas tam doprowadzi w razie czego, rzut beretem jest ;)

Aha, jedna sprawa jeszcze, najważniejsza :)

Koszt wynajęcia busa to 440 zł, więc na osobę, przy 20 w środku, wychodzi nas to 22 zł :)

EDIT: Tutaj jest ten dworzec:
http://mapa.targeo.pl/adres/Dworzec/Dwo ... ni~2942202

Wpłaciłem zaliczkę dziś z własnych pieniędzy więc mam nadzieję, że jednak wszyscy poważnie potraktują to, rozliczać się będziemy już tam na miejscu aby nie robić już zamieszania z przelewami. Wszyscy tutaj Liverbirda na piersi mają a dla mnie to wystarczający powód aby zaufać wam ;)
Johnson na Kamczatkę!

majki

Postprzez vicky » 4 sie 2011, o 19:33

Tomasi napisał(a):Mam jedno pytanie do wszystkich zlotowiczów i myślę, że to odpowiedni wątek. Czy ktoś, tak jak ja, wraca ze zlotu wcześniej, tzn. dokładnie 13. sierpnia ? Pytam się, bo jeżeli znalazło by się więcej osób, które np. chciałyby dojechać do jakiejś pobliskiej miejscowości i stamtąd pojechać do domu, to można by było kogoś zmotoryzowanego o to poprosić i wtedy byłoby wygodniej i pewnie taniej. Proszę mnie tylko nie zabijać za to, że muszę wcześniej wrócić :D

EDIT: majki, sprawdziłem na mapce Poznania i jeżeli ludzie będą wysiadać na dworcu głównym PKP, to stamtąd spokojnie w 10 minut się przeczołgacie (dosłownie) na dworzec letni :)

Ja będę najprawdopodobniej wracać już w sobotę, niestety. Jeszcze nie wiem do końca jak to zrobie, ale musi wyjść :lol:

Dzięki Majki za ogarnięcie tematu busa! :)
Obrazek
vicky

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów