[ORGANIZACJA] 7 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

[ORGANIZACJA] 7 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez AirCanada » 13 lip 2011, o 08:31

Zakładam temat, gdyż już w końcu miesiąc do zlotu został a trzeba w końcu się właściwie nastroić prawda :?: :)

W tym topiciu możecie sobie organizować pociągi, autobusy, wspólnie dogadywać dojazdy itp.

Uprzedzając pytania, koszulki i banner zlotowy na zlocie się pojawią tradycyjnie jak zawsze. Temat o koszulkach na naszej liverpoolskiej imprezie to kwestia dosłownie kilku dni.

Zabiorę ze sobą piłkę od siatkówki w tym roku, bo chętnych na pewno do pogrania się paru znajdzie.

Osoby podróżujące większym autem mogłyby pomyśleć o organizacji jakiejś małej przenośnej lodóweczki do chłodzenia napojów, z tego co zdążyliśmy się bowiem zorientować, nie będzie w domkach lodówek, tak jak na ubiegłorocznym zlocie a do 1 czy 2 tam ogólnych, jakie mogą Nam przysługiwać, raczej 70 osób się nie zmieści :lol:

Podziałem ludzi w domkach też się zajmiemy, jak będziemy dokładnie wiedzieć iluosobowe chaty dokładnie Nam przysługują. Wyjaśnię to w tym tygodniu.

To tyle tytułem wstępu drobnego. Możemy zacząć odliczanie :wink:
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Re: [ORGANIZACJA] 7 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez LuisS » 13 lip 2011, o 09:38

To ja od razu pytanie, dosyc istotne. Czy w poblizu osrodka znajduje sie jakis sklep/market gdzie mozna cos kupic za w maire rozsadna cene?
Obrazek
"Być odciętym od futbolu to tak, jakby być odciętym od tlenu. Żyję i oddycham grą. Opuszczenie chociaż jednej minuty meczu jest dla mnie jak śmierć" - Steven Gerrard.
LuisS

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Frytek » 13 lip 2011, o 09:55

LuisS napisał(a):To ja od razu pytanie, dosyc istotne. Czy w poblizu osrodka znajduje sie jakis sklep/market gdzie mozna cos kupic za w maire rozsadna cene?

Kiedyś ktoś pisał, że jest tam jakiś sklepik :)

Teraz moje pytanie. Czy może któryś ze zlotowiczów startuje z Łodzi/Płocka/Włocławka bądź przez nie przejeżdża? Na poprzedni zlot się poświęciłem i sam tłukłem się bydłowozem, jednak tajemnicą nie jest, że już sama podróż może być przyjemnością, zwłaszcza z dobrą czerwoną ekipą :)

Teraz prawdopodobnie mnie nie będzie kilka dni i jeśli ktoś będzie chciał podróżować wspólnie czy to busem, pociągiem czy nawet na dzikiej świni to proszę powiadomić mnie na privie. Liczę na was ludziska :badhappy:
Obrazek
"I don't want to train footballers, I want to educate them, training is for dogs."
Frytek

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez PaisleyJr » 13 lip 2011, o 10:03

Witam.
Jestem nowy ogolnie i chcialem sie spytac na temat dojazdu z Trojmiasta. Z Gdanska jestem jakby co. W tej chwili mam ograniczony dostep do kompa ale na fb bede dosc czesto wiec moge prosic chetnych do pomocy o kontakt z Filipem Ostojskim (sweet focia w lustrze). Dzieki ogolne :)
A i sam pamietam, ze byla mowa o sklepie, a lodowka, ale taka mini tez moge sie zajac :)
PaisleyJr

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez lboy » 13 lip 2011, o 10:13

Jadę pociągiem z Opola do Poznania. Dalej jestem jednak zagubiony, jak goryle we mgle. Chętnie spiknę się z ludźmi, którzy będą podróżowali na miejsce z Poznania.
lboy

Postprzez S47 » 13 lip 2011, o 10:28

PaisleyJr napisał(a):Witam.
Jestem nowy ogolnie i chcialem sie spytac na temat dojazdu z Trojmiasta. Z Gdanska jestem jakby co. W tej chwili mam ograniczony dostep do kompa ale na fb bede dosc czesto wiec moge prosic chetnych do pomocy o kontakt z Filipem Ostojskim (sweet focia w lustrze). Dzieki ogolne :)
A i sam pamietam, ze byla mowa o sklepie, a lodowka, ale taka mini tez moge sie zajac :)

Ogólnie rzecz biorąc myśle, że najkrótszą drogą z trójmiasta będzie również pociągiem do poznania... a więc myśle ze moglibysmy wybrać sie jednym i tym samym pociągiem, z gdańska do poznania będziesz jechał przez miejscowośc Laskowice Pomorskie gdzie wsiąde ja, przejeżdzając przez bydgoszcz wsiadą nastepni czerwoni więc myśle, że ta opcja byłaby najrozsądniejsza, a co do szczegółów pociągu i wgl możemy obgadać na FCB, chciałem Ci to wszystko napisać na fcb, ale zeby wsyłac do Ciebie wiadomosc musisz mieć mnie w znajomych , zaproszenie już wysłałem (Szymon Danielewski)
Jeżeli byłbyś zainteresowany to napisz.
apeluje też do Lboya, że my również bedziemy kierować sie na poznan wiec mozemy jakos razem sie zgadac z miejscowymi aby było nam łatwiej
YNWA
"Zawsze jak gdzieś szedłem to biegłem" F. G.
S47

Postprzez lboy » 13 lip 2011, o 10:30

apeluje też do Lboya, że my również bedziemy kierować sie na poznan wiec mozemy jakos razem sie zgadac z miejscowymi aby było nam łatwiej

jestem jak najbardziej za (;
lboy

Postprzez LuisS » 13 lip 2011, o 10:47

W sumie chyba większość ludzi będzie się kierować na Poznań, bo stamtąd jest najlepszy dojazd do Rudna. Ja też chętnie się z kimś zabiorę z samego Poznania. Ja najprawdopodobniej będę jechał z Piotrkowa Tryb. albo z Łodzi pociągiem lub autobusem do Poznania. Jakby ktoś chciał też jechać to walić do mnie na priv.
Obrazek
"Być odciętym od futbolu to tak, jakby być odciętym od tlenu. Żyję i oddycham grą. Opuszczenie chociaż jednej minuty meczu jest dla mnie jak śmierć" - Steven Gerrard.
LuisS

Postprzez dzondzo » 13 lip 2011, o 10:50

a ja mam takie pytanie, ktoś może będzie jechał z Kielc albo przez Kielce? PKS'em czy PKP (a może samochodem :D) mi to wsio rowno... milej by się jechało z czerwonym :)
dzondzo

Postprzez S47 » 13 lip 2011, o 11:03

LuisS napisał(a):W sumie chyba większość ludzi będzie się kierować na Poznań, bo stamtąd jest najlepszy dojazd do Rudna. Ja też chętnie się z kimś zabiorę z samego Poznania. Ja najprawdopodobniej będę jechał z Piotrkowa Tryb. albo z Łodzi pociągiem lub autobusem do Poznania. Jakby ktoś chciał też jechać to walić do mnie na priv.

Też tak uważam, i myślę ze fajnie by było jakbyśmy wszyscy się ugadali( Ci co jadą pkp lub pks do poznania) tak abyśmy mało wiele byli o tej samej godzinie w poznaniu :) czym nas tam więcej tym lepiej ;)
"Zawsze jak gdzieś szedłem to biegłem" F. G.
S47

Postprzez robertlfc » 13 lip 2011, o 12:28

PaisleyJr napisał(a):Witam.

Witam:-)
Ja będę ruszał z Gdyni. Podróż już na 99% ogarnąłem:-)
Najpierw pociąg TLK Gdynia - Zbąszyń. Wyjazd 7.45 - Przyjazd 15.07
Następnie pociąg KW (koleje wielkopolskie) do Wolsztyna . Wyjazd 15.46 - Przyjazd 16.12.
Na Koniec PKS do Świętna. Wyjazd 17.10 - Przyjazd 17.26
(ten PKS jedzie już z Poznania, ale ja wolę jak najdłużej jechać pociągiem,
zawsze nogi można rozprostować no i jest kibel:P).
Z tego Świętna do Rudna tak na oko jest jakieś 4 km. W związku z tym gorąca prośba
do ludzi zmotoryzowanych, aby ktoś wstrzymał się do tego czasu z tankowaniem złocistego płynu
czy też innych napojów procentowych:P i jeżeli dałoby radę to wyjechał do tych Świątnik.
(w ubiegłym roku po dojeździe do Bełchatowa już nikogo mobilnego nie było
i ratowałem się taxi :D ) W Świątnikach zapewne nie wiedzą co to taksówki,
więc w razie czego zostanie piechota... :D

Pozdro,
Robert
WALK ON, WALK ON WITH HOPE IN YOUR HEART
robertlfc

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez AirCanada » 13 lip 2011, o 13:00

Kolejna informacja techniczna:

Póki co mamy już, 3 domki 20-osobowe, w każdym pokoje: 4 x 3osobowy, 2 x 4osobowy.

Jeśli będziemy potrzebować więcej, a będziemy potrzebować ( :) ) to jeszcze dojdzie Nam do dyspozycji jeden domek na porozdzielanie miejsc.

Póki co zatem mamy całe 3 domki plus jedno piętro z tego kolejnego domku.

W ośrodku jest sklep, bar i jakiś "lokal gastronomiczny" naprzeciwko ośrodka.

Więcej informacji na przestrzeni najbliższych dni.
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez majki » 13 lip 2011, o 19:46

Poznań! i okolice :)

Dojazd do samego Rudna jest niemożliwy, na tych całych pkp się nie znam więc prezentuje możliwości dojazdu do Świętna(najbliżej, tam ktoś ze zmotoryzowanych musi po nas przyjechać, oczywiście ładnie poprosimy o to :) )

Wyjazd z Poznania do Wolsztyna :

8:10 - 9:45
, kurs realizowany busem przez prywatnego przewoźnika, trzeba by więc było zastanowić się wcześniej nad rezerwacja miejsc aby uniknąć przykrych niespodzianek.

Jeżeli uda nam się dotrzeć tym busem to do Świętna wyruszamy :

11:00 - 11:23, tam musimy czekać już na kogoś z samochodem lub też zrobić sobie "mały" spacerek do ośrodka

Do Wolsztyna można też dotrzeć :

11:00 - 12:42
13:15 - 14:41
13:45 - 15:20
14:00 - 15:42
15:30 - 17:04

Jeżeli ktoś zdecyduje się na któryś z powyższych autobusów to do Świętna jedzie o :

17:10 - 17:26
19:30 - 19:50

Ja sam, jeżeli nie pojawi się inna opcja, wyruszał będę 8:10 do Wolsztyna

DROGA POWROTNA:

Do Świętna znów będzie musiał nas ktoś dostarczyć, potem:

Świętno - Wolsztyn

8:37 - 8:57
12:32 - 12:52
- tym autobusikiem możemy sobie jechać już do samego Poznania, o 14:34 do Grodu Przemysława dotrzeć można :)

Jeżeli ktoś jednak chciał by jechać innym to z Wolsztyna do Poznania dostać się można:

6:05 - 7:40
7:55 - 9:37
8:45 - 10:27
10:20 - 11:52
11:40 - 13:15
13:00 - 14:34
13:10 - 14:52
16:55 - 18:30

Jak ktoś ogarnie jakieś PKP do Wolsztyna to niech da znać :)

Stan na 13 lipca 2011
Ostatnio edytowano 13 lip 2011, o 20:16 przez majki, łącznie edytowano 1 raz
Johnson na Kamczatkę!

Spuść z siebie trochę tej liverpoolskiej krwi dla innych, masz jej tak dużo - sensej
majki

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez LuisS » 13 lip 2011, o 19:56

w Wolsztynie na pewno jest jakiś tam dworzec PKP bo sprawdzałem, tyle, że akurat z mojego miasta wszystkie pociągi są z przesiadkami i to nawet kilkoma.
Obrazek
LuisS

Postprzez guziec100 » 13 lip 2011, o 20:46

PKP do Wolsztyna na życzenia Króla Lwa ;)

Poznań Gł. - Leszno 7.50 - 9.10 (W Lesznie w razie spóźnienia czeka nas pitstop legenda...)
Leszno - Wolsztyn 9.32 -10.44

Aha.... z Leszna jedzie Kolej Wielkopolska. Znając tych hipsterskich przewoźników którzy byli już regionalni zanim Przewozy Regionalne powstały to możliwość jechania drezyną jest bardzo duża.

Mission Acomplished. Out!
Obrazek
guziec100

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Następna strona

Powrót do Spotkania fanów