[INFO] 7 Zlot Fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: [INFO] 7 Zlot Fanów z LFC.pl

Postprzez lboy » 6 cze 2011, o 23:00

Wybieram się na zlot z Opola, ale nie mam pomysłu na dotarcie z Poznania do celu przeznaczenia.
Jestem zainteresowany spotkaniem się z ewentualnymi fanami, którzy ruszą z Poznania, by z nimi bezpiecznie i pewnie dotrzeć na miejsce (:
Uprzejmie proszę o pm z warunkami spotkania i sposobu dalszej podróży.
lboy

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Matiiii007 » 6 cze 2011, o 23:18

Mam pytanie odnośnie zlotu. Jestem z Wolsztyna i do Rudna mam rzut beretem. Chcę uczestniczyć w tej imprezie lecz jest jeden problem, otóż w sobotę będę na weselu, więc na zlocie byłbym od czwartku do soboty. Moje pytanie dotyczy ceny za pobyt w Rudnie, czy jest możliwość abym zapłacił za te niespełna 2 dni? Ewentualnie Paweł jak możesz to daj mi namiar na osobę z ośrodka, z którą mógłbym się skontaktować. Szkoda byłoby opuścić taką imprezę i w dodatku tak bliską.
Obrazek
Matiiii007

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez majki » 7 cze 2011, o 09:00

lboy napisał(a):Wybieram się na zlot z Opola, ale nie mam pomysłu na dotarcie z Poznania do celu przeznaczenia.
Jestem zainteresowany spotkaniem się z ewentualnymi fanami, którzy ruszą z Poznania, by z nimi bezpiecznie i pewnie dotrzeć na miejsce (:
Uprzejmie proszę o pm z warunkami spotkania i sposobu dalszej podróży.

Takie sprawy załatwione będą pewnie jak już każdy ogarnie czy na 100% się na zlocie pojawi, trochę osób przez Poznań i z samego Poznania rusza więc nie ma się o co martwić, poczekać trochę trzeba, przeważnie przed samym zlotem powstawał temat dojazdów gdzie wszystko było dogadywane więc obserwuj po prostu :)

A, i uważaj żeby Cie ktoś z Poznania do Bielska Podlaskiego nie wysłał :happy: :)
Johnson na Kamczatkę!

Spuść z siebie trochę tej liverpoolskiej krwi dla innych, masz jej tak dużo - sensej
majki

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Wieviór » 7 cze 2011, o 09:55

Opowiadając na pytanie kilku osób:

W sprawie pobytu krótszego niż trzy noce. Za nocleg trzeba zapłacić za wszystkie trzy dni (120 zł łącznie), inaczej z wyżywieniem (90 zł, 30 zł dziennie). Zaliczka się nie zmienia w takim układzie.
Obrazek
Wieviór

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez adam_25 » 11 cze 2011, o 22:01

paulasanz napisał(a):PS. Rozważam opcję przesłania naleśników i tortilli przez jakiegoś kuriera czy coś, więc spokojna głowa Air i reszta głodomorów. :lol:

Naleśnikami, to ty się w ogóle nie przejmuj, dam sobie radę ;]
"W ciągu całej historii piłki, ludzie zmieniali kluby. Najważniejszą rzeczą jednak, którą musimy zapamiętać jest to, że to klub piłkarski jest znacznie ważniejszy i większy od każdego człowieka." - King Kenny
Obrazek
adam_25

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Frytek » 13 cze 2011, o 21:29

Kiedy można się spodziewać uaktualnionej list zlotowiczów? Ciekawi mnie ilu nas będzie w tym roku :)
Obrazek
"I don't want to train footballers, I want to educate them, training is for dogs."
Frytek

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Wieviór » 13 cze 2011, o 21:57

koło północy myślę, śpieszyć się nie będę.
Obrazek
Wieviór

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez krzysiekmysliborz » 17 cze 2011, o 15:07

no tak się fajnie akurat zajebiście składa że sezon zaczynamy meczem z Sunderlandem u siebie 13 sierpnia 2011 roku, a więc w trakcie trwania naszego zlotu!!! Pierwszy raz w życiu zdarzy mi się żebym oglądał mecz z 70 innymi osobami... :D

będzie tam możliwość obejrzenia tego meczu, prawda? :oops:
YOU'LL NEVER WALK ALONE!
nick na stronie : krzysieklfc
krzysiekmysliborz

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez AirCanada » 17 cze 2011, o 15:15

krzysiekmysliborz - Jeśli Canal+ będzie ten mecz transmitować to zrobimy wszystko, by jakoś się zebrać i gdzieś to razem obejrzeć. O ile oczywiście mecz zostanie rozegrany w sobotę a nie w niedzielę, bo to nie zostało ustalone. W przeciwnym wypadku szanse będą bliskie zera.
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

Postprzez LuisS » 17 cze 2011, o 16:35

super by bylo, razem przekrzyczelibysmy cale the kop;) trzymam kciuki za sobote i canal +
Obrazek
"Być odciętym od futbolu to tak, jakby być odciętym od tlenu. Żyję i oddycham grą. Opuszczenie chociaż jednej minuty meczu jest dla mnie jak śmierć" - Steven Gerrard.
LuisS

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez lboy » 26 cze 2011, o 15:29

Kto uderza na miejsce z Poznania? Będę podróżował sam z Opola i poszukuję kogoś, z kim można bezpiecznie udać się na miejsce zlotu.
lboy

Postprzez majki » 26 cze 2011, o 16:21

Kolego drogi, znając Poznańską ekipę, z którą też miałem okazję podróżować, to cały dojazd ogarniany będzie jakieś 2 tygodnie przed zlotem :badhappy:, zresztą, chyba nikt tego szybciej nie robi 8) Spokojnie poczekać trzeba aż każdy będzie pewien, że się pojawi. Wszelkie informacje na temat ewentualnego dojazdu będą pewnie w osobnym temacie, jak to bywało już przy wyjazdach na zlot, więc trzeba trochę poczekać. Ja sam, jeżeli będę jechał, to właśnie przez Poznań będę pewnie uderzał więc zobowiązuje się teraz aby podesłać Ci wszelkie informacje o ewentualnym dojeździe kiedy to sam już ogarnę ten temat ;)
Johnson na Kamczatkę!

Spuść z siebie trochę tej liverpoolskiej krwi dla innych, masz jej tak dużo - sensej
majki

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez glapa91 » 10 lip 2011, o 11:33

Mam pytanko czy w okolicy ośrodka znajduję się jakiś bankomat ? Czy trzeba kasę mieć ze sobą :) Jeszcze jedna sprawa czy ktoś z okolic Bydgoszczy,Torunia czy chociaż Poznania jedzie samochodem na zlot i ma jakieś wolne miejsca?? Ja od siebie mam okropny dojazd i poszukuje jakiegoś innego wyjścia każdą propozycję będę brał pod uwagę mogę dojechać chociażby do Warszawy byle nie jechać z tyloma przesiadkami ... Z góry dzięki
Obrazek
"Ja po trzeźwemu nie pije" S 47
"Trzeźwość to jest stan przejściowy" -S47
glapa91

Postprzez Axeonek » 10 lip 2011, o 11:53

glapa91 napisał(a):Mam pytanko czy w okolicy ośrodka znajduję się jakiś bankomat ? Czy trzeba kasę mieć ze sobą :) Jeszcze jedna sprawa czy ktoś z okolic Bydgoszczy,Torunia czy chociaż Poznania jedzie samochodem na zlot i ma jakieś wolne miejsca?? Ja od siebie mam okropny dojazd i poszukuje jakiegoś innego wyjścia każdą propozycję będę brał pod uwagę mogę dojechać chociażby do Warszawy byle nie jechać z tyloma przesiadkami ... Z góry dzięki

Nie ma bankomatu.....Lepiej zabierz pieniądze.... :)
Axeonek

Postprzez S47 » 10 lip 2011, o 12:40

glapa
ogarniemy razem pkp z bydgoszczy do poznania a z poznania to już damy rade :)
Pozdro
"Zawsze jak gdzieś szedłem to biegłem" F. G.
S47

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów