[WRAŻENIA] 6 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: [WRAŻENIA] 6 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez Nutty Buddy » 24 sie 2010, o 21:25

A ja zapraszam zainteresowanych na PW po filmik instruktażowy dot. prawidłowego przewracania naleśników na drugą stronę bez użycia narzędzi, czyli MVP tegorocznego meczu zlotowego przy garach :D
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Nutty Buddy

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Reegis » 18 wrz 2010, o 16:23

Jeśli ktoś by chciał zdjęcia z domku nr 11 to pisac na privia
Reegis

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez rafis » 22 wrz 2010, o 07:19

Oglądając relację z tegorocznego zlotu, usmiech sam się pojawia na twarzy, mimo iż za godzinę trzeba będzie powrocić do rzeczywistości, a mianowicie wyruszyć do szkoły.

Widząc to wszystko, zdjęcia, filmik, czytając relację Pauliny wniosek nasuwa się sam - jesteście wspaniali, tylko pozazdrosćić i żałować ze nie mogło się byc z Wami.

Nie pozostaje nic innego mi napisac jak - do zobaczenia na zlocie w przyszłym roku, chodz mam nadzieję, że chociaż z częscią forumowiczów uda się spotkac wczesniej, na jakimś wspolnie obejrzanym meczu, bądz wyjezdzie na mecz do Liverpoolu :)

Pozdrawiam !
rafis

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez kokosso » 22 wrz 2010, o 12:08

SZKODA ŻE MUSIAŁEM OPUŚCIĆ ZLOT W SOBOTĘ Z SAMEGO RANA , ALE OCZYWIŚCIE DEKLARUJĘ SIĘ ŻE NA NASTĘPNYM ZLOCIE BĘDĘ CAŁE 4 DNI . WRAŻENIA NIESAMOWITE , BRAK SŁÓW BY OPISAĆ , ŻAŁUJE ŻE RESZTA ŚWIATA NIE DAŁA SOBIE RADY Z REDAKCJĄ I MAM NADZIEJĘ NA MECZ REWANŻOWY W KOSZA W PRZYSZŁYM ROKU , POZDRAWIAM DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW .
Obrazek
kokosso

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez krzysiekmysliborz » 22 wrz 2010, o 16:46

widać wasze reakcje po zakończonym VI zlocie fanów LFC, tak naprawdę zrozumiałem teraz jak mogło mnie tam nie być!
dlatego z tego miejsca chciałbym wam obiecać że w przyszłym roku na pewno będę ( choćby to było nawet na Kamczatce) ;)i obiecuję że Reszta Świata zrewanżuje się za remis 3-3 w tym roku, bowiem będziecie mieli w swoim składzie jedynego, niepowtarzalnego, utalentowanego wirtuoza piłki nożnej jakim jestem JA! ;) ;) ;)

E: Stary... mniej gadania więcej czynu... :wink: // Justyna
YOU'LL NEVER WALK ALONE!
nick na stronie : krzysieklfc
krzysiekmysliborz

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Spotkania fanów