[WRAŻENIA] 6 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: [WRAŻENIA] 6 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez openmind » 16 sie 2010, o 12:36

Ze swojej strony pragnę wszystkim podziękować za fantastyczną atmosferę, za ten chillout, przez który ciężko wrócić do normalnego funkcjonowania. Debiut mam za sobą, za rok wracam na pewno.

Wielkie dzięki jeszcze raz dla Jamiego za bezpieczną podróż.

Meksykańska fala rządzi.
Obrazek
"The most important people at Liverpool Football Club are the people who want to be here."
openmind

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez AirCanada » 16 sie 2010, o 12:38

Moi Drodzy ... jedna rzecz ... :lol:

Cóż, tak jak co roku wypadałoby napisać po zlocie te kilkanaście zdań na temat tego, co się tam działo w ośrodku na miejscu przez te kilka magicznych dni :roll: W moim odczuciu impreza po prostu fantastyczna, czekałem długo, żeby naładować wreszcie te baterie i mam nadzieję, że trochę mi potrzymają :)

Mam oczywiście ogromną nadzieję, że wszyscy bezpiecznie i w jednym kawałku dotarli do swoich domów.

Na początku chciałbym serdecznie podziękować moim współtowarzyszom z domku, czyt. Angeli, Maćkowi, Kazikowi, Pawłowi i Dominikowi. Z Wami mogę normalnie na koniec świata jechać 8) Co u Nas parę imprez się odbyło okolicznościowych to przegięcie pały. Żałuję tylko, że się nie załapałem na pociąg z piątku na sobotę :lol:

- Ludzie jest ku*** 23.30 w środku lata a Wy sobie kolędy śpiewacie?
- Drodzy Panowie jeszcze tylko Torres song i już kończymy ...
- Dobrze.

:lol:

Debiutanci jak co roku przeszli chrzciny i myślę, że nie były one takie straszne :) Za rok zarządzimy poszukiwania z zamkniętymi oczami w lesie wzdrygiwacza do regibarezy.

Wielkie uznanie także dla osób, które pomagały przy grillu i nie mówię tutaj o tych, którzy tylko jedli :) Udało Nam się to wszystko pod tym względem ogarnąć i chyba wszyscy byli zadowoleni.

Łukasz napisał(a): Meksykańska fala rządzi.

Oj tak, rządzi niepodzielnie :) Poczułem się jak w Łodzi na Atlas Arenie :roll:

Warty przy krzyżu też były udane, każdy po pół godziny bronił go dzielnie każdego dnia :shock: :lol:

Ogólnie strasznie dziwnie mi się dziś rano wstawało, zbliża się 13, powinien człowiek iść do Paulinki wspaniałej i się Jej spytać, co potrzebne do obiadu na dziś :) a tutaj szara rzeczywistość.

Domkowi numer 15 przy okazji dziękuję za przemiłą atmosferę tam panującą, pełen żartu i uśmiechu czas spędzony, zwłaszcza pierwszego wieczoru, gdy ukierunkowaliśmy jednego kolegę 'po towar' do innych chat :lol: Dziewczyny jesteście wielkie :!: :)

Rookies też dali radę na zlocie. Z tego co mi się udało usłyszeć od Was w trakcie trwania liverpoolskiej biesiady, jesteście już gotowi do wpłacania zaliczek, także jest okey :wink:

Btw. Openmind, Kola, Frytek, Moloko, comebacking, Guru, Dołu, Piotrolka, Rynek. Przechuje z Was w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu 8)

Szkoda tylko, że przy grupowym zdjęciu zabrakło paru osób, bo jednak mizerniej wygląda w porównaniu z zeszłym rokiem. Daliście dupy :roll: :wink:

Mecz zlotowy bardzo ciekawy, zacięty jak cholera no i remis, chociaż byliśmy niezwykle blisko zwycięstwa (następnego dnia w meczu z Arsenalem, czułem się jakbym miał deja-vu :oops: ) Gratulacje dla wszystkich uczestników, kibiców (chociaż denerwuje mnie, gdy się gwiżdże na zespół redakcji wykonujący rzut karny i nigdy tego do końca nie pojmę) a także Naszej wspaniałej Pani arbiter, której z tego miejsca pragnę życzyć wielu sukcesów i spełnienia marzeń na drodze sędziowskiej. :)

'Stary jedna rzecz ... Przekonałeś mnie'

Nie można także zapomnieć o wspólnej cudownej przejażdżce papa-mobile :lol: Co się parę osób załapało na ten mityczny mini tour to bania mała 8)

Osobne uznanie dla Błażeja za fenomenalne warsztaty taneczne :!:

Wielki elodix także dla Starych dobrych zacnych znajomych: Belaizy i Arka, Gina (jeszcze raz wielkie gratulacje Kubuś), Olafa (mam nadzieję, że dziewczynie się podobało), Jamiego, Błażeja, Dagmarki, Kaśki :badhappy: :wink: , Mareczka, Openminda, Roberta (zaliczaj wszystkim jak idzie :) ), Nooldira, Maurycego, Ewci, Iwonki Brewki, Nutty'ego, Skiłiego adasia (mistrz patelni!) i tych, których może tak na szybko zapomniałem wymienić (ale istnieje coś takiego jak edycja posta przecież)

Dziękuję na koniec także wszystkim, którzy zaakceptowali moją silną wolę i prośbę, nie namawiając mnie do alkoholu przez cały zlot. Dzięki temu mam podwójne powody do radości :)

Do zobaczenia jak najszybciej Moi Drodzy :)

Prosiłbym o zdjęcia spakowane na PW, tych, którzy dzierżyli aparaty.

Proszę także z góry, żeby nie pisać pod spodem pojedynczych postów 'ja też poproszę o fotki' no chyba, że wrażenia swoje opiszecie co najmniej w 20-30 zdaniach :P

PS: CIPKI :!:
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez Frytek » 16 sie 2010, o 12:59

Jako, że Adam szalał ze swoim aparatem, postanowiłem nie robić wielu zdjęć. Jednak jakieś tam mam i podzielę się nimi z wami moi drodzy. Oczywiście najwięcej zrobiłem ich Iwonce (co nie powinno nikogo dziwić :wink: ) . Z niecierpliwością czekam na fotografię od Adama, a także na zdjęcie moje wraz z Dirkiem robione bodajże przez Reegisa :D

http://www.sendspace.pl/file/4405e7e606c91aa5472ad1a

Edit: Jest jakiś problem z pobraniem więc wrzuciłem gdzie indziej.
http://www.megaupload.com/?d=PP10C80A
Ostatnio edytowano 17 sie 2010, o 09:55 przez Frytek, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
"I don't want to train footballers, I want to educate them, training is for dogs."
Frytek

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Banan » 16 sie 2010, o 13:08

No i cóż, kolejny wspaniały Zlot za nami. Niestety.

Na początku chciałbym wszystkim niesamowicie podziękować za te kilka dni zajebistej zabawy. Byliście niesamowici, wciąż myślę o tych wszystkich epickich akcjach, których byłem bądź świadkiem, bądź uczestnikiem :) Z pewnością będą mi towarzyszyły do następnego Zlotu, który już niebawem przecież :)

Co do meczu, to jak zawsze cholernie zacięty, wypełniony pięknymi akcjami zespołowymi i indywidualnymi. Nawet Reszta Świata zagrała nieźle. Szkoda tej straconej brameczki w ostatniej minucie i tej nie uznanej od poprzeczki niczym w meczu Niemcy - Anglia :wink: Ale tak to jest, jak się walczy z czarami :P A Tobie Adaś piłek na następnym meczu podawać nie będę, bo później kończysz ze Złotym Butem :lol: Czekam na opis i zdjęcia :!:

Serdecznie chciałbym podziękować Izie, Arkowi, Kubie oraz Gurom za to, że bezpiecznie przechowali moje bagaże w swoim domku :lol: No i że co rano witali mnie z otwartymi ramionami i otwartą lodówką :wink: :D

Wawrzkowizna okazała się świetnym ośrodkiem, chyba najlepszym pod względem różnorodności i możliwości spędzania czasu. No i chyba najdroższym jeżeli chodzi o oferty kulinarne itp. Szkoda, że ciężko tam było dojechać i wrócić. NASTĘPNY ZLOT NA PÓŁNOCY :!:

Chciałbym za ten Zlot podziękować jeszcze jednej osobie i mam nadzieję, że dziękować jej będę jeszcze bardzo długo :wink: :)
Obrazek
Ciemność wzywała, ale akurat mnie nie było przy telefonie, oddzwoniłem, trafiłem na sekretarkę, ciemność odbierz telefon! – krzyczałem, a ta nic, olała mnie, widać nie chciało jej się ze mną gadać...
Banan

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Olaf » 16 sie 2010, o 14:13

Wielki elodix także dla Starych dobrych zacnych znajomych: Belaizy i Arka, Gina (jeszcze raz wielkie gratulacje Kubuś), Olafa (mam nadzieję, że dziewczynie się podobało), Jamiego, Błażeja, Dagmarki, Kaśki , Mareczka, Openminda, Roberta (zaliczaj wszystkim jak idzie ), Nooldira, Maurycego, Ewci, Iwonki Brewki, Nutty'ego, Skiłiego adasia (mistrz patelni!) i tych, których może tak na szybko zapomniałem wymienić (ale istnieje coś takiego jak edycja posta przecież)

...dziewczyna obiecała że sama się wypowie, więc cierpliwości.
A z mojej strony, wielkie podziękowania dla wszystkich z którymi się bawiłem , piłem i paliłem...jadłem , jeździłem, grałem i się bujałem. Jakoś w tym roku Olaf był bardziej stacjonarny niż zwykle , co niestety zaważyło na relacjach z niektórymi osobami , aczkolwiek wiary , która nachodziła nasze domostwo było grubo, więc zdecydowanie pozytywnie.
Co do moich współlokatorów , to słów mi brak...zestaw fenomenalny. Open, Janek, Kokos, Mateusz...to był zaszczyt.
Wielkie ukłony również dla paru debiutantów , którzy mi zdecydowanie utknęli w pamięci...Moloko, Frytek, TJ, Rynek, Piotrolka, k0la, Dustin , Comebacking....wielkie Big'up w waszą stronę. Pelcowie , Wieviór, Kazik, Canada, Iza, Arek, Majki, Kuna, Bizzy, Lady M, Sensej, Iwonka, Kaminho, Kaki, Ola, Ewelina, Nutty, Nooldir , Juras , Vev i wielu innych...świetnie znów było zobaczyć Wasze zacne mordki.
Co tu dużo mówić...ośrodek pierwsza klasa, domki niczego sobie....tylko ten grill zasługuje na wielką "laskę"...i nie mam tu na myśli walorów smakowych , a raczej oddalenie od miejsca zamieszkania, przez co ciężko się czasami wracało, bujało , a wcale nie wiało.
Nie mam wątpliwości że chęć powrotu za rok pozostaje niezmienna i myślę że damy radę...
Wielkie Bless'ya dla wszystkich , którzy dają radość w moim życiu :)
Ostatnio edytowano 16 sie 2010, o 23:38 przez Olaf, łącznie edytowano 1 raz
My nosimy welwetowe swetry , nasz kolor zawsze czerwony
http://www.lastfm.pl/user/ynwa85
ObrazekObrazek
Olaf
bez zaliczki

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez adam_25 » 16 sie 2010, o 15:25

Po transferze za który dostałem worek ziemniaków (cały czas nie wiem ile zgarnął mój agent...), i zdobyciu złotego buta, który kurcze ledwo mi się zmieścił do torby, od razu zapowiadam, że na następnym zlocie nie odpuszczę walki o kolejny :P tylko najpierw pogadam o jakiejś premii z agentem...

przede wszystkim chciałbym podziękować mojej drużynie, że we mnie zainwestowała, i wystawiała w tak naszpikowanym gwiazdami składzie :P

wielkie dzięki dla Nuttiego, Kuny, Kasi, Ilony i Moloko, za wspólne pomieszkiwanie w domku, już wam wybaczyłem wyjadanie chleba :P

wielkie dzięki dla Gina, Gurów dwóch i Lady_Inter_Baku :P za pomoc po tym jak mnie złapał skurcz

jeszcze wielkie dzięki dla: Justyny, Ewci, Eweliny, Oli (no naprawdę polewanie przez cały stół, do najprostszych czynności nie należy), Pauli, Izy, veV_, Aira, Banana, Kaminho, Nooldira, Senseja, DWT, Marka, Nuttiego, Guźca, Piotrolki, Batiego i tak można by prawie bez końca, ale już mi się łezka w oku kręci i kończę to wymienianie, ale tutaj na prawdę można by wszystkich co byli wymienić, za stworzenie atmosfery zlotowej.

AirCanada napisał(a):Gratulacje dla wszystkich uczestników, kibiców (chociaż denerwuje mnie, gdy się gwiżdże na zespół redakcji wykonujący rzut karny i nigdy tego do końca nie pojmę)

oj tam, ja tam, żadnych gwizdów nie słyszałem, może gdyby to wuwuzele były, to bym coś usłyszał :P

AirCanada napisał(a):Nie można także zapomnieć o wspólnej cudownej przejażdżce papa-mobile :lol: Co się parę osób załapało na ten mityczny mini tour to bania mała 8)

i ta nowa przyśpiewka "kto nie jedzie ten za chelsea" :lol:

AirCanada napisał(a): adasia (mistrz patelni!)

za rok to trzeba powtórzyć =)

a, i czekam aż Nutty zamieści gdzieś materiał szkoleniowy dla wszystkich z podrzucania naleśników =)

P.S. -"macie wzdrygiwacz do regibarezy?"
-"poszedł na górę" :lol:
P.S.2 Od coli się w głowie pierdoli, a od pepsi się w głosie piepsi :P
P.S.3 A znacie bajkę o chacie?
"W ciągu całej historii piłki, ludzie zmieniali kluby. Najważniejszą rzeczą jednak, którą musimy zapamiętać jest to, że to klub piłkarski jest znacznie ważniejszy i większy od każdego człowieka." - King Kenny
Obrazek
adam_25

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Iwona » 16 sie 2010, o 17:16

Tak sobie siedzę i siedzę zastanawiając się co Wam napisać i nie wiem... ciężko jest ująć w zdania to wszystko co odczuwa się po takim zlocie.

Dziękuję organizatorom za zorganizowanie tego spotkania. Chociaż na początku dojazd do miejscówki wydawał się być kiepski to jednak po raz kolejny wrocławska ekipa zatroszczyła się o Iwonkę i dzięki cudownym organizatorom mogłam cieszyć się z obecności wśród najważniejszych dla mnie osób.

Obiecałam, że wspomnę o Błażeju, więc tak też czynię... Co jesteś kochany to nawet nie wiesz! Cieszę się, że mogłam się znowu z Tobą spotkać :)

Dziękuję mojemu wspaniałym współlokatorom z domku nr 24 (to dlatego David gola strzelił :D ), czyli majkiemu, Iwanowi, Ewci, Adasiowi i Damianowi. No i nie mogę nie wspomnieć o "nocnych współlokatorach", czyli o Grzesiu i Bananie :) jesteście przecudowni, wasza "dilerka-liderka" Wam to mówi :)

Cieszę się, że mogłam spotkać się z osobami, z którymi dane jest mi się znać nie od wczoraj. Długo by wymieniać i pewnie bym kogoś pominęła, dlatego tego nie uczynię. Te osoby i tak wiedzą, że to o nich :)

Strasznie miło było mi poznać nowe osoby. Muszę tu koniecznie wspomnieć o Frytku. Damian, jesteś zajebisty! Mam nadzieję, że zobaczymy się jeszcze nie raz, pośmiejemy, potulimy itd :) (i dziwię się dlaczego mi te fotki robiłeś :wink: )

Fajnie także było spotkać się na meczu we Wrocławiu w ramach zakończenia zlotu. Cieszę się, że i tam mogłam spotkać się z osobami z którymi dawno się nie widziałam. Zwłaszcza z jedną :)

Nie wiem czy miałam jeszcze coś napisać czy nie, więc nie będę dalej zanudzać :P Jakby co opcja edit będzie w użyciu 8)

TUUUUUUUUUUUUUULIIIIIIIIIIIIIIIIIMYYYYYYYYYY!!

P.s. Stosując/nie stosując się do prośby Adriana... proszę o fotki na PW :) a fotki od Iwana dostaniecie jak uda mi się skołować jakieś nowocześniejsze urządzenie USB :wink:
You'll Never Walk Alone!
Iwona
Piorunochron

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Juras » 16 sie 2010, o 17:46

Wspaniale było was wszystkich spotkać :) Zlot był niesamowity :D Jedynie te odległości między domkami mnie irytowały :x
Imprezę uznaję za bardzo udaną :) Jak na zlot przystało było kilku niesamowitych debiutantów :) Najlepiej zapamiętam oczywiście Moloko ( Jesteś niesamowita ;) )
To Tyle z mojej strony :P Na następnym zlocie oczywiście będę :D
"Gdy poniesiecie porażkę, nie omieszkajcie zastanowić sie na jej przyczyną." Dalajlama
Jest zajebiście na THE KOP!!!
Juras

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez veV_ » 16 sie 2010, o 18:39

W tamtym roku z wrażenia nie udało mi się opisać swoich pozlotowych wrażeń, w tym roku może być podobnie, bo wbrew pozorom jest to nie lada wyzwanie, ale spróbuję chociaż w skrócie :)
Tegoroczny zlot miał swój klimat i specyfikę, był inny trochę od poprzedniego, ale nie znaczy, że był gorszy. Organizacja rewelacyjna, ośrodek wspaniały (aczkolwiek mam ochotę się uczepić tego ośrodka, bo za bardzo "rozlazły" był, przez co integracja trochę siadała ;) ) z ciekawymi opcjami i możliwościami zabawy, lokalizacja jak lokalizacja - dla Szczecina jak zwykle fatalna :P , ale jak by nie było, wszystkie trudności rekompensuje towarzystwo tak niesamowitych ludzi :) :)
Cieszę się, że miałam okazję spotkać osoby, które już znałam, zacieśnić więzi, ale i poznać nowe twarze :)
Szczególne podziękowania, hmm, mogłabym coś w tym temacie naskrobać, ale nie chcę nikogo pominąć, także dziękuję wszystkim, z którymi miałam przyjemność spędzać czas, porozmawiać, pośpiewać, za wszystko generalnie :) Mam nadzieję, że widzimy się za 2 lata, jak mówiłam (ale może skuszę się i na ten najbliższy zlot, kto wie :happy: ). :)
Właściwie to nie do końca jeszcze jestem w stanie uporządkować wszystkich myśli po powrocie, więc nie kontynuuję wątku, coby tu jakiś niezrozumiały misz-masz nie wyszedł ;)

Wspaniale było Was wszystkich spotkać, jesteście fantastyczni! :*

adam_25 napisał(a):P.S.3 A znacie bajkę o chacie?
Chacie po*ebało ;)

Alonso Ci chodzi?? :?

PS. Proszę o fotki na PW, jeśli można :)
veV_

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Guru » 16 sie 2010, o 19:23

To i ja coś napiszę, teraz już tak na spokojnie, bo po powrocie zmęczenie dało się we znaki. Jednak ponad 6 godzin jazdy to trochę sporo, po tym co się działo na zlocie. No ale do rzeczy, był to mój pierwszy zlot w karierze 8) , jestem z tego powodu, że mogłem tam z Wami być bardzo bardzo zadowolony. Nie żałuję ani jednej chwili (tylko ten karniak na Sochalu :oops: )

Domek mieliśmy razem z "Dołem" :lol: :lol: najlepszy jaki tylko mogłem sobie wymarzyć. Ekipa przekozak pod każdym względem, ciesze się z tego, że tak ciepło powitaliście nas mimo tego, że się nie znaliśmy.
Gin, Arek, Banan, Iza, jesteście super, jeszcze raz dzięki. Za rok taki sam skład w domku jak najbardziej pasuje :D

Jest tak dużo wspaniałych rzeczy, które utkwiły mi w pamięci, że nie wiem co napisać. Wrażenia nieziemskie, ale to trzeba zobaczyć, trzeba tam być, bo opisywanie tego co tam się działo jest niemożliwe, po prostu brakuje słów. To były najlepsze dni tego roku jak nie całego mojego życie. DZIĘKUJE WSZYSTKIM za miłą atmosferę, za te wspólne chwile które niestety się skończyły... Już nie mogę się doczekać kolejnego zlotu, choćby miał być po drugiej stronie Polski od miejscowości w której mieszkam to zrobię wszystko aby przybyć :)

Już mi brakuje tej spłuczki grającej "Treny" Kochanowskiego, tego rozwalonego prysznica i schodów po których jakże ciężko było się wdrapać w stanie wskazującym. :D

To chyba tyle, bo kto był ten wie, a kto nie był ten ma czego żałować !

P.S. Także chciałbym poprosić o fotki na PW :)
Ostatnio edytowano 16 sie 2010, o 22:26 przez Guru, łącznie edytowano 3 razy
Martin Skrtel doesn't sleep. He waits.
The dark is afraid of Skrtel.

Obrazek
"They can keep talking and in the meantime I will keep on playing football and taking care of my team and what I do. Nothing else matters." - Luis Suarez
Guru

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez rynek15 » 16 sie 2010, o 19:41

Mój pierwszy zlot mogę uznać za kosmicznie udany i na pewno nie będzie on ostatnim :)
Mam wiele miłych wspomnień stamtąd od poszukiwań po domkach TJ, piosenek różnorakich i innych podobnych rzeczy.
Szczęśliwy jestem że mogłem zobaczyć wiele starych twarzy na których wyminie nie starczyło by czasu i miejsca :D jaki i jeszcze większej ilości nowych osób.
I ten niesamowity mecz Redakcji i Reszty Świata, w którym mogłem się poczuć jak zwycięzca Ligi Mistrzów.
Nieprzerwane rozmowy do późnych godzin o wszystkim i niczym.
No i jeszcze raz dzięki wszystkim za te niesamowite dni w Wawrzkowiźnie i do zobaczenia za rok w przynajmniej takim samym gronie albo nawet większym :)

PS. Ja też dostanę zdątka na PW ??
rynek15
Ręcznik

Postprzez Banan » 16 sie 2010, o 19:58

No i tak się człowiekowi przypominają różne rzeczy po pewnym czasie i aż trzeba dopisać :)

Dziękuję Wam, kochani mieszkańcy domku numer 24, że zdzierżyliście moją obecność, chociaż byłem "dzikim lokatorem". Przepraszam Cie po raz kolejny Adam, że drzwi w środku nocy okazały się skrzypieć na pół kilometra i dziękuję Ci Majki, że mogłem sobie trochę Ciebie pomacać :wink: :lol:

Ewelinko, wiesz, że jesteś dla mnie najlepszym środkiem antykoncepcyjnym :P

Moi drodzy... Jedna rzecz... A raczej dwie: poproszę fotki na PW i niech te cipki stąd wypier*****ą :lol:

Aha, i kto mi powie, jak się jeździ na Śląsku :?: :lol:
Ostatnio edytowano 16 sie 2010, o 20:22 przez Banan, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Ciemność wzywała, ale akurat mnie nie było przy telefonie, oddzwoniłem, trafiłem na sekretarkę, ciemność odbierz telefon! – krzyczałem, a ta nic, olała mnie, widać nie chciało jej się ze mną gadać...
Banan

Postprzez majki » 16 sie 2010, o 20:16

Miałem coś napisać jeszcze więc się szarpnę, a co, wiadomo przecież, że o licznik trzeba dbać...
Co mi ten zlot banie porył to głowa mała, przed momentem słyszałem Błażeja idącego pod moim oknem, budząc się w nocy chyba z 5 min zastanawiałem się czy jedna wspaniała współlokatorka ze śląska wróciła już do domku, następne 5 min ogarniałem dlaczego ja właściwie nie jestem w swoim domku...
O wszystkich osobach napisać się nie da ale o niektórych po prostu nie wolno mi nie wspomnieć :

Wieviór, po raz kolejny wielki szacunek dla Twojej osoby za organizację tego niemałego przecież przedsięwzięcia,(może następny krok to utworzenie jakiejś enklawy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej :badhappy: ? ) .
Olaf, jakim Ty super facetem jesteś to chyba pisać nie muszę, bo każdy to wie doskonale, dzięki Ci bardzo za to, że miałem okazję kilka zlotowych chwil spędzić w Twoim wspaniałym towarzystwie.
DWT-Adaś, człowiek orkiestra właściwie, a to zdjęcie zrobi, a to otwierasz pożyczy i do tego wszystkiego jeszcze wymarzony współlokator.
Iza, Arek, pozwolę sobie napisać o waszej dwójce razem bo dla mnie jesteście jednymi z najlepszych ludzi jakich miałem okazję poznać w swoim życiu, Izie osobne podziękowanie za to, że kolejny raz zdecydowała się podjąć trudną misję kierowania sztabem szkoleniowym redakcji, Arkowi za to, że zdecydował się ogarniać zlotowego grilla a zadanie wykarmienia ponad 60 głodnych osób przy jednoczesny powstrzymywaniu ich od szturmowania półmisków z jedzeniem łatwe być nie mogło.
openmind, choć nie mieliśmy właściwie okazji dłużej porozmawiać to sprawiasz wrażenie super gościa, oby udało się to nadrobić na kolejnym spotkaniu.
paulasanz, bardzo miło było poznać szanowną Panią redaktor i porozmawiać z Tobą na domkowej ławeczce, a odmienia się Tura Turek, Turze Turek ;) oby w spotkaniu naszych ekip padł remis, będę z niego bardzo zadowolony :)
Justyna vel. Olaf 2, jak dla mnie jesteś debiutantką roku choć sama za debiutantkę się nie uważałaś i do chrztu nie przystąpiłaś :badhappy: Poznanie Cię i rozmowa z Tobą to jeden z najlepszych akcentów tego spotkania :)
Teraz aby nie stracić "formy" będę napinał codziennie aż do naszego kolejnego spotkania :lol:
Vielinka, chociaż nie mieliśmy właściwie okazji porozmawiać to swoją osobą jak zwykle dodałaś spotkaniu wspaniałego kolorytu :)
veV_, możliwość trzykrotnego pożegnania się z Tobą na zawsze pozostanie w mojej pamięci :happy: , a przyśpiewki "kto nie skacze ten za czelsi" wykonywanej na rowerkach wodnych nie zapomnę nigdy :)
kokosso, stary, Twoja osoba wrażenie na mnie zrobiła duże, szacunek wielki za te genialne tatuaże!
Daga, nie mogę się doczekać tej relacji live już :) (ujmij tam błagam, że fantastycznie ustawiony w murze majki swoim ciałem zdołał zablokować bardzo niebezpieczny strzał Sochala, co by chociaż mój nick w relacji zaistniał :lol:), czekam również z niecierpliwością na zdjęcia, które swoim aparatem robiłaś, następnym razem musisz go zostawić tak aby na większej ilości sama się znaleźć ;)
Grzegoorz, Gen suilon !Lle naa curucuar Atan. Móc spędzić w Twoim towarzystwie te kilka dni to wspaniałe przeżycie, jednym z najlepszych ludzi jakich znam jesteś. Właściwie nie wiem co mogę napisać więcej o Tobie. Szacunek wielki stary. Dziękuje za możliwość porozmawiania z Tobą. Hannon le. Tenna’ ento lye omenta.
Angela, Pelcu, wspaniała dwójka, która po raz kolejny sprawiała, że to spotkanie było wyjątkowe.
piotrolka, E! Co za człowiek z Ciebie genialny to się opisać nie da tego :) wspaniały towarzysz do śpiewania i kąpieli w tym bajorze ośrodkowym, mimo debiutu na zlocie idealnie wkomponowałeś się w naszą czerwoną rodzinę. Uśmiech na mojej twarzy się pojawia jak sobie Twoją postać przypomnę ;)
Air, szanowny redaktorze naczelny, jak matury z Polskiego nie zdam to Ciebie winą za to obarczę :lol: Za całokształt Twojej osoby należy Ci się wieczny szacunek :) I niechaj obrońcy krzyża pełnią wartę dzień i noc pod Twoim domem! :lol:
TJHicks, ciesze się, że mogliśmy spotkać się po raz kolejny i żałuje, że nie mieliśmy okazji aby porozmawiać ze sobą dłużej, może nie uwierzysz ale wracając już z dworca do domu brakowało mi Twoich krzyków wszystkich ;)
Gin, za obronę czci naszych wspaniałych Łowiczanek przed czyhającymi na nie napalonymi Hasanami i Cypryjczykami zapiszesz się po raz kolejny pewnie w annały zlotowych spotkań :)
Ewcia, choć więcej Cie nie było niż byłaś to fantastycznie było móc Cię znów zobaczyć. Na twą cześć napiszę nawet: Cała Polska w cieniu Śląska! Wyłącznie jednak dzięki ludziom takim jak Ty. Na kolejnym zlocie chciał bym zobaczyć jak wyglądają i smakują śląskie śniadania :badhappy:
Kaminho, dzięki Ci wielkie za poratowanie mnie OFFem w walce z tymi latającymi dziwkami!:)
wooky, Jasiu, mam nadzieję odwiedzić w niedługim czasie stolicę Pyrlandii przy okazji jakiegoś meczu i porozmawiać z Tobą dłużej bo bardzo żałuję, że okazji jakoś do tego nie było :dry:
Banan, ekhm...przemilczę nocne napastowanie mojej osoby wyłącznie dlatego aby udowodnić wyższość Wielkopolski nad inną częścią naszego kraju ;)(chociaż dobrze wiemy, że są one równie wspaniałe a szczególnie osoby tam zamieszkujące).
Skiłiłiłiłi, nie wiem w jaki sposób mam stary wyrazić Twoją zajebistość. Nie bd nawet próbował. Kto Cię nie zna ten i tak nie będzie w stanie tego zrozumieć ;)
Justyna, nasza cudowna Justynka po raz kolejny udowodniła na tym zlocie jak ważnym ogniwem w zlotowej rodzinie jest :) A o koszuleczce z autografem pamiętam cały czas ;)
majki, co ja się Ciebie człowieku na tym zlocie naszukałem to nie masz pojęcia, nie wiem gdzieś się skitrał ale mam nadzieję, że pogadamy kolejny razem co ? Weź no się odezwij na gg czy coś bo na zlocie to ja Cię tylko w łazience widziałem i trochę się już bałem jak mi się w lustrze pokazywałeś...startyyyyy, nie rób tak więcej!
Jamie, dzięki Ci wielkie imienniku za dostarczenie tyłka mojego(no i nie tylko zresztą) na ten śmieszny Bełchatowski dworzec!
Sensej, nie wiem bracie dlaczego ale nie udało nam się porozmawiać i żałuję tego strasznie, nie zmienia to faktu, że Twoja genialność i zajebistość wykraczają grubo ponad normę!
Kuna, gdyby nie Twoja osoba podróż na zlot nie miała by tylko kolorytu, przebywanie w Twojej obecności zawsze kończy się na wyrzucaniu z siebie kolejnych salw śmiechu, ciesze się, że po ostatniej zlotowej absencji udało Ci się dostać na ten zlot!
Nutty, mimo, że zamieniliśmy ze sobą ledwie kilka zdań(czego jest mi bardzo szkoda) to o Twojej osobie wspomnieć nie można. Jesteś wielki stary. Do zobaczenia jak najszybszego!
Guziec, towarzyszu podróży, dzięki wielkie za umilenie jej wspólną rozmową, mam nadzieję, że nikt tam ze swastyką na ramieniu i kijem w ręku na Ciebie nie napadł ;) Do zobaczenia na jakimś mecze w Grodzie Przemysława!
Iwonka, "żono moja, serce moje[...], bo ja kochaaaaaam oczy Twoje!". Dziękuje Ci bardzo za te wszystkie wspólnie spędzone chwile, za wspólne zdjęcia, za rozmowy. Za wszystko. O Twojej wspaniałości i cudowności można by układać poematy, ja nie potrafię jej w słowach wyrazić. Nie da się tego zrobić. Chyba tylko górale za pomocą swoich przysłów mogą coś o niej więcej powiedzieć :) Uwielbiam Cię żono :)
Lady_Milan, jak zwykle ciągle uśmiechnięta i wesoła sprawiałaś, że uśmiech od ucha do ucha malował się na mojej twarzy kiedy tylko miałem okazję Cię zobaczyć :)
GoodShit, wuja, za ogarnięcie naszej podróży i możliwość obcowania z Tobą wielkie dzięki!
Ilon, a my moja droga spotkamy się w sądzie! Sama wiesz dlaczego :badhappy:
Juras, nasze występy w zlotowym meczu nie wiele się od siebie różniły co bardzo mnie cieszy, przynajmniej nie pozostanę jedynym zawodnikiem, który nie miał okazji kopnąć piłki(ale i tak obaj wiemy, że tylko dzięki naszym wspaniałym zmianom Reszcie Świata udało się zremisować ten mecz :lol: )
Jedno Ci jeszcze powiem... w moich włosach wyglądasz raczej kiepsko ;)
Iwan, dzięki Ci wielkie szwagrze, że chciało Ci się pstrykać te wszystkie fotki, dzięki temu bd miał okazję aby podziwiać je przez najbliższy rok! Super mieszkało się z Tobą w jednym domku :)
Błażej Zajebisty, i cóż więcej rzec można o człowieku tak przeciekającym genialnością jak Ty niż to, że jest zajebisty? Nie mam zielonego pojęcia. Mój niewyćwiczony umysł nie jest w stanie jej pojąć i opisać jej w jakikolwiek sposób.
Moloko, możesz śmiało aspirować do zastąpienie Carry w trakcie pomeczowych wywiadów, w niczym mu nie ustępujesz a na pewno nie w akcencie :)
Ewelina, Ola, nasze wspaniałe Łowiczanki swoimi promienistymi uśmiechami malującymi się na ich twarzach sprawiały, że człowiekowi aż się cieplej na sercu robiło :)
comebackking, no stary, podziw dla Ciebie wielki, jaką Ty masz wiedzę to mi aż głupio było się odzywać na temat piłki nożnej w Twojej obecności, do pięt Ci nie dorastam w tych sprawach. Wielkie dzięki, za te podania w trakcie tego meczu mniejszej rangi, dzięki nim mogłem kilka razy umieścić piłkę w siatce obok bezradnego wtedy Rynka i TJa :)

W powyższym tekście mogły pojawić się błędy spowodowane kiepskim stanem umysłu autora. Za wszystko z góry przepraszam.
Johnson na Kamczatkę!

Spuść z siebie trochę tej liverpoolskiej krwi dla innych, masz jej tak dużo - sensej
majki

Postprzez bati91 » 16 sie 2010, o 21:15

Wypoczęty po tej ciężkiej, choć miłej podróży mogę napisać wkońcu kilka zdań na temat ostatnich dni. Zlot wydawał mi się troche inny, róznił sie od ostatniego. Nie wiem czym, może po prosu dlatego, że byłem drugi raz. Nie zmienia to faktu, że dni spędzone z wami były po prostu niesamowite. Postanowiłem, że nie bedę kierował swoich słów do konkretnych osób, bo boje sie, że o kimś zapomnę a załował bym bardzo.

Chce podziekować wszystkim uczestnikom za to, że na zlocie czuję sie jak wśrod swoich, niczym jak w domu. Ekipa w domku co roku inna a nie zmienia to faktu, że czuję się po prostu swobodnie! Nie wiem jak moge napisać jak zajebi*cie się czułem gdy znów was wszystkich zobaczyłem. Po prostu miazga! Wszystko co tak bardzo kocham opisaliście już wyżej. Spiewy, tańce, rozmowy, posiłki, meczyk, noce, poranki to wszystko ma swoj wspaniały klimat. Chce podziekować organizaotorom za to, że dzięki nim zlot ten może istnieć, wszystkim tym którzy pomagają w jego organizowaniu (to naprawdę się zauważa) ludziom z którymi podróżowałem (sama przyjemność) ekipie z domku ( !!! ) i wszystkim którzy byli obecni na VI Zlocie Fanów Liverpool F.C

Zloty to coś cudownego. Cieszę się, że trafiłem w swoim życiu na Liverpool, bo dzieki niemu poznałem was wszystkich. Nie jestem zadowolony z tego co napisał. Po prostu nie umiem przelać tego co czuję na klawiature.
Odliczam dni to ponownego spotkania. I mam nadzieję, że nie bedzie to dopiero kolejny zlot.

Proszę o linki na PW do zdjeć.

Dziekuje :*
bati91

Postprzez SCORPARO » 16 sie 2010, o 22:08

majki napisał(a):Air... I niechaj obrońcy krzyża pełnią wartę dzień i noc pod Twoim domem! ...

...ze stołka spadłem.

Majki - nabiję ci takiego samego siniaka, jakiego nabiłem sobie spadając ze stołka - przy najbliższej okazji :wink:

Air - należy ci się kilka tysięcy moherowych "zdrowasiek" pod oknem - ty tam już wiesz za co :wink:

Błażej - Chińska Porcelana Ludowa okazała się być jak najbardziej oryginalna - każda z miliarda takich samych sztuk na świecie jest inna :lol:

Napisałem ten tekst powyżej, żeby ten poniżej nie kuł nikogo w oczy :D

Również poproszę linki do fotek ze zlotu.
Nie dyskutuj z debilem, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem

Obrazek
SCORPARO

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów